Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jártok külön szórakozni a párotokkal? fórum

Jártok külön szórakozni a párotokkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. jan. 10. 14:41

Sziasztok!

Kicsit előhúzom újra a témát.

Valahogy most annyira rosszul érzem magam... A párommal már 7 éve szeretjük egymást, de még nem lakunk együtt (suli miatt), és nem is találkozunk olyan rettentő sokat :S Az utóbbi időben valahogy annyira rátört a szabadságvágy, hogy az már számomra szinte elviselhetetlen... Igaz, egyedien gondolkozom a témával kapcsolatban, de én is úgy gondolom, ahogy pár előttem szóló is, hogy egy szerelmes pár együtt szórakozzon. Persze, külön programot lehet szervezni (délutáni sörözés, kávézás, horgászat vagy mozi a barátokkal/barátnőkkel). A hétvégén a párom a esti/éjszakai kocsmázása (amit ugye szintén nehezen tudtam lenyelni, hogy "kitilt" a társaságból, mondván, hogy csak pasik lesznek...) a haverokkal átcsapott valami diszkós partyzásba. Bizonyára sokan ezt természetesnek veszik, és semmi kivetnivalót nem látnak benne. De én nem ilyen vagyok... Nagyon nem. Abszolút nem esett jól ez az egész. És nem azért, mert bajom van a barátaival, nem azért, mert féltékeny vagyok, nem azért mert jól érzi magát, nem azért mert hisztizek, de valahogy akkor is nagyon rossz... Én sosem mentem nélküle ilyen diszkós helyre... Úgy gondolom, hogy egy szerelmes pár együtt szórakozzon ilyen helyen, nem pedig a cimbikkel totál részegen és öntudatlanul a sok hasonló ember társaságában. Én nem vagyok neki elég szórakoztató? Velem miért nem megy ilyen helyre, holott akár én igényelném is? Vagy másképp mondva miért nem velem megy ilyen helyre? Nyilván kikapcsolódhat a barátaival, ezt senki sem tiltja neki. De valahogy ezt abszolút nem tudom tolerálni és elfogadni... Nem tudok egy életen át ezen rágódni. Lehet, hogy hárpia vagyok vagy maradi, de a diszkós szórakozást csakis és kizárólag együtt tudom elképzelni a párommal, nem pedig külön... Valakinek esetleg van valami véleménye, hogy tudnám vele megértetni, hogy ezt így ne? Ugyanis a párom csak annyit szűrt le az egészből, hogy hisztizek, és be akarom szabályozni, holott abszolút nem erről van szó. Mit kéne tennem?

2010. okt. 2. 16:18
Igen,együtt is,és külön is,legalább is én,bár most sporolnunk kell,de alapjáraton szinte minden 7végén elmegyünk,kocsmázni reggelig,vas kirándulni,nyáron pedig jönnek a fesztiválok,muszály,mert nem bírnám el a 7köznapokat a melóhelyen,kell 1kis lazítás mindenkinek:-)
2010. szept. 29. 07:41
Szórakozni? Az meg mit jelent? Akárhogy erőlködök, nem emlékszem, mikor voltunk bárhol is.
2010. szept. 12. 21:25
Még együtt se, nemhogy külön...:(
2008. nov. 24. 17:40
Leginkább ő,én ritkábban...sajnos.
62. évi75
2008. nov. 24. 17:28

nem nagyon divat nálunk, de előfordult már egy évben egyszer kb,

nem is vagyunk túl bulizósak, ritkán megyünk és akkor is együtt. nem csak bizalom kérdése szerintem.

61. sariya
2008. nov. 24. 17:27
Néha muszáj:)
2008. nov. 24. 17:25
Igen, általában külön megyünk! Fő a bizalom!
2008. nov. 6. 12:46
Igen,elszoktunk menni külö-külön is szórakozni.
2008. nov. 6. 12:34
Ha nem piázós, bulizós izére gondoltok, akkor igen. Mert előbbit egyáltalán nem művelem. (a párom se)
57. ALLICS
2008. nov. 6. 12:27
Előfordul igen,mivel nem mindig tudjuk megoldani,hogy vigyázzon valaki a kisfiunkra.Ilyenkor egyszer ő egyszer én megyek,de persze van amikor kettesben megyünk.
2008. nov. 6. 12:26
Én elmennék külön, de ő ezen megsértődne. Pedig vele nem igazán lehet bulizni, barátnőkkel jobban el tudnám engedni magam. Illetve máshogy tudnám elengedni magam, mint vele. Egyszer volt, hogy elmentem egy barátnőmmel bulizni, mert meg volt vele beszélve, hogy megyünk, de a férjem is jött volna. Csak éppen a buli előtt elaludt és azt mondta, ő nem jön. Hát, mi meg elmentünk nélküle és utána két napig nagyon durcás volt.
2008. okt. 28. 06:51
csak külön
54. dundy
2008. okt. 28. 06:39
ő rendszeresen jár, én nem.
2008. okt. 27. 09:40
Persze, szükség van arra, hogy néha külön bulizzunk ki-ki a saját baráti körével.
2008. okt. 27. 09:39
Igen, előfordul, jobb is így, mert van aki vigyáz a gyerekekre.
2008. okt. 27. 08:44
Nálunk ez soha nem okozott problémát.Én vendéglátózom,így sokszor hétvégén is dolgozom.Soha nem gondoltam úgy,hogy neki ezért otthon kellene ülnie.Igaz ő sem mondta azt soha,hogy ne menjek nélküle.Szerintem nagyon nagy szerepet játszik az egészben a bizalom.A volt páromnál ez nem működött.Tiszta idegbeteg voltam amikor tudtam,hogy nélkülem megy bulizni,mert minden adandó alkalmat kihasznált,hogy félrelépjen,vagy balhézzon.Én viszont nem mehettem sehová nélküle.Még napközben is baj volt,ha mondjuk a munkatársnőimmel elmentünk valahová kávézni.:(
2008. aug. 31. 21:22
Én elszoktam menni néha. Ő nem bulizni jár hanem inkább motorozik. Nem bulizós de nem savanyodik itthon. Én meg szeretem néha kiengedni a gőzt. Szerintem nincs ezzel semmi gond.
49. beikem
2008. aug. 31. 20:30

Megtettem, elmentem egy lánybuliba... Előtte már hozzám se szólt, utána átnézte a telefonom, stb.

Ha egy lánybuliért ez van, akkor mi lenne ha egy szórakozóhelyre mennék el? Vagy már az is kikapcsolodás, hogy ölönk a fotelba és nézzük a tévét?

48. ab4b6bc17d (válaszként erre: 46. - Beikem)
2008. aug. 30. 21:56
Szerintem meg nem normális, mert ez meg a másik véglet. Nem azt mondom, hogy mindig, de néha eljárhatnátok közösen szórakozni, pl. egy moziba, vagy barátokhoz, vagy csak sétálni egyet a parkban.
47. gpetra (válaszként erre: 46. - Beikem)
2008. aug. 29. 19:56
Normális, nincsen azzal semmi baj, ha ő így jól érzi magát. A probléma az, hogy Neked ez így nem jó.
46. beikem
2008. aug. 29. 19:51

Az én férjem nem szeret eljárni sehova, és elvárja hogy én se menjek, csakhogy én már ebbe lassan belefulladok. Ha itthon van még a barátnőmmel se lehet beszélni, nemhogy én még elmenjek szórakozni. Ha nagy ritkán el is megyünk barátokkal valahova akkor is csak ül.

Szerintetek normális ez 29 évesen?

45. ab4b6bc17d (válaszként erre: 44. - Castellina)
2008. aug. 29. 16:13
Remekül megfogalmaztad az arany középutat! :-)
2008. aug. 28. 15:13
Szerintem egyik szélsőség se jó. meg kell találni az egészséges középutat. ha mindkét fél rendszeresen eljár egymás nélkül szórakozni, akkor minek vannak együtt? De az se jó, ha nincs lehetőségük időnként külön-külön kikapcsolódni. tegyék meg. De tudni, érezni kell a határokat.
43. berdor
2008. aug. 28. 09:29
mi nem. őszintén megmondom, hogy nem is hiányzik már, bár én 30 éves koromig jól kiszórakoztam magamat :) a barátaink közösek, általában nálunk vannak nagy sütések, grillezések..
2008. aug. 28. 09:22
Persze, hogy járok, nem vagyunk összenőve. Neki is vannak barátai meg nekem is. (meg közösen is.) De van, hogy ő csak a fiúkkal találkozik, én meg csak a barátnőimmel, és oda a másiknak nem kell menni. Ismerek jópár családanyát, akik néha elmennek táncolni egyet a diszkóba a barátnőikkel a férjük nélkül, nincs ebben semmi rossz, mindenkinek jár a kikapcsolódás, hol együtt, hol csak a barátokkal/barátnőkkel.
41. c06c587f53 (válaszként erre: 40. - Ab4b6bc17d)
2008. aug. 27. 22:09

Ok:) Értelek. Én a topic címéből indultam ki. Nem az volt a kérdés, hogy rendszeresen járunk-e el,hanem csak úgy általánosságban.

Az tényleg nem egészséges, ha egy férfi minden hétvégén eljár és a felesége nem mehet. Ha Te így értetted,akkor azzal egyetértek.

40. ab4b6bc17d (válaszként erre: 28. - C06c587f53)
2008. aug. 27. 21:29
...ahol pedig csak az egyik fél jár el folyamatosan (nem rád írom, csak olvass lejebb, milyen szomorúan írta le valaki megint), ott sem lesz minden Hawaii!
39. ab4b6bc17d (válaszként erre: 24. - Pocy88)
2008. aug. 27. 21:27
... és ez lenne a normális! - szerintem.
38. ab4b6bc17d (válaszként erre: 23. - C06c587f53)
2008. aug. 27. 21:26

Ezt is vártam már, hogy ki dörgöli a orrom alá :) hogy a munkája nem a szórakozása. Nos, van akinek igen! :) Pl, ha szereti csinálni, de jó, maradjunk annál, hogy legtöbbünk "kényszerből" dolgozik.


Én sem az olyan "szórakozásokra" gondoltam rosszállóan, ahol havi 1x-2x összejövünk a barátokkal.

De sok olyan párt ismerek és nem értem őket, vagy azt az asszonyt, aki beletörődik, hogy amíg ő otthon marad a gyerekkel (mert ugye már van gyerekük!) addig a férje nem tud kinőni a bulizós korszakából és minden szombaton a felesége/párja nélkül megy el discoba... én az ilyen egyoldalú szórakozásokról beszélek.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook