Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hol tároljátok a babakocsit? fórum

Ti hol tároljátok a babakocsit? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 10. 10:39
A mienk a lépcsőházban volt amig el nem lopták. Most a lakásban kerülgetjük az újat.
2012. jan. 10. 09:51
Szerintem jó a fedett terasz, csak azért letakarnám valamivel, hogy véletlenül se másszon bele egy macska vagy kakilja le egy madár... :) És az a portól is védi. A mózest meg tarthatod bent is, az elfér. Amíg mózest használtok, szerintem ez jó megoldás. Aztán mire kinövi a mózest, jön a nyár, akkor meg már nem lesz hideg a babakocsi.
14. 3fcc53e39c (válaszként erre: 13. - 3fcc53e39c)
2012. jan. 10. 09:41
Szét lehet szedni, a mózes részét pedig a lakásban tartottam.
2012. jan. 10. 09:39
Én az autómban, mivel kicsi a lakás.
2012. jan. 9. 23:07
Csak fedett, nem zárt. Csapadéktól, naptól védett, a hidegtől nem. A csomagtartós megoldás nem lenne rossz, de a férjem elég sokat van úton, és sokszor pakol is a csomiba így nekünk ez macerás lenne. Persze össze lehet csukni, de a házban úgysem fér el. Még a takarítást megoldanám utána, de tényleg semmi hely...
11. 4561
2012. jan. 9. 22:45
Csak fedett, de nem zárt??
10. 4561 (válaszként erre: 1. - Szabinasmile)
2012. jan. 9. 22:45

Fedett a terasz?? Kintről semmi nem tud bemenni??

Ha nem akkor ez is jó ötlet, legfeljebb séta előtt beviszed, ez úgyis csak télen gond, már nyáron nem.

9. 4561
2012. jan. 9. 22:43

Én bent tartom az étkezőben, az előszobánk kicsi.

Kicsit macerás főleg esős időben, mert egy 2-3 m területet takarítanom kell.

De hát gyerek van, ha gyerek van, minden sokkal problémásabb.

Semmiképp sem tartanám garázsban, főleg egy újszülött babakocsit.

2012. jan. 9. 22:24

Szia!

Nekünk kicsi az előszobánk, nem férne el. Meg egyébként sem szívesen hoznám be a koszos kerekével.

A garázsunk fűtött, de keskeny, így mi az autó csomagtartójában tartjuk :)

Egy mozdulat kivenni és kinyitni, így nem porosodik és a másik mániám, nem mennek bele pókok.

Amíg kicsi volt, és hordozó/mózes kellett az mondjuk behoztam, de a váz kint maradt.

Nekünk nagyon bejött ez a megoldás, praktikus :)

7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 6. - Szabinasmile)
2012. jan. 9. 22:12
összecsukni nemlehet?
2012. jan. 9. 22:12
Macskánk nincs, és sajna az előszobában semmi hely. A garázs még lehet megoldható lenne, de az sem fűtött, nem tudom mennyivel lenne ott jobb. És ha csak a vázat hagyom a teraszon? A mózest pedig behozom? Az úgy jó, ugye? Addig amíg azt használjuk. A sportrésznél pedig ismét gondolkodhatunk...
5. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 3. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 9. 22:09
Még annyit, hogy nekünk a fűtött garázsban van, de amikor vinni akarom valahova a gyereket, előtte beviszem a házba, hogy felmelegedjen egy kicsit. Lehet, hogy túlzás...:))
2012. jan. 9. 22:09
vidd be az elöszobába
2012. jan. 9. 22:07

Én se tartanám kint. Akárhogy is, csak megsínyli az időjárást, nedvesség éri, hideg lesz, amikor a kisbabát bele akarod tenni.

Egy kis helyet szorítsatok a garázsban.

2012. jan. 9. 22:06
fagyban nem tartanám. Meg a macskák miatt sem kint,
2012. jan. 9. 22:05

Jövő hónapban születik a kislányunk, kertes házban lakunk, arra gondoltam a fedett teraszon letakarva fogom tárolni. A házban nem fér el és a koszt is csak behoznám vele, a garázsban sincs hely :S Ha kint van a fagyban de nem éri csapadék nem lesz baja, ugye?

Köszi előre is :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook