Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen babakocsit vegyünk? fórum

Milyen babakocsit vegyünk? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
318. enigma.
2015. ápr. 2. 14:43
Lakásban babakocsit tárolók, figyelem! Feltaláltam spanyolviaszt! Hogy ne vigyem be a lakásba a koszt, a kocsinak minden kerekére ráhúzok egy-egy zuhanysapkát! :D
317. nusi1986 (válaszként erre: 315. - Tilee)
2015. jan. 28. 13:09
Szia! Mi is ilyet akartunk venni, de ahogy (nem)foglalkoztak velünk...én nem mertem bevállalni, mert akkor a garanciánál is így fognak hozzá állni..letettünk róla.a férjem is berágott..sőtt azt mondták, hogy ha javítani kell valamit aklatrész sincs még hozzá annyira új a kocsi..mi ezért tettünk le róla!
2015. jan. 27. 14:50
Sziasztok. Easy go senso babakocsi véleményekre lennék kiváncsi! Köszönöm a válaszokat!
315. Tilee
2015. jan. 9. 08:19

Sziasztok!

Van tapasztalata valakinek a 4baby atomic babakocsiról? Előre is köszönöm a válaszokat!

314. bozo79 (válaszként erre: 313. - Enigma.)
2014. dec. 17. 07:47

Ez is szép, megnéztem you tube-on, viszont ez tuti nem fér be egy yaris csomagtartójába :-(

Első gyerkőccel nekünk is hasonló kocsink volt, és a punto csomitartóját el is foglalta. Jött a kísérletezés, és rátaláltam a perego-ra. Az még egy P3-as volt, és akkor szerelem lett. 5 év múlva jött a 2. gyerkőc, vele már egyből egy switch-et vettünk, aminek az autós hordijához már isofix talp is volt. Ha valaki sokat kocsikázik, annak ez nagyon megkönnyíti az életét. Most az easy drive-om van. A switch-el szemben az az előnye, hogy a szimpla kerekei és az egybe tolókar miatt könnyebben irányítható, viszont ugyan úgy esernyőre csukható.

313. enigma.
2014. dec. 16. 22:20

Mi Teutonia Cosmot vettünk, használtan. 5 éves, de gyönyőrű állapotút sikerült kifogni, állati boldog vagyok vele:)

Vízszintesre dönthető, megfordítható ülés, nagy kupola, kézifék, UV 50 huzat, nagy kerekek. Egy helyben megfordul. Szerintem szuper.

312. bozo79
2014. dec. 16. 14:05

Peg perego switch easy drive


[link]


a mózes nélkül is újszülött kortól használható.

Nekem ilyen szettem van, és nagyon szeretem.

2014. nov. 24. 21:05

Sziasztok,

Sajnos nem volt időm elolvasni az előző kommenteket. Babakocsi vásárlás előtt állunk és az alábbi feltételeknek megfelelő kocsit kereseünk. Kérem, ha van ötletetek osszátok meg.

Köszönöm

Könnyű

Egyszerűen és kicsire összecsukható (Yaris csomagtartóba férjen el)Napi szinten autózni fogunk a gyerkőccel.

Nehéz terepen (lovarda, földutak) használható

Újszülött kortól kiszolgáljon

természetesen legyen strapabíró

2014. okt. 26. 11:41
Kedves Anyukák! Van valakinek esetleg Neonato Reservo Tris babakocsija? Ha igen megírná esetleg róla a véleményét? Köszönöm
309. CsillagTM (válaszként erre: 307. - Ragzse)
2014. okt. 11. 21:07
a milyenk a Babaszafariból van, Baby design Sprint plus, mózessel, sport résszel, autós hordozóval, valami szuper, és olcsó volt!
2014. okt. 9. 08:38

Sziasztok!

Valaki hallott,vagy használt már Lorelli Monzát?

Borzasztóan tetszik,de nem merem addig megrendelni,mig valaki tapasztalatát nem hallom róla.

307. Ragzse
2014. okt. 7. 14:10

Sziasztok!


Tudnátok ajánlani olyan babakocsit, ami igazából újszülött kortól használható, kivehető textil mózessel, és bolygósíthatók az első kerekei?

2014. szept. 4. 19:10
Sziasztok! A Maxi Cosi elea-ról van valakinek tapasztalata?
2014. jún. 22. 19:16

2 hónap tájékozódás, több száz magyar és külföldi fórum ill user review elolvasása után Graco Evo -t vettünk. Tökéletes választás volt! Csak ajánlani tudom. Könnyű, praktikus, viszont stabil, és ez még francia összerakás...

Habár azt állítják, a Graco kivonult hazánkból.

Üdv.

304. varga.nora (válaszként erre: 303. - CsillagTM)
2014. márc. 19. 15:39

Köszönjük szépen :D

Bár még csak a 16. hetet töltöttem be, de nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni, így mikor unom a munkát, akkor közben babacuccokat nézegetek a neten :D

303. CsillagTM (válaszként erre: 302. - Varga.nora)
2014. márc. 19. 14:14

hát mi nagyon el vagyunk ájulva ettől, amit vettünk, minden szempontból, de élesben még ugye nem teszteltük... :)


ja és nem is tudtam, h nálatok is jön a baba, gratulálok!! :)

302. varga.nora (válaszként erre: 296. - CsillagTM)
2014. márc. 19. 08:59

Szia.

Én is nézegetem közben a babakocsikat. Könnyű mozgatni? Nem nehéz?

301. CsillagTM (válaszként erre: 300. - Tritta)
2014. márc. 18. 13:36
ld. 296. hsz. azért köszi.
300. tritta (válaszként erre: 289. - CsillagTM)
2014. márc. 18. 08:18
Szia. Nézd meg a mamakiddies babakocsit a neten. A miénk eladó lett még nincs 1 éves se 65ért odaadom mindennel együtt.
299. tritta (válaszként erre: 295. - Vicus089)
2014. márc. 17. 21:01
Szia. Nekünk mamakiddies van én nagyon szeretem. Éppen eladó mert most már más fajtát szeretnék. Tavaly vettük kb 6 hónapot használtuk. Nagyon könnyű a kocsi is meg ki be pakolgatni a gyerkőcöt. Ha érdekel a kocsink szólj elvileg még garancia is van rajta
298. CsillagTM (válaszként erre: 297. - Rózsa21)
2014. márc. 14. 22:44
én erről a márkáról rosszakat olvastam, de ez persze nem feltétlen jelent bármit is.
2014. márc. 12. 15:09

Van valakinek Giraffe Club sh 689 típusú babakocsija?

Mi a vélemény róla?

2014. márc. 12. 15:05
mi közben megtaláltuk a tutit: Baby Design Sprint Plus, 3:1, 64 ezerért vettük a Babaszafariban, állati klassz!! :)
2014. márc. 4. 22:50

Sziasztok! Tippet szeretnek babakocsi vasarlashoz. Sokat kell majd a kocsit autoba ki-be pakolnom, ugyhogy fontos lenne, hogy ne legyen nehez. Tomegkozlekedni nem fogunk vele, viszont lesz hasznalva jobb es kicsit katyusabb utakon is, tobbnyire aszfalton. Mindenkeppen tobbfunkcios kocsit keresek, es fontos, hogy nagy, kenyelmes mozesresze legyen. Jo lenne, ha egybe tolokaros volna a jo iranyithatosag miatt, es mindenkeppen a reszeket 2 iranybol lehessen csatlakoztatni a vazra.

En eddig a Tomas hiker kocsikat es a MamaKiddies kocsikat neztem, utobbi nagyon tetszik is mind felszereltsegben, mind arban.

Valakinek ezekrol a kocsikrol vab esetleg velemenye? Vagy milyet ajanlanatok meg?

Koszi elore is a valaszokat.

2014. febr. 15. 20:16
a Chipolino babakocsikról (Ambra, Lumina, Maxima, Nana, Neva, Perfecta, Tiffany, Tria, Ultra) mit gondoltok? ma a Minimanóban az - amúgy hozzáértőnek tűnő és szimpi - eladó pasi konkrétan kijelentette, h az gagyi, nem jó minőségű.
293. BNikol
2014. febr. 15. 16:27

Sziasztok Erről a babakocsiról hallott esetleg valaki: Lorelli Rio Set Babakocsi?

Vagy tud valaki ajánlani újszülött babakocsit lehetőleg hordozóval megfizethető áron?

Előre is köszönöm a segítséget!

292. bozo79
2014. febr. 14. 11:33

Ez sem rossz:

[link]

Bár személyes tapasztalat nincs.

291. bozo79
2014. febr. 14. 07:16
Nem espgro, hanem espiro vektor
290. bozo79 (válaszként erre: 289. - CsillagTM)
2014. febr. 14. 07:15

Szia!

Egybe tolókaros, de nem lapra, hanem esernyőre csukható változata van a cam-nek, ami a feltételeidnek megfelel, esetleg a neonato. Az espgro kocsikat is dícsérik, bár azokat nem ismerem, és nagyon megbízható jó minőségű a concord neo és fuson. Nekem a favorit a peg perego, most is azt vettünk (van kép róla itt fent), bár ez az easy drive egy kicsit drágább mint amennyit szánnál rá. Viszont nagy a mózese, könnyen kezelhető nagyon jó minőség. Nekünk a harmadik gyerek, elsővel nagyon sok kocsit próbáltam, majd az utolsó egy p3-as perego volt, és akkor eldöntöttem, hogy más típus nem kell. Második gyerkőccel már kapásból switch-et vettünk, és imádtam azt is. Mamáékhoz kísérleteztünk megint több típussal, de nekem egyik sem jött be. Most ismét peregot vettünk. Remélem tudtam segíteni. Ja, a jane babakocsikat is nagyon dícsérik, és az árban is nagyon jó. Pl.: [link]

2014. febr. 14. 00:20

sziasztok! tanácsot kérek én is... :)


a mi "igényeink" ezek lennének (Zugló, kendővel kombinált szállítás van tervben, személygépkocsink nincs, áprilisi baba):

- egybe karos (sztem könnyebben irányítható), azaz lapra csukható (lehetőleg könnyen), kényelmesen tolható nekem (172cm) és a férjemnek (190-195cm) is

- kerék: 4 db, bolygósítható-fixálható, minimum közepes méretű (min. 15cm átmérőjű), nem pumpálható, vmennyire rugózzon

- napfénytető

- lábtartó (ne lógjon később se a lába)

- elég széles ülőrész (áprilisi baba, beleférjen ősszel-télen is a sok ruciban)

- bevásárlózsák

- 5 pontos biztonsági öv

- jó minőségű huzat (vastag, impregnált lehetőleg), mosható

- ne brutál súlyú

és az ár (ami lehet, h üres halmazra szűkíti a lehetőségeket :S :)) :

- nagyon-NAGYON max. 100e HUF (és jó lenne, ha ebben az árban már a mózes és az autósülés is benne lenne...tudom, telhetetlen vagyok :))


előre is köszi, ha van tippetek!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook