Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogyan vezetitek le a hirtelen jött, hatalmas dühöt pohártörés nélkül? fórum

Ti hogyan vezetitek le a hirtelen jött, hatalmas dühöt pohártörés nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. agis (válaszként erre: 16. - 37bcf9eb8e)
2009. okt. 21. 16:55
Ha nem lenne gondod az értő olvasással, nem hoztad volna szóba a hisztit, mert itt nem erről van szó.
17. ejmi
2009. okt. 21. 16:55

Jó módszert agykontroll.

Le tudod vele vezetni a stresszt, tudod kontrolálni az indulataidat és nem törsz zuzol :))

2009. okt. 21. 16:54

Ha nekem bárki elkezdene poharat ill. tányért törni, egyszerűen nyakon önteném egy pohár hideg vizzel.Útálom a hisztériát és sosem tűrtem.

Egy felnőtt tudjon önuralmat gyakorolni.Ennyire egyszerű.

15. c82ae2485b (válaszként erre: 13. - Ejmi)
2009. okt. 21. 16:54
Soha nem fogom vissza magam, pont ez a baj, néha magamtól is megijjedek.
14. c82ae2485b (válaszként erre: 9. - Agis)
2009. okt. 21. 16:53
Na akkor a tied lehet tényleg nagyon hasonlít az enyémhez. Volt, hogy inkább alig ettem a koleszban anno, csak ne kelljen hazajönni, vagy elmenekültem már aznap, mikor hazajöttem. :)
13. ejmi
2009. okt. 21. 16:53
Ordítok. Te sem fogd vissza magad, mert az megbetegít :))
12. 9b0d5b80c9 (válaszként erre: 9. - Agis)
2009. okt. 21. 16:53
én a lelkére kötöttem a páromnak, ne csomagoljon ki, bármikor indulhatunk, így ő ehhez tartja magát...ismerem a helyzetet:))
2009. okt. 21. 16:52
Belerúgok szekrényajtóba (legalább rendesen becsukódik:P), ököllel rácsapok az asztalra, de leggyakrabban áriázok - magas és mély hangok váltakozásával.
10. c82ae2485b (válaszként erre: 6. - 9b0d5b80c9)
2009. okt. 21. 16:51

Na igen, teljesen más világ, értékrend, de hasonó kromoszóma így igazán soha nem menekülhetek...


Az a baj, hogy pl. akármilyen pasival voltam együtt, vagy valamelyik barátnőmnek akartam kiönteni a szívem, mindenki azt mondta: ó, nálunk is ez van... pedig nagyon jól tudom, hogy meg sem közelíti azt, ami ebben a házban megy. Törtem már be háromszor ajtót is, egyszerűen eldurranok és kész... :)


Elköltözni azért is nehéz, mert itt kaptam munkát, ahol lakunk + a szomszéd településen, így logikus, hogy míg nincs más, itt lakom. Viszont az is hátrány, hogy kis falu, nem tudok hová/mibe menekülni...

9. agis (válaszként erre: 1. - C82ae2485b)
2009. okt. 21. 16:49
Nekem is hasonló gondjaim voltam anyukámmal...beleolvasott a naplómba, soha semmi nem volt jó, akármit csináltam,a végeredmény nem számított. Azt hitte ő is, én is, ha "felnövök" elmúlik. 27 éves vagyok, és azt tudom mondani, egy dolog segített, a távolság. A mai napig úgy fel tud bosszantani az életfilozófiájával, a meglátásaival, az erőszakos véleményével hogy legszívesebb otthagynám egy-egy otthon töltött hétvége alkalmával. Megtörtént, hogy egy ilyen hétvégén úgy felbosszantott, hogy egy nappal hamarabb hazajöttem (250 kilométerre).
2009. okt. 21. 16:47
Ordítok,aztán bocsánatot kérek:-)
2009. okt. 21. 16:46

"Vagy ha van külön szobád hangszigetelés. "-Mint Daninak a Barátok köztbe:DD Nah jó,nem szemtelenkedni akarok.

Nincs olyan rokonod akihez költözhetnél?Vagy barátodhoz v szüleihez?

6. 9b0d5b80c9 (válaszként erre: 1. - C82ae2485b)
2009. okt. 21. 16:45
sajnos ez jobb sosem lesz amíg otthon laksz, később csak könnyebben veszed a dolgokat, de mindíg benned marad a görcs ha közeledsz és 5 perc alatt 2x öszzevesztek, tudom milyen érzés , tapasztalatból írom:((
5. agis
2009. okt. 21. 16:44
ordítok, torkom szakadtából :) egy párnába, nehogy a szomszéd azt higyje, megbolondultam :)
4. ancy
2009. okt. 21. 16:43
Nemes egyszerűséggel ORDÍTOK.Ez mindig használ,csak várom mikor szólnak a szomszédok:-))Viszont neked jó lenne akkor minél hamarabb valahogyan elköltözni.Vagy ha van külön szobád hangszigetelés.
2009. okt. 21. 16:42
Gyere sűrűn hoxázni rajtam segített:-)Olsóbb mint az étkészlet....
2009. okt. 21. 16:42
Na de a lényeg, ami a fő kérdés: van valami olyan önszabályozás,módszer, amiről még nem tudok és erősen hatásos pl. ilyen helyzetekben??
2009. okt. 21. 16:40

Rajtam már az étkészlet földhözvágása sem segít. Néha úgy érzem, teljesen meg tudnék bolondulni, vagy már bolond vagyok, marnám az arcom stb, lehet néha még ölni is tudnék... Pedig vannak módszereim a jókedv kialakítására, és tartani is tudom, ha idegesít valaki, nem érdekel, elkerülöm, nem foglalkozok vele stb. De van egy ember, aki olyan állatot tud kihozni belőlem egyetlen ingerült, vádló szavával, ami egy hadsereget is le tudna gyilkolni, Ő anyám... 23 éves vagyok, mikor 16 voltam, még mindketten azt hittük, hogy csak a tinikor, elmúlik, de már nagyon rég beértem, a viszonyunk viszont egyre rosszabb. Azt azonban nem tehetem meg, hogy elköltözök itthonról. Miből? A keresetem minden összevetve csak kajára elég... Pedig jó anya, csak szakmáját, életét tekintve nem épp erős idegzetű és én már nem bírom tovább, főleg mivel észrevettem, hogy ha így folytatom, mire annyi idős leszek, mint Ő, rég diliházban fogok ülni... Mikor kollégista voltam mindig forgó gyomorral jöttem haza, de hosszú lenne elmesélni (pedig itthon senki sem alkoholista, anyám értelmiségi, aki mindennek és mindenkinek meg akar felelni és engemis meg akar feleltetni, még ma is)...

Apám persze mindig mellette áll, ha rólam van szó, barátomat alig látom, ő sem tud segíteni...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook