Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazzak 8 koronavírus teszttel vagy keressetek más opciót? fórum

Utazzak 8 koronavírus teszttel vagy keressetek más opciót? (tudásbázis kérdés)


1 2
36. NomNom (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 20:37
Csak nem gépet mész beszerelni?
35. NomNom
2021. szept. 6. 20:35
Jó utat !
34. Bless the child (válaszként erre: 34. - Borboleta)
2021. szept. 6. 19:20
Jó utat! Lanyom parszor megjárta Budapest-Kínát. Most mész először?
2021. szept. 6. 18:57
Hol van a tranzitod?
32. unom
2021. szept. 6. 18:52
Nem, csak te vagy olyan különleges, hogy Kínába utazol.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Borboleta)
2021. szept. 6. 17:39
Nem, valóban. Amikor 3 hivatalos forrás 3 különböző ellentétes infót mond es a cég mindent rádhagy, az nagyon egyszerű tényleg
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - NomNom)
2021. szept. 6. 17:12

Most azt nem akarom pontosan elmondani hogy milyen munka. Elég egyedi, nem sokan csinaljak, utazom miatta folyton az a lényeg

Az is a gondom, hogy mar nem tudom eldönteni, hogy mennyire az en feladatom utána járni es mennyire a cégé...

ok meg azt sem tudtak, hogy Kína csak egy átszállást enged.

Mindent nekem kellett csinálni, a konzul oldalát lesni folyton, hívogatni az embassyt, a repteret, a légitársaságot... nem tudom eldönteni ez mennyire normális... sztem ezt nekik kellett volna. En nem vagyok titkárnő, nem tudom hogy kell ilyen ügyeket intézni

29. NomNom (válaszként erre: 27. - Kacsahercegno)
2021. szept. 4. 10:36

Nem tudom milyen munka ez, ha annyira fontos amit csinál akkor a munkáltató ezeket alapból elintézi. Tőlünk is folyton utaznak és minden ilyesmit a cég intéz.

Most akarunk egy külsőst megbízni mert mi már nem győzzük számon tartani, hogy hova milyen papírok kellenek, meg az a cég akkor átvállalja a felelősséget ha covid miatt meghiúsul az út stb.

2021. szept. 4. 10:18
Ja, bocsi akkor félreértettem, csak ugyanabban a mondatban írtad hogy ...Ázsiából Európába, meg hogy a nyáron kétszer jöttél haza. Nyilván EU-n belül nincs akkora szigor, ezt én is tudom. A lemondást pedig arra írtam, hogy ha áthidalhatatlan probléma van. Nem kötelező a végsőkig kitartani valami mellett, ami nem akar összejönni. De ezt csak mondom. Kívánom hogy meg tudj nyugodni és összejöjjön az út.
2021. szept. 4. 10:10
Nem tudom, még sosem aggódtam magam hányásig semmin, eddig még semmi nem ért annyit. Hogyha 2x hazajöttél csak a nyáron, ami nem volt olyan régen, akkor valahogy ki is sikerült menni, nem? Küldd át a légitársaság emailjét a konzulátusnak, az övékét meg a légitársaságnak, döntsék el, mi igaz. Esetleg a munkáltatód segítsen, ha már miattuk kell utaznod. De végső soron neked kell utánamenned, senki más nem fogja megoldani helyetted. Sem azt eldönteni, hogy bevállalnák-e a teszteket. Hogyha 20-an azt írják hogy igen, akkor bevállalod, ha meg a többség azt írja hogy nem, akkor nem? Ha meg túl nagy falat elintézni (az sem szégyen) akkor mondd le az egészet és legalább megnyugszol.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Borboleta)
2021. szept. 4. 10:02
A kínai fapados utat a létszükséglet miatt kellett volna használnom jelenleg, mivel a légi közlekedés 70 százaléka meg mindig le van állva. Nehéz kikalkulálni? Az airchina jelenleg alig indít járatokat, azt is lefoglalják a hazainduló kinaiak, talán ennyit kitalalhattal volna magadtól is. Ugyan mire mentem volna én a te “Business tripeddel” gondolom nem Kínába mész drágám. A stílusom pont olyan, mint amit itt kaptam a hoxa frusztrált népétől.
2021. szept. 4. 09:47
Egyébként hogy a kérdésre válaszoljak, nem tudom elképzelni hogy 8 teszt kelljen, ahol dolgozom, több száz ügyfél jön a világ másik feléről rendszeresen (igaz, pont az ellenkező irányban, pl. Kínából Mo.-ra) és a tranzitból ki se mehetnek, nem hogy teszelni kelljen, senkitől nem hallottam még ilyet. Mindenesetre ha fontos lenne nekem az út akkor felszívnám magam, és megoldanám vagy így, vagy úgy, idegenek véleménye nélkül.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Borboleta)
2021. szept. 4. 09:18
Akkor nézz utána. Irodájuk is van ott. Capital airlines
23. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 08:20

Valamit tuti félreértettél. Tranzitországban 4 vérvétel +2 PCR teszt? Szerinted ez életszerű, minek? Mit akarnak a 4 vérvétellel?


Ami meg az átlag magyar utazását illeti... amióta te itt vekengsz az utazáson, azóta az átlag magyar már 2-szer hazajött külföldről.

2021. szept. 3. 21:16
Más járat ?
21. andi6020 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 3. 19:40
menj másik légitársasággal
2021. szept. 3. 19:29
Akkor menj másik légitársasággal
2021. szept. 3. 19:24
Az mar masfel eve így van, a cég tisztában van vele...
2021. szept. 3. 19:23

[link]


Itt azt írjak, hogyha megvan itthon a negatív teszt, akkor lehet kérni mentesítést a tranzitorszagban a második teszt alól. Na most en ezt leírtam a légitársaságnak, erre ok azt mondtak, hogy nem nem, kell a 6 teszt. Mind a kettő hivatalos forrás. Ilyenkor mi a fsz van?

2021. szept. 3. 19:18
Biztos nem mennék. Hiaba van 8 teszted, 2 hét kötelező karantén szállodában, amit te fizetsz.
2021. szept. 3. 19:17
Peking
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Elbb)
2021. szept. 3. 19:17
Akkor neked majd lehet írok, mert én már kezdek belebolondulni. A konzuli szolgálat meg sz@rt sem ér, össze-vissza írnak mindent. Kínai légitársaság, portugáli irodájuk
2021. szept. 3. 19:15
Mi a cél állomás?
2021. szept. 3. 19:14
Portugália. De hidd el, ez van. Ha itthon két nappal indulás előtt kell a teszt, akkor a reptérről hogy a francba akarják kiküldeni az embereket 2 különböző intézménybe teszteltetni? Esküszöm, hogy ezt írták megvan az e-mail.
12. Bless the child (válaszként erre: 11. - Elbb)
2021. szept. 3. 19:14
Lányom most ment ki Peruba. 2 teszttel indult, a reptéren derült ki, hogy elég lett volna 1 is. A tranzitban gyorsot se csináltak. Pedig Peruban eleg car a járványhelyzet
11. elbb
2021. szept. 3. 19:12
Anglia 3 tesztes volt, Thaiföld 4 tesztes még mindig. Erről a 8 tesztről még csak nem is hallottam, pedig aztán az én életemet tényleg a korona miatt utazási infók szövik át napi szinten. De lehet van ilyen, kíváncsivá tettél, melyik ország az?
2021. szept. 3. 19:11
Kizárt, hogy kiküldenek a tranzitból teszteltetni. Hol van a tranzit?
2021. szept. 3. 19:10
Ki kell menni a tranzitból? Ez baromság
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Elbb)
2021. szept. 3. 19:10
Kínai légitársaság. Ők maguk küldték az e-mail. Persze, 2 oltás után, az alap. Csak kiváncsi vagyok más emberek véleményére, hogy én reagáltam-e túl amikor azt mondtam, hogy bsszák meg. Mert a munkaadó megkérdezte, hogy meg tudnám-e csinálni...
2021. szept. 3. 19:09
Ilyen hol van?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook