Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » TGYÁS - Határozott idejű munkaszerződés fórum

TGYÁS - Határozott idejű munkaszerződés (beszélgetős fórum)

2015. júl. 16. 23:10
hu nekem nagyon meg lett bonyolitva mire elinteztek.szerintem menj be az egeszsegbiztositasi penztarhoz ott felvilagositanak.meg mintha tavaly ugy lett volna hogy folyamatos jogviszonynak kell lenni szules elottig hogy megkaphasd de mintha identol mar eleg a 365 munkanap vagy hogy is?nekem is azert vacakoltak hogy meghosszabbitottak a szerzodesem.talan az igenylesig kell biztositottnak lenned azutan mar nem lenyeg.de lehet butasagokat irok bocsika
2015. júl. 16. 18:27
Szia! Nem tudsz hamarabb elmenni tgys-re csak a szülést megelőző 28 nappal. Keress egy vállalkozót aki bejelent. Járulékot nem kell fizetnie utánad az ellátás ideje alatt. Tehát a tgys és gyed alatt nem kell járulékot fizetni.
2015. júl. 16. 16:25
Sziasztok,nekem junis 1.töl van szerződésem és november 30-ikán jár le,de én majd csak jövő februárba fogok szülni.Előtte dolgoztam több helyen is nem egybe egy évet voltak kihagyások pl 1 hónap 1,5 hónap összesen viszont több mint 2 évem van.Szóval így nem tudom mi is van,pl ha hamarabb elmennék tgys-re mint lejár a szerződésem akkor azzal meg is szűnik az ellátás is?bocsi ha kicsit érthetetlen vagyok :) előre is köszi :)
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - N.Ilda)
2015. júl. 16. 16:12
Az eddig leírtakhoz hozzátartozik, hogy ezt már CSED-nek hívják. Ne érjen meglepetésként, ha így hallasz róla.
2015. júl. 16. 14:46

Ki jogosult terhességi-gyermekágyi segélyre?


A szülő nő jogosultsági feltételei:


Terhességi-gyermekágyi segélyre jogosult, aki a szülést megelőző két éven belül 365 napon át biztosított volt, és

•a biztosítás tartama alatt szül , vagy

•a biztosítás megszűnését követő 42 napon belül szül, vagy

•a biztosítás megszűnését követően 42 napon túl baleseti táppénz folyósításának ideje alatt (vagy a folyósítás megszűnését követő 28 napon belül) szül.

2015. júl. 16. 14:44

El, de ahogy lejár a szerződés, lejár az ellátás is.

Hacsak nem voltál előtte 2 évig állományban.

2015. júl. 16. 14:41
Határozott idejű. munka szerződés esetén is el lehet menni Tgys-re?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook