Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1312. krino30 (válaszként erre: 1311. - Z. Betti)
2015. jan. 19. 15:55
Kedves Betti! esetleg le tudod írni, milyen típusú géppel dolgozol az eltávolításon? köszönöm
1311. Z. Betti (válaszként erre: 1310. - Herceg Veronika)
2015. jan. 19. 14:12
Heg az, ha keloidos (kidomborodó), vagy atrófiás (behúzódott) marad az eltávolítás nyoma. Ez nem szokott előfordulni, inkább egy halvány barna árnyék maradhat.
2015. jan. 19. 08:15
Én úgy tudom, a heg mindig megmarad, vagyis nem tudják nyomtalanul eltűntetni. Rosszul tudom?
1309. krino30 (válaszként erre: 1302. - Z. Betti)
2015. jan. 18. 23:23
Koszi Betti! Talakozunk meg ugy erzem :)
1308. krino30 (válaszként erre: 1304. - Guardian)
2015. jan. 18. 23:22
Koszonjuk a hsz-t, erdemben rengeteget segitett :D
1307. 96c7e4d0bf (válaszként erre: 1298. - Anya4005)
2015. jan. 18. 20:38
részben igazad lehet, de nem tudom..
1306. Z. Betti
2015. jan. 18. 11:03
Előfurdul gyakran, hogy az alap motívum marad, csak a monogramot kell eltávolítani, helyet csinálni az újnak.
2015. jan. 18. 10:18

Ha valaki el akar tűntetni valamit,az nem konkrétan azt jelenti,hogy azért mert sufni tetkó.

Az eltávolítás meg nem 2 ft ezt mindenki tudja.

1304. guardian (válaszként erre: 1303. - Captainrush)
2015. jan. 18. 09:47
szép eredméyneket lehet elérni, de eltüntetni telejsen soha! viszont így lesz egy 5000-es sufnitetkóból 500000-es megbánás
2015. jan. 18. 09:17

Próbaként voltam 2 betüvel,2 különböző helyen.kb 3-4 cm2-ről van szó.

Első helyen kb 2 perc volt a kezelés.Tovább tartott az adminisztráció...Nem voltam megelégedve ezért mentem máshova.

Második helyen ugyan az a 2 betü kezelése kb 15 perc volt.Egyelőre még nem tudom,h milyen az eredmény,mert elég friss,de szemmel látható változás még nincs.

Ezzel azt akarom mondani,h ha akarják megcsinálják 2 perc alatt ha akarják elhúzzák.

Ha akarja többször átüti lézerrel ha akarja egyszer.

Gépeket nem ismerem,ránézésre egyformák voltak.Csak bepirosodott,nem vérzett,nem gyöngyözött egyik helyen se.Elsőnél jegelték,másodikon nem.

Ár az első helyen olcsóbb volt,de ott drágábbat mondtak a nagyobb felületre.A második helyen drágább volt a kezelés,de ott azt mondták ,h a nagyobb felületet megcsinálják 10-ért/alkalom ami kb 1 óra.


Ez olyan lehet mint a szolárium akkor,nem látunk bele,h a csövek mennyi idősek,mikor lettek cserélve,milyen minőségüek.


Nagy pénz,üzlet van ebbe az tuti.

1302. Z. Betti
2015. jan. 18. 08:34

Biztos, hogy a tetoválás eltávolítók között is van etikátlan, mint az élet (szinte) minden területén. Aki azonban komolyan gondolja, és hosszú távra tervez, az az eredményességre fókuszál. Higgyétek el, nincs nagyobb öröm számomra annál, ha egy tetoválást 4 kezeléssel el lehet távolítani. Ő a legjobb referencia. Mégsem ígérhetem meg ezt senkinek, mert ha nem sikerül, akkor becsapva érzi magát. Az eltávolítás sikeressége nagyban függ a hozott anyagtól. Nekem nagy különbséget nem jelentett az, hogy friss v régi a tetoválás. Az inkább, hogy mennyit, milyen pigmentet, és milyen mélyre vittek be. Gondolkodom, hogy mi lehet a figyelmeztető jel, hogy azt a helyet nem érdemes választani. -Ha azt javasolják, hogy gyere 4 hetente! Én 2 eltávolítás között 8 hetet javasolok, hogy kihagyjunk. Addig ugyanis még sokat gyógyul, halványodik a tetoválás. Ha korábban kezeljük, nem csak a benn lévő pigmentet lövöldözzük, hanem az előző, még nem teljesen gyógyult, kezelés maradványait.

A gépeket, hogy jól, eredményesen működjenek, karban kell tartani. Minden kezeléshez kristálytiszta kezelőfejjel szabad neki kezdeni. Ez ugyan nem érintkezik a bőrrel, de az előző kezelésnél ráfröccsent szennyeződés ha rajta marad rontja a készülék hatásfokát. Meghatározott időközönkét cserélni kell az egész kéziegységet, mert a teljesítménye lecsökken. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem segíthettem nektek.

1301. krino30 (válaszként erre: 1300. - Captainrush)
2015. jan. 18. 01:09
Az uj tetko elenkebb,effektive a regivel ellentetben meg nincs kopasa..gondolom en..azert nehezebb..a regi tetkok meg tenyleg be vannak egve,es a regi eljaras is drasztikusabb volt, van akinek domboru,mert ugy belevarrtak..nos ami a kezeloket illeti, nem ertem..ha magambol indulok ki,akinek 60ezer/kezeles,es ha tenyleg jo vegig csinalom,legyen 10 alkalom es mindenki boldog..ha gyengen csinalja es nincs valtozas, 2 alkalom utan otthagyom..megeri neki? Nem hiszem! Hogy egy amerikai orvos szavaival eljek,aki a kezelesrol nyilatkozott, aki nem ad bele mindent, az etikatlan, szakmai szemmel nezve pedig orvosi muhiba! Ugy gondolom, hogy olyan tetovalast lenne etikus elvallalni az eltavolitasra, amihez megvan a megfelelo gepunk is,mert egy jo referencia biztosan hoz a konyhara nekik! Egyebkent aki egy kicsit utana olvasott a gepeknek, az tudja mivel allhat szemben..lsd Bp.i tetovalo szalon lezere, mar a keprol felismerni a tipust, de ok nem is beszeltek melle, engem bem vallaltak :)
1300. Captainrush (válaszként erre: 1299. - Krino30)
2015. jan. 17. 14:38

Valahol azt írták,h minél ujjabb 1 tetoválás és fekete annál könnyebb eltávolítani,mert még nem ivódott bele a festék annyira..

Máshol meg azt,h minél régebbi egy tettkó annál könnyebb...Engem is érdekelne,h melyik igaz?

Szerintem a kezelő is ha rafkós azzal variál,h gyengébb fokozattal üti,h többször menjen vissza a kuncsaft ,mert neki az nem kevés pénz.Tisztelet a kivételnek,de sajnos ilyen világot élünk.

Van olyan ismerősöm akinek Pesten egymás után kétszer átmentek rajta egy kezelésen.Ő pl azt a szalont dícsérte,mert előtte volt másnál ahol alig volt valami eredmény...ezért is váltott.

1299. krino30 (válaszként erre: 1297. - Z. Betti)
2015. jan. 17. 11:07
Koszi Bettiakkor nekem minimum 15-20alkalmat jelentene..kedves forumozok! Vajon szamit, hogy milyen idos a tetovalas?a mai tetkokat mar eleg ovatosan rakjak be a borbe,nem utik melyre..viszont a halvanyabb,regebbi tetko jobb az eltavlitasra,vagy a frissebb?sok referencia a regi tetovalasokrol keszult..
1298. anya4005 (válaszként erre: 1296. - 96c7e4d0bf)
2015. jan. 17. 09:10
Sajnos nem mindig sikerül úgy a tetkó,ahogy megálmodja az ember,vagy megunja,vagy aktualitását veszti...
1297. Z. Betti (válaszként erre: 1292. - Krino30)
2015. jan. 17. 08:44
Szia! Kisebb nyomozásba kellett kezdenem. Az újjakról gyorsan, szépen lehet eltávolítani a tetoválásokat. Nagyon sok már nyomtalanul eltünt. Ha jóra godolok, akkor a M.I. mutató újjára kérdezel rá. Ő 3 v 4 alkalommal járt nállam. Az eredmény az ő elmondása alapján 40% halványodás. Még jönni szeretne, de most ez nem a fontossági sorrendje elején van.
2015. jan. 16. 23:32
én csak azt nem értem, minek tetováltat valaki, ha utána meg leszedeti.
1295. anya4005 (válaszként erre: 1294. - Krino30)
2015. jan. 16. 23:20
Megnéztem az orvosi központ lapját,hát,ez teljesen megváltozott! Majd keresgélek,hátha találok valamit. Lehet,hogy már nem csinálják?!
1294. krino30 (válaszként erre: 1293. - Anya4005)
2015. jan. 16. 22:10
jaja várom az emailt! csak bőrgyógyászati cuccok vannak, meg plasztika, ha jól emlékszem..semmi eltávolítás vagy valami.. esetleg, ha megnéznéd, és találnál linket, akkor elküldhetnéd. köszike azért :)
1293. anya4005 (válaszként erre: 1291. - Krino30)
2015. jan. 16. 22:06

Tényleg? Pedig amikor én voltam,tele volt vele az oldaluk! Lehet,hogy tényleg nem jó? :-)

Na,remélem,nem így van,és sikerül valamit intézni,ha mást nem,megtudod,hogyan működik...

1292. krino30 (válaszként erre: 1289. - Z. Betti)
2015. jan. 16. 20:36
Kedves Betti! azzal a kék gyűrűs tetoválással hogy haladsz? az enyém is hasonló, de több réteg.. kíváncsi vagyok hol jártok. válaszod köszi előre is
1291. krino30 (válaszként erre: 1288. - Anya4005)
2015. jan. 16. 20:35
Szia! megnéztem a honlapot, semmit nem találtam a betetoválós kezelésről, de írtam nekik emailt, hátha...köszi azért :)
1290. krino30 (válaszként erre: 1286. - K.Andyka82)
2015. jan. 16. 20:33
Kedves Andika! köszönöm a bíztató szavakat! Minden nap úgy kelek fel, hogy el kell fogadnom magam, mert nincs más kiút!a nagyság miatt kb 50-60ezer ft lenne egy lézeres kezelés, és mivel teljes satír, így nagyon kevés esélye van, hogy érdemben lesz eredmény! takartatni biztosan nem akarom, elég volt egy életre a tetoválásokból! 2 hónap telt el az elkészítés óta, és még mindig nem tudok rendesen aludni.. lassan jön a jóidő, az összes pántos pólómat kiszanáltam, már csak rövid ujjút tudok felvenni, mert a lapockámon van :( bíztató a lézeres kezelés, de beteges lenne egy millió forintot költeni egy "talán"-ra, mert én csak egy kis ember vagyok átlag fizetéssel. Fogalmam sincs mit évő legyek, próbálom magam vígasztalni ilyen olyan dolgokkal, de többnyire nyomaszt a helyzet! Örülök, hogy legalább neked sikerült, én még csak két hónapja görcsölök rajta, de simán vállalnék én is egy heget, ha csak ezen múlna! A fórum egyébként nagyon jó, rengeteg erőt ad! Minden esetre, ha lehiggadtam kicsit, akkor megkereslek Betti, és csinálunk egy próba lövést, hogy legalább hiú ábrándokat ne kergessek! Köszi a lelki tréninget :)
1289. Z. Betti
2015. jan. 16. 19:10
A lézert én nagyon jó szívvel ajánlom. Hamar halványulnak a sötét, fekete tetoválások, és minimális a hegképződés kockázata. Nálam 5 év alatt egyetlen alkalommal fordult elő egy pici atrófiás heg keletkezése. Az is csak azért, mert véletlenül lekapta a pörköt, ami alatt még nem alakult ki az egészséges bőr. Kis odafigyeléssel szép, egészséges bőr alakul ki az eltávolítás helyén.
1288. anya4005 (válaszként erre: 1287. - K.Andyka82)
2015. jan. 16. 15:34
Annó (kb 2 éve) jártam az aestheticába,és rákérdeztem,ha már ott voltam. Nekem a combomon van egy jókora tetkó,amit imádok,de van benne 3 betű,ami már a múlté. Gondoltam,az egészet lepucoltatom,és majd újat rakatok fel,de végül tetkó maradt. Szóval,tapasztalatom nincs,és a folyamatot sem ismerem pontosan,de akkor,amiket láttam képek,hát...meggyőzőek voltak.
1287. K.Andyka82 (válaszként erre: 1284. - Anya4005)
2015. jan. 16. 15:21

Kedves anya4005!

Erről még nem is hallottam..Anno hallottam olyat,hogy bőrszínű festékkel rátetoválnak a mintára,és elvileg elfedi..de aztán több emberrel beszéltem és azt mondták hatástalan..Először is nem tudnak a bőröddel pontosan megegyező színt kikeverni,másrészt pedig át fog ütni egy idő után a tetkó alatta..

1286. K.Andyka82 (válaszként erre: 1283. - Krino30)
2015. jan. 16. 15:17

Kedves krino30!

Nem is tudom hol kezdjem,annyi minden kavarog a fejemben..úgyhogy ha kicsit zavaros lesz akkor elnézést előre is! :)

Nekem egy szalag tetoválásom van/volt a jobb karomon.

Megpróbálom összegezni hányféle kezelésen vagyok túl(a pénzbeli összegekről inkább ne is beszéljünk..)

Az első a rejuvi volt,amit a karom külső felén csinált a Nati,aztán később mikor már leesett a varr,a belső felét kezelte a kolleganője lézerrel,mert arra azt mondta előtte,hogy necces rejuvizni.Közben jött a hegkezelés,kenegetés,tapaszozás,mindez hiába..Már a szteroid injekció is szóba jött..

Addig is volt még talán egy kezelésem lézerrel a belső oldalon..Amikor láttam,hogy a sok kenőcs és tapasz semmit sem ér,mert amint levettem pár óra múlva ismét ugyanolyan volt mint előtte, kerestem egy orvost,aki elkezdte kezelni a hegem lézerrel(ez másfajta mint amit az eltávolításnál használnak) és párhuzamosan a belső oldalt is lézerezte Q-kapcsolt Nd-YAG lézerrel.Majd pár kezelés után láttam,hogy a hegem igaz,hogy javult,de a festék sosem fog kijönni a hegek körül (azt is kezelte Q kapcsolttal amikor már kezdett javulni) úgy döntöttem hogy plasztikai sebészhez fordulok a külső résszel..

A belső oldalon a lézer hatásos volt,pár kezelés után szinte alig látszott a tetkó..:)

Most egy kimetszésen vagyok túl,szép lett és gyorsan gyógyul..még egy műtétem lesz,és remélem már csak egy vékony halvány heg fog emlékeztetni erre a közel 3 éves tortúrára..:)

Hogy milyen konzekvenciát vonok le ebből?

Azt,hogy a makacsságomnak ez volt az ára,és ha előről kezdhetném,akkor csakis lézereztetnék!Mindenki le akart beszélni a rejuviról,de én akkor is végig akartam csinálni..És az elején valóban dicsértem Natit,mert hittem,vagy inkább hinni akartam abban,hogy tudja mit csinál,hiszen nagyon jól előadta magát.Megnyugtatott,hogy ettől meg attól a terméktől tutira elmúlik a heg..stb..De aztán rá kellett jönnöm,hogy nem az én készülékemben van a hiba..És amikor sorba jöttek itt a fórumon is az emberek akik hasonló cipőben jártak,és nem egyet kezelt szintén ez a hölgy,akkor már tudtam,hogy nem én vagyok a hunyó..Plusz az orvosom is megerősített ebben (aki a lézert csinálta).Nagyokat csodálkozott,hogy nem volt próbakezelés??????

Én tényleg mindkét kezelésen átestem már,és annak aki most vágna bele,azt javaslom,hogy a rejuvit messziről kerülje el!Szerintem ez nagyon nagyon kevés embernek és helyen válik be..Max pár centis sima fekete tetkóknál..

Csakis lézer,vagy ha nincs más a legvégső esetben sebészi kimetszés..

A te eseted valóban nagy dilemma,mert a színes festékkel nehezebben bánik el a lézer,de nem akarlak elkeseríteni,a rejuvi is..Plusz ott a hegesedés kockázata..

Én a helyedben lézereztetném,és ha már halványult akkor lefedetném egy másik tetkóval..vagy hagyod az egészet a fenébe! :) Tényleg nehéz jó szakembert találni,csak olyat keress aki sok referenciával rendelkezik,és beszéltél már személyesen olyannal aki nála volt..Nem tudom hol mennyibe kerül a lézer,nekem a 10x3 cm-t csinálták 10 ezerért alkalmanként..és kéthavonta jártam,előbb nem érdemes.Plusz minél nagyobb a felület annál jobbak az árak..A rejuviról nem tudok aktuális árat mondani,de az jóval drágább,mert elvileg nem kell annyi kezelés.. Nemsokára teszek fel új képeket..és ha arra gondolsz milyen rossz Neked,akkor ez megnyugtat,hogy nem is.. :D

1285. krino30 (válaszként erre: 1284. - Anya4005)
2015. jan. 16. 09:13
igen nekem is vannak fenntartásaim, pláne, hogy egy elég nagy tetoválásról van szó! utána nézek amit írtál, köszi a tippet! Sokat olvastam már amerikai oldalakon is, hogy milyen módszerek vannak, nos kissé tágabb a lehetőségek száma, és a lézerek is sokkal jobbak, de hát mi itt élünk, ebből kell gazdálkodni :)
1284. anya4005 (válaszként erre: 1283. - Krino30)
2015. jan. 15. 23:31

Szia!

A helyedben,mielött rejuvizol vagy "így halsz meg",felkeresném az aestheticat,ott csinálnak tetoválás eltávolítást,hegek néklül. Konkrétan rátetoválnak a meglévő mintára egy színsemlegesítő "festékkel". Én csak érdeklődni voltam náluk a témában,nem csináltattam meg,de talán a neten utána tudsz olvasni,lehet,hogy képeket is találsz.

Néztem rejuvis jépeket,hát,borzasztó!!!

1283. krino30 (válaszként erre: 1282. - K.Andyka82)
2015. jan. 15. 22:54
Kedves K.Andyka! Vegigolvastam az osszes hozzaszolasodat a temaban,ami tenyleg tobb,mint 2 evre nyulik vissza..nos leirnad a konzekvenciat? Mert mikor a rejuvit csinaltattad meg te voltal a legboldogabb,es dicserted Nataliat, most pedig ugy irsz rola, mintha valami kuruzslo lenne. Maskulonben jol ertettem, hogy lezereztek es rejuviztak is? A ket kezeles pont az ellenkezoje..mit tanacsolsz a nagykozonsegnek? Esetemben egy szines tetovalasrol van szo, raadasul jo nagy.nalam a ket veglet van..vagy rejuvi,vagy igy halok meg. A lezerkezelessel foglalkozok is sokszor etikatlanok,es rengeteg penzt elnyelnek..akinek nem inge nem veszi magara persze! Kivancsi vagyok a velemenyedre, es ha valaki tenyleg megerdemli, h vege legyen a remalomnak az te vagy :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook