Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1372. diababa82 (válaszként erre: 1371. - Fanta666)
2015. márc. 8. 07:43
Szia, én Dunakeszin csináltattam egy sebész főorvosnál, nem akarom reklámozni, nehogy kizárjanak.Ma reggelre pörkös, fehéres, gondolom a krémtől is, de még dagadt a szemem eléggé. Ez is nagyon zavar. Emberek közé elég macera így menni.Nekem 5 alkalmat mondtak. Sok rétegem van, sőt még fehér alap is. Neked mit mondtak, eltűnik mindenhol nyomtalanul, vagy látszik majd a vonala? Te hol csináltattad?
1371. fanta666
2015. márc. 7. 21:40
Szia! Nekem is ugyanolyan. Nagyon zavar... te hol csinàltattad? Neked hány rétegű? Remélem nekem 3 alkalom elég lesz.
1370. diababa82 (válaszként erre: 1369. - Fanta666)
2015. márc. 7. 21:18

Szia fanta666!

Én is túl vagyok az első szemöldök tetoválás eltávolításon. Nekem is nagyon sebes, érdes a felülete, körülötte piros is, mintha véraláfutásos lenne, meg a szemem is dagadt. Elég riasztó a kép, nem erre számítottam. Remélem nem gyógyul majd keloidosan.

1369. fanta666
2015. márc. 7. 18:53

Szia Angie's!

Túl vagyok az első lézerezésen...hááát...nagyon fájt, vérzett, most meg nagyon sebes. Tiéd is ilyen volt?

1368. angie's (válaszként erre: 1367. - Diababa82)
2015. márc. 7. 17:07
Szia! Apró, elfehéredett pöttyök, majd később vöröses duzzanat (ekkor érdemes 1-2 órát jegelni),égési tünetek ( ilyenkor égés elleni készítmény sokat segít), ezután hámosító krém a kezelt részre, de ekkor rendszerint már fedhető sminkkel. A 3-4 kezelés után vér is volt. Fotót tettem fel friss lövésről is.
1367. diababa82
2015. márc. 7. 15:10

Sziasztok!

Pontosan leírná valaki, hogy lézeres kezelés után milyen volt a szemöldöke?Képeket is szívesen várok! Köszi előre is.

2015. márc. 1. 11:19
Sziasztok!Debreceni sminktetoválót keresnék,aki szálazott szemöldöktetoválást készít.Van egy elrontott kb. 5 éves satírozott tetoválásom,ami fentebb lett tetoválva az eredeti szemöldökömnél,tehát először azt kellene elfedni. Olvastam az egyik honlapon,hogy első körben ezt bőrszínűre tetoválják,majd ezután jöhet az új tetoválás. Valakinek van személyes tapasztalata erről a folyamatról????Mostmár végre profi szakemberre bíznám! Köszönöm a válaszokat előre is! :)
1365. fanta666
2015. febr. 28. 16:34
Sziasztok! Valaki tudna nekem képeket küldeni milyen a szemöldöktetoválás közvetlen lézerezés után?! Illetve az utána következő napokban is! Csakhogy tudjam mire készüljek. Köszönöm előre is.
2015. febr. 28. 13:20
Sziasztok Debreceni lézer klinikán járt már valaki s megtudná osztani a tapasztalait :)köszi
1363. angie's
2015. febr. 28. 07:18
Kedves Fanta! Ugyan nem engem kérdeztél, de ne félj. Csúnya nem lesz, max. egy kis színmódosulás előfordulhat. Ha nincsenek már égési tünetek,nyílt seb, nyugodtan fedheted, csak a fedés alá tedd fel a hámosító kkrémet.Nyugodj meg, biztos, hogy szépen rendbe lehet hozni a szemöldököd.
1362. fanta666
2015. febr. 27. 12:25
Betti! Még olyan kérdésem volna, ha mégis a lézer mellett döntök akkor az mennyire lesz csúnya, illetve alapozózhatom gyógyulási időben? Mire számítsak? Nagyon félek...
1361. Z. Betti
2015. febr. 27. 07:09

Kedves fanta666!

A hámlasztásos eljárás, a természetes kopást gyorsítja. Ha valamilyen ok miatt nem választható a lézer, én is ezt az eljárást szoktam ajánlani. Teljes mértékben nem fog eltünni, de sokat tud halványodni. A kozmetikai kezelés mellett, mindenképp ajánlom, hogy otthon is használjál hámlasztó krémet!

Üdv: Betti

1360. fanta666
2015. febr. 26. 14:40

Szia Z.Betti!

Olyan kérdéssel fordulok hozzád, hogy nekem van egy eléggé kopott szemöldöktetoválásom amitől szeretnék megszabadulni lézerezés nélkül. A kozmetikusommal most elkezdtük ezt a savas hámlasztást rá. Mit gondolsz erről? Hatásos lesz? Várom válaszodat.

1359. Z. Betti (válaszként erre: 1358. - Diababa82)
2015. febr. 24. 19:46
Rendben, válaszoltam.
1358. diababa82 (válaszként erre: 1357. - Z. Betti)
2015. febr. 23. 09:50

Kedves Z.Betti!


Küldtem képeket az e-mail címedre.


Üdv:Dia

1357. Z. Betti
2015. febr. 21. 08:32

Kedves "angie's"!

Köszönöm a felém áradó bizalmad, nagyon jól esik.


"diababa82"-nak a probléma megoldása nem egyszerű.

Én nagyon ellene vagyok a világos színnel való lefedésnek. Ezt csak nagyon pici területen alkalmazom, és nagyon indokolt esetben. Ez ugyanis később gátolni fogja az új tetoválás tartós benn maradását, de az esetleges eltávolítást is.

A lézerezés alkalmával, a legnagyobb gondosság ellenére is kifehéredik a szőr, esetleg le is törik. Ez azonban átmeneti állapot, a visszanövés után az eredeti állapot áll helyre.

A konkrét esetet látva tudom csak helyre állításhoz vezető utat megtervezni. Küldjél képet az e-mail címemre, hagy lássam mi a probléma!


Üdv: Betti

1356. angie's (válaszként erre: 1355. - Diababa82)
2015. febr. 20. 10:39
Szia! Van a fotóim között el.aszott szemöldök, lézer után, majd korrigálva. Kukkold meg. Ha megengedsz egy javaslatot, Z.Bettit ajánlom (ugyan nekem is van gépem), de ő sminktetovál is, nem is akárhogyan. Szőr, bőr marad, azon ne aggódj.
1355. diababa82
2015. febr. 17. 13:05
Sziasztok! Új vagyok ebben a témában, sokat olvasgattam a hozzászólásotokat. Nekem van egy szemöldök tetoválásom ami megkopott, ezért elmentem oda, ahol csináltattam. Rábeszéltek, hogy üssük át fehérrel, mert kivörösödött, s mivel még vastagítani is szerettem volna azt mondták,így majd szép, egységes lesz. Hát nem így történt. Sajnos se a színe, se a formája nem tetszik, művire sikerült,teljes satíros lett, és a két oldal nem is szimmetrikus, ezért meg szeretnék válni tőle. Kérdésem az lenne, hogy hatásos lenne e a lézer, úgy hogy foltos pillanatnyilag, illetve fehérrel lett tetoválva alatta.Tehát nem sötét mindenhol. Én már azzal is megelégednék, hogy ott tűnne el, ahol vastagítva lett, mert a régebbivel nem volt semmi bajom. És tényleg kifehéredik a szőr, illetve a bőr körülötte? Ez mindenkinél fennáll, s örökre? Illetve teljesen eltűnik a sötét rész, vagy mindig látszik majd közelről?
1354. krino30 (válaszként erre: 1353. - Z. Betti)
2015. febr. 3. 22:14
kicsit rosszul fogalmaztam, de megértettük egymást :) köszi szépen!
1353. Z. Betti (válaszként erre: 1352. - Krino30)
2015. febr. 3. 07:34
Az eltávolításban csak a lézer hatékony. Csak mikrodrmabrázióval nem lehet elérni a kívánt halványítást. Mint ahogyan írtam is, a befejező stádiumban érdemes, amikor már a bőr összképének javítása (a maradék árnyék eltüntetése) a cél.
1352. krino30 (válaszként erre: 1351. - Z. Betti)
2015. febr. 2. 21:18
Koszonom a korrekt valaszt! Tehat az utolso fazisban erdemes, es nem a lezerezest megelozoen. Ha csak halvanyitas a cel akkor is eredmenyesebb, mint a lezer? Csak mert arban elegge kulonboznek
1351. Z. Betti (válaszként erre: 1350. - Krino30)
2015. febr. 2. 18:05
A lézeres kezelés kiegészítésére én is alkalmazom. Az eltávolítás utolsó szakaszában ajánlom, amikor már inkább egy halvány árnyék látható. A mikrodermabrázióval meggyorsítjuk a bőr természetes kopását, egyenletesebbé válik a bőr színe, és esetleg a mélyebben lévő pigmentek is láthatóvá válnak. Tehát, mindenképp segíti a sikeres eltávolítást.
1350. krino30 (válaszként erre: 1348. - Z. Betti)
2015. febr. 2. 12:07
Kedves Betti! te, mint kozmetikus, mit gondolsz a mikrodermabrázióról tetováláson? a modern tetoválásokat eléggé a felszínre ütik, vajon mennyire lehet hatásos egy elhalványításban, esetleg mennyire segíti elő a lézeres kezelés hatásosságát? úgy olvastam, hogy a dermabrázió is 6-8-10 alkalmas hámlasztási folyamat. Hozhat eredményt?
2015. febr. 1. 19:09

Azért elég merész ötletnek tartom önmagunk lézeres kezelését..

Tettem fel újabb képeket a hegkezelésről és a hegkimetszésről.. :)

1348. Z. Betti (válaszként erre: 1344. - Guardian)
2015. jan. 31. 12:38
Egy egész napos tanfolyamot tartottak egészségügyis és kozmetikus végzettségüeknek.
1347. guardian (válaszként erre: 1345. - Angie's)
2015. jan. 31. 09:20
viszont nem mindenki ennyire lelkiismeretes... mind a "tetoválok" akik "műveitől" kénytelenek vagyunk megszabadulni, mind az eltávolítást végző személyek között bőven akad dolgát félvállról vevő és még pénz is kér érte..
1346. guardian (válaszként erre: 1345. - Angie's)
2015. jan. 31. 09:14
nyilvánvaló és elismerésre méltó, hogy itt is próbál segíteni a tapogatózó embereknek!
1345. angie's (válaszként erre: 1344. - Guardian)
2015. jan. 31. 09:03
Nyilván néhány naposon. Csak Betti előtte minimum 2 évet ült az iskolapadban, hogy a bőr anatómiáját, élettanát magába szívja. Plusz huszonharminc éve gyakorlatban hasznosítja, űzi a tanultakat.....Ezt azért vedd számításba ;)
1344. guardian (válaszként erre: 1343. - Z. Betti)
2015. jan. 31. 08:01
még mindez csak tervben va... ahol néztem a szolgáltatások közé tartozik a ermék bemutatása is. megkérdezhetem hány órás tanfolyamon vettél részt?
1343. Z. Betti (válaszként erre: 1340. - Guardian)
2015. jan. 31. 05:33
Az ötlet nem rossz. Egészen addig, amíg nem gondolod komolyan. Én úgy kezdtem, hogy az ország legjobb lézeres orvosához elmentem tanfolyamra. Ott az előnyök mellett szembesültem a kockázatokkal is. Időbe tellett mire megtaláltam a megfelelő gépet, megtanultam azt hatékonyan használni a kockázatok minimalizálásával. Az eredmények tényleg nagyon szépek, de a tanulópénzt nem lehet mgspórolni. A saját bőrödet viszed a vásárra!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook