Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1222. Mel1104
2014. jún. 24. 13:17
azt mondta a lézerezős csajszi, hogy minden rejuvisnak hegesedik, hozzá már nagyon sokan mentek rejuvisok, és mindenkinek heges volt. Igen, én nem szeretnék másik tetoválást, mert 10-15 év múlva az is ugyanúgy megfakulna, megcsúnyúlna mint ez volt. Igen, a hegkezelésben még nyomozok. :)
1221. pandamackó*** (válaszként erre: 1220. - Mel1104)
2014. jún. 24. 11:11

Sajnálom hogy neked is hegesedett...gondolom te nem szeretnél fedőtetoválást...én igen,mert nekem alapvetően nem a tetoválással van bajom,hanem egy rosszul sikerült átalakitott mintától szeretnék megszabadulni,amihez lézerrel halványitani kell eőször..

A hegre is van lézerkezelés,csak másfajta...

1220. Mel1104
2014. jún. 24. 09:22
Az egészet lézerezték. Még csak egyszer. A közepe (zöld karikás) volt a próba, az a tetoválószalonban készült, mielőtt a csajszi hozzá nyúlt volna a lézerrel. Majd ősszel megyek újra. Sajnos én is a rejuvival kezdtem, és nekem is heges lett. A fénykép nem adja vissza jól, de csúnya heges nekem is. Az lesz majd a következő, hogy attól megszabaduljak valahogy.:(
1219. pandamackó*** (válaszként erre: 1218. - Mel1104)
2014. jún. 23. 22:02

Szia Mel!

Kôszönöm az infót!

Úgy látom te mindkét módszert próbáltad..az egészet lézerezték vagy csak a közepét? Vagy az csak próba volt? A tied nagyon halvány már..

1218. Mel1104
2014. jún. 23. 16:39

Kedves Pandamackó,

nekem is van fent képem, előtte-utána. Nekem sem hólyagosodott fel, viszont egy lézerezés után nagyon szépen tűnik el a festék. Szintén Q lézer. Nem maradt semmi nyoma a lézernek, csak kb egy hónapig véraláfutásos, olyan mintha nagyon megütötted volna, de nyomtalanul eltűnik az is. Lézerezés után rögtön befújtam pan the nol-lal, az nagyon jót tett. Amitől nehezebben múlhat a tiéd, talán hogy sötétebb a bőröd. A nagyon fehér bőrből tudják könnyebben kiszedni a festéket, mert akkor jobban elnyelődik a lézer a bőrben. Ajánlom, hogy idén nyáron ne napoztast/szoliztasd azt a területet. :)

2014. jún. 23. 14:07
Miért nem ír senki?? Rajtam kívül mindenkinek eltűnt a tetovája?
1216. pandamackó*** (válaszként erre: 1215. - Z. Betti)
2014. jún. 16. 20:52

Szia Betti!


2x voltam eddig,6 hét telt el a kettő között,10 napja volt a 2.,időnként viszket.Tetoválószalonba csinálják,mivel az első után kezdtek barna foltok lenni benne,jó jelnek értékelték.

Ja,10 000huf/alkalom.Szeptemberre van időpontom a fedőtetoválásra,nagyon biztosak voltak magukban...remélem nem alaptalan...

1215. Z. Betti (válaszként erre: 1213. - Pandamackó***)
2014. jún. 16. 17:09

Kedves "pandamackó***!

Ha jól végzik a lézerezést és te is odafigyalsz az utógondozásra, én úgy gondolom, hogy 4-6 kezelésre szükség lesz. Az, hogy 5 percig tart, nem fehéredik, és nem " hólyagosodik" ki, nem jó jel. Valamit nem jól csinálnak. Hányszor voltál már lézeren? Két kezelés között mennyi szünetet tartotok? Milyen áron végzik a kezeléseket?

1214. sylvia31
2014. jún. 14. 21:00
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék hogy Debrecenben tudtok e vkit akit lézerrel végez tetoválás eltávolítást?Sminktetoválásról van szó egészen pontosan szemöldökről..Előre is köszönöm!
1213. pandamackó*** (válaszként erre: 1211. - Z. Betti)
2014. jún. 14. 10:52

Kedves Betty!

Ahogy visszolvastam látom,hogy szakértője vagy a lézernek.

Szerinted hány alkalom kell,hogy fedhető legyen a régi tetoválás? Q-lézerrel kezelik,de nekem nem sebes,hólyagos utánna,tulajdonképp csak addig fáj amig lövik( próbaképp megmutatta a pasi hogy,nem tetovalt részen egyáltalán nem fáj)..olyan 5 percig tart csak,nem fél óra mint ahogy mások irták..kb.8x5 cm-es minta a bokámon.Mik a tapasztalataid?

1212. K.Andyka82 (válaszként erre: 1211. - Z. Betti)
2014. jún. 13. 19:45

:)Köszi!

Sajnos nincs mit szépíteni rajta..elcseszték a rejuvimat és kész! És egyre több ember tapasztalja ugyanezt,úgyhogy nem bennem van a hiba úgy gondolom..

A lézer szerintem sokkal megbízhatóbb megoldás.Igaz,hogy időbe telik,de megéri kitartani. Nekem már két éve ott éktelenkedik a heg egy feltűnő helyen,és rányomja a bélyegét a mindennapjaimra..Remélem más nem jár így..

1211. Z. Betti (válaszként erre: 1208. - K.Andyka82)
2014. jún. 13. 18:50

Kedves

K.Andyka82

Nagyon hálás vagyok neked, hogy megosztod a tapasztalataidat. Még az elején én megpróbáltam a lézer mellett érvelni, de volt aki lehurrogott. Ma már sokak számára beigazolódott, hogy a Rejuvi nem megoldás, sőt ront a helyzeten. A jól végzett lézerezés nyomán viszont szép ép bőrfelület marad vissza.

1210. K.Andyka82 (válaszként erre: 1209. - Pandamackó***)
2014. jún. 12. 19:58

Áááááááá,nem szeretnék! Bár egyszer gondolkodtam rajta,hogy valami szép nagy színessel eltakartatom,ha már lúd,legyen kövér.. :) De itt olvastam,hogy valaki rá akart tetováltatni,és kidobta a bőre a festéket,tehát lehet nem is lehet eltüntetni fedőtetkóval..:S

Na,hát én is így kezdtem..volt egy egész vékony szögesdrót mintám,majd meguntam,kicsit lágyítsuk,nőiesítsük..legyen virág minta körülötte..ugyanaz varrta mint aki az elsőt is..de ez valahogy nem jött össze..mintha egy 5 éves csinálta volna annyira gagyi lett..De akkor már nem volt visszaút..:( Úgyhogy most a másodikat bánom inkább,sokkal egyszerűbb és olcsóbb lenne eltüntetni,illetve azt bánom,hogy nem voltam egy kicsit gyanakvóbb és nem ragaszkodtam a próbakezeléshez a rejuvinál..

1209. pandamackó*** (válaszként erre: 1208. - K.Andyka82)
2014. jún. 11. 09:38

Hú akkor megnyugodtam,hogy jo döntés volt a lézer.

Nálam most az a terv,hogy halványitjuk aztán fedőtetkót csináltatok.igazából nekem nem a tetovalassal van bajom,hanem volt egy régi kicsi a bokámon,meguntam,gondoltam átalakíttatom valami nőiesebbre,na ez sikerült full gagyira...inkabb hagytam volna az eredetit..mindegy ez már késő bánat,hûlye voltam,most próbálom kihozni belőle amit lehet..

Gondolom te a karodon nem szeretnél újat,igazábol a legtöbb nő aki karra csináltat megbánja..

1208. K.Andyka82 (válaszként erre: 1206. - Pandamackó***)
2014. jún. 10. 19:27
Ha még egyszer kezdhetném,csak lézereznék,a rejuvi közelébe sem mennék! Mindenkit beszélek le róla,nehogy így járjanak..lassan több mint két éve küzdök vele,talán most már látszik az alagút vége..Nem bántam meg,viszont sok mindent másképp csinálnék..talán mára már nem is lenne meg a tetkóm,és hegem sem lenne..Takarni Mepiform tapasszal szoktam szolizáskor,illetve rugalmas kötszerrel,de leginkább olyan felsővel amiből nem lóg ki..szóval eléggé korlátolt az öltözködésem is.. :( ez zavar a legjobban..Nincs mit,szívesen megosztom másokkal is a tapasztalataimat.. :)
1207. Dzsulia15 (válaszként erre: 1200. - Pocokarc)
2014. jún. 10. 11:20
Szia! Én voltam már náluk, mert a kozmetikus aki nekem is csinálta egy picit túl húzta a tettot. Nekem nagyon bejött, valami 6000 Ft-ot kellett fizetnem egy alkalomért és kb 3 alkalom után már látszott is az eredmény. Nagyon rugalmasak és a csajok is cukik voltak :)
1206. pandamackó*** (válaszként erre: 1205. - K.Andyka82)
2014. jún. 9. 15:37
Nem semmi amin átmész! A belső rész már nagyon szép,remélem a hegeid is eltűnnek!! Mivel takarod?( csak mert látszik hogy ott nem barnul)..nem bántad meg hogy belekezdtél az eltávolitásba? Én is sokat vaciláltam,hogy rejuvi vagy lézer,de most már nagyon nem bánom,hogy nem rejuviztam..köszönöm a képeket,rendes vagy!
1205. K.Andyka82 (válaszként erre: 1204. - Pandamackó***)
2014. jún. 9. 14:31
Szia! Nem találtam meg őket,ezért csiáltam frisset! Feltettem őket! :) Csak erős idegzetűeknek! :)
1204. pandamackó*** (válaszként erre: 1203. - K.Andyka82)
2014. jún. 8. 21:34
Köszönöm előre is!
1203. K.Andyka82 (válaszként erre: 1202. - Pandamackó***)
2014. jún. 8. 20:26
Szia! Megpróbálok keresni képet,de nem tudom hova tüntettem el..Nekem is van olyan rész ahol barnul..szerintem ez normális.bár nem tudom ezt a fénykép mennyire adja át..
1202. pandamackó*** (válaszként erre: 1199. - K.Andyka82)
2014. jún. 8. 10:30
Szia! Nem raknál fel képet a lézerezett tetoválásodról,legalább csak pár órára,én tegnap voltam a 2. kezelésen,az első után egy hónappal annyi volt,hogy néhány helyen eljezdett barnulni.ez jó eredmény? Van előtte-utánna képed? Köszönöm!
1201. pocokarc (válaszként erre: 1187. - Skemely)
2014. jún. 5. 07:04
Szia!meg tudnád adni annak a lézerklinikának az elérhetőségét amit említettél?jövő héten megyek máshova,de nem tudom jó-e a választásom.Köszi
1200. pocokarc
2014. jún. 5. 06:57

sziasztok!először vagyok itt.

Lézerezésre megyek a szemöldökömmel a Baalbek stúdióba a jövő héten.Van valakinek tapasztalata velük???Fontos lenne.Kétségbeesés haatárán....

1199. K.Andyka82 (válaszként erre: 1197. - A4c08bc146)
2014. máj. 24. 10:49
Huh,ez elég lehúzósnak néz ki..vagy nem értenek hozzá..én 12 ezre fizetek az egész kezelésért,és az 30x5 cm..
1198. Z. Betti (válaszként erre: 1197. - A4c08bc146)
2014. máj. 22. 17:37

Kedves Judit! Nagyon kiváncsi lennék, hogy hol voltál. Mekkora területet lézereztek?

Náluk még nem fordult elő olyan, hogy már az első lézeres kezelés és a gyógyulás után, ne ne világosodott volna látványosan a tetoválás. Énnyi pénzt kidobni az ablakon, -hát jó bosszus lehetsz. Érdemes lenne megosztani a fórumozókkal, hogy melyik intézményt érdemes elkerülni.

2014. máj. 22. 14:26

Sziasztok! 10 alaklommal voltam már lézeres eltávolításon! SEMMMMMMMMI EREDMÉNY nincsen!!!!!!!!!

Totál el vagyok keseredve.Mert azt mondták max-6-8 alkalom, fu milyen jól pattog. Csak éppen eredmény nincsen! Már majdnem 400.000Ft-nál tartok:(

1196. Mel1104
2014. máj. 12. 10:39
ja, és még valami Cirmicica77. a kép, amit feltöltöttem a rejuvi utánról, 100.000 ft eredménye. az egyik oldalon 2x voltam kezelésen, a másik oldalon 1x, plusz ami most zölddel van bekarikázva, azon 3x mert az volt a próba rész. Látható, hogy szépen van festék még a bőrömben. a lézer 8000 ft volt, az egészre! és majdnem kijött az összes festék. Teszek fel képet a lézer utánról is, mindenki maga meggyőződhet, melyik módszer jobb. puszi mindenkinek! :)
1195. Mel1104
2014. máj. 12. 10:12
Sziasztok! Cirmicica77, megkérdeztem a lézerezős szakembert, és ő azt mondta, egy próbát mindenképpen kellene csinálni a lézerrel. Először csak egy kis pontban lézerez, nem az egész felületen. Látatlanba azt mondta, hogy szerinte el tudná tüntetni. Remélem tudtam segíteni. Töltöttem fel REJUVI UTÁNI KÉPEKET, mindeni megnézheti
1194. K.Andyka82 (válaszként erre: 1192. - Cirmicica77)
2014. máj. 10. 18:34
Rejuvinál nincs olyan,hogy idővel halványul..nekem legalábbis nem ezt történt..ez csak a lézernél lehetséges. Én még mindig azt javaslom,gondold át a lézerezést..:)
1193. Mel1104
2014. máj. 9. 12:27

Sziasztok! KÖNYÖRGÖM, SEKNI NE REJUVIZTASSON!!! bocs, hogy kiabálok, de most már nem bírom tovább, mert látom, hogy ez egy kiforratlan módszer, NEM MEGBÍZHATÓ!!! Leírom a saját esetemet. Igazából ugyan az, mint K.Andyka82-é, annyi külömbséggel, hogy nálam volt próba kezelés! A próba után kb 6 héttel mentünk rá az egész tatto-ra. Gennyes lett, bűzlött, var leesése után bepirosodott, de a kozmetikus szerint ez normális. Az viszont szerintem nem, hogy KÖZEL EGY ÉV UTÁN fehér heg maradt a rejuvival kezelt területen. Holott az összes honlapon amit néztem ezzel kapcsolatban, az előtte-utána képen nyoma sincs semmilyen hegnek. Erre biztosan azt mondaná a tisztelt rejuvis szakember, hogy biztos nem használtam rendesen a hegkezelő krémet, nem ápoltam, víz érte, stb. De én MINDENT BETARTOTTAM, megvettem kb 15.000-ért a krémeket, használtam, MÉGIS HEGES LETT!

A KÉPEK ÁTVERÉSEK! Ugyanis meguntam, hogy a festék még mindig benne van a bőrömben, itt-ott kikopott ugyan, de látszik, és elmentem lézereztetni. És kijött a festék, rögtön már a próba kezelés után! Árban mit jelent? A rejuvival 100.000 Ft-nál tartottam (nkem is lehúzás gyanús lett, csak ezért hagytam abba, hál istennek), a lézer próba volt 3000, és az egész tatto lesz kb 10.000, és szerintem nem kell 10x mennem majd, max 3x.

MOST JÖN A LÉNYEG: a lézerező szakember azt mondta, rengeteg rejuvis ember megy hozzá, és MINDENKINEK HEGES MARAD UTÁNA A BŐRE!!! ÉS még egy borzasztó mellékhatás: egy fiú megpróbált tetováltatni a rejuvival kezelt területre hogy elfedje, de a bőre kidobta a tetoválást! A rejuvi bent marad a bőrben, és nem tudják jelenleg azt, hgoy örökre ott marad-e, vagy idővel elszállítódik.

Köszi mindenkinek, aki végig olvasta. Kérlek terjesszétek ezt, ne járjon más is úgy, ahogy mi! Civil vagyok, nem vagyok lézeres szakember, és nem fizettek le! Csak azt szeretném, ha mindenki tudná, hogy a REJUVI nemcsak ÁTVERÉS, hanem KÁROS is!!!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook