Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tesco dolgozók! fórum

Tesco dolgozók! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
208. apolo (válaszként erre: 206. - Cifrike)
2010. szept. 1. 14:55
Jézusom! Csak a ladányiba 2300-an jelentkeztek? Borzasztó, hogy mennyi munkanélküli van! Az ilyeneket kellene megmutatni a "nagy politikusainknak"!De gondolom ebből a sok emberből csak azokat hívják be, akik tetszettek nekik, vagy nem? Erről nem igazán érdeklődtem tegnap, mert nem tudtam, hogy lehet-e ilyenekről kérdezni. Neked van kereskedelmi végzettséged, ha szabad megkérdeznem?
207. Adelaine (válaszként erre: 204. - Apolo)
2010. szept. 1. 14:49
:)hát igen...de sok a jelentkezö, sok a munkanélküli...igy szükül az esély...de bizzunk:)
206. cifrike (válaszként erre: 205. - Apolo)
2010. szept. 1. 14:49

igen

úgy tudom hogy 2300 jelentkeztek és ebből 150 főt vesznek fel de ebben van olyan aki másik tescoból jön át.

205. apolo (válaszként erre: 199. - Cifrike)
2010. szept. 1. 14:42
Neked egyébként mondták, hogy Püspökladányba hány embert akarnak felvenni?
204. apolo (válaszként erre: 200. - Adelaine)
2010. szept. 1. 14:38
Pedig milyen jó lenne, ha nem kellene azon görcsölni, hogy vajon megfeleltél-e vagy sem. :-)
203. Cilumiluci (válaszként erre: 201. - Apolo)
2010. szept. 1. 14:37
Tudom ilyen a helyzet.Az OKJ is jó.Drukkolok nektek:)
202. apolo (válaszként erre: 199. - Cifrike)
2010. szept. 1. 14:35

Köszi a segítséget. Én is várom a telefoncsörgést. Egy lépést sem teszek a telefonom nélkül, még a WC-re is magammal viszem. :-) Mert általában úgy járok, hogy akkor hívnak, amikor nem vagyok telefonközelben. :-)

A legjobb az lenne, ha mindkettőnknek sikerülne és akkor munkatársak lennénk!

Az a baj, hogy nekem nem biztos, hogy örülnek,amiért még suliba is járok. Mondjuk Gabriella azt mondta, hogy megoldható, mert akkor leszek délutáni műszakban. Szóval elvileg megoldható, mert igazítják a beosztást. Hát, reménykedem.

201. apolo (válaszként erre: 197. - Cilumiluci)
2010. szept. 1. 14:30
Nem lesz diplomám, ez csak OKJ-s ápolói papírt ad. Igen, szerintem a legszebb hivatás, hiszen embereken segítünk. Csak az a baj, hogy, mint most minden, az egészségügy is romokban hever. Leépítések,stb. A felszerelésekről nem is beszélve. Sokszor még gumikesztyű sincs egy-egy osztályon,mert nincs rá keret. :-(
200. Adelaine (válaszként erre: 169. - Apolo)
2010. szept. 1. 14:26

a legrosszabb várakozni...és sajnos nem ugy müködik, hogy ma behivnak interjura, holnap már kezdessz.

türelem!

199. cifrike (válaszként erre: 169. - Apolo)
2010. szept. 1. 14:21

Szia

Engem az első interjú után 1 hétre rá hívtak be.

Úgy igazából a második interjún nem nagyon kérdeztek semmit csak beszélgetünk.

Általános dolgokról.

Meg elmondták hogy mi annak a munkakörnek a feladata.És 2 hét múlva értesítenek.

Nekem is minden napom izgalommal telik alig várom hogy csengjen a telefon.De te ne izgulj sikerülni fog.:)

198. Adelaine (válaszként erre: 190. - Ria0712)
2010. szept. 1. 14:19
köszönöm...végülis lényeg hogy dolgozzam. addig is pénzt keresek!
197. Cilumiluci (válaszként erre: 195. - Apolo)
2010. szept. 1. 14:18

Gondoltam hogy ápolónéni leszel:)

Nagyon szép hivatás:)

Diplomád lesz,ugye?

nem is szabd kihagynod,addig az is munka amíg nem lesz meg a képesítésed ápolónéniként.Fiatalon még könnyebb munkát találni is.

196. Adelaine (válaszként erre: 184. - Apolo)
2010. szept. 1. 14:18
köszi szépen
195. apolo (válaszként erre: 193. - Cilumiluci)
2010. szept. 1. 14:14

Akkor már van tapasztalat. :-)

Én májusig GYES-en vagyok a kisfiammal, de amikor megtudtam, hogy nyílik Tesco P.ladányban, tudtam ,hogy nem szabad kihagynom ezt a lehetőséget.Remélem, hogy az igazgatók is így gondolják majd rólam. :-) Nem áll közel a szakmámhoz(ugyanis ápolónő leszek), de semmilyen lehetőséget nem szabad kihagyni manapság. Mellette még befejezném a tanulmányaimat (még 2 év) esti képzésben.

194. Cilumiluci (válaszként erre: 192. - Apolo)
2010. szept. 1. 14:09

Így van,na ezért van az én melómban is kockázat.

Bízni lehet még a turistákban,hogy költenek egy kis souvenírra.A tesco állás azért biztosabb mert enni-inni mindig fognak az emberek.

193. Cilumiluci (válaszként erre: 188. - Apolo)
2010. szept. 1. 14:07
Rajta leszek,már nem ez az első ilyen bolt az éltemben,igaz hogy nem is ma kezdtem.41 éves vagyok,több mint 20 éve a kereskedelemben nyomom.
192. apolo (válaszként erre: 191. - Cilumiluci)
2010. szept. 1. 14:04
Igen sajnos nagy a munkanélküliség és nehéz a megélhetés az országban, ezért nincs az embereknek pénze. Szerintem az emberek nagy része mostanság kétszer is meggondolja, hogy hova költi azt a kis pénzt, ami megvan. :-(
191. Cilumiluci (válaszként erre: 188. - Apolo)
2010. szept. 1. 14:01

Tudom milyen melót keresni,voltam már így többször is sajnos,ezért átérzem a helyzeteteket.

Ez egy porcelán-kerámia üzlet,ahol dolgozom,Budapest frekventált helyén.

De mivel mostanában eléggé megváltozott az emberek

vásárlási szokása,pénztárcája.és ugye ez nem egy olyan terméktípus,amit feltétlen meg kell venni.

190. ria0712 (válaszként erre: 183. - Adelaine)
2010. szept. 1. 13:54
Ezen ne aggódj.Mostanában mindenkit így vesznek fel. Ha meg vannak elégedve a munkáddal,akkor ismét kötnek veled szerződést,amit általában a lejártakor véglegesítenek.
189. apolo (válaszként erre: 187. - Cilumiluci)
2010. szept. 1. 13:53
Köszi szépen! Nagyon aranyos vagy!
188. apolo (válaszként erre: 186. - Cilumiluci)
2010. szept. 1. 13:53

Igen, én is így gondolom a szerződéssel kapcsolatban. De ha már adódott a lehetőség, ki kell használni. Hiszen addig is pénzt keres az ember.

Biztos meg tudod oldani, hogy jól menjen az üzlet! :-)

187. Cilumiluci (válaszként erre: 185. - Apolo)
2010. szept. 1. 13:49
Mindkettőtöknek drukkolok:)
186. Cilumiluci (válaszként erre: 184. - Apolo)
2010. szept. 1. 13:48

Határozatlan idejű szerződés jobb,de manapság ez nem kívánságműsor.Mindenben van kockázat,nekem is mert én pl.új boltban vagyok.

Be kell még vezetni hogy nyereséges legyen,kihívásnak veszem:)

185. apolo (válaszként erre: 183. - Adelaine)
2010. szept. 1. 13:45
Tudod, a remény hal meg utoljára... Én is csak reménykedem. Én P.ladányba jelentkeztem, már voltam állásinterjún tegnap, most azt várom, hogy hátha felhívnak. 2 hetet mondtak, hogy jelentkeznek. Szóval én meg most ezen izgulok. :-)
184. apolo (válaszként erre: 181. - Adelaine)
2010. szept. 1. 13:41

Határozott idejű szerződésre gondolsz? Szerintem annak annyi a hátránya, hogy amikor lejár a szerződés ideje, másik munkát kell keresned. Hacsak olyan szerencséd nem lessz, hogy a megfelelő munkád miatt vagy azért mert vesznek fel embereket, kapsz másik állásajánlatot.

Legalábbis én így gondolom. Hátha más is tud neked segíteni és hozzászól a témához!

183. Adelaine (válaszként erre: 182. - Apolo)
2010. szept. 1. 13:38

köszi szépen....hát remélem behivnak..juliusban a csemege pultba volt pozicio hirdetv, jelentkeztem is, rá pár napra hivtak telon, holott a jelentkezési határidö 2 héttel késöbb volt.

nem tudtam bemenni az interjura, mert nyaralni mentünk.:(

de azért remélem most is felhivnak, mert szeretnék dolgozni.


csak ez a határozott szerzödés aggaszt

182. apolo (válaszként erre: 180. - Adelaine)
2010. szept. 1. 13:35

Nekem azt mondták, hogy konkrét fizut csak az állásajánlat után tudnak mondani, mivel én több pozíciót is bejelöltem és a fizetés attól függ, hogy melyiket kapnám meg. Az interjúval kapcsolatban annyit, hogy nem kell félni tőle, nagyon rendesek. Szóval szépen higgadtan kell beszélni. Arról pedig, hogy mi lenne a feladatod, utána tudsz olvasni a Tesco-karrier portálon.

Sok sikert neked is!

2010. szept. 1. 13:26

ráadásul határozott szerzödés lenne, aminek gondolom van hátránya. vagy ez még változhat,

azért bizom benne hogy felhivnak, hogy ekkor és ekkor van az állásinterju.

2010. szept. 1. 13:12

sziasztok! uj vagyok ebben a forumban, ma jelentkeztem a bajai tescoba, dolgozni.Frissáru készletgazdálkodási asszisztens pozicioba, mert a végzettségek amit kérnek a hirdetésben nekem is megvan. mit tudnátok tanácsolni, ha esetleg behivnak interjura. vagy lényegében kb mennyit keresnék, mi lenne a feladatom. 3 müszakos munkarendet is ir. de engem nem zavar, lényeg hogy legyen munkám.

mit gondoltok?

2010. szept. 1. 13:03
Egy ajándékboltot vezetek,mint előtte is:)
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook