Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tesco dolgozók! fórum

Tesco dolgozók! (beszélgetős fórum)


88. Sky_Boy (válaszként erre: 83. - A0c1361e44)
2010. aug. 23. 11:46
Nem ! Egy multi cégnél dolgozok én is!
87. Sky_Boy (válaszként erre: 84. - Mazsola1971)
2010. aug. 23. 11:37

Kedves Mazsola !


Isteni csoda ez a teljesítmény ! hogy napi 4-5 raklapot is megmozgattok ! Bár a matematika részébe beletartozik hogy a hósosládákat max 5 magasan szokták rakni és 4 sor fér a raklapra ! ami egyböl csak 20 Db amit ha jól számolok ládával raklappal együtt max 430 Kg.. "Egy raklap cukor 950Kg" Szóval úgy érzed hogy napi 4-5 raklap megmozgatása MUNKA ? :) de nem is erre a részére értettem a nem éri meg a pénzét dolgot! Inkább mikor modulonkét van 2 termék ami előtt nincs ár ha valamit kérek az eladótol azt mondja nincs nem is volt nem közbe 5 perc múlva a belebotlok 2 sorral arrébb...

2010. aug. 23. 08:59

Sziasztok!

Most találtam erre a fórumra.Én is Tescos vagyok.Ha nem veszitek tolakodásnak,néha-néha én is megosztanám a tapasztalataimat.

Marcsi

2010. aug. 23. 08:48

hát igen nem könnyű ez a munka,és persze hozzá tartozik az is,hogy mibe is nézik az embert.....

Bár ez Tesco.nként változik....

A bérezés ez tényleg érdekes dolog...mert valahogy talán a fizikai munka is megérné a pénzét..és ezt nem csak erre a munkára értem.

84. mazsola1971 (válaszként erre: 79. - Sky_Boy)
2010. aug. 22. 22:44
Tudod azért szeretnélek én megnézni téged egy árufeltöltöi 8órás müszak után.Mert lehet te kintröl ezt látod.Ha megengeded akkor elmondom neked,hogy nagyon sok sulyt kell ám emelgetni egy egyszerü árufeltöltönek.Az áru ugyanis nem ugrál fel magátol a polcra.Gondold már el hogy hogyan érkezik a boltba az áru.Raklapon ugye?Na huztál te már legalább egy megrakott raklapot?Mondjuk ami tele van pakolva hussal?Szerintem nem.Egy ládába van 20kg a raklapon meg vanminimum 40 láda.Kis matek ugye?Na ezt a raklapot a hutöbbe lekell pakolni.Tehát egyenként megemelgetni és szortirozni.Aztán még egyszer meg kell emelgetni,hogy Te mint "kedves"vevö a pultbol kiválaszd amit elviszel.De nem csak egy raklap jön ezt még tudnod kel.Néha 4-5 is.Ez a pultos csak.A kinti termékeknél se müködik másképp.Annyival változik csak,hogy az éjszakás ki huzhatja a polc elé a raklapot és onnan emelgeti le az árut ami a polcra megy.Ha esetleg nem férki azt is átkell rakni másikra És vissza huzni a raktárba.Szoval probáld csak ki!!!Ajállom és utána mond azt,hogy sajnálod tölük a pénz!!Hidd el tudom miröl beszélek mert én Tescos vagyok.Pultba kezdtem,voltam éjszakai árufeltöltö és most készletes vagyok. Ennyit szerettem na.
83. a0c1361e44 (válaszként erre: 81. - Sky_Boy)
2010. aug. 22. 21:46
Ezzel a stilussal nem is gondoltam, hogy az vagy. Én arra tippelek, hogy vagont takaritasz....
2010. aug. 22. 21:45

Régebben a tesco hamar visszajelzett. Mostanában hosszabb időt vesz igénybe náluk, hogy közöljék nem téged választottak. Küldtek téves mailt is. Augusztus 3-án, hogy július 27-én várnak interjúra. Kértünkk új időpontot, erre visszairták, hogy az egész email tárgytalan.


Sky_Boy, miért sajnálod a fizetést az árufeltöltőktől? Ez nem rendes munka? Miért? Szerinted mi a rendes munka?

Kicsit sznob vagy, nem?


És ha már itt tartunk: azt a 80 ezret sajnálod tőlük, amit napi 8 órában, hétvégén, éjszaka megkeresnek?

Kiváncsi lennék, hogy te mit dolgozol, és mit dolgoztál amikor kezdő voltál..... És mennyiért....Vajon hányan sajnálták tőled....

Én igy ismeretlenül sajnálok tőled bármit.

2010. aug. 22. 21:38

Természetesen minden tiszteletem a kivételeknek, és szerencsére akadnak is szép számmal! De a Tesco árufeltöltők azért a munkáért pont megfelelő bérezést kapnak!



UI.: Én nem Tesco dolgozó vagyok...

80. 3374d74025 (válaszként erre: 79. - Sky_Boy)
2010. aug. 22. 21:31

hát ige..de igazából az emberek már úgy megszokták hogy panaszkodnak.

Pedig ahogy Te is írtad...örüljenek hogy valaki fizeti utánuk az adót...stb!

2010. aug. 22. 21:27
Sőt ha már a témába fogtunk akkor én a legtöbb árufeltöltőnek még ezt a bért is sajnálom! Az kapjon rendes fizetést aki rendes munkát végez!!!!! És igazán nem sok feladatuk van! Csaki kint legyen az a kiba termék, legyen előtte cimke, a cuccokat a helyére pakolni feliratozni, hogy mi a manó az ott! és ha kérdez egy vevő akkor normálisan válaszolni! Aki ennyire már képes azt egyből előrébb is léptetik !!!!
78. 3374d74025 (válaszként erre: 77. - Sky_Boy)
2010. aug. 22. 21:03
Így van....ennyi!
2010. aug. 22. 13:21

Hüm Hüm A drága édes Tesco!

Szerintem az árufeltöltői munka mennyiségéhez és minőségéhez mérve egész jó a bérezés! Ha valaki nem így gondolja az mennyen valami maszekhoz dolgozni aki nem jelenti be vagy csak 4 órába nincs ünnep hétvége, szabadnap és persze a tartós betegség is egyenlő a kirugással!


Na meg persze a fizu se tuti hogy időbe meglesz !


Ha valaki kételkedik akkor kérdezzen meg egy biztonsági ört vagy takaritót a tescóba és máris rájön hogy arany az élete!


Kérdezzetek válaszolok ! XD

76. laszlozsu (válaszként erre: 74. - Cifrike)
2010. aug. 8. 08:49

Természetesen rengeteg negatív és pozitív példát lehet felsorolni, ebben igazatok van.

Engem csak azért döbbentett meg ez az összeg, amit éjszakával és hétvégével lehet keresni, mert a munkahelyemen és környezetében lévő cégeknél ennek a duplájával vesznek fel műszakozós munkatársakat. Persze itt is van, jobb, rosszabb körülményeket biztosító cég. Olyan is van, aki bejelent, kijelent, 4 órára jelent be, stb. de a műszakozósok pénze azért mindig korrekt.

Cifrike! Örülök, hogy számodra sokkal jobb lehetőséget találtál az eddigieknél.

2010. aug. 8. 08:21
köszönöm a segítséget maryenn24
2010. aug. 8. 08:06
A legutolsó munkahelyem az egyháznál volt mint egyházfi,kötetlen munkaidőben,ami azt jelenti hogy reggel 9 re mentem az irodába és onnantól kezdve sem hétvégém sem hétköznapom nem volt mert akinek pl karácsony az otthoni ünnep az itt nem az be kell menni.vagy ha 10 orrakor csöngetett valaki a kapumon akkor jópofát kellet vágnom hozzá.És ezt mindössze 60000.ft ért.Akkor mi is baj a tesconak a fizetésével?Ja és semmilyen juttatás pótlék meg kajajegy nem volt itt.Ez csak azért írtam le hogy nagyon sok az elégedetlenkedő a fizetésével meg a munkájával.Vannak rosszabb helyek is.
2010. aug. 8. 08:03
Értem. Akkor emiatt gondoltam azt, amit írtam. Több ismerősöm is dolgozik-dolgozott ott, s tőlük nem sok jót hallottam. Aztán ezt alátámasztotta az, amit itt a fórumon írtatok.
2010. aug. 8. 07:54
Tudod, a kisüzletekben, kevesebb embert is vesznek fel, és a munka is több. A fizetés meg 70-80 ezer ft között van.
2010. aug. 8. 07:52

Na, igen. Az sem egy utolsó szempont ma már. Mármint az utolsó mondatod.


Az a lehetőség eszembe sem jutott most, hogy valaki nem akar dolgozni.

Ahol én lakom, ott egy kis üzlet van. Kb. félévente cserélődnek az ott dolgozók szép fokozatosan, pedig nekik egy nagyon nagy előny lehetne, hogy helyben vannak, nem kell utazniuk.

Lehet, hogy az ilyen kisebb üzletekben a pénz is kevesebb, mint egy hiperben?

2010. aug. 8. 07:50

Úgy gondolom a mai világban nem nagyon lehet válogatni.Én nekem nagyon fontos hogy el tudjak helyezkedni.Nekem nem elég a álláskeresői segély ami 23000-ft.ettől a tescos fizetés is lényegesen több.

Olyan munkahely meg nincs ahol ne keljen dolgozni a pénzért.

2010. aug. 8. 07:43

70-80 ezer és erre jönnek rá a pótlékok!!

Nem fontos, hogy legyen kereskedelmi végzettséged!! Ha 3 műszakos munkarend van, én pultos vagyok vagy voltam, jelenleg gyeden vagyok. A többi területet annyira nem ismerem. Kb. igen, csinálnod kell amit mondanak, ha nem tetszik, vagy nem akarsz dolgozni, akkor keresnek helyetted mást. Minden munkahely rossz, ha nem akarsz dolgozni. Mindegyiket lehet szidni. Itt be vagy jelentve, meg 10-én megkapod a fizetésed, meg kapsz meleg étkezési utalványt.

2010. aug. 8. 07:36

Nem vagyok érintett a fórum témájában, csak beleolvastam.

Szomorú, hogy ennyi a pénze annak aki éjszakát és hétvégét is vállal. Mennyit keres akkor az, aki ezeket nem vállalja? Vagy ez nem választható? Ahol ilyen a munkarend, ott tetszik-nem tetszik csinálnod kell? Sokat hallottam arról, hogy a nevezett cég nem a legjobb munkáltató, de tulajdonképpen ma már melyik az. Ez akkor is zsebpénz az elvégzett munka ellenében.

67. cifrike (válaszként erre: 66. - Maryenn24)
2010. aug. 8. 07:29

Most építik Püspökladányba.

Itt nincs is több a legközelebb is 40 km.-re van.

3 műszakra jelentkeztem nagyon szeretném ha sikerülne ugyanis itt nincs semmilyen munkahely.

Csak azon aggódom hogy nem vesznek fel mert nincs kereskedelmi végzettségem, Varrónő a szakmám,de nem volt feltétel ezért csak olyan helyeket jelöltem be ami 8 általános kell hozzá.

2010. aug. 8. 07:19
ha ájszaka meg vasárnap melózol, akkor járnak pótlékok, de hogy pontosan mennyit fogsz keresni ha felvesznek, nem tudom. Ez változó. De kb. 70-80 ezer szerintem. Plussz kapsz még meleg étkezési utalványt, 5000 Ft értékben. De elősször 3 hónap próbaidőn leszel, utána ha meghosszabbítják a szerződésedet, akkor 6 hónap után, kapsz egy 10%-os vásárlási kedmeznyét. -Ez egy kis füzet, havonta 4 db áll rendelkezésedre, hogy ha vsárolsz, 50.000 Ft értékhatárig, 10% kedvezményt vonnak le a vásárlás értékéből. Melyik tescoba jelentkeztél?
2010. aug. 8. 07:13

Több helyre is jelentkeztem.

Árellenőr meg Mirelitre meg hasonló helyekre.

Kb mennyi a várható fizu amit ajánlanak és milyen juttatások mennek rá.

2010. aug. 7. 21:15
2-3 héten belül behívnak interjúra, utána 1 hónapon belül hívnak, ha felvettek.
2010. aug. 7. 20:19

Szeretnék segítséget kérni.

Egy most épülő tescohoz jelentkeztem dolgozni és augusztus 20.-ig kellet leadni a jelentkezést.

Az lenne a kérdésem ,hogy körülbelül mikor várhatom a visszajelzést hogy felvettek-e vagy sem .

2010. aug. 5. 20:42
Na igen, de a párom ott non-food száraz igazgatóként dolgozik, és más területről mennek oda, hogy ezt meg azt a rokonukat vegye már fel, a saját munkatársukkal meg így kibasznak....na mindegy. Jó lesz nekem a pénztár is...
61. 3374d74025 (válaszként erre: 60. - Maryenn24)
2010. aug. 5. 20:27

Sajnálom!Tudom milyen érzés.Én se értem az én áruházamba dolgozókat.Mármint a főnökséget.De már tényleg nem akarok agyalni rajta,mert csak esz a méreg.Majd ráérek október környékén agyalni hogy hogyan tovább.

Még lehet hogy nem lesz gond nálad se.

2010. aug. 5. 13:36

Szia!

képzeld már engem sem akarnak visszavenni a másik áruházba pultosnak, pedig gyed előtt pultos voltam...nagyon mérges vagyok. Ráadásul a párom is ebben a tescoban dolgozik, és ma kérdezte, hogy akkor biztos lesz-e nekem állás, és mondták, hogy nem tudják egyenlőre, majd csak szeptemberben..most elég mérges vagyok!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 2. 09:40
Szerintem sem hagyd magad! De ahogy Őket ismerem, megcsinálod a balhét, és neked van ugye igazad, és visszamész dolgozni, lehet hogy bunkók lesznek Veled..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook