Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Természetesen a meddőség és PCOS ellen fórum

Természetesen a meddőség és PCOS ellen (beszélgetős fórum)


2014. dec. 3. 19:11
Halihó! Na ma hallottam még egy Inofolicos sikertörténetet... Hát istenem, mostmár én is nagyon szeretnék nagy pocakot!!!! Márpedig én tényleg nagyon hiszek pláne ennyi sikertörténet után az Inofolicnak, csak kitartónak kell lennem... Viszont még mindig inkább a kitartás, mert mostanra szedhetnék Bromocriptint, prednisolont, Glostilbegyt és Duohastont és még ki tudja miket. Így mondjuk azért nekem az sem mindegy, hogy 30.000 vagy 12.000 egy hónapra.
2014. nov. 30. 22:40
Sziasztok, persze elküldöm nagyon szívesen :-) Jók bizony, a férjem furcsállja, hogy terhesen mi a francokat keresek PCO-s oldalakon, de én szeretnék tényleg bátorítani mindenkit, meg annyira hiszek az Inofolicban és annyira hálás vagyok ennek a terméknek, hogy tényleg szeretném elmondani ahol tudom, hogy nekem meggyőződésem, hogy ez egy csodaszer! És nem csak nekem, ezer helyen hallom a pozitív véleményeket! :-)
2014. nov. 28. 21:24
Helóbeló, üdv itt :-) Én is angol oldalakon olvastam sokat, volt egy nagyon jó cikk a Women's Healthen azt hiszem, abban említették a mio-inozitot! Majd megpróbálom előtúrni. Naaa hova lettek a többiek? Csak mi akarunk spontán fogantatni? :D
2014. nov. 28. 09:20
Szia Phillyda! Gratulálok! De jó sikertörténeteket hallani, nagyon inspiráló és erőt ad a folytatáshoz! :-) Ha megadok egy amilt privátban, elküldenéd az oldalakat amiket olvastál angolul? Nagyon érdekelne! :-)
2014. nov. 26. 18:41

Sziasztok Lányok!

Én is friss fórumozó vagyok itt, nekem vérzészavaraim voltak (nem PCOS) bele is ástam magam a témába, hogy mit lehetne tenni házilag, és össze is állítottam egy vitaminkészletet amit extrán be fogok vinni, plusz én ugye már nem is 20 éves vagyok... Elég sokat szörfözgettem a neten, így találtam rá egy külföldi oldalon az inozitolokra. El kezdett érdekelni, miután eléggé tudatosan figyelek arra, mit viszek be a szervezetembe, például már több, mint 1 éve a clean eating-nek megfelelően étkezem. Érdemes utána olvasni, az inozitokról, főleg a mio-inozitról nagyon jókat írnak! És ezúton köszönöm a szüleimnek, hogy megtaníttattak angolul, mert ami a magyar weben van, az semmi ahhoz képest, amit angolul el tudok olvasni. ;) Na de szépen rendbe is jöttem, azaz még benne vagyok a folyamatban, azért is jöttem nagy erőkkel trécselni. December 7-én leszek 12 hetes terhes! :-) Szóval elég jó az ajánlólevelem! :-)

2014. nov. 25. 21:04
Jaj képzeljétek amúgy, csakhogy igazoljam a módszerem elmesélem, hogy 4. hónapja jött meg 25-28 napra! Jesssszzz :)
16. C_Eszter (válaszként erre: 15. - Bathilda1)
2014. nov. 25. 21:02
Hát akkor neked is sok sikert! Üdv a klubban! :-)Én is ebben bízom, hogy a megfelelő termék és az életmódbeli különbségek jobban segítenek mint ezer féle agresszív bogyó
2014. nov. 24. 19:11
Sziasztok! Nálam 19 koromban (most 28 vagyok) állapították meg a férfihormon túltermelődést, kaptam rá Diane 35-öt. 2012 telén abbahagytam, aztán megint akne, hízás, szőrösödés, hajhullás... Ezután mondták, hogy PCO-m van, és mivel babát szeretnénk, jó lenne ha beállítódna a menzeszem, lenne Pém, meg ilyen apróságok :-)Én Inofolicot iszok, kemény egy hete kezdtem el, pedig már akkor hallottam hírét amikor nálunk még nem lehetett kapni, de a sok jó vélemény meggyőzött. Mást nem használok, bízom benne és az immunrendszeremben ha támogatom :-) Én amúgy reggel és késő délután, kora este iszok egy-egy zacsival, legtöbbször a napi kettőt hallom másoktól is.
2014. nov. 20. 17:57
Halihó! Ti napi hány Inofolicot isztok? Ma mondta barátnőm, hogy az ő dokija azt tanácsolta, akinek teljesen "kimerült" a petefészke az ihat napi 4x is... Állítólag ha mesterséges megtermékenyítés lesz, sokkal több és jobb minőségű petesejtet lehet levenni, barátnőmék most tesztelik ezt az elméletet :-)
13. C_Eszter (válaszként erre: 11. - 5236d12e25)
2014. nov. 16. 19:02
Én is többször hallottam már, hogy a tipikusan női bajokat gyógyítja a szülés! :-s Bízom benne, hogy sikerülni fog Neked! :-)
2014. nov. 16. 18:59
Sziasztok!Fú,nem gondoltam, hogy máris ennyi válasz jön! :-) Nagyon örülök mindenkinek! :-) Én metformint szedtem, aztán azt elhagytam idővel és igen én is Inofolicot "kaptam", márciusban kezdtem inni, dokim azt mondta napi kettő mehet nyugodtan. Eddig csodaszernek hallom mindenkitől, én sem panaszkodom, júniusban rendesen 25-28 napra rendeződött a ciklusom, bőröm, hajam állapota javult. Én éppen erre keresem a megoldást, mert rámhúzták a PCO skatulyát, pedig érzem, hogy jobban vagyok amióta figyelek magamra. Én a yourtea teatox 28-napos kúráját csináltam, meg ahogy tudtam elhagytam minden fajta cukrot. Jaj meg egy hónapja méhpempőzöm, állítólag nagyon jó! :-)
11. 5236d12e25 (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2014. nov. 15. 11:53

Nekem is azt mondta az orvos nagy szükségem lenne a szülésre, és akkor minden probléma megszűnne.

Én tele voltam cistával, az inzulinom 3x több volt a normális értéknél, a progeszteronom egyenlő volt a szinte a 0-val 4 évvel ezelőtt..és mindezek mellett bár mindig megjött, de soha nem pontosan. Az mellett borzalmas pms tüneteim is voltak, a hajam hullott, úgy görcsöltem hogy sokszor megmozdulni is alig bírtam,a mellem majd leszakadtak, szinte ömlött belőlem a vér. Az extra tampont fél óránként cseréltem ...

Nagyon remélem hogy a szülés után ez megváltozik.

10. ankhesen (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2014. nov. 15. 10:16
ezzel nagyon egyetertek..
2014. nov. 15. 10:10
Szia elvileg nekem is volt pcom, cisztakkal meg elhuzodo ciklusokkal. En akupunkturaval szabadultam meg a cisztaktol tok gyorsan. Majd sporttal, candida dietaval (nem voltam candidas de ez jott be) fogytam tiz kilot. Terhes lettem de elment a baba a 11. heten. kivartunk 3honapot, elmentem akupunkturara most mar ugy, hogy babat szeretnenk, 4 kezelesen voltam, abban a honapban osszejott. Most itt szuszog mellettem, 4 hos. Nagyon ajanlom a testi-lelki egyensuly, babasodas eleresere az akupunkturat! sok sikert es kitartast!
2014. nov. 15. 09:02

Cisztáim nekem sincsenek, az LH/FSH arányból következtettek, bár az inzulinom magas volt. A pm-em jó volt, csak az TSH-m volt magas.

A kezelés óta volt ciklusom, előtte viszont 2-3-4 havonta csak.

2014. nov. 15. 08:44

Én azt látom, hogy manapság mindenkire azt mondják, hogy PCOS...elvileg nekem is az van, gyógyszert is szedtem rá, pajzsmirigyre is, inzulinra is, aztán megszületett a kislányom, azóta nem szedem a gyógyszert, le tudtam fogyni, tartani is tudom, rosszul se vagyok, rendszeresen meg is jön...nemsokára szeretnénk másodikat, remélem nem lesz gond.


Divat lett PCOS-t mondani az orvosoknak, még ha rendben is vannak az értékek (nálam is ez volt), a nők meg beleélik magukat, elkeserednek, és a betegségtudattól nem jön össze a gyerek.

Ez persze az én véleményem, de ennyi PCOS a világon nincs. Nekem sose volt cisztám, a pajzsmirigy értékeim rendben vannak, az inzulinszintem magasabb a kelleténél, de nem hiszem, hogy ettől még PCOS-em van. Nyilván nem vagyok orvos, de azért, mert IR-em van, nem egyenlő azzal, hogy PCOS-em van ciszta nélkül, rendes ciklussal...szerintem.

6. maditta (válaszként erre: 5. - 5236d12e25)
2014. nov. 15. 08:25
Köszi :)
5. 5236d12e25 (válaszként erre: 4. - Maditta)
2014. nov. 15. 08:03
Majdnem 1 évig szedtem napi 2x1 a dokim javaslatára, mert a tájékoztatón csak napi 1 van ha jól emlékszem. Az ir-re meg a merckformint szedtem.
4. maditta (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2014. nov. 15. 07:50

Sziasztok!

Elliana: Meddig szedted az inofolicot? Napi 2x1et? Barátnőm is azt szedi, neki szeretnék segíteni pozitív tapasztalatokkal. :)

2014. nov. 15. 07:16
Én három hónap Meforal (tudom, ez gyógyszer)+sport+diéta+multivitamin+folsav+ D3 után vagyok kismama.
2014. nov. 15. 05:33
Az inofolic nekem segített. 2 év sikertelenség után pco+ ir mellett spontán lettem babás. Most vagy 17+2 hetes. :)
2014. nov. 14. 14:57
Üdvözlök mindenkit aki erre a fórumra téved! :-) Az a célom, hogy beszélgethessek olyanokkal, akik nem pirulák és üvegcsék mellett keresik a megoldást az anyává válásra, hanem táplálékkiegészítők, vitaminok, testi-lelki egyensúly útján. 2012 novemberében döntöttük el, kisbabát szeretnénk, azóta keresem az utat ami jó nekem, miután 2013 decemberében PCO-t állapítottak meg nálam. Várok történeteket, ötleteket, tapasztalatokat mindenről ami bevethető-bevehető de a spontán teherbeesést támogatja :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook