Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőség ellen természetesen fórum

Meddőség ellen természetesen (beszélgetős fórum)


1 2
42. napzuhany (válaszként erre: 37. - Fogihajni)
2009. nov. 17. 08:22
Szia! éN vettem, de használni nem tudom. Nekem sosem páfrány, sőt. :((((
2009. nov. 13. 14:47

Sziasztok!

Az én történetem röviden:

40 éves vagyok,második házasságban élek,3 éve szeretnénk közös babát,nem jött össze,így orvoshoz fordultunk,aminek a vége lombik program.Ott kiderült,nincs a tüszőimben petesejt,amit a változókorra fogott az orvosom,ezt alátámasztotta egy magas hormon szint.Az orvos szerint nincs segítség.

Nem adtam fel,kerestem a gyógymódokat,és rátaláltam a gynex nevű cseppre,amelyet női-férfi meddőségre,hormonokra jó,és a fülakupunktúrára,és 6 hét alatt sikert értem el,lett petesejtem,és ma 15 hetes boldog kismami vagyok.

40. Zorg27 (válaszként erre: 3. - Progika)
2009. nov. 13. 14:26

Megadnád a természetgyógyászod elérhetőségét?


Nagyon köszönöm!!!

39. Zorg27 (válaszként erre: 38. - Progika)
2009. nov. 13. 14:23
Gratulálok! Örülök a sikerednek!!!
2009. nov. 11. 12:14
sziasztok, úgy látom behalt a fórum, de ha már fórumindító voltam, gondolom megosztom veletek a történetünket. Márciusi, utolsó hozzászólásom hónapjában beköltözött a pocakomba egy kisember. Most 36 hetes kismama vagyok, decemberre várjuk a lurkót. Amit tettem: jóga, nem ettem semmiféle cukros dolgot és olyat, amiben tartósítószerek vannak, rengeteg nyers zöldség és elmentünk egy természetgyógyászhoz. Teakúra és cinkkapszula, meg egy olyan, aminek nem tudom pontosan a nevét, de a lényeg, hogy rákpáncél-örlemény. A lényeg: nem kellenek a hormonszurik, csak fel kell élesztened a testedet és megy minden természetesen. Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok.
2009. ápr. 5. 20:09

Sziasztok!

Én egy olyan dolgot ajánlok mindenkinek, ami egy karnyújtásnyira van tőlünk, mégsem ismerik sokan.

Kezdve az elejétől: több éve próbálkoztunk a párommal, eddig sikertelenül. Túl vagyok egy műtéten az endometriózis miatt, túl vagyok egy lombik programon és semmi. DE!

Az egyik barátnőm ajánlotta, hogy vegyek a gyógyszertárban egy PG/53 nevű ovulációs mikroszkópot, ugyanis nekik egyből sikerült a gyermekáldás ennek segítségével.

Úgy is tettem, és annyi megpróbáltatás, szenvedés után sikerült! Babát várunk óriási örömmel és izgalommal!

Mindenkinek ajánlom, hogy vegyen egy PG/53-at, mert ez fantasztikus, és annyira egyszerű!

Bárkinek van kérdése szívesen válaszolok!

2009. márc. 27. 19:08
Sziasztok! Én múltkor találtam valahol egy babaváró programot természetes alapú, organikus étrendkiegészítőkkel. Állítólag 75 %-ban sikerrel jár, sikeresebb, mint a lombik-program és nincsenek azok a kényelmetlen procedúrák, ami ott megy. Mindkét félnek be kell ezeket a termékeket szednie. Már nem tudom, hol van, de ha érdekel valakit, akkor megkeresem. Ímélcímet kérek és átpostázom az anyagot.
35. progika (válaszként erre: 31. - 45f5ce422c)
2009. márc. 5. 15:04
köszi hanim, a címet megköszönném. Az egyik ismerősünk próbálkozik most vele, nekik már van egy 3 éves kisfiuk, de a második nem akar jönni, már két éve gyúrnak rá. Te hogy állsz egyébként a babakérdéssel?
34. 45f5ce422c (válaszként erre: 32. - 3d37fa6615)
2009. márc. 5. 07:34

Szia!


Igen tenyleg nagyon jo! Barmit meg tud nezni, meg a hormonhaztartast is!

2009. márc. 5. 06:24
Bocs elírás.Ezt szeretett volna lenni!!
32. 3d37fa6615 (válaszként erre: 31. - 45f5ce422c)
2009. márc. 5. 06:23
Szia!Ezet már én is hallottam, de még nem mentünk el.Valóban ilyen jó??
31. 45f5ce422c (válaszként erre: 3. - Progika)
2009. márc. 5. 04:08

Szia!


Probaljatok ki a biorezonanciat. Az nagyon sokfele dolgot kimutat, amit a hagyomanyos orvosi modszerek nem, es gyogyitani is hatekonyan lehet vele. De vigyazzatok mert eleg sok sarlatan van, en ismerek egy dokit aki megbizhato, lelkiismeretes, nem penzlehuzos, es egy alkalom nem dragabb mint egy jobb nodokis maganrendeles..ha gondolod priviben tudok kuldeni cimet, szerintem megeri elmenni, plane hogy mar ennyi mindenen tul vagytok.

30. 3d37fa6615 (válaszként erre: 24. - Lranett)
2009. márc. 4. 06:41
Én pedig éppen azon vagyok, hogy leküzdjem magamban...
29. Cyntia (válaszként erre: 24. - Lranett)
2009. márc. 3. 21:59

Én meg tudtam csinálni!

Nekem sikerült!

2009. márc. 3. 20:39

Szia!

Igen, hallottam erről a módszerről, még amikor dolgoztam(szülésznő voltam). Nem sok embernek jött be:(

Remélem nem kenődtél el:(

Ilyesmi igazából akkor jön be, ha stressz miatt nem esel teherbe, és HISZEL benne...

2009. márc. 3. 20:10
sziasztok! hallottatok már a jónás módszerről? Nagyon érdekes: az a lényege, hogy a női termékenység nagy mértékben függ a Hold állásától. 85%os a sikeressége. Van egy könyv: Fogamzáskontroll a címe és a neten is van egy olyan honlap, ahol ki tudják számítani, hogy mikor vagy termékeny. Megér egy próbát, pénzbe nem kerül.Én is rh- vagyok, de nekem még nem volt terhességem, most egy kicsit megijesztettetek. :((
26. 3d37fa6615 (válaszként erre: 24. - Lranett)
2009. márc. 3. 19:02

Szia!

Sajnos mi is hasonl gondokkal küzködünk.Úgy érzem nekem bejött a következő:mivel sajnos vansúlyfeleslegem rendesen, ezért hát elkezdtem tornázni, futni, diétázni.Ez legalábbis most elég jól lefoglal.Belefogtam a jógába, és pilatesbe is, ezek segítenek úgymond kikapcsolni.Megpróbálok most egy kicsit magammal foglalkozni.

De azért vettem egy törpemikroszkópot, mert én arra gyanítok, hogy nem a ciklus közepén van peteérésem,ha egyáltalán van rendesen és akkor pedig jogosan bukott minden eddigi próbálkozásunk.Ha van eredmény leírom.

2009. márc. 3. 18:51

Sziasztok!

Nagyon szimpi volt a fórum címe, ezért ha nem gond, beleszemtelenkednék én is:)

Mi 7 hónapja vagyunk "babagyártáson", elvileg PCOS-m van, de semmi tünete, csak az UH kép, és még gyakoribb a mensim, nem ám ritkább...

Ellene vagyok mindenféle hormonális kezelésnek, és érdekelne, Ti mit csináltok hogy Baba legyen:)

2009. márc. 3. 18:18

Sziasztok lányok!

Én is egy hasonló sorsú nő vagyok.Mi is kb. már öt éve próbálkozunk,túl vagyunk már egy csomó vizsgálaton,semmi nem derült ki.A stresszre fogom,másra nem tudom.Inszeminálásra mehetnénk,de én inkább a természetesség híve vagyok.Tudom,hogy egyszerűen nem kellene rágörcsölni a dolgokra,de szerintem ez az,amivel egy gyereket akaró nőt ki lehet kergetni a világból.Hogy lehet nem gondolni arra,amit mindennél jobban akarsz? Ha valaki tud tanácsot adni,szívesen veszem.

Üdv. Anett

23. Cyntia (válaszként erre: 22. - 3d37fa6615)
2009. márc. 2. 21:21
KÖszike!
22. 3d37fa6615 (válaszként erre: 19. - Cyntia)
2009. márc. 2. 16:21
Gratula!Nagyon szép kislány!!
21. 3d37fa6615 (válaszként erre: 20. - Suesue)
2009. márc. 2. 16:20

rh-!!

Azóta tudsz már sikerélményekről beszámolni??

20. Suesue (válaszként erre: 18. - 3d37fa6615)
2009. márc. 1. 18:01

A vércsoportod milyen?

A rh- esetén kilöki a szervezet, velem is megesett.

19. Cyntia (válaszként erre: 18. - 3d37fa6615)
2009. febr. 28. 20:38
Ha megnézed a képeimet akkor látod, hogy már ki is bújt :-)! Ma 12 hetes. A mikulás hozta..
18. 3d37fa6615 (válaszként erre: 17. - Cyntia)
2009. febr. 27. 19:09

Köszi aranyos vagy! Pozitív hozzáállás, semmi stressz!Vallom, hogy egyszer megérik a gyümi!!De mikor???

Gratula, hog ynektek sikerült!Mikorra várod a babát?

17. Cyntia (válaszként erre: 16. - 3d37fa6615)
2009. febr. 27. 18:50

Szorítok értetek..

(de csak tudat alatt :-) )

2009. febr. 27. 17:33

Köszi!Én is szurkolok minden sorstársunknak.

Azért kíváncsi vagyok bejön-e ez az új módszer, hogy próbálom magam elfoglalni mással, mert abban biztos vagyok, ha folxtatom tovább a görcsölést, annak jó vége nem lesz!

Nem csak nálunk, senkinél!!!

15. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 14. - 3d37fa6615)
2009. febr. 27. 05:54
értem, és megértelek! és szurkolok hogy sikerüljön nektek!
14. 3d37fa6615 (válaszként erre: 13. - 2c1d5b9264)
2009. febr. 26. 23:29
Szia!Már napi téma lett a lombik is, de most megpróbálok módszert változtatni.Várok egy kicsit, hátha természetesen is sikerül.Ha folyamatosan ezen görcsölök, sosem lesz babánk.
13. 2c1d5b9264 (válaszként erre: 12. - 3d37fa6615)
2009. febr. 26. 19:52

szia Ildikto! nagyon sajnálom ami veletek történt :( nagyon nehéz lehetett... és teljesen igazad van mindenben amit leírtál, nem szabad ennyire rákattanni a témára... szerintem manapság emiatt van a legtöbb meddőség... a rágörcsölés miatt, és ezen az orvosok sem tudnak segíteni... és ez mind azért van, mert először mindenki a hátteret szeretné megteremteni, és csak utána jöhet a baba... viszont akkor már mindenki azonnal szeretné... és ha nem sikerül, jön a görcsös próbálkozás... hát nem tudom hogyan lehet ezt elkerülni, sajnos nekem sem megy... de remélem a kapcsolatunk nem fog rámenni, mert azt én sem szeretném...

egyébként a lombik programot nem javasolták nektek? vagy nem gondolkodtatok rajta?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook