Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőség ellen létezik természetes étrendkiegészitő? fórum

Meddőség ellen létezik természetes étrendkiegészitő? (beszélgetős fórum)


2008. szept. 16. 19:48
Köszönöm az ötleteket :)
6. Malacka73 (válaszként erre: 5. - Apokrif)
2008. szept. 16. 19:06
Csatlakozom Apokrif-hoz, épp az imánt ajánlottam Neked ezt is privátban. Tényleg nagyon jó!
5. apokrif (válaszként erre: 1. - A7baea197d)
2008. szept. 16. 19:02

Kedves Mocsokmano!


Étrend kiegészítőt azt nem, de egy hasznos és eredményes módszert igen, azt tudok javasolni.

Ajánlom szíves figyelmedbe, itt a hoxan, az alábbi cikket:

(Mozgás és fitness) Az Aviva-módszer

/apokrif, 2007-10-20 06:03/


Üdv

apokrif

4. Malacka73 (válaszként erre: 3. - A7baea197d)
2008. szept. 16. 18:57
Rákeresek neten és ha megtalálom pontosan, akkor elküldöm Neked privátban! A lényeg, hogy használjon! :)
3. a7baea197d (válaszként erre: 2. - Malacka73)
2008. szept. 16. 12:03
Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat! Erről a termékről még nem is hallottam. Utánanézek, mi is lehet ez, és ki fogom próbálni. Szerencsére nekem a koffeinnel nincs bajom, kávézom is, úgyhogy ha csak ennyi a mellékhatása, az nem lesz gond. Tulajdonképpen bármit megennék, ha használ. :)
2. Malacka73 (válaszként erre: 1. - A7baea197d)
2008. szept. 16. 09:01

Szia!

MacaVibe-t próbáltad már? A párodnak is jó lenne! A kis fickók nagyon fürgék lesznek tőle és a női dolgokon is segít. Egyetlen "mellékhatását" tapasztaltam; én nem bírom a koffeint és sajnos engem nagyon "felpörgetett", állandóan feszült voltam tőle. De rajtam kívül még senki nem panaszkodott rá, sőt dicsérik, a párom is. Próbáljátok meg, hátha segít! Sok sikert! :)

2008. szept. 11. 12:45

Sziasztok! Szeretném megkérdezni tőletek, hátha kapok pár jó tanácsot, hogy milyen természetes módszerekkel segíthetném a teherbeesésem esélyét.

3 éve próbálkozunk a párommal, Ő már 57 éves. Voltunk vizsgálatokon, de egyikünknél sem állapítottak meg semmi jelentős eltérést. A szintetikus gyógyszereket és kezeléseket én is és a párom is elutasítjuk, nem tudom, tudtok e mondani nekem valamit ami ténylegesen segíthet.

Egy két dogot kipróbáltam már, mint pl: fehér fagyöngy, palástfű, barátcserje bogyó, és különböző teakeverékek.

Kérlek segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook