Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi gyomorégés fórum

Terhességi gyomorégés (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

12. vizike
2009. ápr. 24. 08:32

Nekem is sokat égett a gyomrom,reggel igy keltem, este igy feküdtem.5 párnával aludtam félig ülve. Hiába ettem kexet, abonettet, tejet, vizet ittam,van akinek a Salvus viz is bejön,de semmi sem volt jó.A dokim már a 20 hetes uhon is látta a kicsikém hosszú haját lobogni!:)

Viszont hálistennek felirta nekem a Zantacot amit kismamik is szedhetnek.150mgos.Elég belőlle nekem 3 naponta 1 szem.És azóta jól vagyunk!:)

11. Hoxa
2006. nov. 2. 20:18
Jázmin7: Igen, ez pont, hogy nem a reklám helye lenne...

Ha valakit érdekel, amit jázmin7 ír, akkor a jobb oldali linken elérhető webboltunkon belül a bioboltunkban többek között Aloe Verás ital is kapható. :) Itt!
2006. nov. 2. 19:56

Sziasztok!

Ha nem próbáltatok még aloe vera-s termékeket fogyasztani, akkor itt az alkalom és ez nem a reklám helye. A gyomorproblémákat nagyon gyorsan szünteti meg és terhesség alatt is lehet fogyasztani, mert teljesen természetes anyagokat tartalmaz.

2006. okt. 31. 20:31

Én a Renit sajna nem birom megenni.(sajna nagyon rossz gyogyszerevö vagyok)

A kekszet, meg már a hátam közepére sem kivánom, de néha muszáj!De jo ötlet a babapiskota, azt még nem probáltam, háthza beválik.

A tejet meg amiota terhes vagyok nem birom meginni, még a szagátol is rosszul vagyok, vajon miért?!

2006. okt. 30. 22:19
Ahogy megszületett a babám, egy csapásra elmúlt a gyomorégésem. Addig a Rennie-t ettem, nekem az jött be.
2006. okt. 26. 08:35

Nekem is a keksz és a babapiskóta vált be.

Meg este lefekvés előtt 1 pohár tej.

2006. okt. 25. 18:05

Egyetek kekszet reggel még az ágyban ülve ha lehet!

Nekem bejött!

2006. okt. 25. 13:42
Nálam a tej vált be a terhességem alatti gyomorégésre.
4. Magdala (válaszként erre: 3. - Rencsilany)
2006. okt. 24. 21:53
Nekem is a háztartási keksz jött be anno a terhességeimnél.
2006. okt. 24. 15:31
Vagy háztartási kekszet...
2006. okt. 24. 10:42
Amit ír a cikk az az elsavasadásnak a jele. Attól, hogy fiatal lehet, hogy nem jól táplálkozik. Viszont ha ég a gyomra próbálja meg a közömbösítésnek egy jó nagy pohár vizet v. almát. Ezek mind lugositják a szervezetet. Arra kell törekednie, hogy lugos ételeket egyen.
2006. okt. 23. 10:21
A gyomorégés meglehetősen gyakori panasz a terhesek közt: közel 80 százalékuk tapasztalhatja meg ezt a kellemetlenséget.
Kialakulása részben hormonális, részben mechanikus okokra vezethető vissza. A terhességi hormonváltozások hatására a gyomorszáj izmai megereszkednek. A meglazult záróizom a gyomor savtartalmát visszaengedi a nyelőcsőbe, ami égő, fájdalmas érzéseket okoz.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook