Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? fórum

Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
73. Lili74
2011. jún. 20. 12:41

Csinált, de negatív lett. Most hogy túl hamar csnálta-e, nem tudom.

Nekem pl. méhen kívüli volt, csináltam tesztet, tök terhesnek éreztem magam, a teszt negatív volt.

72. bibü
2011. jún. 20. 11:14
Ma délután megpróbálok elmenni mindenképpen. És a barátnőd csinált is tesztet, csak negatív lett, vagy nem is gyanakodott, hogy terhes? Lehet amúgy nálam csak valami felfázás, minden esetre elég fura.
71. Lili74 (válaszként erre: 70. - Bibü)
2011. jún. 20. 11:12

Minél hamarabb menj orvoshoz sztem.

A méhenkívülinél lehet "rendesen" menstruálni, van aki megőrül a fájdalomtól, van aki nem és a teszt sem mindig mutat terhességet.


A barátnőm 4 hónapig menstruált, 12 hetes volt, mikor kiderült, hogy terhes. Semmi tünete nem volt és neki ez a harmadik baba.

70. bibü
2011. jún. 20. 11:00

Sziasztok!


Volt olyan köztetek, aki a terhesség alatt menstruált, a teszt sem mutatta ki egyértelműen, hogy terhes mégis az volt? Nekem a hétvégén, majd leszakadt a derekam, majdnem elájultam, csináltam egy tesztet, amin csak egy pár óra múlva jelent meg egy nagyon halvány második csík. Ma is csináltam, de amíg otthon voltam nem láttam rajta semmit. :( Attól félek méhen kívüli vagy valami ilyesmi...

69. Csőry75 (válaszként erre: 65. - Minimanó81)
2010. nov. 16. 09:34

Kedves minimano81!

Teljesen hasonló tüneteket észlelek én is, és kétségbe vagyok esve. 35 éves vagyok, 2 gyerkőcöm van, és nem terveztünk már többet. Rendszeres fogamzásgátlót szedek, a vérzésem is ennek megfelelően mindig megjött, élénk piros is volt, 3 napig minimum tartott, ennek alapján nyugodt voltam, hogy nem lehet terhesség. A tünetek, mint émelygés, mellfeszülés, szagérzékenység sincsenek, pedig ezek az előző 2 terhességnél olyan intenzivek voltak, hogy nem lehet mással összetéveszteni, vagy esetleg észre sem venni. A hasamban viszont mozog valami!!! Hihetetlen!!! És ott alul, egy bizonyos helyen.Orvosi csoda lennék? Menstruáció és tabletta mellett terhes lennék? Ma megyek tesztért......nem tudom melyik eredménynek örülnék jobban. Ha terhes vagyok, akkor tudom a "mozgolódás" okát, ha viszont nem, akkor mi ez? És az lehet, hogy az első két terhességnél minden tünet egyformán jelentkezett, most meg semmi? Viszont ha már érzem a bébi mozgását, akkor biza már 3-4 hónapos lehetek.....Borzasztóan ideges vagyok. Ja, a hasam nekem is elkezdett nőni, de nem úgy, mint anno, hanem feljebb a "hájrésznél".

Minimano nálad mi a helyzet? Hol tart most a dolog? Megtudtál már valamit? Irjál, kiváncsi vagyok nagyon.Köszi, üdv

68. Juharlevél (válaszként erre: 65. - Minimanó81)
2010. okt. 30. 15:37
minimanó81, ajánlom figyelmedbe a 14. hozzászólást, asszem a 3 oldalon van. Bár gondolom azóta kiderült, mi a helyzet!
67. töhöske (válaszként erre: 66. - Bogusfül)
2010. okt. 8. 11:15

Szia.

Én ugyanebben a cipőben vagyok nagyjából. 4 nappal előbb jött meg mint kéne(ilyen ezer éve nem fordult elő)és csak 2 nap volt.

Múlt héten vettem egy tesztet mert akkor történt egy-két furcsa dolog,de sajna negatív lett.

Nekem most nincs más tünetem(amik voltak azok elmúltak)így én várakozó állásponton vagyok.

Neked is ezt tanácsolom,várj pár napot és ha erősödnek a tünetek vagy jön még melléjük más tünet is, akkor vegyél még egy tesztet vagy menj orvoshoz.

2010. okt. 7. 18:37
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. A helyzet az,hogy a mostani menszeszem egy két nappal egycsúszva jött meg, nem is ez a probléma. Az,hogy észre vettem,hogy néha szédülök. A legnagyobb meg az,hogy nem tudom,normális dolog-e ha a mellemből nagyon mininimálisan, szinte csak egy csepp anyatej jön ki. Ezt abból vettem észre,hogy a mellem kezdett érzékenyé válni. Orvosnál még nem voltam,mert ezt egyszerűen nem tudom hova tenni. De ha valaki tud nekem választ adni akkor írjon,és elöre is köszönöm. U.I: nem tudom,hogy most terhes lennék, vagy ez másal is megeshet,független attól,hogy mondjuk nem terhes-e. Az utobbi időben nem hiztam, szóval tényleg furcsálom ezt a dolgot.
2010. szept. 12. 15:01
Sziasztok!Igazán nem mindennapi dologban szeretnék tanácsot kérni. Nem is tudom hogyan írjam le, ha nem velem történne el sem hinném!Hosszú hetek óta érzek mozgolódást a hasamban, amit egyszerű bélmozgásnak vettem, de mivel szültem már 3 gyermeket, egyre gyanúsabbá vált. . . a mocorgások erősödnek. Hízni nem híztam, a hasam növekedett minimálisan. Nem gyanakodtam terhességre, hisz minden hónapban megjött, igaz rendszertelenül, és a legutóbbinál iszonyúan görcsöltem, rosszul voltam. Áprilisban kimaradt egy hónap, akkor elmentem dokihoz, nem látott babát. Szeretném kérdezni hogy találkoztatok-e már ilyen esettel?Minden gyermekemet az első héttől tudtam hogy ott vannak, most nem tudom mi történik velem. Rettenetesen fáj a derekem, fáradt vagyok, ingerült, és szinte mindig émelygek. Nem terveztem babát, így be sem képzelem. Orvoshoz sem tudom hogy menjek, még a végén azt hiszi nem vagyok normális. Ja, és teszteltem is negatív. Légyszi ha tudjátok mi lehet ez vagy találkoztatok már ilyennel, írjatok nekem. Köszönöm
64. 7d6d76a2fa (válaszként erre: 63. - Bogusfül)
2010. aug. 16. 09:28
Csinálj mégegy tesztet, már ki kell mutatnia, bármi is van
63. Bogusfül (válaszként erre: 62. - Angel89)
2010. aug. 6. 16:17
Sziasztok! A párommal voltam nem is olyan rég, Juli 24-éN,és nekem elötte jött meg juli 9.-én. Az elzö honapban is úgyan ezen a napon jött meg.Az interneten utánna néztem,hogy mikor van a peteérésem, és -e szerint pont akkor is voltmikor a párommal voltam. Mi megszakításokal védekeztünk csak. Pár napra rá pedig észre vettem magamon,hogy sokal többször vagyok éhes a megszokotnál.Elöfordult egyszer,hogy egy reggel hányingert kaptam, de nem sokáig tartott.Kb 3 napja vettem egy tesztet, de az negaív lett. És most a mai nap meg is jött. A kérdésem az lenne,hogy mennyi az esély arra,hogy esetleg én terhes lennék! Egyébként vissza térve az éhségre, volt mikor éjjel kikellet járnom enni, és ezért nem tudom hova tenni a dolgokat. Remélem,hogy tudtok valami tanácsot adni, vagy valami. A válaszokat előre is köszönöm.
2010. júl. 10. 07:06

szia zsiványka!na meglett tegnap az eredmény:)pocaklakó van :)nagyon örülünk neki:)

számolgattunk és most lehetek kb a 4-5hétben!30án megyünk haza és irány a dokihoz!

köszönöm a válaszaidat!

puszi neked:)

2010. júl. 7. 20:11
És ha most nem jön meg julius 10én akkor most juniusba vagy még májusba eshettem teherbe???és mi az a szülésnél az a plussz minusz 2 hét!Ezt nem értem!az ultrahang nem tudja hétre pontosan kimutatni??Vagy az is szokott tévedni?
60. 7c87232e7d (válaszként erre: 59. - 0d717b184a)
2010. júl. 7. 10:21
Köszi szépen a biztatást és aranyos vagy hogy ilyen hamar válaszoltál!
59. 0d717b184a (válaszként erre: 58. - 7c87232e7d)
2010. júl. 7. 10:09

ha volt élénkpiros vérzés akkor biztos nincs baba

ha teszteltél akkor meg szinte biztos

ne izgulj meg fog jönni

2010. júl. 7. 10:04
sziasztok!Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy május 20án voltam együtt a volt barátommal és megszakitással védekeztünk de nagyon félek hogy terhes ne legyek!!Ugyan is rá 2 napra vége lett köztünk!Junius 10én megjött de én egy kicsit keveseltem ami volt de nem annyira vészesen volt kevesebb ugyan ugy 4 napig tartott!junius 21én vettem tesztet és negativ lett!Most julius 9re várom hogy megjöjjön!!!De nagyon remélem hogy megjön!!mert lett Hála Istennek egy normális barátom és nagyon szeretem junius ota vagyunk együtt és most töle szeretnék babát!!!Csak nehogy még a volt kapcsolatom bol legyek az!!!De sztem kikelett volna már mutatni a tesztnek ha az lettem volna!!!Véleményeket kérnék!!!Elöre is köszönöm!!!!!!!
57. 0d717b184a (válaszként erre: 56. - Angel89)
2010. júl. 6. 10:05

ja értem

hát akkor csinálj egy tesztet és ha tudsz akkor első pisiből

nem lesz baj

majd ha haza jössz akkor menj dokihoz

56. Angel89 (válaszként erre: 55. - 0d717b184a)
2010. júl. 6. 10:02

köszi csak pont egy gond van most hogy nyaralni vagyunk..:( és nem tudjuk csak ugy kapni magunkat és menni haza :( és itt nem tudok elmenni orvoshoz mert sajnos EU kártyám nincs :( szóval nem tudom milegyen...azért kérdeztem a tesztet mert sokan írták hogy nem mutatta ki a terhességet és ami még gáz hogy nem első vizelettel csináltam az lehet ok?:S

köszi hogy válaszoltál

55. 0d717b184a (válaszként erre: 54. - Angel89)
2010. júl. 6. 09:45

szia

szerintem menj orvoshoz

ha baba van akkor látni fogja

ha nincs akkor kiderül, hogy van e gond

2010. júl. 6. 09:43
elirtam május 22 én jött meg utoljára és juniusba már nem jött meg!
2010. júl. 6. 09:42

sziasztok!

Végig olvastam a hozzászólásokat és sok mindent megtudtam a terhesség tüneteiről.

Az lenne a gondom hogy kimaradt a menstruációm ebben a hónapban de amit tudni kell a párommmal babát akarunk!a menstruációm kimaradása után pár napra vettünk tesztet az sajnos negatív lett :S de azóta sem jött meg május 22én kellett volna!de híztam sokat vizeleti ingereim voltak..sokat pisilek és a melleim is kezdenek duzzadni és érzékeny már a derekam is fáj néha!szúrós fájdalmat érzek néha a hasam alján!még orvoshoz nem mentem elbizonytalanodtam hogy tényleg az vagyok e pedig már beleéltük magunkat!szerintetek vegyek még 1 tesztet vagy irány az orvos mihamarabb??lécci válaszoljatok előre is köszönöm

2010. júl. 5. 12:34
Na beacska mi lett az eredmény????
2010. jún. 28. 19:17

Sziasztok!

reggel pozitivat teszteltem,de délután megjött a mensim.Most mi van?

2010. jún. 3. 00:11

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

A menstruációm elég sokáig szokott tartani, és mindig elég sok jön. De most a 2 és feledik napban vagyok és már alig van valami. Lehetséges, hogy ez a terhesség jele? Minden ugyanúgy volt, hasfájás, stb.

Kérlek írjatok!

49. fcf3549b8e (válaszként erre: 48. - Cicamica85)
2010. jún. 1. 22:53
azóta biztosan kiderült... mi volt?
2010. máj. 13. 11:25
Megprobalom,hatha valaszol valaki...Nagyon reg szeretnenk babat.A mentruacios ciklusom normalis,oramu pontossaggal jon minden honapban. Viszont most erdekes dolog tortent. A normal menszesz helyett csak pottyokben barnas jott,nagyon pici,mar 4 napja. Viszont ma reggelre volt egy kis verzes. Nem tudom ez lehet e terhesseg,vagy ne remenykedjek? Orulnek akar egy valasznak is. Koszi csajok!
47. R.Katy
2009. okt. 17. 16:00

Sziasztok!

Szeretném kikérni a véleményeteket, szerintetek vetélésem van éppen, vagy van még esély, hogy a babám megmarad???

5.hétben járok kb. Voltam orvosnál 10.15.-én megnézetni magam, mert késett a menstruációm , és lett 3db pozitív tesztem. Hatalmas öröm lett a teszt. Az orvos egyenlőre a méhben nem látta, azt mondta még picike lehet, plussz hátrahajló a méhem is, menjek vissza 2 hét múlva. Ma reggel viszont megjött :( Nem csak pecsételő vérzés, hanem rendesen megjött. Rendes piros, nem darabos, meg nem több mint szokott. Inkább enyhébb kicsit, de rendes amilyen szokott normál esetben is lenni. Most viszont rettegek, hogy elment a baba:( Orvost elérni nem tudom, és jött a pánik:(:( Az elöző terhességemnél nem volt ilyen, ott rendesen ahogy a nagykönyvben meg van írva, elmaradt a mensi és 9 hónap múlva jött a gyönyörű kisfiam:)


Segítsetek légyszi... jól jönne pár tapasztalat...

Köszönöm

Katy

46. laraz (válaszként erre: 45. - 10e84b259d)
2009. okt. 15. 15:25
Szia PetraGeri! Köszönöm szépen a választ! Azért a biztonság kedvéért bejelentkeztem a dokimhoz holnapra, nehogy valami gáz legyen, aztán meglátjuk! (mert az egyik barátnőm rögtön elkezdett rémtörténeteket mondani, hogy mitől lehet még ez a terhességen kívül) További szép napot!
45. 10e84b259d (válaszként erre: 44. - Laraz)
2009. okt. 15. 13:17
Szia! Nekem az első hónapban szinte teljesen a megszokott formában volt menstruációm az első terhességemnél. A második hónapban pedig csak nagyon kevés, inkább barnás, zselés váladék. Nekem ekkor még nem volt hányingerem. Vettem tesztet s már pozitív lett. Csak a vizsgálatokkor derült ki, hogy elvileg már az első menstruáció alatt is baba volt a pociban. Ezt a szülés időpontja is igazolta később. Tehát velem megtörtént ez a ritka eset. Legjobbakat Neked!!
44. laraz
2009. okt. 15. 10:16
Sziasztok! Látom a dátum alapján, hogy már rég járt erre valaki, de azért remélem lesz itt olyan aki tud válaszolni :) az a kérdésem / problémám, hogy 2 hete voltam hasi ultrahangon, mert 4 hónapja próbálkozunk babával, és a biztonság kedvéért most elmentem kivizsgáltatni magamat. A doki megállapította, hogy nagyon vastag a méhnyálkahártya, és hamarosan meg kéne jönnie, és amúgy pont aznap kellett volna, mert az volt a 28. nap. Bár azt tudni kell, hogy nálam sajna előfordul néha 1 hét késés. A lényeg, hogy 2 hétre rá jött meg, az 1. napon valami barnás szutyi jött ki nagyon kicsi mennyiségben, aztán fél napig vér is volt a következő napon, és végül a rá következő 2 napban csak 1-2 csepp barnás az egész nap alatt. Csináltam egy tesztet, de az negatív lett. Bár sokat olvastam mások szorijait, hogy elég megbízhatatlanok a tesztek, és többet is meg kell csinálni, én még nem mertem többet, mert nem akarom látni a csík üres helyét...igazából csak az lenne a kérdésem, hogy volt-e már valaki, akinek ilyen volt a menstruációja, és hogy ez lehet-e még terhesség, vagy teljesen más oka van? Amúgy 2 napja hányingerem is volt, egyik pillanatról a másikra nagyon erősen tört rám, de kb 2 perc alatt el is múlt. Bocsi, lehet, hogy egy kcsit sokat írtam, csak le akartam írni minden körülményt! :) köszi annak, aki válaszol!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook