Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? fórum

Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2008. dec. 6. 13:30
fu,nekem jooo darabos volt...nagyon darabos.. akkor lehetseges,hogy megtermekenyult csak nem maradt meg???
2008. jún. 16. 21:12
egy doktornak irtam volt errol hogy terhesseg alatt menstualas..es azt irta volt vissa hogy 5% ra az esely...de ilyen esetbe mas jelekre kell figyelni...ami a terhesseget mutatja...
2007. okt. 3. 18:57

Beszéltem már ilyen egyénnel én is. Nagyon ritkán, de előfordul.

Egy terhességnek vannak más jelei is, amikre érdemes odafigyelni, mégha meg is jön rendesen.

10. teleki_2007 (válaszként erre: 8. - Mongi)
2007. okt. 3. 16:15

Igen, ezt én is tudom,hogy végülis ez egy nagyon korai vetélés amit sokan észre sem vesznek, mert ugye ilyenkor még mikroszkópikus méretű sejtről van szó.Legalábbis engem a védőnőm aki szülésznő is egyben így tájékoztatott.Velem most ez az eset fordult elő.Sajnos:(De ő azt monja,hogy nem kell elkeseredni!!!Ez biztosan így is van!

A terhesség alatti menzszről még mindíg nem világos nekem, hogy hogyan lehet vérzés és terhesség egyben, úgy ,hogy az a magzatra nincs hatással.Erről mondjatok valamit.szerencsére ez most ilyen formában engem nem érint, csak eszembe jutott mikor megjött az a bizonyos "más" menzeszem.

9. 120c31c524 (válaszként erre: 8. - Mongi)
2007. okt. 3. 15:02
Igen,elképzelhető
8. mongi (válaszként erre: 6. - Teleki_2007)
2007. okt. 3. 13:25
HA darabos,az azt jelenti,hogy lehet,hogy megtermékenyült petesejt volt,csak pl. nem ágyazódott be?
2007. okt. 3. 09:56

Az unokahugomnak 6 hónapig meg volt!

A barátnőmnek 4 hónapig,a barátnőm észre sem vette,hogy terhes,.

Nem tartotta volna meg,de már késő volt!

2007. okt. 3. 09:52
Ez nagyon érdekes dolog, mert én kizárnám józan ésszel a lehetőségét, mert ugye a menzesz alatt leválik a nyálkahártya ami megvastagodott és nem történt beágyazódás.Ezt gondolja az ember, és mégis lehet olyan,hogy van menzesz.Egyszer mikor gyanús voltam a dokimnak ő is megkérdezte,hogy rendes volt-e illetve nem volt-e nagy darabos.Mert ugye egy késett menzesszel is kiürülhet egy megtermékenyült majd kilőkődött petesejt.Amit az ember észre sem vesz ha normál a menzsze.Visszatérve a terhesség alatti menzeszre, én is hallottam mér több esetben ilyenről,hogy még a teherbe esés után egyszer megjött valakinek.Elvileg ez mégsem kizáró ok.
5. 754c7e07c3 (válaszként erre: 4. - Ice kuszi)
2007. okt. 3. 08:28
1 hónap volt, épp csak volt vmi. De, menstruációnak írták, és annak éreztem. Közben már 4-5 hetes terhes voltam.
4. ice kuszi (válaszként erre: 3. - 754c7e07c3)
2007. okt. 3. 08:26
És az rendes mensi volt, vagy csak egy "enyhébb változat"? Hány hónapig volt így?
3. 754c7e07c3 (válaszként erre: 1. - Teleki_2007)
2007. okt. 3. 08:23
Igen, velem előfordult.
2. ice kuszi (válaszként erre: 1. - Teleki_2007)
2007. okt. 3. 08:22
Szia! Nálam nem fordult elő, de jó néhány esetről hallottam, ahol igen!
2007. okt. 2. 15:22
Arra lennék kiváncsi,hogy van e köztetek olyan aki már terhes volt és mégis menstruált.Én már hallottam ilyenről de nem egészen értem, hogy ez hogyan lehetséges?Köszönöm előre is a hozzászólásokat:)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook