Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? fórum

Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
133. Husibaba* (válaszként erre: 132. - Whitelily0429)
2012. okt. 15. 06:43
Szia! Mensi után csinálj egy újabb tesztet,vagy keress fel egy dokit! :) Anyukám 5 hónapig menstruált,aztán megmozdult az öcsém :) De ez nem jelent semmit! Egyébként én is hasonló cipőben vagyok mint Te,holnap tesztelek,nekem ma mulik el remélhetőleg a mensim,ami 4 napig szokott tartani,és már 6 napja tart.. ezért holnap tesztelek vagy holnapután! :)
132. Whitelily0429 (válaszként erre: 125. - Szilvaaa)
2012. okt. 12. 09:10

Szia Szilvaaa!


A véleményedet szeretném. (persze ha másnak van azt is megköszönöm).

Megszakítással védekeztünk a párommal ami után 5nap késéssel jött meg. Soha nem szokott késni, 26napos a ciklusom. 30. nap óta folyamatosan émelygek, hányingerem van és állandóan alhatnékom van. Szóval 32.napon jött meg rendesen, erősen. Ennek ellenére csináltam egy tesztet, ami szerint nem vagyok terhes.Most lehetnék 13napos. (amugy az bezavar, h menzesz közben csináltam?)

Szóval (bár tudom,ahány nő, annyiféle variácio) De szerinted van még esély,h terhes vagyok. Attól függetlenül,h megjött ugyanúgy émelygek, hányinger, fáradtság, néha bármit meg tudnék enni máskor meg mindentől undorodok.

Esetleg miután elmúlt a menzi csináljak egy új tesztet vagy esélytelen? Nagyon szeretném ezt a babát, bár még ráérek vele.


Részvétem a másik baba miatt, de valamiért ennek így kellett lenni. Remélem nagyon boldogok vagytok!


Üdv. Whitelily

131. Husibaba* (válaszként erre: 128. - Cica00)
2012. okt. 9. 06:14
szerintem menj el dokihoz,mert a pozitiv teszt ritkán téved :))
130. Szilvaaa (válaszként erre: 126. - Viki1313)
2012. okt. 8. 22:36
Azóta már a második gyerkőc is 3 éves (volt a múlt héten), úgyhogy nincs okom bánkódni:)))
129. baliskin (válaszként erre: 126. - Viki1313)
2012. okt. 5. 20:56
Nos, mi lett az eredmény?
128. cica00
2012. okt. 5. 17:22
Sziasztok! A véleményetekre lennék kiváncsi ,1 hónapal ezelött szeretkeztünk a páromal gumi nélkül többször is. Arra gyanakszom hogy terhes lehetek mivel a cicieim érzékenyebbek és nagyobb lett az étvágyam össze visza eszek minden félét és ugy veszem észre a pocim is picit nagyobb lett. Viszont csináltam 2 terhességi tesztet ami az első halvány pozitív lett a második negatív lett . A mensim is megjött igaz kevesebb napig voltmeg a szokotnál és kevesebb is volt de normális színe volt. Lehetek e terhes??
127. orsi34
2012. okt. 4. 21:37
körülbelül 30 nappal ezelőtt együtt voltam a párommal és óvszer nélkül csináltuk egyszer sem ment el bennem. Azóta 5 tesztet csináltam a legutóbbit 2 napja és mindegyik negatív lett. A menstruációm is megjött bár az első nap kicsit barnás és ilyen vérdarabok is jöttek belőlem, de utána rendesen ahogy szokott. szerintetek terhes vagyok?
2012. szept. 29. 21:35
Köszi szépen! Nagyon sajnálom ami veked történt Szilvaaa
2012. szept. 29. 21:06

Kedves fórumindító!


Nekem az első terhességemnél volt, hogy szerettünk volna babát és amikor elkezdtünk próbálkozni az 1. hónapban megjött (rendesen 5 napig erősen), aztán a következő hónapban már elmaradt, aztán teszt és kiderült jön a baba. Mivel a dokim mondta, hogy ilyenkor lehet örülni, de nem kell rohanni, így vártam még 3 hetet, mire elmentem dokihoz. 7-esre tippeltük a babát és nagy volt a meglepetés amikor az UH-on mondták, hogy akkor jövő héten jöhetek a 12. hetes nyaki redő vizsgálatos UH-ra... Visszamentem a dokihoz, aki rögtön -4 héttel dátumozta a szülés várható időpontját...Aztán a szülésnél kiderült, hogy volt egy kisebb méhlepény is, így valószínű ikerterhességnek indult a terhesség és még mielőtt kiderülhetett volna az egyik babó "meggondolta" magát és nem minket választott:(

2012. szept. 29. 20:40
nem gondolnám..., de ha elmúlik csinálj egy tesztet! ha + akkor azért, ha - akkor pedig azért menj orvoshoz mert nem oké vmi a menziddel!
2012. szept. 29. 19:08
Szerintetek van baba?
2012. szept. 29. 18:37
Jó de most meg van igy is lehet?
2012. szept. 29. 18:34
csinálj tesztet!
2012. szept. 29. 18:21
Olyan egy hétig. Légyszi irjatok. Köszönöm szépen
2012. szept. 29. 18:20
Sziasztok!Remélem tudtok választ adni az a problémám hogy nem tudom hogy terhes vagyok-e. Késet a menstruáciom csináltam egy tesztet pozitiv lett de nagyon halvány volt a 2. csík ezért pár nap mulva csináltam még egyet ez pedig negativ lett más bap pedig meg jött , olyan két napig normális volt de a harmadik nap csak barna folyás most pedig megint több van egy kicsivel. Külömben hányingerem is volt meg széldültem is, ja meg még mielött meg jött volna fájt a hasam mint ha menstruácios görcsök lettek volna
2012. szept. 26. 09:44
Szia,terhesség elején nem árt túlzottan,én a helyedben keresnék egy dokit :))
117. probako
2012. szept. 25. 12:53
Sziasztok! A ciklusom 36. napján vagyok és immáron 5. napja csak barnázás, enyhe áttöréses vérzés jelentkezik menstruáció helyett. A hasam tompán fáj, a közérzetem elég nyomott, a mellem nagyon fáj. Tegnap csináltam egy tesztet, negatív lett. Szerintetek lehetek terhes? // Picit azért aggódom, mert az utóbbi héten voltam fogorvosnál ahol megröntgenezték a fogamat, illetve a hétvégén ittam alkoholt is (nem sokat, de valamennyit vendégségben), és még egy algopyrint is bevettem. Árthatott ez a babának?
2012. szept. 5. 07:26
Ja,és mielőtt megjött,azelőtt is volt pár napig hogy bele-szúrt a hasamba
2012. szept. 5. 07:23
Sziasztok! nekem 20-án megjött,de alvadt vér nélkül,(bocsi de nem tudom másképp írni),első nap csak pár csepp volt,másnap több,de csak 3napig tartott! a múlt héten pár napig szúrkált a hasam,tegnap-tegnapelőtt pedig enyhe izomlázszerű fájdalom volt az alhasamban,ez mára elmúlt,most megint bele-bele szúr néha! 1-2reggel hányingerrel kelek,2hete nem kívánom a kávét,és folyton hagymaszagot érzek!! Valaki segítsen!!! :)
114. Xandy123 (válaszként erre: 102. - Hungarita)
2012. szept. 4. 17:44
Sajnos a mehen kivuli terhessegen en is atestem,nekem viszont semmi fajdalommal nem jart nem is sejtettem h terhes vagyok csak mikor a harmadik hettol a hutoben ultem ejjel nappal es olyan faradt voltam mintha napok ota nem aludtam volna...ekkor teszteltem masodperceken belul ott volt a ket csik,azonnal dokihoz rohantam aki ultrahanggal ugyan semmit nem latott de egy tesztet o is elvegzett es bebizonyosodott h valoban terhessegrol van szo... Ra egy hetre ujabb uh meg mindig semmi a hatodik heten talaltak a jobb petefeszkem iranyaban vmit,na ott volt a baboca,elkezdtem verezni es be is fektettek negy napra ahol minden nap neztek a hcg szintem ami naprol napra jobban sullyedt...akkor veszitettem el a babat kaparast nem vegeztek mert minden kijott ezalatt a negy nap alatt volt csak fajdalmam vagyis az elso hat hetben semmi...
2012. szept. 4. 17:35

Szia Erika039

Èn a helyedben megprobàlnàm a tesztelést ujra,lehet nem mutatta ki mert még korai volt! Ird meg hogy mi lett a végeredmény!

2012. aug. 22. 00:25
Sziasztok! Két nappal ez előtt szeretkeztunk a barátommal és iszonyatosan elkezdett szúrni a hasam alja szex közben azóta tegnap voltunk együttde nem fájt. Egy héttel ezelőtt csináltam teszteket de negatív lett az eggyiket 12-én du.vizeletből a másikat pedig 13- án reggeliből. Megvolt a mensesem 4 napig de nem olyan volt mint szokott olyan barnás volt,ja és szakadozva volt volt olyan mikor egésznap nem volt és du.ra megjött. Szúrkálni szokott a hasam barátom azt mondta mintha nagyobb lenne a mellem is,nyilamlik néha a kézfejem,lábam,fáj a derekam, és a mellemen oldalt kék erek jelentek meg. Mit gondoltok lehetek terhes???válaszotokat előre is köszönöm.szerintetek mikor lenne érdemes tesztet csinálni újra
2012. jún. 13. 15:39
Arról már nem is szólva ,hogy a derekam egyfolytában be van állva.
2012. jún. 13. 15:37

Sziasztok


Remélem még él a fórum. Nálam az a helyzet,hogy két hónapja kiszakadt a gumi de elég későn vettük észre. Azóta már kétszer is menstruáltam rendesen. De azért csináltam teszteket negatívak lettek , bár az egyiken fehéren megjelent a második csík de aztán elmúlt. Most viszont arra lettem figyelmes, hogy egész nap émelygek, akkor csillapodik ha eszem egy kicsit. Állandóan pisilek és annyit alszom mint egy mormota. Nem vagyok tapasztalatlan a terhesség terén hisz három gyerekem van, de ilyen nem volt, hogy nem marad ki a menszesz és negatív a teszt. De akkor minek tudható be az összes tünet, ami elég egyértelmű, ja igen és híztam is kicsit hasra. Most nem tudom vegyek e még egy tesztet..sőt egyátalán nem tudom mit tegyek. Nem tudom elmehetek-e még az orvosomhoz, mert egy ideje külföldön vagyunk (bár most épp Mo-on vagyok), és nem tudom él e még az itteni egészségbiztosításom.

109. baliskin (válaszként erre: 108. - Mazsinka)
2012. máj. 25. 22:10
Ha a "darabos" alatt az alvadt vért érted (bocsi a nyers kifejezésért), akkor azzal nincs baj, ha nem óriási darabokban jönnek. Teljesen normális, ha kicsit gyorsabban alvad a véred! Nekem is mindig van egy-kettő.
2012. máj. 25. 19:24
Többen írtátok, hogy darabos a menstruációtok, ha baj van. Az enyém világéletemben darabos volt. Akkor ez most mi?
107. szanyi50 (válaszként erre: 105. - Baliskin)
2012. máj. 25. 19:21
szia,igazad volt,tegnap jött tőlem egy nagy alvadt vérdarab,bementem a nőgyógyászati ambulanciára,és hazazavartak vizsgálat nélkül,mondván hogyha úgysem akarom megtartani a gyereket akkor nem mindegy hogy elvetélek vagy se?Ma a védőnőm tanácsára bementem ultrahangra,ami kimutatta hogy teljes egészében kilökődött belőlem minden,semmi más teendő nincs.Így megúsztam az abortuszt.Most itthon pihengetek,6 hét múlva kontroll.
106. godzsi
2012. máj. 24. 15:44

Sziasztok!

Mit csinált az, aki a terhesség alatt rendszeresen vérzett? Hogy őrizte meg az épp eszét, a lelke nyugalmát?

105. baliskin (válaszként erre: 104. - Szanyi50)
2012. máj. 24. 13:16
lehet, hogy nem lesz szükség abortuszra....
2012. máj. 23. 15:52
Sziasztok a témához annyit,hogy én vagyok aki a pharmatex tabi mellett teherbe estem,viszont 3 napja rendesen megvan a mensim,a dokik azt mondták van aki az első 2-3 hónapban ugyanúgy menstruál mintha nem lenne semmi.Nem kóros,csak ha nagyon erős a vérzés és hasi görcsökkel párosul.Most itthon lébecolok egyedül,remélem nem lesz nagyobb bajom.4.-én ugyis megyek abortuszra.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook