Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? fórum

Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
43. Crystall (válaszként erre: 39. - 542f9bdfdd)
2009. júl. 2. 22:07
Na mi lett a fejlemény, ird meg, kiváncsi vagyok???
42. Crystall (válaszként erre: 40. - 542f9bdfdd)
2009. jún. 29. 20:02
Hát az elsö hónapokban kb 4-5kg hizás szokott lenni. Söt én az elsö hetekben fogytam, egyébként ha nem vagy hizékony fajta elképzelhetö, hogy babád lesz.
41. Csibe22 (válaszként erre: 39. - 542f9bdfdd)
2009. jún. 29. 18:21

szia


4kiló az bőven jó, kb én is anyit híztam az első 5 hónapba, ha terhes lennél lenne már pocid és már mozgást is éreznél.


anyu mikor velem volt terhes neki is megvolt az első 3 hónapba és nem is tudta h terhes.

2009. jún. 29. 16:30
azért köszönöm, hogy írtál. :)
2009. jún. 29. 16:19
jó, venni fogok, de ez a 4kiló, ez... ??
38. Crystall (válaszként erre: 37. - 542f9bdfdd)
2009. jún. 29. 16:13
Szerintem gyorsan vegyél egy tesztet addig is amig eljutsz dokihoz. Nekem terhesen 1x megjött de csak kevés vérzés volt és az elején a doki mondta is, h nem vagyok terhes, de a tesztem pozitiv volt és mondtam, h az vagyok mert érzem azt az érdekes "terhes" érzést. És nekem lett igazam. A szédülés is inkább az elsö idöszakban jellemzö+h nem kivánod a kaját de ez lehet mástól is, a teszt kimutatja mindenesetre ha az lennél.
2009. jún. 29. 16:07
bocsi, kifelejtettem, hogy vékony vagyok, de most híztam 4 kilót. ez túl kevés lenne, ha terhesség lenne, ugye?
2009. jún. 29. 16:04
Sziasztok! Az én problémám sokban hasonlít kicsipicijéhez. :S január közepén voltam valakivel együtt, nem védekeztünk, de nem bennem ment el. Nem vettem s.o.s tablttát, mert 1-2-3 nap múlva meg kellett jönnie, és úgy gondoltam, kivárom, hogy megjön-e. Rá 3 napra rendesen meg is jött. És azóta eltelt ez az 5,5 hónap és folyamatosan menstruálok. De mégis néha szédülük, most 1 hétig alig bírtam kajára nézni...az aluszékonyság is jellemző.és nem kívánok alkoholt. még mielőtt elmennék orvoshoz... valaki nem tudna valamit mondani? még nem vagyok olyan helyzetben, hogy megtarthatnám a babát... csak tegnap bogarat ültettek a fülembe, hogy van ez, hogy terhesség alatt is van, aki menstruál... kérlek, segítsetek, ha tudtok!
2009. jún. 2. 11:08
sziasztok, kis segaítség kéne... Január elején voltam valakivel, azóta szépen mindig megjött elég rendesen.. most meg itt van május és sehol semmi!a hasam nem fáj csak néha nagyon szúr, derekam majd leszakad..terhességre utaló jel pl hányinger aluszékonyság fáradtság és a többi ezekre semmi jel nem volt és nincs is... szerintetek.. esélyes hogy terhes vagyok?! tudom tudom orvos mindenképpen! megyek is.. csak enyhén kétségbe estem..Köszi előre is a válaszotok..
34. fbab8271ce (válaszként erre: 32. - Bszsz)
2009. jan. 22. 22:50

Nem tudom, hogy volt-e...

Annyit tudok biztosan, hogy két éve próbálkoztak már a babával, nem akart összejönni, doki is kivizsgálta, annyit mondott elvileg minden rendben, de mivel még csak 20 éves, várjanak még 1-2 évet a mesterséges dolgokkal...és annyira el volt keseredve, azt mondta, lehet nem is lesz gyereke...:( és mégis. Azóta 5 éves lett a nagyfiú!

33. Ritkó (válaszként erre: 14. - Sheila30)
2009. jan. 22. 16:36

Szia!


Hűű hát én is ezt kérdezem, hogyhogy nem vetted észre, hogy terhes vagy? A baba pedig biztos rugdosott odabent a pocidban. Azt hitted, hogy a gyomrod korog? :) Ezt a felemelő érzést pedig nem lehet összetéveszteni :)

Én az első pillanattól tudtam, hogy terhes vagyok, pedig akkor még nem is mozgott :)

32. bszsz
2009. jan. 22. 16:24

Köszi szépen a válaszokat! Igazából még mi nem próbálkozunk a férjemmel, de volt egy kis balesetünk, ami miatt lehetne baba. Nyáron kezdenénk el a fészekrakást (ha minden jól alakul). Már nagyon vágyunk rá, de muszáj várnunk. Persze, ha jönne, nagyon-nagyon örünénk! :) Csak nehezebb lenne kivitelezni nagy pocakkal az építkezést és a lakhatást.

Az ismerősödnek voltak esetleg vmilyen hormonális problémái, ami miatt meglehetett neki 4 hónapon át a mensije?

2009. jan. 22. 16:15
másik kérdésedre: volt olyan ismerős, aki rutinvizsgálatra ment el dokihoz, és kiderült, hogy négy hós terhes...rendesen menstruált, nem vett észre semmit...pedig két éve próbálkoztak a babával...szóval nem csak véletlenül lett...
2009. jan. 22. 16:11
és másnap este elmentünk bevásárolni, vettünk...de ott vacsizott egyik ismerős, és addig nem akartam megcsinálni. párom hazavitte, közben én meg teszteltem:)este 10óra volt!
2009. jan. 22. 16:08
teszt! első fiamnál emlékszem: május 2.-án kellett volna megjönnie, de estig semmi nem történt, már mondtam a páromnak: holnap estig ha nincs "Változás", akkor veszünk tesztet:
28. bszsz (válaszként erre: 27. - Fbab8271ce)
2009. jan. 22. 15:55
Köszi a gyors választ. Tehát a mensi ellenére érdemes tesztet csinálnom? És neked volt mensid a terhességeid alatt? Honnan tudtad biztosra, h babát vársz?
2009. jan. 22. 15:48

Neked is csak azt tudom mondani: teszt és doki, ennyiből még nem lehet tudni....

Van olyan, pl ha valaki nagyon szeretne babát eleve jobban odafigyel ezekre, és előbb kiszúrja/ vagy az addig is meglévő "tüneteket" veszi észre, mert most figyel rá!

Tünetek alatt azt értem, ami a menstruációval jár nála minden hónapban...

Hú, remélem érthető, mit akartam...

Amúgy én mindkét fiamnál már a 2-3. héten tudtam, hogy baba lesz!:)

26. bszsz
2009. jan. 22. 15:13
Sziasztok! Kérlek segítsetek. Lehetséges-e, hogy 37,1 fokos hőemelkedésem van 1-1,5 hete, néha jelentkezik 1-2 terhességi tünet szintén ugyanennyi ideje, de 3-4 napja menstruálok normálisan. Holnapra el is múlik. Tehát nem ment le a hőm. Ez lehet baba?
2009. jan. 21. 11:34
Sziasztok!Köszi,hogy válaszoltatok! Csináltam egy tesztet,aszerint nem vagyok terhes!Bár 10perc után a Tmezően is megjelent egy halvány vonal,ami aztán el is tűnt!Na ezt nem értem,hogy miért!?De azért dokihoz is fogok menni...
24. jjjkkk
2009. jan. 21. 10:53

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy akinek megvolt és mégis terhes volt, neki hogy volt meg, ugyanúgy, mint mikor rendesen menstruál, a tünetei is ugyanazok voltak, úgy értem, akinek eddig fájt a hasa, annak fájt. Vagy teljesen máshogy jelentkezett? Milyen tünetei voltak? Fontos lenne nekem! Várom a válaszokat!

23. fbab8271ce (válaszként erre: 21. - Vercsa90)
2009. jan. 20. 22:23
Gyógyszer is bezavarhatott, énnekem azért kellett abbahagynom, mert volt hogy 3 hétre, volt hogy 30 napra jött meg. próbáltam több félét is, de mondta a doki, nem bírja a szervezetem... ... biztosat az orvos tud mondani, menj el , az a legbiztosabb!
22. Murmur (válaszként erre: 21. - Vercsa90)
2009. jan. 20. 21:40

Szió!


Mondjuk én nem szedtem gyógyszert, de úgy tudom, ha abbahagyod, akkor nem 3 hónap után maradhat ki a mensid, hanem azonnal. Persze azért még lehet...De sokminden más is okozhat mensi kimaradást....

Ha voltatok olyan szituban, hogy nem védekeztetek, vagy baleset történt, én mindenképp csinálnék egy terhességi tesztet a helyedben.

2009. jan. 20. 19:05

Sziasztok!

Ha valaki tud,segítsen!3hónapig szedtem a fogamzásgátlót,miután abbahagytam,1héttel 'összejöttem' a barátommal!Ez októberben történt!Azóta rendesen menstruálok,de most késik már 1 hete!Nem tudom mitől,lehet hogy a gyógyszer abbahagyása megzavart?Terhességre utaló jeleim nincsenek!Ha valaki tud segítsen,mert nagyon kétségbe vagyok esve:(!

20. Csibe22 (válaszként erre: 14. - Sheila30)
2009. jan. 19. 20:59

szia!


hűha, hogy hogy nem vetted észre, mikor mozgott a baba azt nem érezted? vagy mikor hullámzott a pocid?

19. Murmur
2009. jan. 19. 20:52

Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy gyanakodtatok, hogy babósak vagytok, mikor megjött? Volt valami más tünet?

Nekem most jött meg, de csak 1,5 napos volt, és nagyon gyenge... de semmi tünetem nincs, ami babócára utalna.:(

2009. jan. 19. 08:46
Nekem az első hónapban normális módon megvolt, a másodikban viszont csak jelzésszerűen. Utána már nem jött meg.
17. brigibaba (válaszként erre: 15. - Fbab8271ce)
2009. jan. 18. 13:18

nekem mind a kettőnél volt az első 2 hónapban

azt mondják szebbek lesznek mert tisztulsz! :)

nálunk szerintem bejött!

2009. jan. 6. 09:12
két gyermekem kihordásánál volt ilyen három hónapig, de maradt nekik is bőven, károsodás nem történt ebből kifolyólag
2009. jan. 2. 23:43
a babára nincs káros hatással?
2008. dec. 31. 01:05
Hello.Nekem volt.En 8 honapos terhes voltam mikor megtudtam hogy terhes vagyok.Mar nagyon reg ota szerettem volna babat,a mesim mindig rendszertelen volt,fogamzasgatlot nem szedtem soha es nem voltam elotte soha terhes.A terhessegem altt 4 szer menstrualtam,es fogytam 12kg.ot mivel dagi vok,tehat nekialltam dietazni.A kilok mentek le a hasam meg egyre nagyobb volt.Eggyik este furodtem a szokasos zuhanyozas helyett,es ahogy megmartoztam a viz alatt hallottam hogy valaki szive dobog,de nem az enyem...Mivel kulfoldon lakom es az angol nyelvtudasom nem eleg jo az ultrahangon az orvos mondta hogy 36 hetes terhes vagyon,en visszakerdeztem hogy meg 36 hetem van hatra azt mondta nem 2 het es megszulok....A kismamakonyvemben lapoztak 40 oldalt legalabb.De akkor mar en is nyugodtam fogtam en is a pocimat mert tudtam hogy nem a gomboctol dudorodik...A szules mondhatni gyorsan lement minden ok volt.Es kisfiu lett..
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook