Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? fórum

Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
103. baliskin (válaszként erre: 102. - Hungarita)
2012. máj. 8. 11:09
Köszönöm!
102. hungarita (válaszként erre: 101. - Baliskin)
2012. máj. 4. 14:37

Szia!


A mehen kivuli terhesseg iszonyu fajdalmakkal jar allitolag, es a teszt ugyanugy rendes terhessegnek mutatja, szoval ha az lenne neked, akkor pozit teszteltel volna, mert a hcg ugyanugy elkezd termelodni! Ugyhogy ne aggodj, az, hogy most kicsit rovidebb ideig tartott a menzid, azt okozhatta akar front is vagy csak a hormonjaid zavarodtak ossze egy kicsit.

2012. máj. 4. 12:51

Sziasztok!

a véleményetekre lennék kíváncsi, megpróbálom röviden leírni a dolgom. múlt hét hétfőn jött meg a menzim (rendesen 28 napra) és egészen most szerdáig eltartott, teljesen normális volt, de az utolsó két napban csak barnáztam (nekem mindig 7napig tart). Már a menzi előtt elkezdtem érezni egész az alhasamban bal oldalon ilyen enyhe szúró érzést, ami mostanra már "felmászott" a köldökömtől bal oldalon kb. 1 centire és néha kicsit erősebben "beszúr". tesztet 3-at is csináltam, mind negatív lett...szerintetek lehet ez méhen kívüli terhesség?

Ja, és igen el akarok menni orvoshoz, de csak pár nap múlva tudok és addig kíváncsi lennék a véleményekre! előre is köszi Nektek!

100. Dorcika (válaszként erre: 95. - Resszio)
2012. ápr. 25. 20:09
Szia Resszio! Sajnálom! :( Én január végén vetéltem el. 3 tesztem lett pozitív, elmentem dokihoz (kettőhöz is), hetekig semmit nem láttak az uh-on. Január 27.-én délelőtt még mostam, teregettem, főztem, aztán dél körül lettem rosszul. Mindenképp meg akartam várni a párom, míg haza ér a munkából. 5 órakor értünk a kórházba. Nekünk az első babánk lett volna. :(
2012. márc. 1. 13:16
sziasztok. Van egy kis problémám, segítsetek légyszi. Januárban és februárban alig volt havi vérzésem, összesen talán 1 tampon telt meg. Inkább mondanám barnának, mint pirosnak. Szilveszterkor voltam együtt a barátommal menses után. Fogamzásgátlót szedek, de akkor még a 8 napos szünetem volt. Nem tudom, hogy mi lehet a baj. Segítsetek kérlek.
2012. febr. 29. 18:45
Kedves Leanka! Én vettem tesztet és negatív lett. A "poén" az, hogy én is a Symiciát szedem 3 hónapja. Kicsit fura véletlen. Lehet ennek ilyen mellékhatásai vannak. Főként ez az evés-dolog zavar, mert így sem vagyok sovány, de ha így folytatom, akkor nagyon hamar felszaladnak a kilók. Remélem nálad sincs semmi "gond" (baba). Valószínű szépen bekavarja a hormonjainkat ez a gyógyszer.
97. leanka
2012. febr. 29. 09:50

Szia Sophie! Ugyanebben a helyzetben vagyok most, mint te! Hihetetlen! Most van a 2. menzeszem, 3. nap, és elég egy tisztasági betét...

Fejfájás ébredéskor, édesszájúbb vagyok már van 2 hónapja, mint eddig. Megvettem egy terhességi tesztet, de még nem mertem megcsinálni...

Ha pedig vége ennek a "menzesznek", akkor elmegyek dokihoz, mert még ha nem is vagyok terhes, iszonyat aggasztó, hogy lett feleannyi se, mint korábban volt... Ez a tervem.


Kérlek szépen, írj te is helyzetjelentést, ok? Ha megvizsgáltattad magad, vagy akármi van... Nagyon hasonlónak tűnik a helyzetünk.


Más... te melyik fogamzásgátlót szeded? Én a Symiciát, kb. 8 hónapja. Ezért Resszio, a te eseted miatt is kétségbe vagyok esve nem kicsit...

2012. febr. 27. 18:11
Sziasztok!Fogamzásgátlót szedek, mindig rendszeresen, úgy ahogy kell, nem maradt ki soha. Mégis felmerült bennem, hogy terhes lehetek. A mensim az utolsó két alkalommal nagyon kevés volt max. 2-3 nap, de csak barna, semmi piros és nagyon minimális, szinte csak maszat. Néha furán is érzem magam. Fejfájás ébredéskor, iszonyatosan éhes vagyok, sósat édeset felváltva kívánom. Egyéb tünetem nincs. Lehetséges, hogy gyógyszer mellett terhes vagyok?Volt valaki így?Köszi a válaszokat.
2012. febr. 25. 18:24
Sajnos tegnap délután éreztem egy derék és alhasi görcsöt,mely nagy mennyiségű alvadékos vérrel érkezett.Azonnal kórházba mentünk.Ott több mint két órát várakoztattak az étkezőben a nagy pocakos kismamákkal és hozzátartozóikkal együtt,mire végre rá ért egy orvos megvizsgálni.A petezsák még a helyén volt és végre láttam az embriót,de nem volt szívhang.Azt mondták,hogy már rég kellene lenni életműködésnek.Közölték,hogy el van halva és be kell fejezni a terhességet.A vérzés egy hajszálér repedésből jött,de valószínűleg a baba beteg volt,nem jól fejlődött ,reggelre pedig le is lökődött.A műtétet hamar megcsinálták altatásban.Nagyon el vagyok keseredve.Hiába van négy élő gyermekem,ez ugyan olyan rossz érzés ,mint akinek az első babája megy el.Nehéz feldolgozni!!
2012. febr. 23. 20:16
Sziasztok!Én 2011 Januárban kezdtem el szedni a Symicia nevű fogamzásgátló tablettát.Van négy gyermekem,37 éves vagyok és eszembe sem jutott ,hogy szüljek még egyszer.Hiszen a négyből kettő már kamasz és nem könnyű velük.Januártól-Decemberig ötször fordult elő,hogy legalább egy héttel előbb jött meg a menstruációm,mint ahogy kellett volna gyógyszer mellett.Így történt ez Decemberben is.12 nappal előbb jött meg,így abba hagytam,gondoltam,majd a következőnél újra kezdem.Igen ám,de nem jött meg Januárban.Csináltam egy tesztet, pozitív lett.Február 13-ra kaptam időpontot nőgyógyászhoz.10-ke óta viszont vérzek,folyamatosan és nem barna,hanem élénk piros.Uh-n a6,2mm-es petezsákot találtak,kb 5 hetes terhességgel.Kaptam gyógyszert (Utrogestan 2x1,Magne B6 és Folsav)9 nap múlva kellett vissza mennem.A vérzésem még erősebb lett ,néha görcsölök.Uh-n a petezsák 10mm-es ,méhszáj zárt.Embrionális életműködés nem látható.Kaptam vérzéscsillapító gyógyszert(Dicynone 3x1)és az Utrogestant is felemelte 3x1 adagban.Fekvést javasolt.Jövőhét hétfőn kell vissza mennem.Nem kecsegtetett semmi jóval.Amúgy mind a négy gyerekkel ez volt az egyetlen terhességi tünetem ,a VÉRZÉS.De nem ennyire.Kórházban dolgozom,12 órában,sokat emelek,ezt most hanyagolnom kell.Szerintem Január 13-án volt a fogantatás,ezért nincs még szívhang.Amúgy ha nem élne,miért nő??Na mindegy.A Diagnózisom most már ötödszőr is:fenyegető vetélés.
93. ricu73 (válaszként erre: 91. - Anna_91)
2012. febr. 11. 22:29

Mostanában nekem is ilyen jár a fejemben... Nekem is rendszeresen megjön, ennek ellenére csináltam terhességi teszet, amikor el akartam kezdeni az Adiponix kapszula szedését. Egyértelműen negatív lett.

Viszont egy ideje olyan, mintha baba mocorogna bennem. Nem vagyok szeles tipus, de ha ez bélmozgás...

És: de ha ez baba...?

2012. jan. 15. 21:47

Szia Anna,


igen, lehetséges, hogy terhes vagy! minden tüneted bizony erre utal. javaslom mielőbb végezz el egy terhességgi tesztet és ha pozitív akkor keresd fel a nőgyógyászod!:)

2012. jan. 15. 02:15

Sziasztok.

Látom mostanában nem nagyon járt itt senki, de azért írok hátha kapok választ. Az a helyzet hogy 4 hónappal ezelőtt együtt voltam a barátommal, és nem védekeztünk viszont kivette mielőtt... de azóta vannak jelek amik terhességre is utalhatnak, viszont rendszeresen megjön és ezért nem is nagyon gondoltam komolyan h terhes lehetnék csak most az utóbbi napokban ültették a fülembe.. még az elején volt szédülékenység, és nagyon fáradékony voltam, kevéstől és nagyon elfáradtam és beálmosodtam, szagokra érzékeny voltam eléggé bár ez már nagyjából elmúlt, meg volt egy kevés hányinger is néha, de az már teljesen elmúlt. Amit azóta észrevettem az az hogy sokat eszek, többet mint eddig, gyakrabban vagyok éhes, pedig nem vagyok olyan sokat evős fajta, sőt, és picit fel vagyok fújódva néha. A másik dolog pedig hogy az utóbbi időben megnőttek a melleim.. nem sokkal csak azért valamennyivel, elöször azt hittem csak beképzelem vagy valami, mert alapjáraton kicsi melleim vannak, és azt hittem hogy csak a ruha ami éppen rajtam van az hozza ki vagy valami, de aztán mások is kezdték megjegyezni hogy megnőttek és tegnap valaki konkrétan rá is kérdezett h nem e vagyok terhes.. de közben menstruálok, szóval nem értem.. tudna nekem valaki segiteni? nem tudom hogy ezek amiket leirtam elegek e arra hogy erre gyanakodjak.

Köszönöm előre is a választ :)

2011. nov. 2. 07:18

Voltam dokinál,csinált hüvelyi UH-t is. Terhes nem vagyok, de legalább megnyugtatott, h semmi akadálya a babócának. SZóval megy tovább a próbálkozás.

Mindenkinek szép napot!

2011. okt. 7. 16:15

Köszönöm a válaszokat! Holnap tesztelek, remélem pozitív lesz :)

Tud valaki valami tapasztalatot mondani a PG53 ról?

88. andóka (válaszként erre: 87. - Nyüzsike)
2011. okt. 7. 08:58

Szia!

Azt tanácsolom, hogy mindenképp csinálj egy tesztet. Én a harmadik babámmal voltam hasonló helyzetben. A napján jelentkezett barnás folyás, 2 nap múlva elmúlt. Az ezt megelőző két terhességem során minden könyv szerint alakult, mégis úgy éreztem, veszek egy tesztet. Pozitív is lett. 2 nap múlva ismét jelentkezett a barnás folyás, rögtön dokihoz mentem. Az ok: vagy későn fogant és nem tudott megtapadni még eléggé, vagy hormonális ingadozás. Azóta minden OK.

Még ma vegyél tesztet, és ha pozitív, rögtön doki, ne várj a 8. hétig. Írd meg, kérlek, mi lett az eredmény!

2011. okt. 7. 01:51

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. 4-5 hónapja abba hagytam a fogamzásgátló szedését, babát szeretnénk a párommal, eddíg rendesen megjött minden hónapban. De ebben a hónapban kétszer is, előszőr 23. napon és most meg utána a 14. napon jött meg. Mind két alkalommal jelentősen kevesebb volt a vérzésem, sőt most másodjára inkább csak ilyen barnás folyásom van. Ez a 3. napon és szinte aig ürül valami.Úgy vettem észre , hogy nőttek a melleim, és elég sűrűn van hányingerem. Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok? Tesztet még nem vettem, mivel, hogy "menstruálok" Nagyon örülnénk a babának.

Válaszotokat előre is köszönöm!

86. nikyyy
2011. okt. 6. 17:44
Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy a párommal babát szeretnénk.És október elsején voltunk együtt és 10.-én kellet volna megjönnie és most hatodikán jött meg 4 nappal hamarabb.Lehetek terhes?Köszönöm a válaszokat!!
85. nikyyy (válaszként erre: 84. - Fufu0123)
2011. okt. 6. 17:42
Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy a párommal babát szeretnénk.És október elsején voltunk együtt és 10.-én kellet volna megjönnie a menzeszemnek és most hatodikán jött meg 4 nappal hamarabb.Lehetek terhes?Köszönöm a válaszokat!!
2011. szept. 25. 16:22

Sziasztok!


2011. 08. 30-àn mint mindig pontosan jelentkezett a menstruàciom. 2 héttel késobb (szept 12. ) pàrommal megbeszéltuk, hogy mostantol megprobàljuk. Utànna szàmoltam, éppen kellett peteérésemnek lennie (azért mondom, hogy utànna szàmoltam, mert koràbban amig nem beszéltunk arrol, hogy megprobàljuk, nem foglalkoztam sem a peteéréssel, sem a tuneteivel)

Nekem mindig pontosan szokott ciklusom lenni (28 napos), ami mindig eros gorcsokkel, normàl vérzéssel szokott lenni.

Szept. 26-àn kellene megjonnie.

Ezen a héten tapasztaltam szédulést, hànyingert, alhasi fàjdalmakat, gorcsoket, gyakori vizelési ingert (amit nem kisért semmilyen égo, viszketo érzés, a mennyisége is mindig normàlis volt, szoval nem gondoltam gyulladàsra vagy ilyesmire), és azt a bizonyos “mintha megjonne” érzést.

Problémàm a kovetkezo: tegnap este (szept. 23)3-4 nappal a normàlis menstruàcio ideje elott nagyon eros (a megszokottnàl erosebb) alhasi gorcseim, szuro jellegu fàjdalmaim voltak/vannak, és vérzésem is lett, de nem a megszokott formàban. A szine teljesen sotét barna, az àllaga nyàlkàs, alvadt vér jellegu.

Mit csinàljak? Mire gondoljak? Lehetek terhes? (Tesztet még nem csinàltam, mert korainak tartottam) Vagy csak voltam? Vagy csak a hormonok…?

Elore is koszonom a segitséget

83. Rozsaszingomb (válaszként erre: 12. - 852308703c)
2011. aug. 20. 18:01
Mire kell ilyenkor figyelni?
82. Rozsaszingomb (válaszként erre: 11. - Reni1990)
2011. aug. 20. 17:59

Hol tudnék erről olvasni? Mert engem ez nagyon érdekelne. Nekem menzesz elött egy hétig tipilus mellbimbó fájdalmam volt meg szurt is és szédül, fejfájás is.

De tegnap megjött úgyan ugy ahogy szokott. Rendes vérzéssel.

A másik, hogy nekem eddig még egyszer sem szédültem menzesz közben most meg nagyon is. Szerinted?

2011. aug. 20. 17:44

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék. Menzeszem elött jellegzetes terhességi jeleket éreztem magamon. Émelygés, szédülés, és hasfájás. De most pontosan megjött a menzeszem ahogy szokot nem is késet.

Nekem amikor megjött a menzeszem ennyire nem volt rajtam egyszer sem szédülés.

Meg lehet, hogy terhes vagyok?

De a menzeszem az meg van. Tesztet az nem csináltam.

Mielöbbi válaszotokat várom! Kérlek segítsetek! Köszi

2011. aug. 11. 14:44
Sziasztok! Nem tudom el dönteni hogy mit gondoljak. A párommal nem foglalkoztunk a védekezéssel meg úgy igaziból nem bánnám ha terhes lennék, és a múlt hónapban 2 hetet késett a menstruációm (már ez érdekes számomra mert mindig pontosan jön meg) voltam orvosnál, csináltam tesztet minden negatív lett, de mégis kételkedem mert sokszor vagyok rosszul, hányingerem van egy fél harapás ételtől is mind ezek mellett a menstruációm se olyan volt mint szokott lenni, mintha nem vált volna le a méhfalam... Szerintetek mire gondoljak? csináljak új tesztet?
2011. aug. 4. 20:30
sziasztok! Szeretném megtudni ,hogy én lefeküdtem a barátommal nem védekeztünk csak úgy,hogy ő időben kihúzta! július 22-én meg kellett volna jönnie de csak 24-én jött meg!végül is ugyan úgy volt meg csak kicsit gyengébb vérzés jelentkezett és nálam még soha nem fordult elő,hogy ne pont akkor jöjjön meg mint amikor meg kell vagyis 28 naponta!lehetséges ,hogy teherbe estem vagy nem?néha hányingerem van,most meg egy hete görcsölget a hasam és nem is mintha híztam is volna pedig alig eszem!válaszaitokat előre is köszönöm!üdv Andika
2011. jún. 30. 22:57

Sziasztok!


Május első hetében voltam párommal, kicsi giszer volt és lecsuszot... Azótta megjött kétszer, fáj a hasam elég sokszor, a tesztem nagativ, émelygek, szédülök, fejjem fáj és a melleim is nőttek. Nem tudom h lehet e h babát várok. Két menstruációm volt és a szokásos módon. Nem tudom lehet méhen kivüli terheség?? Vagy csak valami más oka van? Kérlek adjatok tanácsot! Sziasztok! Zsuzsanna

77. Lili74 (válaszként erre: 76. - Bibü)
2011. jún. 21. 08:03

Nem akarlak ijesztgetni, de nem biztos. És sem szartam be, sőt nem is volt állandó a fájdalmam, ami meg volt, az is egy tompa, szúrásszerű fájdalom volt, de az sem folyamatosan. Csodálkoztak is a dokik, hogy lehet ez, mert görcsökben kellene fetrengenem, de nem tettem, mert tényleg nem fájt nagyon. Olyannyira nem, hogy nem is magamtól mentem el dokihoz, hanem elrángatott a kolléganőm. De nagyon nem kívánom ezt senkinek, csak annyit tanultam én is az esetből, hogy nem lehet félvállról venni ha fáj az ember hasa, vagy nagyon vérzik.


A barátnőmnél meg úgy volt pontosan, hogy neki is nagyon fájt a hasa, meg iszonyúan megvolt neki, elment nőgyógyhoz, az ugye megvizsgálta, meg már nemtom ilyen dokinál volt, ott megállapították, hogy kismedence gyulladása van, kapott antibiotikumot, szépen helyrejött. Rendesen megvolt neki minden hónapban, aztán a férje mondta, h szerinte terhes az asszony. Csinált egy tesztet, persze poz volt, másnap doki, diagnózis 12 hetes terhes.

76. bibü
2011. jún. 20. 18:17

89034. bibü 2011-06-20 18:01

Hát előrébb nem jutottam, az sztk-ban fogadtak ugyan, de semmi uh semmi, csak "megvizsgált" felírt antibiotikumot, aztán ennyi. Pedig mondtam, hogy babagyártásban vagyunk. Na mindegy. Nem is fáj most semmim, valószínűleg csak egy makacsabb felfázás, viszont az antibiot nem fogom bevenni, hát ennyi. :) Ha fájdogál elmegyek szerdán a magán dokimhoz. Méhen kívülim csak nincs, akkor sztem besz@rnék a fájdalomtól.

75. Lili74
2011. jún. 20. 15:18
A barátnőmnél az a vicc, hogy a doki sem vette észre, hogy terhes.
74. bibü
2011. jún. 20. 13:33
Hát ez szuper....Akkor ma irány a doki..
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook