Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? fórum

Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2014. ápr. 6. 21:38

Sziasztok

Nekem a kovetkezo problemam van, tobb honapja sokkal rovidebb ideig tart a menstruaciom. Kb 1-2 nap es ennyi. A melleim megnottek eleg jelentosen, valamint hizni is kezdtem, de szinte csak hasra.

2014. ápr. 6. 21:32

Sziasztok!

Hátha jár még itt v.ki!

Az én problémám: Mensi 23.napra 2 csepp majd 3 napig semmi, aztán kevés vérzés után egy nagy darab alvadt vér azóta megint semmi, csak szúr a petefészkem, fáj a derekam, mellem!

Vélemény???

2014. márc. 18. 21:10
Hány napra rá érdemes csinálni a tesztet?
2014. márc. 14. 13:50
Én próbálkoznék, nem vesztesz vele semmit.
2014. márc. 14. 06:21
Probálkozak egy teszttel ha elmult?
158. Rózsa21 (válaszként erre: 157. - Kicsim81)
2014. márc. 12. 15:19

Szia! Elvileg lehet olyan, hogy közbe is megvan. Hallottam már olyat akinek még háromszor megjött, aztán tudta meg, hogy terhes.

Én most leszek 20 hetes, de én is szoktam érezni, hogy olyan mint mikor régebben megjött. Mondjuk én már az elejétől nem véreztem.

2014. márc. 12. 15:03

Sziasztok

Olyan kérdéssem lenne hogy lehetek-e terhes ha megjött a menstruációm?

Tudom hülye kérdés nekem már van két gyeremekem demikor velük estem teherbe akkor kimaradt a havim.Szeretnénk a párommal közöset lassan 3 hete nem védekezünk

2013. nov. 14. 15:54
Sziasztok. Lehet, hogy nem ide tartozik a téma, de hátha tudtok nekem valami véleményt mondani a problémámra :) Nos.. több mint egy éve fogamzásgátlót szedek, és annyira szépen beállt a menstruációm, hogy nem csak hogy napra de még napszakra is pontos lett, mindig a 7 napos szünetben 4. napon jött meg reggel 6-7 óra felé, lehet fura de tényleg így volt :) És most az a gondom hogy októberben olyan történt , hogy volt egy közti a vérzésem a tablettaszedés közben... a dokim szerint ez lehet azért is mert már nem elég a szervezetemnek ez a hormontartalmu tabletta.. hát én bíztam abban, hogy ennek ellenére védett és ugyanugy megfog jönni mint eddig, hát sajnos nem így lett, most már több mint egy hete késik, és semmi jele a menstruációnak, csináltam tesztet de negatív lett, viszont már jó pár napja nagyon feszül a hasam és mindig azt hiszem hogy megjött pedig nem.. :( , ja és nagyon kevés és minimális fehér folyásom van, nem szagos és nem sok. Tudnátok erre nekem valamit írni ? Előre is köszönöm :)
155. 4bd4c70f56 (válaszként erre: 154. - Bububomba)
2013. nov. 14. 08:12
Szerintem èrdemes lenne egy tesztet csinálnod. :)
2013. nov. 7. 12:16

Sziasztok!

Remélem van itt még valaki.

Mielőtt megjött voltak gyanus jelek. Folyamatos hőemelkedés(még most is tart), mellek érzékenysége, eresedése, szédülés. Pár nappal a mensi előtt már magzatpózban szoktam kuporogni, annyira görcsölök. De most semmi nem volt, sőt...nagyon jól éreztem magam. Egy napot késett, de megjött, ha annak lehet nevezni. Tegnap volt egy kicsi, ma meg csak a wc papír lesz rózsaszínes.

Mit gondoltok?

153. hungarita (válaszként erre: 152. - Babe982)
2013. júl. 28. 00:46
Sajnalom... azert, ha tovabbra is tapasztalsz gyanus dolgokat, 1 het mulva csinalj meg egy tesztet, biztos ami biztos.
152. Babe982
2013. júl. 27. 10:35
Negativ lett :((
2013. júl. 26. 18:16
Mar nyugodtan tesztelhetsz, ha terhes vagy, mar ki kell, hogy mutassa a teszt!
150. Babe982
2013. júl. 26. 14:39
Mikor erdemes tesztelnem? 2 nap utan abbamaradt a verzesem, mintha elvagtak volna, most ujra gorcsolget a hasam, faj a derekam, es van 1-2 csepp barnazas is....
149. hungarita (válaszként erre: 148. - Babe982)
2013. júl. 26. 14:11
Siman... tesztelj egyet!
148. Babe982
2013. júl. 25. 19:20
Sziasztok. Utolso mensim juni.27en volt. A ciklusom 26napos, . Juli 11en egyutt voltunk a parommal, nem vedekeztunk, 22en este megjott a verzesem, de csak 2napig tartott, eleg keves volt. Kb 1,5 hete szedulok , faj a fejem, megnott az etvagyam, hohullamaim vannak, gyakran pisilek. Mensi elott 4-5 nappal ereztem szurkalasokat szerintetek lehetek terhes???
147. hungarita (válaszként erre: 146. - Barbykaa)
2013. júl. 11. 15:54

Szia!


Azonnal csinalj egy tesztet, mert tobb mint valoszinu, hogy terhes vagy, es akkor viszont mar a 3-4. honapban jarsz, amikor is nagyon fontos a terhesgondozas! A dm-ben, rossmannban lehet kapni par szaz ft.ert tesztet, ne vard meg a kovetkezo honapot vele!!!

2013. júl. 11. 13:56
Sziasztok. Együtt voltam a párommal pár hónapja pont peteérésemkor nem védekeztünk. Viszont azután meg is jött igaz késve. Neki kikellett utaznia munka ügyben azóta mikor itthon van védekezünk. És mikor megjött abban a hónapban nem éreztem, hogy lett volna peteérésem pedig mindig erősen éreztem. Rá következő hónapban is meg jött megint jó pár nap késéssel. Viszont itt van a harmadik hónap azóta hogy nem védekeztünk és ebben a hónapban már nem jött meg. 2 hete meg kellett volna már, ennyit nem késik sosem tehát már nem hiszem hogy megjön. Peteérést az első utáni menses elött sem éreztem se a meg nemjött 3. előtt. Mikor nem védekeztünk én rá egy hétre éreztem beágyazódás tüneteit pár napig ezért is szomorodtam el mikor mégis megjött. De ahogy itt olvasgattam látom hogy van olyan hogy még pár hónapig menstruál valaki terhesen. Sosem maradt ki a mensim és ha terhes lennék biztos azótától hogy nem védekeztünk mert azóta nem voltunk úgy együtt. És vissza gondolva volt idő hogy szédültem, hányingerem volt. És kicsit nagyobbnak látom a hasam tudom még nem látszódhat a baba de hízás már lehet úgy olvastam, pedig nem eszek túl sokat hogy hízni tudjak dolgozok is tehát azért sem. Sokat járok pisilni. Tesztet még nem csináltam várok hogy következő hónapban meg e jön. Szerintetek lehet én is babás vagyok?
145. hungarita (válaszként erre: 143. - Angel8383)
2013. júl. 2. 00:09
Amit leirtal nagyon babagyanus :) En a helyedben csinalnek egy tesztet ;)!
2013. jún. 27. 13:38
Attól függ,hogy milyen volt a vérzésed.Ha csak egy kis barnázgatás,és nem tartott sokáig,akkor lehetsz terhes is.Ha nem jön meg, mindenképp csinálj egy tesztet!
2013. jún. 27. 13:03

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? 2 héttel ezelőtt voltam a párommal, nem védekeztünk. A menseszemnek épp ma, 27-én kellett volna megjönni, ehhez képest 21-én volt egy egyszeri kisebb vérzésem, aztán semmi. Viszont két napja megint megjött, de nem túl erősen, ma meg már szinte el is múlt. Mióta együtt voltunk a szerelmemmel, nagyon fáradékony vagyok, akár egész nap tudnék aludni. Többször pisilési ingerem van, és a hányinger is sokszor kínoz. Szerintetek lehetek terhes? Nagyon szeretnénk babát, de még nem mertem tesztet csinálni, mert félek a csalódástól :-(

Minden tanácsot szívesen fogadok.

Előre is köszönöm!

142. hungarita (válaszként erre: 141. - Szaszaaa)
2013. máj. 27. 13:57
kb 1 het mulva csinalj egy tesztet! Akkora mar tuti kimutatja, ha terhes vagy.
2013. máj. 24. 20:44

sziaztok!

tanacstalan vagyok! 3hetel ezelot lefekudtem a parommal es nem vedekeztunk . nemsokara ereztem h valami nincs rendben velem.szedultem,fajt a fejem a hasamban szuro fajdalmat ereztem .a szedulesrol eros hanyingerol nem is beszelve!suru wc menetel mell fajas! teljes mertekben ugy ereztem hogy sikerult a baba . minden honap 23.-an kell megjonnie.nem vartam de megjott:(( es darabosan.megijedtem:( de ami furcsa hogy ugyan ugy minden tunet megmaradt.de egynap tobb rosszulet fordul elo !nemtudom mit gondoljak .vartam a babat:( vajon terhes lehetek? valaki tanacsot!!!!

140. hungarita (válaszként erre: 139. - Alexa1234)
2013. ápr. 22. 17:02
Igen lehetsz terhes... nalam is hasonlo volt mikor teherbe estem. Csinalj egy tesztet!
2013. márc. 21. 21:32

Sziasztok!Lehet kicsit Butának fogo hangzani a kérdésem,ezért bocsi előrre is!

5 nappal előbb jött meg mint kellett volt,viszont a szokásosnál enyébb a vérzés!5 napig szokott tartani de most csak 3 nap volt leht hogy terhes vagyok?

2013. jan. 11. 14:47

SEGÍTSETEK légyszíves! Itt a kérdésem:

[link]

köszönöm szépen

137. dundika1988 (válaszként erre: 134. - Sziv22)
2013. jan. 8. 12:05
Ha van 2. Csik igen az egyertelmuen terhesseg.
136. dundika1988 (válaszként erre: 135. - Dundika1988)
2013. jan. 7. 10:00
Lemaradt, mensi előtt 4 nappal.
2013. jan. 7. 09:52
Sziasztok! A velemenyetekre lennék kíváncsi a parommal mensi előtt szeretkeztunk vedekezes nélkül, viszont a menstruaciom egy napra időre megjott. 5 napig szoktam beteg lenni, ez most a kevesebb is volt és el is múlt egy nap alatt. Szerintetek lehet baba a dologban? megvallom nagyon szeretnek babát már van egy 4 éves kislanyom de ami aggaszt volt másfél éve egy terhessegem ahol üres volt a petezsak és azóta hiába probalkozunk, nemjön :-(Ja és nagyon szurkal a hasam. Válaszotokat élőre is köszönöm
134. sziv22
2012. dec. 5. 12:34
sziasztok.kerdezni szeretnek.kesett egy hetet a menstruaciom,de ellotte egy hetel ket nap is szurkalast ereztem a hasamban amit eddig meg soha,utana ra ket napjara wolt egy pecsetelesem,es utana ra harom napjara megjott.csinaltam tesztet egyiket delutan negativ lett masikat masnap reggel egy nagyon halvany csik latszodot rajta ezt meg miellott meg jott wolna ja es masfel hete mar faj a derkam wlmikor pedig az egesz hatam pedig nem szokott es tegnap rosszul is erztem mgamat ha enniwalora gondoltam.azt szeretnem kerdezni hogy lehetek terhes vagy nem?szerintetek elore is kosz a valaszt.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook