Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? fórum

Terhesség alatti menstruáció.Van köztetel olyan akinél volt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2021. nov. 9. 18:29
Sziaszzok tudom hogy ez egy régi forum de nekem elozo honapban keset utana ezert csinaltam tesztet de utana megjot a teszt halvany pozitiv volt miutan el mult meg csinaltam 2 de egyre halvanyab voltak most honap elejen csinaltam egyet de negativ lett viszon a mai nap meg kellet volna jonnie meg is jot de inkabb barnazasnak mondanam.Szerintetek mit kéne tenem.
192. 2015fun
2017. júl. 2. 22:20
Nem tudom van-e itt még valaki, de azokat kérdezném, akik több hónapon keresztül mensiztek de közben terhesek voltak. Nem puffadtak? Nem lett nagyobb a cicijük? Nem híztak? Nem voltak szagokra érzékenyek? És a menzeszük, ugyanolyan lefolyású volt mint mikor nem voltak terhesek? Hossza? Állaga?
191. Ilcsi 35 (válaszként erre: 190. - 21Szandi)
2017. máj. 28. 16:01

Szia!

Köszönöm szépen !

Azóta megjött.

Ugy hogy nem vagyok terhes.

Sajnos......

190. 21Szandi (válaszként erre: 189. - Ilcsi 35)
2017. máj. 10. 16:27
Szia. Szerintem csinalj egy tesztet. Allitolag ritka akinek megjon/verzik kozben meg terhes de lehetseges!pl.van 2-3baratnom akik eszre se vettek hogy terhessek mert vereztek elso 2-3honapban es megis egesZseges gyerekuk lett :) meg anyu is ugy jart amikor velem volt terhes :)
2017. máj. 6. 11:10

Sziasztok!

Segitsetek légyszi!

Aprilis 8 án volt meg a mensim.

Április 16 án voltunk a párommal egyűtt.

Ő kivette úgy ment el.

Aztán vissza tette.

Aztán egyűtt voltunk még aprilis 24 én de akkor már belém élvezett.

Most május 4 én kellett volna h megjöjjön.

5 én jött meg.

Szerintetek lehetek igy terhes?

Orvoshoz még nem mentem.

Még tesztet sem csináltam.

A mensim az lassan elmullik.(2 nap után).

Válaszotokat előre is köszönöm!!

188. Syd2017
2017. jan. 7. 01:24
Sziasztok. Remelem tudtok segiteni. Egy eve szeretnenk babat, egyet elvesztettunk 8 hetesen a most ismet nem jon ossze. Minden honapban azt hiszem na most....de nem. Most pedig dec.25-en volt ovum, es ra 7 napra vagyis jan.1-en este ket csepp rozsaszines nyalkat (bocsi) vettem eszre a wcpapiron. Ez menstruacio elott negy nappal volt. De aztan egy nap kesessel ma 6-an megjott. Gorcsokkel de nem tobb,mint szokott. A kerdesem az lenne, hogy szerintetek mar kizarhatom a terhesseget annak ellenere hogy ha a beagyazodas 5 nap, akkor nekem pont a beagyazodas befejezese elott megjott?! Kerlek segitsetek !
187. Czil
2017. jan. 6. 12:52

Sziasztok remelem meg van itt valaki :)

Nekem eleg hosszu tortenetem van ,megprobalom roviden ,aki tud legyszi segitsetek:)

23 eves vagyok kb masfel eve probalkozunk a parommal hogy sikeruljon a baba. Volt mar olyan hogy 20 napot kesett ,teszteltem is aztan semmi.egy honap kimaradas utan aztan megjott.most sajnos olyan problemank is jott a tobbihez,hogy a parom tavaly nyar ota csontvelo elegtelensegben szenved (hasonlo egy leukemiahoz) aztan eleg sulyos gyogyszereket szed. Azota meg csak decemberben voltunk egyutt amikor mar javultak az eredmenyei.dec 17-23 ig vt korulbelul az a het amikor lehetett probalkozni. 20an es 21en i voltunk egyutt.

Aztan tegnap hajnalban megjott.de elotte nagyon faradt voltam minden nap ,furcsa szulkalodasokat ereztem a hasamban egesz nap amilyet meg soha.de nem volt menstruacio elotti hasfajasom...semmi olyasmi mint ami szokott azelott mielott megjon... Nagyon furcsa volt ez a szurkalodas.aztan tegnap este is nagyon rosszul voltam hanyingerem volt a melegszendvicsre ra sem tudtam nezni. De mara mar olyan keves versezem van ahoz kepest amilyennek lennie kellene.

Lehet kicsit osszefuggestelenul irtam ne haragudjatok.ha valaki tudna valami jo tanacsoz adni megkoszonnem:)

186. Ikrek12
2016. dec. 13. 21:48
Sziasztok,remélem jár erre vki! :) röviden leirom h mi a helyzet velem,egy hetet késett a mesim és kb 1,5 napig tartott de az is minimális volt! Egy tesztet csin a késés második napján az negativ lett,sztetek attol még lehet baba?kösy a válaszokat elöre is!! :)
185. feketehaju (válaszként erre: 184. - Noverann)
2016. jún. 13. 15:54

Köszönöm. :(

Ma megjött a szombat délelőtti progeszteron szint eredményem: 2,56, miközben 60-80-nak kellett volna legalább lennie. :(

Szóval esélyem sem volt... :(

184. noverann (válaszként erre: 183. - Feketehaju)
2016. jún. 13. 07:57
Attol fugg, ha csak ma verzel es nem lesz darabos akkor van meg remeny! Ha normal mensi lesz akkor viszont sajnalom :(
2016. jún. 12. 12:03

Sziasztok,

jár még erre valaki...?

Alacsony a progeszteron szintem, és már nem huszonéves vagyok. Még a télen elkezdtem barátcserjét szedni, attól megszűnt a ciklus előtti barna pecsételés.

Kedden pozitív lett a teszt, aznap kellett volna megjönnie, de meg sem vártam, hogy kimaradjon, annyira erősek voltak a tüneteim (émelygés, mell- és alhas-feszülés).

Egyből (másnap) rohantam (privát) dokihoz, mert progeszteron aggasztott.

Azt mondta, csináltassak vérképet, nézessem meg a progeszteront, és ha alacsony, majd ad gyógyszert.

Tegnap együtt voltunk a párommal, utána kicsi rózsaszínes valami jött ki belőlem. Ma elkezdtem vérezni rendesen, mintha menstruálnék, annyi csak a különbség, hogy nem görcsöl a hasam, pedig mindig szokott.

(Ja, prog. szintet nézetni csak ma jutottam el, mert csütörtökön szabin volt a háziorvosom, a helyettes aznap már nem rendelt, csak pénteken, és ő mondta, hogy prog-t nem néznek szerinte, így ma mentem el privát laborba.)

Délután, mikor elkezzdtem vérezni, még pozitív volt a teszt, de gondolom, csak azért, mert még nem ürült ki a HCG a szervezetemből, de ennek a terhességnek gondolom annyi, vagy szerintetek van még esély?

182. noverann (válaszként erre: 181. - Kittike987)
2016. máj. 19. 14:12
Szia ! én most vagyok ugyanebben. 28-30naposak a ciklusaim, mensiket mindig györtrő görcsök előzik meg... most meg semmi nem volt... most picit görcsöl de nem a megszokott... most vagyok a 32. ciklusnapom... és tudom, h nem szabad önellenőrzést végezni...tudom... de mikor megnéztem, h milyen a méhnyaknyákom volt pici vagy barnás vagy pirosas... persze egybol elkenődtem...beraktam egy betétet,de azon még semmi.... nem értem... nagyon nagyon boldogok lennénk ha baba lenne, de most megint reményvesztett lettem :(
2016. máj. 16. 07:44
Sziasztok! Nekem olyan kérdéssm lenne, hogy elvileg ahogy én számoltam most lennék 4 hetes és 1 napos terhes, de ugyan úgy megjött amikor kellett volna.., de tegnap furcsa hànyingerem lett evés után és majdnem hánytam is. Ez még utalhat terhességre? Olvastam, hogy voltak akiknek ugyan úgy megjött az első hónapokban és még is babások voltak.😊 válaszaitok köszönöm.☺ Kitti.
2016. márc. 27. 17:23
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy két hónapja abbahagytam a gyógyszert egyéb okokból. Most megszakítással védekezünk. Egy hete problémáim vannak. Magas a pulzusom napi egy-két alkalommal annyira, hogy beleszédülök. Sz alap pulzus is magas amire pulzuscsökkentőt kaptam. Gyengének érzem magam, hőhullámaim is vannak gyakran reggel leizzadok. Hőt nem mértem. viszont szerdán megjött épphogycsak. Két napig csak picit, két napja meg már rendesen megvan. Már azóta elmúlt a bajom. Nem volt erős görcs vagy túl erős vérzés ami korai vetélésre utalhatna. Gyakori fejfájásom van, illetve tegnap sütöttem pizzát, mikor kész lett megéreztem az illatát émelyegtem majd hánytam este.. Ma már nincsen bajom. Ha nem terhesség, mert megvolt már rendesen, akkor mi lehet? Érdemes lenne-e tesztet csinálni vagy más okot keressek? Mielőtt megjött teszteltem a panaszok miatt negatív lett.
179. Dorcika2013 (válaszként erre: 178. - Angelita111)
2016. márc. 8. 21:55

Szia. Nem most írtál, remélem sikerült azóta össze hozni a babát.

Nekem a lányomnál fél napot volt meg. Abból jötem rá hogy terhes vagyok. Most az orvos szerint az utolsó mensimnél már terhes voltam pedig nem volt semmi másként úgyan úgy volt meg mint mindig nem is gondoltuk hogy terhes vagyok. Meg is lepődtünk, az első uh úgy számolgadtuk még 8 hetes sincs a baba majd ki derült hogy màr 9hetes terhes vagyok. Azóta eltelt 18 hét most 27 hetesek vagyunk és minden oké.

2016. jan. 23. 13:19

Sziasztok! Másfél napig tartott a menstruációm, (normálisan véreztem) előtte és utána,2-2 napig csak barnázás. Egyébként mindig 26 naposak, és pontosak a ciklusaim, és 5 napig szokott tartani, erősen. Szerintetek, lehetek terhes?

Baba projekben vagyunk, így örülnék, ha bébi lenne, de semmi egyéb jelét nem érzem, talán egy picit feszül a mellem, de nem nagyon. Ma néztem az ovulációs mikroszkópomat, félig páfrányos képet mutat folyamatosan...Viszont tegnap teszteltem,(29. napon) az negatív lett..Jövő héten megyek nőgyógyászhoz, de addig hátha tudtok valami okosat mondani...Előre is köszi! :)

2014. nov. 23. 17:26

Szia!

Ha kétségeid vannak csinálj egy tesztet! Hátha...

2014. nov. 21. 19:57
Szeretnék kérni 1-2 véleményt.... Párommal 2 éve próbálkozunk a gyermekáldással de még eddig nem sikerült :( Múlt hónapban pont pete éréskor voltunk együtt ebben a hónapban pedig menstruáció előtt 3 -4 nappal elkezdtem görcsölni ami eddig soha nem fordult még velem elő... menszesz napján pedig olyan görcsöm volt hogy szó szerint fel sem bírtam állni.. most úgy vagyok hogy tartott a mensim 3 napig de elég gyenge volt a vérzés.. mi lehet ennek az oka? valaki segítsen!!! :(
175. moncsybaby81 (válaszként erre: 168. - Törpikék)
2014. jún. 17. 19:40
Ezzel én is igy vagyok.Pár csepp aztan két nap szünet majd két nap mikor megvan de az sem normális mert azon a két napon is kevés van,mondhatni olyan mint mikor normálisan volt meg és annak az utolsó mapja lenne.Mi azon vagyunk hogy legyen és bizom benne hogy már azért van ez igy immár harmadik honapja.
2014. ápr. 7. 11:09

Sziasztok

Sajnos ismét megjött a havim igy már nem reménykedek :( A tesztek amiket eddig csináltam negativok voltak:( Mondjuk a remélny hal meg utoljára nem adjuk fel ja jönni nakar jönn ( igaz nagyon jó lenne )Most megprobálkozunk a Méhpempövel hátha rásegit:)

173. törpikék (válaszként erre: 170. - Fiúsmami)
2014. ápr. 6. 23:48

Szia!

Utánna derült ki 4 hó után, hogy babás vagy??A mensid ugyanolyan volt, mint előtte??

172. törpikék (válaszként erre: 171. - Lizocska82)
2014. ápr. 6. 23:46
Keresgéltem én is a neten a problémámra v.mi bíztatót, hogy nincs semmi eü.bajom, azért írtam ide a fórumba, hátha volt v.ki hasonló cipőben, mint most én!
2014. ápr. 6. 23:39
Multkor keresgeltem mar itt a neten es eleg sokan irtak,hogy hiaba voltak kismamak volt hogy egesz sokaig nem mutatta ki a teszt, es nem is egy eset volt amirol meseltek...
2014. ápr. 6. 23:39
Ja 3-4 hónapig normális mensim volt.
169. lizocska82 (válaszként erre: 168. - Törpikék)
2014. ápr. 6. 23:36
Valtozokor nalam tuti nem lehet, es stressz sincs most az eletemben. En is ugy voltam ahogy te mindig tudtam mar a teszt elott , hogy babat varok. Most csak annyi tunt fel, hogy megjott es mar szinte el is mult rogton , furcsa volt de nem torodtem vele. Jott a karacsony fejott par kg..jol van mondom tobbet ettem. De azota nem hogy tobbet de kevesebbet eszek mint szoktam, es jonnek fel a kg-k es mindd a hasamra. Ahogy a tukorben neztem ahogy allok , hat tokre olyan mar a tartasom is mikor kismama voltam. De a teszt nem mutat semmit, es nem egyet csinaltam mar, hanem vagy hatot...A hasamon is erzem,hogy nem haj, mert ugye az akkor plottyedt stb...
168. törpikék (válaszként erre: 167. - Lizocska82)
2014. ápr. 6. 23:30

Nekem 2 gyerekem van, rögtön tudtam mind a kettőnél, hogy babás vagyok!

Most nem is értem mi van a mensivel, bár már a márc.se volt normális! 23.napon pár csepp, aztán 3 napig semmi, utánna 2 nap vérzés!

Én is állandóan fáradt, álmos, ideges vagyok!

Azt hittem a stresz, vagy változó kor miatt!

Babára nálam én sem gyanakszom!

2014. ápr. 6. 23:08
Es nem vagyok tapasztalatlan ilyen teren hisz mar van harom gyerekem, de ott mindig elmaradt a menstruacio, teszt is kimutatta. Pont tegnap jegyezte meg a ferjem viccesen ,hogy ugy nol a hasam mintha kismama lennek...
166. lizocska82 (válaszként erre: 164. - Törpikék)
2014. ápr. 6. 23:06
Pont ez a zavaro az egeszben, hogy tesztet csinaltam es negativ lett. December ota ilyen a menstruaciom. Egyeb tunetkent egy par hetig nagyon aluszekony voltam, es a melleim hetekig nagyon erzekenyek voltak szinte mindenre.
2014. ápr. 6. 23:00
az egyik barátnőmmel megesett.
164. törpikék (válaszként erre: 163. - Lizocska82)
2014. ápr. 6. 22:59

Szia!

Csináltál tesztet? Mióta ilyen rövid a mensid?? Más változás, émelygés, stb.?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook