Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valakinek menstruációja terhesség alatt, illetve menstruáció szerű vérzése? fórum

Volt valakinek menstruációja terhesség alatt, illetve menstruáció szerű vérzése? (beszélgetős fórum)


1 2
34. Tara82 (válaszként erre: 21. - Tara82)
2013. ápr. 16. 14:20

Na akkor nem voltam terhes, sőt azóta még egyszer megjött. Mint említettem mentem dokihoz ahol kiderült az sem tuti hogy van peteérés illetve nem biztos hogy mindig van, mert cisztákat látott viszont megfelelő nagyságú tüszőt nem :(

Duphastont szedek és a héten kell visszamennem hozzá. De most legalább megvolt rendesen a vérzés, mert a múltkor 1 nap ami olyan igazi volt a többi inkább csak foltozgatás.

Remélem hamarosan sikerülni fog...

33. miccer
2013. ápr. 14. 09:05
Sajnalom! remelem, a dokid megnyugtat majd!
2013. ápr. 13. 22:35
Hàt megjött, de csak 2 napig tartott elsö nap nagyon erös volt második nap gyengèbb. az alhasam mèg mindig fàj. "mindjárt megjön èrzès" Puffadt vagyok feszül a hasam. Nem tudom mi lehet remèlem nem ciszta vagy mioma.
2013. ápr. 8. 15:05
Köszike. Ari vagy. :)
30. miccer
2013. ápr. 8. 15:00
Hát ez nagyon izgi lehet. :) Akkor drukkolok továbbra is.
2013. ápr. 8. 14:10
Vasárnap kellett volna megjönnie , de még semmi szerencsére. :) Remélem továbbra is így marad. Pár nap múlva tesztelek újat. :)
28. miccer
2013. ápr. 8. 13:39
Remélem, hogy jól alakulnak a dolgok nálad! Egyébként mi a megérzésed?
2013. ápr. 4. 16:34
Hát sajna hétfőn teszteltem újra , de negatív lett az is. Az alhasam azóta is fáj és meg van puffadva, tegnap meg ma szédülök. Tegnap meg tegnap előtt a bal petefészkem is nagyon szúrkált vagy nyílalt. Hulla fáradt vagyok. Vasárnapra nem várom. Hát kíváncsi vagyok. Folyásom is megvan még. De ma beszéltem a nődokimmal kész lett a rákszűrésem ami teljesen jó, baktérium és gyulladás nincs úgy hogy attól nem lehet a folyás. :)
26. miccer
2013. ápr. 4. 16:07
No, mi a helyzet? Van valami fejlemény?
25. miccer
2013. márc. 29. 17:55
Akkor drukkolok továbbra is, aztán írd majd meg, mi lett a teszt eredménye!
2013. márc. 29. 16:42
Jah még max annyi a tünetem hogy megvan puffadva a hasam tökre feszesnek érzem ugy érzem mintha kiakarna durranni.
2013. márc. 29. 16:37

Nem tudom mi lehet fáj azóta is az alhasam hol jobban hol kevésbé. A hőm 37.2.

Vettem még egy tesztet de nem csináltam még meg. Amit egy héttel ezelőtt csináltam negatív lett.

Azt láttam a tesztre irva , hogy a cisztánál téves eredményt adhat tehát akkor is pozitív lehet. Amúgy más tünetem nem nagyon van félek hogy tényleg ciszta vagy mióma lesz a dologban. A rákszűrés eredménye csak jövőhét csütörtökre lesz meg.

22. miccer (válaszként erre: 21. - Tara82)
2013. márc. 25. 17:22
Azt tuti, hogy a rákszűrés nem árt, mert azt eleve megcsinálják az első trimeszterben. :) Drukkolok, ha babát szeretnétek. Nekem az első terhességemnél kifejezetten "megjövős" tüneteim voltak, kábé, amiket írtál.
21. Tara82
2013. márc. 25. 12:57

Sziasztok. Hasonló cipőben járok.

Nem maradt ki a menzeszem, de viszont nagyon terhességi tüneteim vannak, már tuti teszteltem volna, de közben elkezdetem valami gyógyszereket szedni és azt gondoltam ezek a mellékhatások. De már egyre furcsább. 1,5-2 napig megvolt a menzim, utánn a még vagy 2-3 napig foltoztam, de egy nap erősen jött, ezért nem tartom valószínünek a terhességet, mert azt olvastam akinek még megjön az már gyenge, nekem 1 napig erős volt.

Amúgy melleim nagyon feszülnek, mintha megnőttek volna, hányinger, mikor eszek elmúlik aztán visszatér de már gyengébben, szédülések, gyengeség, álmosság, lent olyan fura mint mikor meg akrna jönni, kicsit fáj a derekam, kicsit fáj lent, még mintha izomlázam is lenne, vagy fel lennék kicsit fázva.

Nem tudom mit higyjek. Holnapután megyek nőgyógyászhoz, remélem ha van ott valaki nem tudja megpiszkáni a rákszűréssel.

Valaki vélemény?

2013. márc. 25. 10:02
Beszéltem a dokimmal szombaton mert mondta , hogy hivjam fel az eredmény miatt.Mondtam neki , hogy negatív lett azt mondta 1 hét múlva csináljak új tesztet.
19. miccer
2013. márc. 23. 15:20
Sajnálom, azért a mióma egyáltalán nem biztos, de a dokid úgyis megnyomja, hogy mi a helyzet. Addig meg kitartás!
2013. márc. 23. 08:51
Sajnos negatív lett a teszt. Most tiszta ideg vagyok , hogy miért nagyobb a méhem attól félek miómám lesz és azért fáj nagyon az alhasam és azért 2 napos a menstruációm. Most nagyon elkeseredtem. :(
17. miccer
2013. márc. 22. 14:31
Én biztos nem bírnám ki reggelig :D De le a kalappal előtted, ha te kihúzod reggelig tesztelés és egy ilyen infó után! :) Drukkolok!
2013. márc. 22. 13:52
Kicsit félek, hogy most reményt adott a doki, hogy lehet hogy baba. És holnap meg pofára esés lesz. Szerintem egész éjjel nem fogok aludni se. :D
2013. márc. 22. 13:12

Sziasztok. Ma voltam dokinál.

Bekukkantott azt mondta semmi elváltozást nem lát, de viszont mikor belülről és kívülről megnyomkodott első kérdése azt volt hogy: Terhesség ki van zárva?

Mondom nem mivel megszakítással védekeztünk . Azt mondta hogy nagyobb a méhem és hogy puha ami terhességre utal, vegyek egy tesztet és reggel csináljam meg és hívjam fel őt délelőtt hogy mi lett a teszt eredménye. Hát nagyon kíváncsi vagyok. :) Olyan boldog lennék , ha baba lenne a dologban. :) Nagyon izgatott vagyok. :)

14. szafaripók (válaszként erre: 13. - Szafaripók)
2013. márc. 19. 17:27

Egyébként az égvilágon semmilyen tünetem nem volt előtte se, utána se: ha nem nő a hasam, (és marad ki a mensi) észre se veszem, hogy terhes vagyok!:)

Igaz, nekem korábban is csak max. 3 napos volt a vérzésem, és az is szinte "észrevétlen". A terhesség alattiakban sem vettem észre semmit, ami máshogy lett volna, ezért nem is gyanakodtam egyáltalán.

2013. márc. 19. 17:25

Nekem még 2x jött meg.

Aztán a 3. kimaradt. Tesztet csak azért csináltam, hogy a dokinál ezt a kört kihagyhassuk - ugyanis előző hónapban a párom majdnem végig külföldön volt, látni is alig láttam, nem hogy még...:)

Kigúvadt a szemem, amikor két csíkos lett a teszt...:)

De gyakorlatilag végig a terhesség alatt minden vizsgálaton, amit nem a dokim csinált (AFP, genetikai uh) "harcolni" kellett az adott szakorvossal, hogy ne csak a papírt nézze már, mert a vérzés alapján számított idő nálunk sz*rt se ér...

12. miccer
2013. márc. 19. 15:43
Írd majd meg, hogy milyen lett a teszt! Drukkolok, hogy baba legyen!
2013. márc. 19. 15:41
Volt amúgy valamilyen tünetetek nektek ami terhességre utalt?
10. Anmeli (válaszként erre: 1. - 4bd4c70f56)
2013. márc. 19. 15:36
Tesztelj mindenképp.
2013. márc. 19. 15:35

Eddig azért nem vettem tesztet mert 2 szer is volt vérzésem. Pár dolog volt furi a számomra amik eddig nem voltak . Örülnék ha baba lenne a dologba , de félek hogy csalódok és negatív lesz. Tavaly sajna volt egy spontán vetélésem.

Köszi a válaszokat , fogok venni egy tesztet. :)

8. Anmeli (válaszként erre: 1. - 4bd4c70f56)
2013. márc. 19. 15:35
Szia! Én ismenstruáltam 2 hónapig, miközben terhes voltam.
2013. márc. 19. 15:30
Szerintem is vegyél tesztet.Nekem az 5.hónapig mensi időben volt két napig barnázásom.Stimulálva estem teherbe a szervezetem "emlékezett"hormonálisan sokáig a mensire :) Van ilyen.
2013. márc. 19. 15:29
volt. vegyél tesztet.
2013. márc. 19. 15:29
Én 3 hónapig még menstruáltam, gyenge vérzésem volt. De a teszt a legbiztosabb a találgatások helyett.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook