Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg mindig, minden az én hibám? fórum

Tényleg mindig, minden az én hibám? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
39. reload (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:47

Szia!


Abszolút osztom az előzőeket. Ha már az eleje ilyen nyűglődés mi lenne később? Most kéne a rózsaszín felhőkbe úszni és akár hajnali 2kor gyalog elmenni a másikhoz 1000km-et egy taposóaknákkal teli réten :)

Az meg hogy, nem is szólt időben no comment. Én utálom azt is ha valaki késik, de ha még nem is szól csak órák múlva...

Egyszer egy barátom csinált velem ilyet, azt mondta 8ra értem jön elmegyünk kajálni. Végül 11-re sikerült megérkeznie, már majdnem éhen haltam XD Viszont kb 20 percenként küldött egy sms-t hogy még nagyjából mennyit várjak :) Az este jól sikerült és ő nem is a szerelmem volt...

38. Csipkerózsika (válaszként erre: 35. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:47

Hát, köszönöm, hogy meghallgatsz. Remélem Te nem esel bele ebbe a kútba.

Igazából panaszkodhatnék még órákon át, de nincs értelme, mert tudom, hogy mennem kell.

3 és fél éve vagyunk együtt, és kb. 2 éve lakunk együtt. Valójában nagyon elgondolkodtató nekem is, hogy mért esett le ilyen lassan a tantusz.

Eleinte talán tényleg hisztis voltam egy kicsit, maximum fél évig. Akkor szépen leépített. Azután meg akkor is mindig leépített, mikor jogosan szóltam valamiért. Jó pár alkalommal előfordult már, hogy ebből vita lett - mivel mindig tagad, majd visszavág, mikor szóvá teszek valamit - de nem változott semmi. Gyakran kinyilvánította, hogy őt nem érdeklik a problémáim, és ami lentebb is szerepelt, hogy ne rontsam el a kedvét, neki erre nincs szüksége.

Hát nekem sincs, az egészre. Nagyon röviden neki mindent lehet, és ő a világ legjobbja, mindenki másnak csönd, és le van sz@rva. Persze a barátaival, ügyfelekkel nem így viselkedik, mondanom sem kell, kiny@lja mindenkinek mindenét, akitől remél valamit. Amíg meg nem szerettem, addig velem is más volt.

37. virus2008 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:46

Nekem az az érzésem, hogy az uriember talán nem elvált.Te vagy a második.

Én csak azért gondolom, hogy a családjával lehet olyankor.

Voltál nála?

36. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:42

Értelek:)


Az rossz ha felelslegesen feltart. Ezt ne hagyd!

Ha akarsz tőle valamit, akkor konkrétan már most az elején meg kell mondani, hogy ez neked nem nyerő. HA ő nem köt kompromisszumokat, akkor nincs miről beszélni. Meg kell válni tőle. Elég friss ez a kapcsolat még, így fájdalmat sem nagyon okoz neked. Abban sem vagyok biztos, hogy neked kell 3 hozott gyerek...ha nem kell, akkor is rövidre kell zárni ezt a kapcsolatot.

35. <Mona> (válaszként erre: 33. - Csipkerózsika)
2012. ápr. 27. 08:37

Bocs,hogy megegyszer visszakerdeztem,csak egyszerre irtunk.

Es igenis rolad is szol ez a forum!Engem erdekel,oszinten kivancsi vagyok,es nem csak azert mert hasonlo cipoben jarunk/hatnank tok mindegy...amugyis.Szoval kivele!:)Ne fogd vissza magad.Ugy gondolom a hoxa egy jo hely az ilyesmi megbeszelesere.En is ezert vagyok itt:D

34. <Mona> (válaszként erre: 32. - Csipkerózsika)
2012. ápr. 27. 08:33

Koszonom szepen az oszinte szavaidat,es persze mindenki masnak is!


De huuhh,ez nem semmi,hogy ilyen tisztan latod a kapcsolatodat.Miota vagytok egyutt?Meg hogy meg mint,hogy alakult ez igy?


Sajnos en is elegge befolyasolhato vagyok,egy bizonyos hatarig....ugymond amig fel nem ebredek..


En is ezt erzem,hogy elveszi a maradek onbizalmamat is,meg olyan nem jo.Mashogy nem tudok fogalmazni.Oke,hogy akkor minek inditottam forumot,meg minek irok meg...mert jol esik errol beszelgetni.Meg en is szeretnek tisztan latni,hogy itt es most en rontottam el valamit,ha igen mit,ha nem mit nem...es ezert irok...mert tanulni akarok,es erdekel mas hogy lat egy ilyen elethelyzetet kivulrol-vagy ugye sajnos belulrol..

33. Csipkerózsika (válaszként erre: 31. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:33

Voltak azért jelek, csak igen, nem akartam észrevenni: pl. szeretett ő is késni, mindig késik, ha nem munkáról van szó. Aztán egy idő után feltűnt, hogy mindig magáról beszél, és nem nagyon kérdezi meg, hogy mi a helyzet velem.

Aztán miután összeköltöztünk, én elvesztettem a munkahelyem, de támogatás helyett (értsd anyagi és érzelmi is) csak sürgetést és kritizálást kaptam.

Bármilyen értelemben nehéz helyzetbe kerültem, nem számíthattam rá. Én ellenben a nagy szívemmel mindig pattantam neki. A hála az volt, hogy bizonyos időnként kifejezetten sértő, becsmérlő megjegyzéseket kaptam tőle. Egy idő után úgy éreztem, hogy nem is szeret, és hogy mindig keres egy újabb "kifogást", ami miatt piszkálhat.

A szex már az összeköltözés után néhány hónappal megritkult, rendszeresen visszautasított, főleg a munkára hivatkozva. Én 2-3 alkalommal tettem ilyet, akkor ő vérig sértődött...

Na jó, nem ragozom tovább, nem rólam szól a fórum.

Talán másképp alakult volna, ha nem lettem volna gyenge sokszor nemet mondani, és már az elejétől nem fogadtam volna el tőle mindent....

32. Csipkerózsika (válaszként erre: 30. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:24

Küldd el a fenébe, azt ajánlom neked.

Én már évek óta nyűglődök egy ilyennel, persze ő eleinte szépen becsomagolta ezt a dolgot, nem kezdte ilyen meredeken.

De ha már most kiborít, akkor később egyenesen tönkre fog menni.

Nekem, mióta együtt vagyunk, az önbizalmam elszállt, boldogtalan vagyok, híztam 20 kilót, és kezd az egészségem is rámenni erre a kapcsolatra...

De már nem maradok soká, egy-két dolgot rendbe teszek, és itt sem vagyok. Mr. Tökéletes nagyon meg fog lepődni...

Azért bőven tanultam ebből a kapcsolatból. Először is: ha nem értékeled magad, más sem fog. Másodszor: rájöttem, mennyire befolyásolható vagyok. Egy ideig simán bevettem, hogy mindig velem van baj, és tényleg hisztis vagyok. Nagyon lassan esett csak le, hogy nem erről van szó, hanem arról, hogy hihetetlenül önző a drágám, és csak kapni akar. Ahogy írta is valaki: befektetni semmit.

Az én pasim ugyanilyen megbízhatatlan, de nem nője van, hanem munkamániás. Egyszerűen nem tudja abbahagyni, és bele van buzulva a kapcsolatépítésbe, hogy előbbre és előbbre jusson. Az egyetlen kapcsolat, amibe semmit nem hajlandó beletenni, az a miénk... És nekem ebből nagyon elegem van.

Én azt tanácsolom neked, hogy ne alázd meg magad egy ilyen "kapcsolattal".

31. <Mona> (válaszként erre: 29. - Csipkerózsika)
2012. ápr. 27. 08:19

Nalatok hogy kezdodott?Mik voltak anno a jelek,amiket nem vettel vagy nem akartal eszre venni?

Meg milyen a csillagjegye.Tudom ez hulyeseg,de megis megkerdezem.

Meg mennyi ido utan jott ez ki nalatok?Ha van kedved irj mar rola,mert erdekelne!

30. <Mona> (válaszként erre: 27. - 3563fb61eb)
2012. ápr. 27. 08:15

Ezen dobbentem le ma en is.Hogy hehh,mivan?Hogy o erre nem kivancsi meg hogy mivan velem,miert vagyok ilyen,mikor meg mondtam neki,akkor meg hogy na ize,en milyen vagyok mar...ilyen tok arogansan,de azert holnap talalkozzunk mar mert hianyzom neki...aham,hja.


es akkor a skyperol is csak ugy helloszia nelkul pukk kilepett.Utana jott az sms,hogy akkor holnap talalkozzunk ha lenyugodtam.


Na most mit irjak neki holnap?Adjatok tanacsot legyszi!

29. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:09

Ez egy önző, tapintatlan bunkó, már bocs. És simán rád akarja tolni a felelősséget azért, hogy megbízhatatlan.

Kutya kötelessége lett volna legalább szólni, hogy nem tud jönni. Aki állandóan ezt játssza, azt egyszerűen nem érdekled eléggé, nem tisztel.

Sajnos az én mostani párom is ilyen.

Nem érdekli mi van velem, csak legyek mindig szolgálatára, de ha nekem bajom van, arról hallani sem akar. Ha vele van bajom, akkor meg egyenesen hiszits p... - vá lépek elő.

Mert ugye ő ugye csak tökéletes lehet, mindenki más pedig hülye...

Csak én voltam olyan marha, hogy össze is cuccoltam vele. Na de vissza lehet ezt csinálni...

2012. ápr. 27. 08:09
Ha fontos lennél neki igazán, törné magát hogy találkozzatok!
27. 3563fb61eb (válaszként erre: 18. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:07

Látszik a viselkedésén, hogy írányító típus. Rajtad múlik ez elfogadod-e.


Milyen dolog ez, hogy Ő a rossz kedvedre nem kíváncsi, főleg ha miatta vagy rossz kedvű.

Mindig csöndben kell maradnom, és némán tűrni? ...

26. <Mona> (válaszként erre: 19. - Adb20ce52a)
2012. ápr. 27. 08:07

Dehogynem jutott eszembe:)Nekem mar minden.Egy egesz programot atfutattam a fejem ez ugyben:D.

Azt hogy nos vagy egyutt elnek,azert nem hiszem,mert skypeon mindig este tudtunk beszelni,es olyankor egyedul volt a szobaban,ezt feleseg 3 gyerek mellett eleg nehez lenne megoldani.Vagy ki tudja...


Ja meg mindig ez az en huu de szep vagyok,meg o meg ilyen szepet soha es hu meg haa.Jo ok kulfoldon elek,nem minden napos itt a magyar lany,vagy hogy irjam ez jo hulyeseg...na szoval mittudomen:D es nem is vagyok egy hejde nagy szepseg amugy meg.No,de mit is akartam?Ja hogy amugy meg ne a kulsom legyen mar az amiert odavan valaki.Es a tobbi?Az meg olyan hogy elmegy szodaval...mert tok hulyenek tart?!

25. 61d5ee0247 (válaszként erre: 23. - Adb20ce52a)
2012. ápr. 27. 08:07
egyetértek... csak profitálni akar befektetni nem :)
24. 61d5ee0247 (válaszként erre: 20. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:06
miért nem lépsz Te le?
2012. ápr. 27. 08:00
És mi az, hogy a rossz kedvedre nem kíváncsi? Akkor a jókedvedre se legyen az...
2012. ápr. 27. 08:00

Szerintem is nő van a dologban. Vagy még nem vált el, vagy van neki valakije rajtad kívül, aki fontosabb és nem kockáztatja, ezért mondogatja le a randit, mert közbejön a csaj. Ez a barátom bajban van duma annyira általános, kíváncsi vagyok mi lesz a 3. kifogása.


Szerintem hagyd a fenébe, mert ha nem is valami nő van a dologban, de valami nem stimmel vele. Nem jó egész életedben várni rá, meg lemondott randikat gyűjteni.

21. adb20ce52a (válaszként erre: 18. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 08:00
Jogos... és mi az különben, hogy 10-re ígérkezik és 13-kor szól, hogy bocs?
20. <Mona> (válaszként erre: 16. - Adfa0d8bdb)
2012. ápr. 27. 07:59

Szerintem is.

Es en boldog szeretnek lenni valakivel,nem azt hallgatni,szinte semmi ismeretseg utan,hogy en ilyen meg olyan vagyok,mikor semmi rosszat nem csinaltam.Mert amugy ok,hogy nem vagyok tokeletes,nana,hogy nem.Ki az?Nem is akarok az lenni.De na.Konyorgom,ha ezt en csinaltam volna valaki massal,az a minimum,hogy elnzest kerek,es ha "hisztizik"meghallgatom-marha fontos nekem az az ember.Bar en megcsak nem is hisztiztem:D ez a poen.Ugy igazabol nem.

2012. ápr. 27. 07:58

Az nem jutott még eszedbe, hogy lehet nem is "elvált"?


Amúgy dobbantót neki... lehet ha tényleg elvált, akkor ez esetben nem véletlen.

18. <Mona> (válaszként erre: 15. - 3563fb61eb)
2012. ápr. 27. 07:53

A mult heten azert vartam ra egesz nap,mert azt mondta,hogy jon kb 10-11 kozott es az egesz napot egyutt toltjuk.Akkor irt 12-13 kozott,hogy meg dolga van,majd utana jon,ebbol az lett,hogy este irt,hogy most mar keso van elhuzodott a dolga,megse jon.Akkor megerto voltam egy rossz szot se szoltam.Mondom ok,majd maskor.Most meg o irt,hogy delutan jon ahogy tud.Megint mondtam ok,erre este,hogy megse mert igy meg ugy,nem ugy alakult.Na erre jott az,hogy akkor holnap munka utan ertem jon,erre mondtam en neki,hogy hat ha tenyleg jon...ezen beragott,hogy na en milyen vagyok mar.Meg hogy o a rossz kedvemre nem kivancsi majd beszelunk ha jo kedvem lesz.Ja,koszi.


Szoval csak azt akartam volna tudni,hogy en reagalom e tul a dolgot,vagy jogos hogy ha mar a nem letezo t.kom tele van vele,es szivem szerint elkuldenem melegebb egtajakra massal szorakozni?!

17. Suesue (válaszként erre: 15. - 3563fb61eb)
2012. ápr. 27. 07:51

Egyetértek.


Nekem egy barátnőm ilyen, mindig igérget, és soha nem tartja be, szerinte én csak hisztizek, de már nem érdekel.

16. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 07:47

Hát igen, ez már rosszul kezdődik!


Ha most ilyen nyögvenyelős, akkor mi lesz sok év múlva?

15. 3563fb61eb (válaszként erre: 11. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 07:41

Miért hagyod, hogy lógva hagyjanak? :)

Én biztos nem várnék egy férfira sem egész nap.

Megbeszélnénk hányra jön, és akkorra készülök el, addig meg élném a kis életem.


Semmi értelme otthon ülni díszöltözetben és illatosan. Vagy csörgessen meg ha elindul, előtte fél órával.


Ne pazarold rá az egész napod. Ha menni szeretnél, öltözz fel csinosan, hívj el a barátnődet kávéra, vagy bármi amit egyébként csinálnál, és ha megcsörget, hogy úton van, akkor akár még érted is elugorhat.

14. <Mona> (válaszként erre: 13. - Mókinca)
2012. ápr. 27. 07:40

O meg ugyanezt mondja ram,hogy en olyan ize vagyok.De mize?Hogy elvarom valakitol,hogy amit iger betartsa,legalabb 1x.

Mar a maradek onbizalmamban,vagy hitemben is megingatott.Es oszinten kivancsi lennek,hogy en dramazom e tul vagy mi van?


En csak annyira vagynek,hogy valakivel jol ellegyunk.Ezt ugy ertem,hogy munka utan talalkozzunk neha,beszelgessunk,hogy megismerjuk egymast,a tobbi alakul kozben es ennyi.Semmi dramazas,meg vita a hulyesegen.Meg mar most ez a te igy en amugy...ahh bleee.

13. Mókinca (válaszként erre: 12. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 07:24

Ha már most pattog a fejeden, mi lesz később?

Felejtős a dolog szerintem.

12. <Mona> (válaszként erre: 9. - Access)
2012. ápr. 27. 06:35

En is igy erzem.Akar no akar mas,a lenyeg,hogy en ugy gondolom,hogy ha valaki fontos nekem,akkor megtalalom az alkalmat hogy talalkozzak vele.


Ma a skypeot szo nelkul kilepve hagyta el,mondvan,hogy velem nem lehet szot erteni.Csupan azert mert a holnapra azt irtam,hogy hat ha egyaltalan eljon.Utana smsben irt,hogy o faradt ezen vitazni,es en rossz paszban vagyok.Hat na,ha ra vartam,o nem jott,mitol lenne jo kedvem?Ez olyan tok ok a mai vilagban,hogy megigerunk valamit utana meg levan t.jva?

Ja es meg ezek utan,hogy kuldjek mar egy kepet a telojara,mert latni szretne:P:D

Hat ocsem,ott voltam skypeon,elo egyenesbe,nem kellett,hat akkor na nemar!Persze,hogy nem kuldtem.

11. <Mona> (válaszként erre: 8. - A0c1361e44)
2012. ápr. 27. 06:29

Alapjaraton nagyon megerto,meg kedves aranyos vagyok.Mult heten annyit mondtam,hogy ok,nem gond,majd talalkozunk legkozelebb.

Ma kerdeztem delutan,hogy akkor talalkozunk,ahogy megbeszeltuk,vagy csinaljak mas programot.O logva hagyott,hogy jon varjam meg.Erre kesobb,hogy megse jon,mert nem ugy alakult.Engem csak az bantott,hogy akkor mit "foglal le" egesz estere ha ugyse jon.Ennyi erovel mar delutan is mondhatta volna,hogy hagyjuk a mai napot,es kesz.

Es a mult het utan igy egybe,mar rosszul esett.Es ez latszott is a fejemen skypeon.Most mit vigyorogjak,ha egyszer o szik bele.


Hogy az indok nyomos volt e azt nem tudom,lehet,nem voltam ott.


Nyomulos lennek?Ez is lehet,nem mondom,hogy nem,de en meg soha egy randit se kertem,vagy hogy ooo na lecci lecci...gyere mar de mindenkepp.Csak mar rosszul esett,hogy a 2. estemet szerveztem at miatta,es o meg siman lemontda,amolyan lesz.om modon.

Nekem eddig nagyon tetszett ,es ez a baj.allitolag en is neki,ugyhogy passz.


Csak azt erzem,hogy o varial allandoan,utana meg engem kritizal,es ezt nem tudom hova tenni.En eddig amit neki mondtam abban tarottam a szavam,o nem,es megis o "bant"-kritizal nem tudom hogy irjam.

2012. ápr. 27. 06:28
a fórumkérdésre válaszolva: igen, a te hibád. mert kétszer is bedőltél neki. töröld a skype-ról és felejtsd el sürgősen
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook