Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg mindig, minden az én hibám? fórum

Tényleg mindig, minden az én hibám? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. access (válaszként erre: 7. - <Mona>)
2012. ápr. 27. 06:25

ne edd meg, még szükségem van rá :)


szerintem ha lemondja nem egy esetben a találkozás lehetőségét, akkor ott a háttérben akad nem kevés gond, akár az is lehetséges h azért mondta le mivel valaki más is van a képben és vele töltötte az időt, de akár valami más alapos ok is lehet ebben, ami arra utalhat h nem egy valaki van akivel tartja a kapcsolatot.

2012. ápr. 27. 06:21

Az attól függ, hogy milyen vagy.

Tényleg olyan vagy? Tényleg nagy dáridót csaptál? Nem tűnsz nyomulósnak? Tényleg nem volt fontosabb az ő dolga? Ha az volt, akkor miért is sértődsz meg?


Ha nem volt fontos dolga, mert te tudod (bár honnan tudnád, hiszen még csak most ismerkedtek), akkor jogos a sértődöttség.


Egyébként nem tudom, hogy mindig, minden a te hibád e. Ezt csak te tudod. Ha szarul érzed magad a kapcsolatban, ami még nem is az, akkor már most véget kell neki vetni, mert ellenkező esetben tényleg te leszel mindig mindenben a hibás. Lehet ő egy ilyen típus.

2012. ápr. 27. 05:57

Egyem meg a sziveteket,tudom,hogy meg koran van,de igyatok meg a kavetokat,es irjatok mar kicsit bovebben legyszi!:DDD


En birom a kritikat is,meg mindent csak na.En nem ertem az embereket komolyan mondom.Meg csak most ismerkedunk.O lemond ket randit is ilyen olyan okokkal,es utana meg neki all feljebb.En meg tok sz.rul erzem magam,hogy na mar megint milyen vagyok...

2012. ápr. 27. 05:53
ez felejtős, nem megfelelő
2012. ápr. 27. 05:51
az az igazi "kapcsolat" ahol önmagad lehetsz és jó érzés benne lenni....ez kínlódás,felejtsd el,ha nem keresel párt,biztos rögtön belebotlasz,sok szerencsét :)
4. <Mona> (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. ápr. 27. 05:47

Igen mi?:)

O,ne man,hogy csak igy na ize bigyo,tessek man egy kicsit ragozni:D!

2012. ápr. 27. 05:45
hagyd a fenébe,ez ilyen hülyét!!
2012. ápr. 27. 05:44
igen :)
2012. ápr. 27. 05:44

Par hete megismertem egy ferfit.Jo ideje nincs kapcsolatom,mert amilyen szerencsetlenul valasztottam,igy vagy ugy de mindig jol megszivattak.No,gondoltam tanulvan az eddigi hibaimbol most aztan hu de ovatosan fogok belekezdeni,meg merlegelek osztok szorzok stb.Ehhez kepest egy 3 gyerekes elvalt ferfival hozott ossze a sors.Eddig meg oke is lenne,de amiota ismerem tok hullamzo a hangulatom.Talalkoztunk parszor,jol ereztem vele magam,kozben persze belszeltunk telefonon,meg skypeon lattuk egymast.A lenyeg,hogy 1 hete kert meg egy randit.En hulye egesz nap vartam ra,kicsiptem magam,szabadnapot vettem ki,erre delben irt,hogy meg dolga van majd kesobb jon,utana este irt,hogy nem jon,mert mar keso van es masnap dolgozik.Ok,megerto voltam.Erre tegnap ugyanezt eljatszotta.Megint vartam ra egesz delutan,kiritty,stb,erre semmi,mert hogy egy baratja bajban volt,stb. es mar nem jon.Este ezutan beszeltunk skypeon nekem rossz kedvem volt,erre hogy en ilyen vagyok meg olyan...hat az agyam eldobom.En?Milyen?Bocs mar hogy mereszelt rossz kedvem lenni,mert nem jott.

Ja es utana,hogy akkor holnap munka utan tudunk e talalkozni.Hat mondom ha jossz egyaltalan..erre hogy na en...es megint en...igy meg ugy....


En mar komolyan mondom nem tudom mit higgyek,akar magamrol,akar rola,akar ugy barmirol.Ledobtam a lancot rendesen tarskereses ugyben.


Aki tud irjon valami okosat!Bocs ha zavaros voltam.

Meg annyi,hogy kulfoldon elek,es nem egy varosban lakunk,de nem is huu de messze egymastol.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook