Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » „Témakarika –" Sör-monológ fórum

„Témakarika –" Sör-monológ (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: „Témakarika –" Sör-monológ

2012. aug. 25. 07:39
Sziasztok. 28 hetes kismama vagyok. Kèt fèle babavitamint szedtem, mindkettőnek meg volt a maga mellékhatása. Most már csak sört iszom. Alkoholmentes változatban, egy egy Szülinap kivételével. Mindig is sörös voltam inkább mint boros, mert a Jó bor elèg drága, a gagyit meg nem szeretem. A barna sört rèszesítem külön figyelemben, de csatlakozom az indìtó gondolathoz, és ki is szoktunk sör kóstolót tartani a fèrjemmel. Próbáljátok ki a Miszter sört is. Remek ital.
2012. aug. 21. 11:09
Úgy látom, hogy mindenki megkívánt egy pohár sört. Egészségünkre!:)
9. szomatikus marker (válaszként erre: 7. - B81fcd1219)
2012. aug. 21. 10:54
Nekem nagyon finomak az ízesített sörök ,viszont a barnák nem ,kivétel a guinness.Ami undorító amikor ilyeneket olvasok [link]
8. agis
2012. aug. 21. 10:26

En soros vagyok, es az a velemenyem (sorszakertok osztjak) hogy a licence alapjan Bocson gyarott sorok minosege es ize messze elmarad az eredetiek izetol.


Buzasor johet, minden mennyisegben, elsosorban belga, utana nemet. Az izesitett sorok maga a szorpos gyalazat, de nagy melegben es elsosorban a holgyek koreben nagyon nepszeru, mert nem eros az utoize.

2012. aug. 20. 22:58

Most,hogy írtad,ki is bontom azt az egyet ami véletlenül itthon van.


Egyébként az ízesített sörök számomra ihatatlanok.

2012. aug. 20. 18:20
A Hargita és a Csiki (Ciuc) sör a legjobb a világon!!! Bizony számit a viz, amiből készül!!!
2012. aug. 20. 15:03
Egészségedre!:)
2012. aug. 20. 11:57

Tetszik a cikk.

Én is szeretem a sört. Nyáron, 30 fok fölött minden nap elfogyasztok egy dobozzal a vacsorához, nő létemre is, bevallom, jólesik.

3. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 1. - Florilla)
2012. aug. 20. 10:07
Imádom a cikkedet :D A sör és én jóbarátok vagyunk. Jól megértjük egymást, kölcsönösen támaszkodhatunk egymásra :D
2012. aug. 20. 09:23
:)
2012. aug. 20. 09:08
A nyári forróságban elengedhetetlen a megfelelő folyadékfogyasztás. Mindenki az ízlésének megfelelő nedűkből választhat. Lehet, hogy az ásványvíz a legcélravezetőbb folyadékpótlás, de talán nem a legizgalmasabb. Van, aki a cukros üdítőket részesíti előnyben, de nem hiszem el, hogy utána nem lesz még szomjasabb az illető. Az én javaslatom a hűvös sör.

Ugrás a teljes írásra: „Témakarika –" Sör-monológ

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook