Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Teljesítsük célunkat!Menni fog, együtt biztosan, csak a kitartáson múlik :-) fórum

Teljesítsük célunkat!Menni fog, együtt biztosan, csak a kitartáson múlik :-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. ápr. 19. 08:15

Én is itt vagyok. Hétvége zsúfolt volt. De mától megint a fogyókúrára koncentrálok 1000-rel. Tegnap voltam futni, elég jól ment, 4km. Ma torna, és kevés kaja. Sajna növő hold van, ez nem nagyon segíti a fogyókúrát. Mérlegelni nem tudtam, mert nincs mérlegem. De lehet nem is baj, mert majd nagyobb lesz az öröm a következő mérésnél.

Kitartást és hajrá, mert közeleg a bikini szezon! :-)

2010. ápr. 19. 08:03
Halihó.Hát én mostanába pont nem a fogyókúrára koncentrálok...
95. vivera
2010. ápr. 18. 20:14

Halihó!

Kivel mizu?! Igen nagy a csend? Mindenki a fogyira koncentrál? További kellemes hétvégét erre a pár órára:)

2010. ápr. 15. 11:39

Sziasztok!

Hogy haladtok a cél felé? Lassan, de biztosan? :-)

Az lesz a tartós fogyás.

Tegnap kínai kaját ettem, hagymás csirkét, köret nélkül, káposzta salival. De muszáj volt, mert egész nap a városba járkáltam, még reggelizni se volt időm. És tegnap torna sem volt.

De ma megcsináltam a kickboxot, és odafigyelek mit eszem.

Kitartást nektek is !

93. vivera (válaszként erre: 92. - Évus26)
2010. ápr. 13. 20:17
Én is csak csatlakozni tudok! :D mivel én is Noeb kick box 2-vel izzasztom magam :) A vége a legjobb :D:D kegyetlen, de utána mindig olyan elégedett vagyok magammal. Szerintem könnyen végig lehet menni rajta a saját tempójukban:) szóval hajrá!:)
92. Évus26 (válaszként erre: 91. - 84882672dc)
2010. ápr. 13. 15:12
Norbi kickbox 2.-t csináltam tegnap.Elég jó, mindig megizzadok tőle. Az 1 meg még jobb szerintem. Csak hajrá.
91. 84882672dc (válaszként erre: 89. - Évus26)
2010. ápr. 13. 14:53
melyik Norbi???? én még nem tudom mi lesz az esti tornám?!
90. cb82b220ce (válaszként erre: 89. - Évus26)
2010. ápr. 13. 14:50
Én nagyon várom hogy olcsóbbak legyenke,akkor kiló számra fogom enni őket de így... :-S nem igazán... Na mind1,majd csak lesz valahogy te meg felejsd el azt a rudit,inkább gondolj más rudira :-D
2010. ápr. 13. 14:43

Én most egy túró rudira vágynék, de ilyen rossz időben úgyse mozdulok ki egy rudiért.

Ma már Capoeiráztam Czanik Balázzsal, jó volt. Tegnapi Norbitól tiszta izomláz a hátam és a karom. Pedig akkor nem éreztem megerőltetőnek.

Ma fincsi körözöttet csináltam magamnak reggelire, sok zöldséggel. Valóban lehetnének már olcsóbbak.Az elcsábulás nekem se mindennapos, inkább hétvégi.

Az idő nem engedi a futást... Kár. :-)

88. cb82b220ce (válaszként erre: 87. - 84882672dc)
2010. ápr. 13. 14:36
Én tegnap hál Istennek kiéltem e vágyam :-D Ma nem vágyom rá.Ma csak a ZUmbára vágyom :-)
2010. ápr. 13. 14:02
sziasztok! "szép" időnk van ma.... és meghalok egy kis édességért... jáááááj :)
86. vivera (válaszként erre: 84. - Puritan)
2010. ápr. 13. 13:48

a sajtos pogit hogy csinálod? Megosztod Velünk a receptet?:)

A heti 1 nap szerintem nem gáz. Én majdnem minden nap eszek egy falat édességet. Szerintem ezzel nem rontok el semmit sem.

Az előbb naplóolvasás közben, valakinél megakadt a szemem a gyümi napon... Első gondolat... Nekem is kellene... Mikor?! Holnap... Uhhh... mivel csütörtöktől férjem szabin lesz... Hááát, nagy falat, meglátjuk mennyire sikerül :D

85. cb82b220ce (válaszként erre: 84. - Puritan)
2010. ápr. 13. 09:25

Van persze,szinte az összes gyümit szeretem,kivéve a narancsot mert ég tőle a gyomrom.

Na most a tegnapi kilengésemet nem úgy kell elképzelni hogy minden napos de sajnos 1 héten minimum egyszer előfordúl hogy elcsábulok pedig nem kéne :-) Vagy legalább tartanám magam hoz hogyha vmi nagyon kell akkor azt csak is reggel.

Igyekszem odafigyelni jobban.Mostmár lehetnének lassan olcsóbbak a gyümik meg a zöldségek hogy tudjak végre jó sokat venni. :-D

84. puritan (válaszként erre: 83. - Cb82b220ce)
2010. ápr. 13. 09:22

Régebben, amíg pár kiló volt rajtam, azokra a gatyákra gondoltam, amikbe nem fértem bele.

Most, hogy már régóta beléjük férek, szintén azokra gondolok.

Egy idő után nem fognak hiányozni az édességek.

Ha eszel, gyorsan elégnek ezek a szénhidrátok, megnő az inzulinszinted és utána még jobban kívánod őket, ördögi kör. Három hónapja egyáltalán nem ettem édességet, semmi cukrosat. Nem kívánom egyáltalán. Húsvétkor többféle édes süteményt sütöttem a családnak, még csak kísértésbe sem estem, hogy megkóstoljam.


Ha rámjön a falánkság, akkor sárgarépa sovány köménymagos sajttal (szerencsére mindkettőt imádom), vagy az abonettnek egy olcsóbb korpás változata, ami dixie néven fut és nagyon finom.

Vagy sajtos pogácsa, azt elég gyakran sütök :)


Biztosan van valami, amit szeretsz te is, zöldség vagy gyümölcs, ami nem szénhidrát vagy tömény cukor.

2010. ápr. 13. 09:06

Na igen,ha eldöntöm vagy mától vagy sehogy.Oké hogy eldönti az ember de mi van azokkal a napokkal amikor úgy érzi meghal ha nem eheti azt amit szeretne?Olyankor mi van?mit csináljon?Hál istennek nem túl gyakori az ilyen napom de azért....

Ma biztosan hogy teljes gőzerővel fogok tornázni,az már tuti,a héten kéne úgy szer.

2010. ápr. 13. 08:53

Szerintem is ha elhatározol valamit, azt rögtön az elhatározás pillanatában el kell kezdeni, mert különben csak húzódik. :-)

Én így vagyok a cigivel, sajnos. De majd egyszer arról is leszokok, nem lehet egyszerre mindent.

Nekem is izomlázam van, tegnap Norbi: Kickbox 2-jét csináltam. Ettől izomlázas a hátam, aminek örülök, hogy onnan is megy le egy kis zsír. És találtam itt egy naplót, amiben 600 guggolásról van szó 6 hétig, és szép feszes combunk, és fenekünk lesz. Azt is elkezdtem csinálni. Remélem ma jó idő lesz, vagyis legalább nem fog esni este és tudok menni futni.

Kitartást mindenkinek és szép napot!

2010. ápr. 13. 08:40
Hát igen. Ezek a majdok nincsenek jó hatással a mostra :)
2010. ápr. 13. 08:22
Halihó.Én tegnap is marhaságokat ettem.Pl: uzsira somlói,5 pogi,vacsira 1 nagy szelet májkrémes kenyeret.Istenem de gáz vagyok....De mától próbáljok ügyesebb lenni.Ha hazaérek egyből neki állok majd Zumbázni.
79. vivera
2010. ápr. 13. 06:31

Jó reggelt! Kitartás mindenkinek!!! Ügyik vagytok! Egy kis bűnözés szerintem még belefér a dologba. Szerintem ez nem olyan nagy gond. :))

Mozgás tegnap nekem is elmaradt, mert lánykám jól lefárasztott, de még érzem a 7végi box utóhatását:) így talán jól csináltam :D Szép napot mindenkinek!:)

2010. ápr. 12. 09:22
Én enni elég keveset ettem, reggelire puffasztott rizs sonkával, zöldséggel, ebédre egy kis spenót egy kanál krumplipürével kis csirkemellel, vacsi párolt zöldség csirkemellel.És a fagyi, 3 gombóc. Torna semmi. De majd ma!Csak fáj a térdem, nem tudom mitől.
2010. ápr. 12. 08:45
Jó reggelt.Jajj hétvégén én is összevissza ettem,leginkább szombaton.Tegnap is hülyeségeket ettem de nem sokat.Reggelire ettem maradék tepsiskrumplit,kb féltányérni volt meg 1 pudingot aztán rosszúl voltam,nem főztem,késői ebédünk úgy 4 körül meg melegszendvics volt sütőbe,2.5 zsömléből.Utána már nem ettem semmit,ezért nem tartom vészesnek.
2010. ápr. 11. 19:20

Sajnos a hétvégém nem úgy alakult mozgás ügyben, ahogy terveztem. Nem volt torna, se futás.:-(

Takarítás volt. De kaja ügyileg oda tudtam figyelni. csak egy fagyi csúszott le bűnözésképpen.

Majd holnaptól belehúzok.

Kitartást mindenkinek!

75. vivera (válaszként erre: 74. - 84882672dc)
2010. ápr. 11. 11:57

Lehet is mert tök ügyi vagy:)))

A mai reggelim egy pár virsli volt egy pici kenyérrel, mustárral és mini majonézzel. Folyadék eddig közel 2 liter.

Ebéd: borsós tokány lesz tarhonyával a családnak. Én vettem hántolt kölest és ezzel eszem. Még fő, de szerintem nagyon nagyon finom lett! Egy kicsit megsóztam ennyi. jaj meg tejfölös bableves... ebből persze csak mértékkel :D:D mai mozgás még nem tudom mi lesz. Minden esetre már 30 percet aktívan ácsorogtam, csak azért hogy szavazhassak... ehh...

2010. ápr. 10. 23:09
sziasztok! jelentem én nagyon rendes vagyok mind kajaügyben, mind mozgásügyben :)))) lehet rólam példát venni :))
73. vivera
2010. ápr. 10. 16:33
Szép napot mindenkinek :)) Most értem csak megint, de rohanok is tovább. Voltam egy kis kikapcsolódáson, Apa elvitte Manót a Mamához és majd csak este 7 körül jönnek meg. Addig millió meg egy melóm van. Többek közt egy CC. súlyzós tornát akarok megcsinálni, de most ahogy így olvaslak benneteket, elbizonytalanodtam... így szerintem én is előkapom a Norbi DVD-t, vagy Duci tréning vagy kick box.... szerintem ez utóbbi lesz, azt jobban szeretem :D
2010. ápr. 9. 23:49

Jó késő van már,ilyen későn nem igen szoktam itt lenni de még csak most fürödtem meg,este 6tól idáig takarítottam,volt minden ami csak lehet...hulla vagyok.de inkább ma csináltam mint hogy holnap erre menjen el az egész napom és szeretek úgy ébredni szombaton hogy tisztaság van :-D

Ja,este egy egész gyros tálat ettem meg :-S 8 körül,tudom durva de úgy gondolom mivel nem is pihentem utána talán nem volt ideje lerakódni.A pitát nem ettem meg,a kutyim ette meg.A husival meg a salival semmi gond nem lett volna csak hát volt benne sült krumpli is...Késő bánat,tudom.De nem is bánom annyira,olyan jól esett.Majd holnap duplán tornázok majd.

71. cb82b220ce (válaszként erre: 67. - A908366fdb)
2010. ápr. 9. 23:46
Köszönöm szépen :-D
70. cb82b220ce (válaszként erre: 66. - Évus26)
2010. ápr. 9. 23:46
Én is zsírégető tornákat csinálok most mivel igenis elsőre az a lényeg hogy a zsír lemenjen,ha erősítő gyakorlatokat végeznénk akkor csak átalakítanánk a zsírt izom tömeggé és ugyan akkorák maradnánk.Úgy hogy jól csinálod!
69. cb82b220ce (válaszként erre: 63. - 84882672dc)
2010. ápr. 9. 23:45
Valószínüleg hogy a bombasztikus testalkatú csajok is hasaznak nap mint nap :-D csak titkolják,mi legalább bevaljuk :-D
68. 84882672dc (válaszként erre: 67. - A908366fdb)
2010. ápr. 9. 21:33
:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook