Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt az a tett, amire a legbüszkébb vagy, hogy az akarterőddel, kitartásoddal véghez vitted? fórum

Mi volt az a tett, amire a legbüszkébb vagy, hogy az akarterőddel, kitartásoddal véghez vitted? (beszélgetős fórum)

2012. dec. 21. 18:41

Én sok szervezés, kitartás, makacsság árán elvittem a kerekesszékes férjemet egy hétvégén át tartó baráti találkozóra, ami hosszú vonatozással, Budapesten buszozással is járt. Újra láthatta a Déli pályaudvart is, a környéket, ahol felnőtt...

Talákozott a netes baráti társasággal, akiket én már jól ismertem.

Apró dolog, ezt mondanám én is. De ha bármelyik ponton feladtam volna a szervezést, az helyrehozhatatlan hiba és örök lelkifurdalás lenne. A férjem az utazás utáni harmadik hétvégén meghalt.

De így ha szomorúan is, de büszke lehetek arra, hogy igenis megcsináltam!

14. vikuka
2012. febr. 2. 20:27
En arra hogy el valltam:-D:-D:-Dmeg arra hogy le tettem a cigit.... Meg hogy ki birtam a 3honapig tarto minden hetfon es penteken a fogaszati kezeleseket. Es arra is hogy 20eve probalok fogyni sikertelenul.meg renszereztem az agyam..le fagytam:-D:-D:-D majd ujra unditottam es immar -38kgval buszkelkedem.....
13. M0ncsa
2012. febr. 2. 20:00

meg elek :DDD

gyakorlatilag MINDEN, amit elertem az eletemben, sajat erobol volt - erettsegi, majd diploma, jogsi, 5 nyelv, 2 hangszer, tuleles es megtelepedes uj orszagban 300 euro alaptokevel, ezenkivul... najo, nem leszek unalmas :D

12. e33ecb08b8 (válaszként erre: 7. - Artista bonita)
2012. febr. 2. 19:37
erre én is büszke lennék.-)
2011. máj. 11. 15:41

Úgy letenni az autóvezetői vizsgát, mind az írásbelit, mint a rutint, és a vezetést, hogy közben folyton azt hajtogatta ex-anyósom, hogy hülye vagyok hozzá...

Nekem elsőre sikerült minden, vörös-diplomás ex-sógornőm csak csalás (lefizetés) árán ment át mindenből:(

Ennek már 18 éve...

10. agis (válaszként erre: 5. - Syria)
2011. máj. 11. 11:32
Ugyes vagy, gratulalok :D
2011. máj. 9. 20:43
leszoktam a dohányzásról, úgy, hogy a volt férjem dohányzott mellettem:)
2011. máj. 9. 17:36
kb minden amit,meg nem untam es vegig is csinaltam :)
2011. máj. 9. 17:34
nyolc nyelvet beszélek és tíz különbözô foglalkozási körben helyt állok
2011. máj. 6. 10:52
Embernek maradni, az embertelenségben:)+ egy rákos nő harcával való győzelem, akkor amikor mindenki lemondott róla.
2011. máj. 6. 10:49
Annyira tetszett a "Legyen ön is milliomos" vetélkedő, hogy azt mondtam: nem halhatok meg addig, míg bele nem ülök abba a székbe. Sikerült is bejátszanom magam a stúdióba, de nem kerültem játékba. Nem adtam fel, kőkeményen próbálkoztam, s második alkalommal már szerencsém volt, játszhattam és nyertem is.
2011. máj. 5. 17:27
10 éve vizsgáztam vezetésből,8 évig egy percet sem vezettem, majd visszaültem a tanulóautóba. Azóta eltelt 2 év, és minden nap megyek, most már magabiztosan,félelem nélkül. Lehet másnak ez semmiség,de én büszke vagyok magamra...:-)
2011. máj. 5. 15:42
9 év alatt megcsináltam 3 diplomát (jogász-közgáz-TB+ hozzácsaptam egy EU szakjogász posztgraduális képzést)és ezek mellett lett egy lányom és dolgoztam is, most majd a szakvizsga jön, meg még egy baba
2011. máj. 5. 15:37
Nekem egy ilyen volt, amire magam miatt büszke vagyok: az hogy 40 évesen munka mellett leérettségiztem:igaz nem lettem kitűnő, de jók lettek az eredményeim:)
2011. máj. 5. 15:34
Mi volt az a tett, amire a legbüszkébb vagy, hogy az akarterőddel, kitartásoddal véghez vitted?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook