Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos - segítsetek, hogy legyen kitartásom hozzá fórum

90 napos - segítsetek, hogy legyen kitartásom hozzá (beszélgetős fórum)


6. Menike (válaszként erre: 5. - Genia)
2009. szept. 25. 09:29

Szia!


Szerintem gyere át a másik fórumba, mert itt nem jelentkezik az illető aki indította.

Mi a Van aki szeptember 2-án kezdi csoportban vagyunk. Vagy valami ilyesmi a nevünk.

Várunk ott.

2009. szept. 24. 11:29
SZiasztok en is csatlakozom ha lehet .Nekem ma van a4 ik napom, remelem vegig tudom csinalni ehez meritenek kitartast a forumrol En 42 eves vagyok 70 kg keztem es az alom sulyom 56 .Ennyi voltam 6 evvel ezelott ezt akarom elerni Mellesleg egy heten futok 3 x4 x40 percet remelem mukodni fog.159 cm magas vagyok.kitartest kivanok nektek
2009. szept. 3. 09:19

Szia Vivera!


Hogy bírod? Nem nagyon hallatsz magad felől.

2009. szept. 2. 09:03

Szia Vivera!


Én tegnap kezdtem el a 90 napos diétát, ezt még sosem próbáltam. Szeretnék csatlakozni hozzád.

2. vivera (válaszként erre: 1. - Vivera)
2009. aug. 31. 07:23

Reggelire minden nap egy kis doboz joghurtot és egy pohár kávét szeretnék meginni. Ennyi változás talán még belefér.

Ma fehérjenapon, sült halat eszek salátával. Vacsi pedig főtt tojás lesz virslivel és sok sok folyadék. Zöld tea, vörös tea és társai persze szigorúan csak natúran.:)

2009. aug. 31. 07:07
Húsvét előtt egyszer már nekiláttam. 2 hét alatt 4 kilótól szabadultam meg. Szuper eredmény szerintem. Aztán jöttek az ünnepek és szerte foszlott minden álmom. Társakat keresek akik velem tartanának ebben a 90 napban, biztatnánk egymást, hogy karácsonyra már egy új ember kerüljön a fa alá :) Segítsünk egymásnak! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook