Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Telefonos átverések fórum

Telefonos átverések (beszélgetős fórum)


1 2
34. itachi45 (válaszként erre: 31. - Zizisicc)
2011. nov. 21. 16:41
hát azt akarom lemondani hogy ne küldjenek ilyen hülyeségeket és semmilyen pénzt ne vegyenek le:S am nem hiszem hogy küldözgetni fognak mert utána küldtek 1 oldalt ami vannak ingyen csengőhangok meg hasonló szarságok...:S csak azt vettem ki ebből hogy maguktól tudnak pénzt leveni meg hasonlók a szabályzatból olvastam bár lehet hogy kamú (remélem) :S
33. itachi45 (válaszként erre: 32. - 07c4794583)
2011. nov. 21. 16:38
arra rájöttem én is csak a szabályzat ban vagy nem tudom miben volt hogy minden adatott megkapnak meg bankszáma meg miegymás neten meg utána néztem és mondták hogy 10-50ezerig is nőhet a számlám...:S vagy más meglepetések...:S
2011. nov. 21. 01:05
ott van tök egyértelműen, hogy egyszeri, 2000 ft-os az sms díja. soha nem fogja visszakapni a pénzt, hiszen le van írva az oldal aljára.
31. Zizisicc (válaszként erre: 29. - Itachi45)
2011. nov. 21. 01:04
Amúgy mit akarsz, lemondani? Ez is olyan, hogy minden hónapban küldenek vmi csengőhangot, és lenyúlnak egy csomó pénzt?
30. Zizisicc (válaszként erre: 29. - Itachi45)
2011. nov. 21. 00:42
Az oldal alján az apró betűs részben van egy ügyfélszolgálati telefonszám .... azt már felhívtad?
2011. nov. 21. 00:29

Én voltam olyan hülye hogy bedőltem egynek...:S és nem tudom most mit lehetne csinálni rmélem tudtok segíteni!!! ez az a link ahol ki írják a telefonszámot hogy hova kell küldeni az sms-t...:S

[link]


Remélem tudtok segíteni...:S Meg hogy mit tudnak csinálni valaki remélem tud segíteni értelmezni...:S

2011. jún. 6. 21:11
Ma apósomat felhívták egy ismeretlen számról hogy adja meg a bankszámlaszámát mert nyert 750 ezret.Ha-ha ha
27. beal
2011. ápr. 18. 20:32
A Flirtpoint.hu üzemeltetője DLHappy Voice AG ez egy német cég, a nyomozás még folyik, de azt kérik hogy minél több károsult jelentkezzen vagy a fogyasztóvédőknél, vagy a rendőrségen!
26. beal
2011. ápr. 16. 22:07
igen érdemes feljelentést tenni, de leginkább vagy a magyar vagy az unós fogyasztóvédelmi hatósággal kell felvenni a a kapcsolatot a flirtpointnál mint kiderült az német cég de már folyik ellenük a fogyasztóvédelmi nyomozás,aminek feltehetően kártérítés lesz a vége, vagyis remélem, de minél többen vannak az emberek annál jobb!
2011. ápr. 12. 12:51

Sziasztok!


Engem is átvertek. 12000 ft-om bánja, drága tanulópénz volt. Az oldal magyar nyelvű, az sms-ezés is magyar nyelven folyt, azonban a honlapnak .com a kiterjesztése. Érdemes feljelentést tenni? Vagy tehetetlenek a hatóságok, mert amerikai szerverről fut? Az sms-ek megvannak, bár nem tudom, bizonyítékként megállják-e a helyüket.

24. ronka
2011. márc. 28. 23:52

Köszi,hogy ezt is megírtad!

Azért szomorú,hogy manapság ennyi átverés van!

2011. febr. 17. 19:19

Sziasztok!


Én is kaptam a minap feb 15.-én egy valentín naposat. Nem válaszoltam rá, gondoltam, hogy baromság.

Az érdekelne, hogy ha nem válaszolok akkor is pénzbe kerül?

22. ronka (válaszként erre: 21. - Kitti77)
2011. febr. 15. 21:25

Szia!

Beszéltem a szolgáltatóval,ahol elmondták ,hogy ez egy emelt díjas szám(Bár erre én is rájöttem!)

Annyit tudtam tenni ,hogy letiltattam hogy emeltdíjasról ne tudjanak keresni.Én sosem hívok ilyen számot tehát nem fog hiányozni.


Egyébként szerintem véletlen ,hogy eltalálták a férjed nevét.


Engem is bosszantott mert egyszer keresnek az még talán belefér,de hogy gyakran azt nem szeretem.

2011. febr. 15. 12:48

Ronka!


Nem tudom megkérdezem a férjemet délután!

Ha sikerült vmit megtudni a szolgáltatódnál,írj,kiváncsi vagyok!


Engem ez az egész úgy felháborít grrrrrrrrrrr

20. ronka (válaszként erre: 18. - Kitti77)
2011. febr. 14. 20:46

Szia Kitti!

Kaptatok ma?

Ma a Valentin napot szerette volna velem tölteni! :)Persze nem válaszoltam.De maga a szám is érdekes mert csak 5 jegyű.

De ma már nem Andreát kereste hanem a nevemen szólított.

Tényleg jó ötlet:holnap felhívom a szolgáltatómat!

2011. jan. 28. 16:56
sztem a szolgáltatódnál kéne jelezni, én ma elmondtam a gyerekeimnek, köszi, hogy leírtátok.
2011. jan. 28. 16:50

Ronka ez tényleg érdekes,mert a férjem is pont tegnap kapott egy smst, mikor te is!

ezt írták

-Jani,legalább egy találkát összehozhatnánk,igazán nem veszítenénk ezzel semmit sem!


Furcsa,hogy te is meg mi is szilveszterkor meg 27.én kaptunk ugyanúgy!

Hogy lehet utána járni szerintetek?

2011. jan. 28. 16:46

Sziasztok!


Ronka!Pont ugyanez történt velünk,szóról szóra,szilveszterkor kapott a férjem smst,de az volt a fura,hogy a nevén szólitották, nem a teljes nevén,hogy szia János,hanem szia Jani ,mi sem figyeltünk,de mivel a nevén hívta visszaírtunk és kérdeztük ki ő,erre írt,hogy Ilona vagyok,már el is felejtettél mi történt azóta,erre már természetesen nem válaszoltunk,éreztük,hogy átverés:( Nem tudom mennyibe fájt nekünk a számlánk még nem jöttki! De azóta írt egy újat a napokba,hogy találkozzanak az semmibe sem kerülne!

Kik ezek? honnan tudhatják a nevét?én nem találtam erre a számra senkit!

Ugyan ez 17601 HELLOVIASAT!

NAGYON FELHÁBORÍT,nem értem ülnek otthon és írogatják a marhaságot vagy mi?

2011. jan. 27. 23:23

Nekem kb. 1000 ft-ba került a 6-os pontban leírt sztorim.Mint azt utólag észrevettem:-((((

Azóta többször hívtak ismeretlen számról és nem veszem fel.Az is lehet vmi hivatalos helyről keresnek de nem merem felvenni ha azt írja ki a telefon,h ismeretlen szám.egyik vasárnap is kerestek kétszer és hétfőn is kétszer.Hivatal nincs vasárnap.

15. ronka
2011. jan. 27. 22:47
Na ma újra jelentkeztek a nevemen szólítva!Keresnék rajtam keresztül Andreát!Persze nem válaszoltam.Óvatosak legyetek!!!!
14. manul
2011. jan. 3. 17:00

Nem konkrétan ez,de hasonló jellegű.

Vonalas számon csak akkor hívnak ha valamit rám akarnak sózni.Mindíg engem kérnek,pedig már elvből nem adom meg a számomat sehol.

Kitaláltam,hogy miután név szerint keresnek egy másik néven fogok bemutatkozni - és lássatok csodát - hamis néven is jó voltam nekik.

Kimondottan megörült a telefonáló amikor bemondtam neki az állnevemet,épp ezt az illetőt kereste!:DDDDDD

13. 036bc944f9 (válaszként erre: 1. - Ronka)
2011. jan. 3. 16:53
Uh ez nagyon durva!!!
12. ronka
2011. jan. 2. 23:46
Ha egy sima napon jött volna biztos figyelmesebb vagyok,de gondoltam miért ne válaszolnék hisz Szilveszter van!Ne várja az Andreát hiába!:))A baj csak annyi,a második sms-nél néztem meg a számot.Innentől az lesz az első.
11. ronka (válaszként erre: 5. - Enid79)
2011. jan. 2. 23:38
Kb 300 ft volt az egyszeri sms díja .
10. 7529edede9 (válaszként erre: 9. - Frenszy)
2011. jan. 2. 23:11
Igen,jó lenne több ilyen szélhámosságot hallani,hogy felkészültek legyünk.
2011. jan. 2. 23:06

Az a szörnyű, hogy vannak akik még bedőlne ezeknek. Hiszen valamiért megéri nekik ezt csinálni.

Persze amit ronka írt, az már valami új féle szélhámosság lehet. Szerintem a legtöbb ember válaszolt volna.

Jó, hogy nyílt egy ilyen topik, legalább okosodunk. :)

8. Szabokisandi (válaszként erre: 4. - B826c5a02d)
2011. jan. 2. 22:57

Mi is jártunk így, be kellett volna diktálni a feltöltőkártya számát

hehe

Természetesen elhajtottuk a fenébe

És tudjátok mi volt? Megtartottuk a kártyát, hogy majd feltöltjük később a lányunknak. Mikor fel akartam tölteni, bemondta az automata, hogy ezt a számot már felhasználták.

Gondolom addig próbálgatták a számokat, hogy beletrafáltak és szerencséjük volt. Pedig én akkor kapartam le a kártyát, mikor fel akartam tölteni....

7. b826c5a02d (válaszként erre: 6. - 7529edede9)
2011. jan. 2. 22:39
megúsztál 1 átverést!
2011. jan. 2. 22:38

Engem pont ma délután hívott egy csaj,annyira hadart alig értettem,mondta,hogy ez a 0630...szám?

Az ön számát kisorsolták számítógépen és nyert nagy összegű nettó nyereményt.Kérem diktálja be a lakcímát,irányítószám,város...stb szóhoz sem jutottam,de amikor kérte a lakcím adataimat,mondtam,hogy nem érdekel és levágtam.Szerintetek?

5. enid79 (válaszként erre: 1. - Ronka)
2011. jan. 2. 22:34

Mennyivel húztak le?!


Köcsögök... :(((

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook