Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állandó telefonos zaklatás. fórum

Állandó telefonos zaklatás. (beszélgetős fórum)

1 2
36. Lia0603 (válaszként erre: 35. - Kisritu)
2015. máj. 26. 20:48

Szia köszönöm kedves vagy :)

Nem fogok vele találkozni, hisz amit kellet már megbeszéltünk.

Ő hozott egy döntést anno most pedig már nincs miről beszélnünk.

Főleg így, hogy megfenyegetett....

2015. máj. 26. 20:29
Szia. Először is gratula a kismamisaghoz olvastam a masik fórumodat is. Masodszor pedig annyi h.megkerlek vigyazz magadra es a picikedre. Ne talalkozz vele barmit iger, barmit mond, nehogy rossz vége legyen. Rendőrségnel lehet kérni tavolsagtartasi vegzest? vagy ez csak a filmekben van? Nem tudom,de rögzíts minden bizonyitekot tovabbra is. Ha uj számot veszel titkositsd! A kuzdosport jo ötlet! Megfontolando!! Sajnos most eleg kiszolgaltatott helyzetben vagy de amint kicsit no a baba el tudod kezdeni. A babad erdekeben is. Meg szerencse h.szuleid a szomszedban vannak. Fereg ez a ferfi! Szerintem jobb h.mar most kilepett az eletetekbol. Remélem majd radtalal a szerelem is idővel aki majd megved. Kitartas addig neked.Es komplikaciomentes, konnyu szulest!!!;)
2015. máj. 21. 12:58

Mióta"beszélt" vele a rendőrség azóta nem fenyeget viszont minden nap ír, mással üzenget stb...

Viszont furcsa nekem a hirtelen változása...

Én nem reagálok semmire ha ír vagy ha valakitől üzen nem érdekel.

De az, hogy találkozzak vele (amit napok óta kér tőllem) az kizárt!

Kitudja mit akar... (mondjuk elképzelésem van rólla, de erre nem akarok gondolni)

2015. máj. 18. 03:12
ha latod a mobilodon,hogy ismeretlen szam ne vedd fel,vagyha vezetekestelefonodat ahogy meghallod a masik hangjat.titkositsd le .ez a legjobb megoldas.
2015. máj. 17. 01:34
én számot cserélnék letitkosítanám
2015. máj. 16. 17:23

Sajnos a folyamatos zaklatás nem szűnt még meg képes 10 különböző számról is hívni.

A rendőrség sem tud sokat tenni....

Egyébként a szülei is feljelentették, mert őket sem hagyja békén, elég durva dolgokat ír nekik is.

2015. máj. 16. 14:04
csak a rendőrségre járás marad, rögzíts mindent, a családod zaklatását is
29. inf3rno (válaszként erre: 27. - Lia0603)
2015. máj. 16. 01:19

Azt mondják, hogy agresszióra három féleképp lehet reagálni, vagy menekülsz, vagy visszaütsz, vagy keresel valakit, aki megvéd. Ebből kettőt már kimerítettél láthatóan eredmény nélkül. Marad annyi, hogy lejáratod ahol csak tudod, teszel fel screenshotot a szövegekről, amit küld, felteszed a hangüzeneteket netre, kiírod a nevét, kiteszed a fényképét, megosztod facebook-on, google+-on, meg ahol csak tudod, hogy vigyázzanak vele, mert közveszélyes, mellékeled a bizonyítékokat, és hozzáteszed, hogy osszák tovább. Egy idő után lehet, hogy törölni fogja a facebook a körlevelet, de elég emberhez el fog jutni. Megkeresed a céget, ahol dolgozik, és elmondod, hogy milyen ember, hátha kirúgják. Nyilván ezek egy része jogilag visszaüthet neked, ahogy a megveretés is, de amúgy is gyakorlatilag testőrrel jársz, mert félsz, hogy megtámad, szóval sokat már nem veszíthetsz.


A különböző számos hívások szintén megérnek egy kört. Vagy sok pénze van, és állandóan új kártyát vesz, vagy lopott telefonról hív, azt meg be tudod jelenteni. Érdemes lenne tájékozódni a szolgáltatónál ezen a téren. Esetleg azt is meg lehet kérdezni, hogy nem e tudják letiltani valahogy végérvényesen. Ami még érdekes lehet, hogy meg lehet adni, ha számot váltasz, hogy bent legyél e telefonkönyvben. Alapból meg se kérdezik, csak beraknak, szóval onnan is kivetethetnéd magad. Mindenki mást meg rejtett számról hívj, így talán nem derül ki, hogy mi az új számod. Amit még én szoktam, mert már rohadtul elegem lett a telefonos banki és egyéb ajánlatokból, hogy nem veszem fel, ha valaki ismeretlen számról hív, alapból meg némára van állítva a mobil. A közösségi oldalakon általában működik a letiltás, illetve be tudod állítani, hogy ki láthatja az üzeneteidet, illetve van report funkció is, ahol jelentheted a zaklatást. Ha sima fórumról van szó, akkor meg lehet próbálni beszélni a rendszergazdával, hogy tiltsa le az IP címet, hátha megteszi neked (bár ennek kicsi az esélye, mert sokszor egy IP címhez több felhasználó tartozik).


Érdemes lenne beiratkoznod valamilyen küzdő vagy önvédelmi sportra, abban talán 5 év szorgalmas gyakorlás, mire annyira jutsz, hogy meg tudod védeni magad, viszont ha sikerülne beilleszkedned, akkor elég lenne elmesélni a sztoridat, aztán helyben hagynák baráti alapon. Vannak egyébként kimondottan nőknek szóló önvédelmi gyakorlatok, ahol olyan fogásokat tanítanak, amik jóval erősebb támadó ellen is használhatóak. Ilyesmit viszont nem hiszem, hogy tanítanak itthon, én is csak tv-ben láttam, hogy usa-ban van. A másik lehetőség, hogy beiratkozol sportlövészetre, és önvédelmi fegyvert tartasz. Ez teljes mértékben elérhető szerintem, feltéve, ha ilyen állapotban átmész a pszichológiai teszten.

2015. máj. 15. 18:41
*Számokon
2015. máj. 15. 18:41

Felhívtam a NANE segélyvonalat de csak azt mondták amit már eddig is megtettem jelentsem fel a rendőrségen.

Egyébként le lett tíltva az interneten is, de akarhányszor letíltjuk újra regisztrál és zaklat...

Telefonon is különböző számomon hivogat...

26. manó2000 (válaszként erre: 22. - Lia0603)
2015. máj. 15. 08:24
Reméljük csak fenyeget. Sztem is néhány kemény legény kéne ahhoz, hogy leállítsa magát. :(
25. Lia0603 (válaszként erre: 24. - Inf3rno)
2015. máj. 15. 06:52

Nem kell neki gyerektartást fizetni mert lemondott a kicsiről így nem a gyerektartás miatt csinálja.

Teljesen igazad van, hogy féreg az ilyen....én megértettem, hogy nem akarja a kicsit mert időközben meggondolta magát.

Csak hagyna már békén, hogy nyugodt életet éljek.

24. inf3rno (válaszként erre: 22. - Lia0603)
2015. máj. 14. 23:34
Ohh vagyúgy, akkor nem akar gyerektartást fizetni, ennyiről van szó. Féreg az ilyen.
23. inf3rno (válaszként erre: 8. - Jonisigerius)
2015. máj. 14. 23:31
A NANE szerintem is jó ötlet, biztosan tudnak valami okosságot mondani. Ezen kívül néhány markos legény el tudná intézni...
22. Lia0603 (válaszként erre: 20. - Manó2000)
2015. máj. 14. 14:34

A rendőrség keresi a feljelentésem miatt viszont pontos tartózkodási helyét nem tudják még, de intézkednek az ügyben.



Persze, hogy mond....hosszú lenne leírni.....

A "lényeg" az, hogy anno közösen úgy döntöttünk gyereket vállalunk időközben viszont meggondolta magát és nem szeretne a gyerek élete része lenni majd.

Szerinte ha megszületik a kicsi azzal tönkre teszem az életét....

2015. máj. 14. 14:27
Én simán letiltanám a számát,akkor nem tud zaklatni. Az interneten is le lehet tiltani.
2015. máj. 14. 14:17

Ez borzasztó! A rendőrség mit mondott??

De miért akar mindenkit elverni??? Csak annyit mond h megver????Csak mond ennél többet is nem?

19. Lia0603 (válaszként erre: 18. - 31bc25d879)
2015. máj. 14. 14:00

Először is bizonyítékal mentem a rendőrségre, a fenyegető sms-eket és levelet rögzítették a feljelentésben.

Ilyen helyzetben fontos a bizonyíték amiből nekem egy rakat van mindet el is vittem már a rendőrségre.

Csakhogy volt páromat semmilyen következmény nem érdekli....soh nem gondoltam volna, hogy ilyen ember....

2015. máj. 14. 13:36

A 10-es hozzászólást, mindenképp ezt tedd! Legyen bizonyíték a kezedben. És újból elmenni a rendőrségre.

A megveretés sem rossz ötlet, de a rögzített bizonyíték tisztább és célravezetőbb. Vagy mindkettő. Legyen is-is.

17. 3d787b167a (válaszként erre: 15. - Lia0603)
2015. máj. 14. 13:08
Ki tudja, hogy te bérelted fel őket? :)
2015. máj. 14. 13:08

Hívogasd éjszaka letiltott számról!

Másnap fáradt lesz és nem lesz energiája hívogatni.

15. Lia0603 (válaszként erre: 14. - 3d787b167a)
2015. máj. 14. 12:57
Önbíráskodásnak veszik, aztán még mi lennénk bajban...
14. 3d787b167a (válaszként erre: 12. - Lia0603)
2015. máj. 14. 12:56
Tedd meg! :)
13. jonisigerius (válaszként erre: 9. - Lia0603)
2015. máj. 14. 12:13
Ezzel ne viccelj! Nagyon veszélyes az ilyen ember, tudom, mert volt egy női ismerősöm, akinek segélyszervezet segített. NANE, de azonnal!
12. Lia0603 (válaszként erre: 11. - 3d787b167a)
2015. máj. 14. 12:05
Legszivesebben én is azt tenném.....
2015. máj. 14. 11:51
Én elveretném.
2015. máj. 14. 11:30

Vedd fel a telefonbeszélgetést. A legtöbb telefon már képes erre. Minden zaklatást írj fel, sms-eket tárold el. Ezzel már kézzelfogható bizonyítékot tudsz nyújtani a rendőrségnek, ami alapján eljárást lehet indítani.

Nem kell figyelmeztetni, hogy elmented az üzeneteit, vagy hangfelvételt készítesz, de nem is kell provokálni. Hadd adja ki magából az állatot.


Ha mindezt túl körülményesnek találod, akkor tiltsd le a telefonszámát. Ezt is meg lehet csinálni, akármelyik telefonon. Ha végleg meg akarsz szabadulni ettől a baromtól, akkor az első verziót javaslom.

9. Lia0603 (válaszként erre: 8. - Jonisigerius)
2015. máj. 14. 11:21

Volt párom nem itt él, ezért is fenyeget telefonon.

De azóta mióta azzal fenyeget, hogy agyon ver ha hazajön mindíg van valaki melettem akárhova megyek, bátyám vagy az édesapám mindenhova elkísér nehogy, volt párom megtámadjon.

Állítólag ezen a héten hazajön és elkap, eddig még nem jött remélem ez így is marad....

2015. máj. 14. 11:16
Nincsenek ismerőseid? Férfiak, akik határozottak és jóban vagy velük. Ők le tudnák állítani, mert más úgy tűnik, nem tudja lecsapni... vagy akár ott a NANE, a számuk azonnal megtalálható az interneten. Segítenek.
7. Lia0603 (válaszként erre: 6. - Vacsa)
2015. máj. 14. 11:15

Mit akar, hát szerintem még ő sem tudja egyszerűen csak fenyeget.

A saját szüleire is azt mondta agyon veri őket engem is ha meglát, ilyenekkel fenyeget.

Feljelentettem de nem változott semmi...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook