Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Telefonos átverések fórum

Telefonos átverések (beszélgetős fórum)


1 2
4. b826c5a02d (válaszként erre: 1. - Ronka)
2011. jan. 2. 22:33

1szer azzal hívtak fel, hogy a telefonszolgáltatómnál nyertem félmillát és nem kell semmit mást tennem, mindössze 5 db feltöltőkártyát vásárolnom és már utalják is a nyereményt!

1 percre nagyon megörültem :))) ...de mikor kértem, hogy mondja be az azonosítóját, mert szeretnék utánaérdeklődni: kinyomta... uh. oda lett a nyeremény :(

Kb. 1 évre rá kaptam 1 értesítést a rendőrségtől, hogy megkezdődött az eljárás ellenük és tanúként meghallgatnának, mert megtalálták a tel.számomat náluk.

2011. jan. 2. 22:29
azért nagy szemétség na...
2. dominós (válaszként erre: 1. - Ronka)
2011. jan. 2. 22:29
nem, soha...csak ismerős számra válaszolok.
2011. jan. 2. 22:18

Szilveszter éjszakáján kaptam egy sms-t.


Szia Andrea!Eszembe jutottál így Szilveszterkor!Mit csinálsz?


Miután nagyon vártam egy sms-t nem néztem meg a feladót,kicsit csalódva de automatikusan válaszoltam:


Buék! Ez téves én Vera vagyok, de bulizunk:))


A válasz:Köszönjük hogy igénybe vette szolgáltatásunkat.Üzenetét továbbítottuk.


Ekkkor elkezdtem gondolkodni,megnéztem a számot 17601 mindjárt tudtam hogy átvertek.

Megnéztem a neten és kiderült fizetős szolgáltatás.

Míg kutakodtam újabb sms jött:Szia nem akartalak megzavarni a bulizásban.Mit tudsz Andreáról?Merre vagytok buliban?


Természetesen erre már nem válaszoltam.Szomorú lettem,hogy ily módon is apasztják a pénztárcámat.

Szeretném felhívni a figyelmeteket ,hogy ne dőljetek be hasonló hívásokra ,sms-ekre.

Én is tanultam az esetből innentől ellenőrzöm kinek küldök sms-t.Vagyis csak ismerős számra !


Jártatok már hasonlóan?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook