Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit gondolsz az internetes társkeresésről? fórum

Te mit gondolsz az internetes társkeresésről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. okt. 31. 20:57
Ezt már eljátszottuk nem ért tul sokat...Családi tapasztalat, muló nátha
2009. okt. 31. 20:47

Én is társkeresőn ismertem meg a páromat.Tegnap voltunk 16 hónaposak:)))

Szeretjük egymást,babát és esküvőt tervezünk...

2009. okt. 31. 20:47
A legjobb természetesen a spontán ismerkedés "szerelem elsőlátásra" alapon. Egy próbát ugyan megér, ha másnem jót mulat az ember. Van akinek sikerül, van akinek nem! Én inkább olyanokat ismerek akiknek nem sikerűl, már évek óta!!! Max megismer jópár idiótát! :-(
7. Marjann (válaszként erre: 5. - 656f03db60)
2009. okt. 31. 20:45
Milyen veszélyes dologra gondolsz? Szerintem ha észnél vagy, nem történhet nagyobb bajod, mint egy sima ismerkedésnél. Gondolok olyan alap dolgokra, hogy első találkozás mindig nyilvános helyen, sok ember között stb.
2009. okt. 31. 20:44
Azoknak csak boldogságot kívánok, akiknek sikerült ott társat találniuk. :) Pusztán azt mondom, sajnos vannak rossz emberek is ott, ugyanúgy, ahogyan jók is!
2009. okt. 31. 20:42
Érdemesnek érdemes, de tudnod kell, hogy rengetegen hazudoznak rajta. S nem ritkán elég veszélyes dolgok is történnek, pedig olyan ártatlannak tűnik az egész. Inkább amolyan tartalék dolognak tartanám, vagy hogy is fogalmazzak. Ne feltétlen a társkeresőhöz igazodj, ha ki is próbálod. Sokan csak 'játszanak' ott.
2009. okt. 31. 20:42

Nekem bejött... nem tudom, hogy ő-e a nagy ő, de 28hónap akkor is magáért beszél.

Csak meg kell tanulni szelektálni és röhögni, ha sikerül egy idiótával összehozni a randit.

2009. okt. 31. 20:42
Nekem bejött:) Véletlen keveredtem oda, és véletlen, hogy egy hónap után az első randi vége házasság lett.
2009. okt. 31. 20:42

Érdemes. :) Én is a netről ismerem a férjem. Boldog vagyok és örülök, hogy rám erőltette egy barátnőm a regisztrálást. :)


Szerintem mindegy, hol ismerkedtek meg. Lehet az internet is, személyes is. A lényeg úgyis már személyesen történik. A személyes találkozás, beszélgetés, programok, stb. Csak a legelső lépés virtuális, utána épp olyan, mint egy személyesen induló kapcsolat.

2009. okt. 31. 20:39
Ma nagyon divatosak és egyre jobban elterjedtebbek az internetes társkereső oldalak. Te mit gondolsz? Érdemes ott is keresgélni? Vagy más úton találjuk meg a nagy "Ő"-t??? Ha van egyáltalán olyan...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook