Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te hogy éled túl a fogorvosi kezelést? fórum

Te hogy éled túl a fogorvosi kezelést? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
18. 2ab728965c (válaszként erre: 17. - Aszpázia)
2007. febr. 23. 06:54

Abszolút jó a hasonlatod, mert én meg azt akartam írni, hogy a fogorvosnál mindig a nőgyógyászomra gondolok......:)))

És akkor megnyugszom, hogy még mindig ezerszer jobb ha a testem tetején lévő nyílásban matat egy fehér köpenyes, mint a másik verzió. :))))

Csak ott sántít a dolog egy kicsit, hogy a fogaim a jobbak ... francba.

2007. febr. 23. 02:33

Ülve a liftes székben,és szikrázó mosollyal távozván:))

Nekem az ápoltság jele többek között a szép fog.Nincs visszataszítóbb látvány,mikor egy nő talpig sminkben,rúzsós gyűszűszájját mosolyra huzza,és kivillantja a szuvas fogait,jobb esetben csak sárga mint egy lóé,azon könnyebben lehet segíteni.De ugyanez előfordulhat egy pasival is,aki illatfelhőbe burkolózva rádvigyorog,foga meg imitt-amott:))

Mostanában figyeltem ezeket a beszélgetős műsorokat,Mónika vendégei között alig akad 1-2 akinek van foga..érdekes..Ennyire félelmetes lenne egy fogdoki?

A szülés sem egy hisztérikus orgazmus,mégis szülünk,na jó ez hülye hasonlat,de a fájdalomra akartam célozni..)

2007. febr. 20. 19:07
nagyon izgulok mikor kiderul,hogy mennem kell fogaszatra,hogy csak'amikor ulok bent a szekben pedig ,se nem faj semmi,se nem durva a fogorvosom,megis alig varom hogy vege legyen'
2007. febr. 20. 18:49
Annyira jó fogorvosunk van,hogy egy cseppet sem félek a külömböző beavatkozásoktól!tavaly összel három fogamat húzott ki egyszerre,és megsem éreztem!:)
14. 5464505f6a (válaszként erre: 2. - E71af41436)
2007. febr. 20. 15:38
Ez jó tipp:DDD
13. rika (válaszként erre: 8. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 20. 15:20

Antea! Nekem is mindig ez a problémám. A jó dokik már nincsenek ebben az országban. Ahányszor találok egy jó orvost mindig kiderül, hogy megy külföldre.

Hála Istennek nekem sem kellett még egyebet csinálni a fogkőszedésnél, de mostmár lassan arra is kéne mennem. De nem szeretek még így sem odajárni.

12. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 11. - Pici Lulu)
2007. febr. 20. 15:15
Minnel hamarabb szedesd ki oket, nalam is ez volt, az elso begyulladt, es ha gyulladt, akkor az erzestelenito nem hat ott, emiatt nagyon faj, mig ha nincs begyulladva, csak novoget es tudod hogy baja lehet, begyulladhat (bolcsessegfogak amugy sem hosszu eletuek)szedesd ki oket, amikor meg nem gyulladnak. Kar veluk varni. En mar 3-at huzattam ki (egyet sebeszeten, es beletort), a negyedik meg nem jelentkezett. Vigyazni kell veluk, ha bedurrannak, mert eleg kozel vannak az agyhoz, nem szabad veluk jatszani. Ezt mondta annak idejen az aranykezu dokim.
2007. febr. 20. 15:04

Nekem is van egy tök jó fog dokim! Csak hát az én kis fogacskámmal volta baj, hogy a bölcsesség fogam ráakartnőni az előtte lévőre, és hát nem akartak így elférni a számba, és kikellett húzni az előtte lévőt.. ez az egész úgy nézett, ki hogy 3 érzéstelenítőt kaptam, már mindenem érzéketlen volt ami a számban volt.. a nyelvem, a szám mindenem.. de a fogam és az ínyem majd kiakart szakadni annyira fájt.. majd mikor a húzásra került a sor, beletört a fogam kaptam még egy érzéstelenítőt, azt sem tudtam már, hogy van e a számban nyelv, mert annyira nem éreztem, na nagy huzavona útán kijött a fogam.. kb. 20-25 percig csak húzták! De kijött...! Aztán öblítenem kellett, na ez sem volt rossz, mert már a szám is lezsíbbadt, tiszta víz meg nyál voltam.. szóval nekem ez egy kész élmény volt! De most már jobb..

Csak az a bökkenő hogy a másik oldalon is elkezdett nőni a bölcsesség fogam... és tolja a másikat, az előtte lévőt.. úgyhogy ez vár rám mégegyszer!! :(

2007. febr. 19. 22:15
Én megtaláltam azt a fogdokit akinek a keze alatt nem rettegek,még az injekciót sem érzem,pedig attól parázom rendesen...Így ninc szükség túlélő praktikákra!ja és félévente ellenőrzésre járok...
2007. febr. 19. 17:29
sehogy, de még élek:))
2007. febr. 19. 16:16

A napokban keszulok kitenni magam egy fogkoszedetesnek, masra meg bolcsessegfog-huzason kivul nem volt szuksegem, de azert nem mondom, hogy vidaman, boldogan, faklyas menetben fogok belibbenni a fogorvosi szekbe. Nem ismerem az orvost, ki tudja milyen barbar (akihez jartam elotte annak arany keze volt, nem voltam ideges, csak sajna masik orszagban van), azert ezt a felelmemet alaposan elhallgatom, mit nekem te zordon Karpatoknak fenyvesekkel vadregenyes...

Szoval Berno nyugi, nem vagy egyedul, utana majd mondhatjuk, hogy "ide nekem az oroszlant". Addig is remelem nem laposkuszasban fogom megtenni az utat hozza.

(amugy erzestelenitot mar koszedeteshez is lehet kerni, tehat mindenhez, igaz ha engem szurni akarnak, majd elhalalozom, szoval az nem jon be, de ha te birod, kerd mindenhova, es nem fogod erezni)

7. daew (válaszként erre: 1. - Bernó)
2007. febr. 19. 15:08
Sziasztok! Én is nagyon félek és volt, hogy nem mentem időben, na erre rá is fáztam.Járhattam egy csomó ideig kezelésre és anyagilag is olcsóbb, ha időben mész.Én magán rendelőbe járok, ott kedvesebbek és jobban odafigyelnek.
2007. febr. 19. 13:29
Nehezen,nagyon nehezen.
2007. febr. 19. 13:25
...én mindig kicsit meghalok... :)
2007. febr. 19. 10:21

Én elég jól viselem!Megpróbálok a kezelés közben másra gondolni!

Az egyetlen problémám hogy nem igazán szerettem a fogorvosomat!

De a végeredmény a lényeg,épp ezért megpróbálom elviselni.

2007. febr. 19. 10:03
Meg mindig jobb felni mint varni amig az összes kirohad es kivehetös lesz a helyebe.Gondolj az eredmenyre.En is felek(ki nem?)a fogaszattol de inkabb a feloras felelem meg a kibirhato fajdalom mint a protko.
2. e71af41436 (válaszként erre: 1. - Bernó)
2007. febr. 19. 09:09
nézzél meg egy-két olyan képet,amin kirohadt fogú egyének vannak. tuti nem fogsz félni.... :)))
2007. febr. 19. 09:07
Sziaztok !Fogorvoshoz kéne mennem,de rettenetesen félek!Tippeket kérnék,hogy ti mit csináltok fogorvosi kezelés előtt.Köszi a válaszokat.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook