Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pirosban van a 'TB-kártyám', pedig rendezve van minden! Ilyenkor hogyan működik a fogorvosi ellátás? fórum

Pirosban van a 'TB-kártyám', pedig rendezve van minden! Ilyenkor hogyan működik a fogorvosi ellátás? (tudásbázis kérdés)

2014. febr. 8. 15:01
Ellátnak, fizetned nem kell, és 15 napod van, hogy igazold a jogosultságodat.
8. a4b182d692 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2014. febr. 7. 14:20
ilyen nincs. nem tagadhatja meg az ellátást és pénzt sem kérhet érte..
2014. febr. 7. 11:08

Én is voltam pirosban,mint kiderült,adminisztrációs hiba miatt.Egyszerűen szóltak az orvosnál,hogy piros,de ez azt jelenti,van még 45napod,hogy rendezd(2éve ennyi időt adtak)Addig ellátnak,gyógyszert írnak fel,ha szükséges

Bementem,kitöltöttem egy nyomtatványt és fél perc múlva azt mondta az ügyintézőm,hogy kész..

2014. febr. 7. 09:49
Az egyik ismerősömnek viszont azt mondta a fogorvos, hogy így nem csinálja meg, intézze el a tb-t vagy fizesse ki az ellátást... :(
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2014. febr. 7. 09:46

Előbb intézd el, hogy mitől piros, mert az orvos nem fog ellátni így szerintem, hogy nincs bebiztosítva, a közeljövőben látni fogja a pénzét.

Egy sürgősségi ellátást kötelességük ellátni, de egy tömést, kezeléseket nem.

4. Jéghegy (válaszként erre: 3. - Béengé)
2014. febr. 7. 09:19
Köszi:-)
2014. febr. 7. 09:13
Nekünk múltkorában volt pont így,az orvos attól függetlenül ellátott,receptet írt,de be kellett menni minél hamarabb a TB-hez,akik nem írták jóvá a befizetést,ezért volt piros. Ha van még időd fogorvos előtt,akkor szerintem menj be megkérdezni miért piros.
2014. febr. 7. 09:12

Meglepődtem, amikor valamelyik nap közölték velem, hogy 'pirosban' vagyok, amikor már nincs hátralékom.

Fogászatra kellene mennem, de ilyenkor mi van?! Helyben kifizettetik a kezelést? (pl. röntgen, tömés, ki tudja)

2014. febr. 7. 09:10
Pirosban van a 'TB-kártyám', pedig rendezve van minden! Ilyenkor hogyan működik a fogorvosi ellátás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook