Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megdöbbentő fogorvosi ügyelet fórum

Megdöbbentő fogorvosi ügyelet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megdöbbentő fogorvosi ügyelet

1 2 3 4
100. rora (válaszként erre: 93. - Torpedo)
2013. jan. 14. 23:01
Elég durván hangzik:( Már értem miért akar sok külföldön élő hazajönni, ha orvoshoz kell mennie. Pedig én sem vagyok elájulva az itthoni helyzettől, de legalább nem faji alapon kapok olyan ellátást, amilyet. És hát tisztelet a kevés lelkiismeretes orvosnak!!
99. _Dina_
2013. jan. 4. 10:42

Sziasztok! Nem feltétlenül csak fogfájás miatt lehet menni fogorvoshoz/szájsebészetre menni! Történt velem egy szép szombati este 10 órakor, hogy ásítottam egyet.. és úgy is maradtam :D Az arccsontom kiakadt és eltolódott! Persze próbáltam én visszarakni, meg mozgatni, de iszonyúan fájt! Akkor nem volt mese irány a szájsebészet! Első hely ahova mentünk elküldött, mert hogy ők ilyen súlyos esettel nem tudnak mit kezdeni és elküldtek egy másik helyre! Na mi a gondnoktól kezdve a szájsebészen át még a nővért is felébresztettük :D Hamar magukhoz tértek és tették a dolgukat! Én megvoltam ezzel elégedve, bár az ásítástól számítva két óra múlva lett visszarakva! Gondolhatjátok! :)

Ha meg már konkrét fogorvosról is van szó! Igenis tud egy fog úgy megfájdulni, hogy minden előjel nélkül! Vagyis inkább fájt előtte is, de azt a bölcsességfog növésére fogták az orvosok! Egy szintén szombat napközben fájt a bölcsességfogam, kapkodtam a gyógyszereket..semmi hatás! Már szinte sírva mentem a Szentkirály utcába, annyira fájt! Fél óra várakozás és megszabadítottak tőle! Kinek ilyen, kinek olyan véleménye/tapasztalata van az ügyeletről!

Mondjuk sima napközben, nem szívesen mennék a Szentkirály utcába.. de ha nincs mese megyek!

2012. dec. 28. 19:18
Az ügyeleti rendszerről meg csak annyit, hogy annak a feladatköre az akut,ambuláns esetek ellátása,nem pedig az olyan embereké akik azért mennek ügyeletben fogorvoshoz,mert máskor nem érnek rá. Az ilyenektől szívesen megkérdezném, hogy bevásárolni, postára vagy bankba menni(esetleg a fodrászhoz vagy szoláriumba)miért van idejük.
2012. dec. 28. 19:11
A TB-t Magyarországon 1,5 millió ember fizeti, így nehéz és irreális "normális"ellátást egyáltalám elvárni is.
96. globus (válaszként erre: 93. - Torpedo)
2012. dec. 27. 10:48

Szívesen elolvasnám, amit írtál, de ékezetek, pontok, vesszők nélkül kb. az ötödik sorig bírtam.

Rejtvénynek is rossz.

2012. dec. 27. 10:36
2012 decembere:lakom x faluba zala megyébe. 23 este elkezdett fájni kis fogacskám, telo ügyelet hol van 24én: csak délelött, paff melozok, gyogyszert elkezdtem szedni, 25 felhivom, kiderül nem tartozok a körzetébe, pénzért megcsinálja. 26 telefonálás, hátha valahova tartozom, kiderül a körzetisem telel, a helyettese szintén. eme x falu nem tartozik sem zeghez sem keszthelyhez sem kanizsához sem sehova, hanem az ittenihez, aki épp telel. felhivom aszisztensnőjét:válasz keress magánrendelőt! kérdésem: miért fizetem a tb-t ha télen 2 hétig csak pénzért látnak el?????????????
2012. ápr. 17. 14:13
valaki esetleg tud JÓ fogorvost Bp-n (a sok horrorsztori után)?:)
2012. febr. 15. 03:09
Ne haragudjon senki,hogy hozzaszolok de en Angliaban elek es mindenkit kerek ne szidja a magyar egeszsegugyet(biztos van olyan orszag ahol jobb)de ha valaki szidni akarja akkor jojjon Angliaba es nezze meg itt mi folyik. Sokan elkepednenek.Tenyleg nem minden orvos szuletik orvosnak itt sem es Magyaro-on sem. Szerintem Magyaro-on nagyon is jo az ellatas. Csak nehany pelda Angliabol: Terhes no, szulesi fajdalmak bemegy a korhazba majd onnan hazakuldik meg nincs itt az ideje es kulonben sincs agy majd menjen vissza kesobb ha mar tenyleg szul. Nem ment haza mert felt elmenni es leult a korhaz varotermeben ahol aztan az ott levo betegek es hozzatartozok segitsegevel meg is szult es az orvos mer csak akkor ert oda amikor mar 50%-ban kint volt a gyerek.A korhazi varoterem padlojan. Az unokatesom is szult es neki is elkezdett folyni a magzatviz es o is bement a korhazba (masik korhaz masik varos) ahonnan ot is hazakuldtek es majd menjen vissza ha a fajasok sokkal rovidebbek.Haza is jott (egyutt laktunk) de erezte hogy baj van es kis ido mulva visszament es tenyleg baj volt. Rosszul felmert helyzet vezetett nehez fogos szuleshez es az anyukaja elmondasa szerint meszarszek volt annyira osszevagdostak.En is voltam beteg tobbszor is de akkor meg csak mas etnikumba tartozo haziorvosom volt (ahhoz tartoztam nem valaszthattam)aki engem mint feher embert nem szivesen kezelt.Nekem nem jart gyogyszer csak paracetamol es orvosi igazolas sem csak 20 fontert egy jegyzettombbol kitepett kezzel megirt igazolas mert hat igazolas nem jar csak a 8 naptol mert 7 napig onigazolast kell benyujtanom a munkahely fele de a munkahely meg kert igazolast es az orvos azt mondta ad nekem maganigazolast 20 Fontert de tappenzes papirt nem mert azt csak a 8.naptol ad es az lesz az elso nap is egyben mert az elso het nap nem szamit.Maganigazolas is van hivatalos nyomtatvanyban de en csak egy kitepett kezzel megirt papirlapot kaptam es szamlat sem adott pedig az jar.Egy masik ismerosom is elment amikor beteg volt es ot meg elzavartak, hogy kerjen telefonon idopontot ahol meg azt mondtak majd 2 het mulva lesz.Hat az ido alatt sok minden tortenhet meg is gyogyulhat a beteg magatol meg meg is halhat.Es amikor az unokateso volt beteg meghozza olyn nagyon, hogy felhivtak az ugyeletet ami nem jott ki mikor meg rosszabul lett a mentot ami szinten nem jott ki es azt mondtak neki telefonon, hogy a tunetei alapjan sertesinfluenzaja van mert ok ezt meg tudtak telefonon keresztul allapitani.Akkor mikor reggel lett ketten vittuk el a haziorvoshoz ahol elmondtuk mit mondtak ejjel a telefonba es ahol a recepcios leorditott minket, hogy hogy mertunk odamenni betegen es azzonnal hagyjuk el a rendelot es nem voltak hajlandoak megvizsgalni mert orvos kozelbe sem jutottunk. Akkor bementunk a korhazba ahonnan szinten elzavartak,hogy mit kepzelunk, hogy betegen odamegyunk es az unokatesom menjen haza es tegye magat karantenba mi meg menjunk el a gyogyszeret amit telefonon javasoltak az ejjel.Es amugy is azt mondjak az orvosok, hogy nem kell odamenni ha valaki beteg es meg nem 2 hete beteg. Ha mar 2 hete beteg akkor el lehet menni az orvoshoz es nem rohognek ki. Amugy meg ha valaki elmegy ido elott mert megfazott vagy lazas vagy egyeb baja van az orvos legyint egyet es ajanl paracetamolt. Egyebkent akkor is ha elestel vagy eltort a labad vagy megy a hasad vagy barmi mas a jelszo PARACETAMOL. Egyebkent en nem birom ezt mert amig szedem addig jol vagyok dolgozni is tudok am amint abbahagyom eszreveszem hogy sokkal betegebb vagyok mint elotte mert nekem csak elfedi a tuneteket de nem gyogyit es sokszor mar szovodmeny van ezrt nem is szedem sosem. Magyaro-on legalabb ha valaki beteg es azonnal elmegy az orvoshoz kap gyogyszert megvizsgaljak es torodnek vele nem azt mondjak, hogy menjen vissza 2 het mulva ha meg beteg addig meg szedjen paracetamolt.Itt tehat szo sem lehet arrol, hogy valaki elmenjen az orvoshoz meg a betegseg kezdeten.Itt sokba kerul a valodi gyogyszer, az antibiotikum stb es az itteni Tb nem akar sokat kolteni a betegekre legalabbis azokra nem akiknek nincs kiegeszito maganbiztositasuk valamely intezmenynel es sok esetben egy csomo vizsgalat,mutet es kezeles nem finanszirozott Tb altal mint pl a mammografia meg sulyosan indokolt esteben sem. Azert azt el kell mondanom, hogy az eredeti angol orvosok kedvesebbek es sokkal jobban torodnek a betegekkel mint a nem eredeti angol orvosok es (nekem mar ilyen van)nekem 2 napra is kiadta a tappenzes papirt es nem kellett megvarnom a 8. napot es fizetnem sem kellett 20 Fontot. De az eredeti angol orvosok nincsenek sokan viszont annal tobb mas pl pakisztani meg indiai akiket nem erdekelnek a feher ember betegsegei es toluk az ember nyugodtan meg is halhat(ok vannak nagy nagy tobsegben.)Itt nalnunk az embernek nagyon de nagyon vigyaznia kell magara nehogy beteg legyen es mindent meg kell tenni a megelozesert mert ugyan most eredeti angol orvosom van de ha tovabb kuld 1 korhazba mas vizsgalatra ott mar nem eredeti angol orvos fogad. Meg meg sorolhatnam de azthiszem ennyi izelito eleg. Koszonettel Torpedo
2011. márc. 15. 10:43
Valószínűleg nem lenne akkora kultusza a luxus magánrendeléseknek, ha kapna az ember normális ellátást a tb-ért amit fizet. Én 5x mentem vissza fájós foggal napközben, és el sem láttak, nem hogy még nem megfelelően. Egy hónapig fájt a fogam emiatt,tehát nem azért mert nem mentem el időben, hanem mert nem kaptam ellátást, szerintük semmi baja nem volt a fogamnak (ez a semmi baj 60ezrembe fájt utána). Egyetértek azzal is, hogy az emberek fölöslegesen járnak orvoshoz. De én ezért is ezt a rendszert okolom, aminek érdeke, hogy te beteg legyél, és nem az, hogy egészséges. Miért nem mondja egy orvos sem, hogy kamillateát igyon kedves, ha fáj a torka, mert az antibiotikum nem jó a vírusra pl.? Azért meg egyszerűen nem tudom őket sajnálni, hogy rosszul keresnek. Mi (én) rengeteg pénzt fizetünk azért havi szinten, hogyha néha szükség van rá- legyen kihez fordulni. És nem lehet. És akkor megy a hálapénz, vagy a magándokik, akik biztos azért dolgoznak éjszaka is, mert marhára megéri nekik. Ez van, itt nem lehet emberekre haragudni, rossz az egész rendszer!
91. 707655fba1 (válaszként erre: 90. - Doro-T)
2009. aug. 12. 07:00

Bocsáss meg, de nem EZ Mo.

Ez dr. Tamás Ágnes!

Ne általánosítsunk!

90. Doro-T
2009. aug. 12. 06:52
Pécelen lakom fogorvosunk Dr Tamás Ágnes. Ha az ember bejelentkezik hozzá, sajnos csak egy hónapra rá kap időpontot hiába fáj a foga. Dr. Tamás Ágnes az olyan orvosok körébe sorolható, akinek folyamatosan üres a váróterme, nem dolgozik, kizárólag hálapénzért. Nem tudom az éjszakai ügyelet miért is megdöbbentő, mert én fényes nappal nem tudom megcsináltatni a fájós fogamat!!! Ez Magyarország! Ha nem tetszik el lehet menni....
89. erikpipi (válaszként erre: 84. - E28ddc7c9b)
2009. júl. 1. 17:53
"Tudom, hogy hülye vagyok,"-Igazad van.
2009. júl. 1. 17:42

Én azt gondolom, hogy egy fog nem gyullad be este 11 kor, az már előtte is fájt. Szerintem ez alapból nem volt sürgősségi ellátás. Elég lett volna egy fájdalomcsillapító és másnap normális időben elmehetett volna fogorvoshoz.

Tanulság, hogy ha fáj a fog, nem kell halogatni, mert később a gyulladt fogat nehezebb kezelni, sok esetben már csak a húzás marad.

Mindenesetre jobbulást.

87. 00346cf747 (válaszként erre: 86. - 00346cf747)
2009. júl. 1. 17:33
Kieg.: sajna ez az élet minden területén bevett gyakorlat, lásd. pénzügyek, polika, családi békétlenség stb.
86. 00346cf747 (válaszként erre: 81. - 707655fba1)
2009. júl. 1. 17:28
Valószínűleg készülnek statisztikák arról is, hogy hányan keressük fel a rendelőket fájó torokkal, náthával, viszketéssel, olyan panaszokkal, amire a régi öregek legyintettek, vagy elintézték alternatív gyógyászattal. Sajna, el vagyunk kényelmesedve. Azt nem hinném, hogy betegesebbek vagyunk, a modern korban mindenkinek "jár" a labor, ultrahang, CT, MR, szakvizsgálat, és ilyenkor derülhetnek ki olyan bajok, amelyek enélkül akár életünk végéig rejtve maradnának. Nem mellesleg mióta nyiladozott a demokrácia, sokkal inkább előtérbe kerültek a jogok, mint a kötelességek. Tegnap volt a tévében egy műsor, úgy gondolom, hogy mindenki egyetérthet vele: az egészségi állapotunkért legnagyobbrészt felelősek vagyunk az életvitelünkkel,közrejátszik a genetika, és legkisebb százalékban hibáztathatjuk az eü. ellátást. Ennek ellenére bármi történik velünk, mindig találunk (más) felelőst.
85. melodie (válaszként erre: 74. - Cuczy)
2009. ápr. 27. 16:01

Egyetlen oka van annak,hogy ismét elolvastam ezt a gyűlölettől fröcsögő írást.Kaptam egy kedvesnek nem mondható,fenyegetőző privát levelet ennek a hölgynek valamelyik ismerősétől,aki úgy érzi, védelmébe kell vennie a Cuczy fedőnevű honpolgárt.

Igen,valóban a kelleténél szigorúbb hangon reagáltam a hölgyike írására,ezért hajlandó vagyok a következő szóval méltatni: SORRY.Azért megragadom az alkalmat,hogy kiegészítsem a korábbi véleményemet.Közlöm minden egészségügyben sérelmet szenvedett egyénnel,hogy nincs olyan munkatársunk,aki szándékosan ártani akarna egy betegnek.Mi tiszteljük a beteg embereket és maximális empátiával igyekszünk orvosolni a panaszaikat.Azt elismerem, előfordulhat,hogy az ügyelet 32. órájában már nem tudjuk széles mosollyal hallgatni a szitkozódó alkoholistát...pedig ez is kötelességünk lenne,nem?Ami a tisztelt hozzászóló nyegle megjegyzését illeti,miszerint "akinek nem tetszik,pályát lehet módosítani és visszafizetni az államnak a képzés költségeit" a következőt tudom válaszolni.Alkotmányos joga mindenkinek (tehát az egészségügyi dolgozónak is),hogy képzettségének,az elvégzett munka minőségének és mennyiségének megfelelő bérezésben részesüljön. Európai Uniós tagállam vagyunk,ennek ellenére a minket megillető bér kb.10%-át fizeti ki az állam,tehát a 90%-át hónapról-hónapra ellopja. Tehát hogy is van ez? Ki tartozik kinek?

Egyetlen esetben voltam igazán nagyon beteg,1 hónapot töltöttem egy klinika intenzív osztályán a lombik-program után.Végtelenül nagy hálával és tisztelettel gondolok vissza az orvosokra és a nővérekre,nagyon sokat köszönhetek nekik.Eszembe sem jutott bárkit hibáztatni a problémámért.Lám,nem vagyunk egyformák,szerencsére...!

84. e28ddc7c9b (válaszként erre: 35. - T.panti)
2009. márc. 28. 17:27

Egy éve újra kellett csináltatnom a fogsorom. Ahogy viccesen szoktam mondani: családi örökség, avagy "gyári" hibám, illetve a nem létező fogam(fogsorom).

A fogdoki át küldött Szolnokra a szájsebészhez. Időpont kérés. Evidens. Reggel 8-ra kaptam időpontot. Oké. Beutaló, TAJ kártya leadva. A szájsebész FŐORVOSÚR (kikérte magának), rögtön 12,30-kor (paraszt idő szerint: fél egykor) megérkezett.

Az összes maszek betegét behívta, a többivel nem foglalkozott.

Én kellőképpen "agyilag bedurranva", kértem fél háromkor (14,30), nem érdekel, hogy nem lát el, de a TAJ kártyámat adja vissza, mert egy új kártya 5.000,- Ft, ami nekem pénz, és idő. Ekkor kegyesen behívott, szinte bele se nézett a számba, közölte, hogy jöjjek vissza pénteken (ez volt kedden). De igazából akkor durrant be az agyam amikor a "kedves nővér" az orrom alá dugta a papírt, hogy írjam alá.

Beteg felvétel: 8,30; ellátás időpontja: 8,45, ja és a további kezelésekre vonatkozóan meg nem jelenésem esetén minden felelősség az enyém.

Na ekkor a Szolnoki "nagy SZTK-ban" megismerkedtek a MINDENSZENTEKKEL!

Tudom, hogy hülye vagyok, de azt is tudom, hogy a számítógépen hogyan lehet az órát átállítani.

83. e28ddc7c9b (válaszként erre: 14. - D972032f0a)
2009. márc. 28. 16:30

2006. október 9.-én műtötték a férjem csípőprotézissel.

Az akkori házi orvosunk 220/130-as vérnyomással elengedte a műtétre. Az altatódoki "dobott" egy hátraszaltót, közölte műtét nincs még a vérnyomást lejebb nem viszik. Szerencsénk volt a szerencsétlenségben, hogy az ortopédorvos nem küldte haza (8 hónap várakozási idő után), hanem kivárta, hogy a vérnyomását lejebb vigyék.

A kórházból ahogy kijött házi orvost váltottunk, mert ez volt az utolsó csepp a pohárban.

Az új doki ahogy a férjem "járó" képes lett elkezdte a vérnyomását beállítani. 2007. március 15.-én (nemzeti ünnep, hosszú hétvége), előtte kb. 2 nappal kapott a férjem új gyógyszert, a vérnyomása 80/60-ra leesett. Az étkezőben mint egy darab fa, úgy esett össze.

Gondold el a férjem eszméletlenül fekszik, a fiam, és a lányom vidéken voltak, én megpróbáltam a lenge 96 kilóját felemelni. Nem bírtam.

Hívtam az ügyeletet, nincs orvos. Mentő, ha az orvos nem írja ki, nem jön, mert itt nincs mentőorvos.

Kínomban a rendőrséget hívtam (a fiam rendőr, és akkor éppen a pesti tüntetőket "pesztrálta"), azok hoztak egy orvost, és akkor "borult ki nálam a bili".

NEM HISZED EL, EGY NŐGYÓGYÁSZT!!!

Mivel hőn szeretett városunkban a hétvégi ügyeletet nőgyógyászok adják. Igaz, Ő rögtön megállapította, hogy a férjem nem terhes.

Ja, azt már csak "desszertként" jegyzem meg, hogy a Mezőtúri Kórház Kistérségi Orvosi Ügyeletet lát el. HÉT, azaz HETES DARAB TELEPÜLÉS tartozik ide.

DE MINEK?

Csak, hogy legyen egy kis mosoly:

2008. május 8.-án ugyan annál a nőgyógyászdokinál született az unokám.

82. 40163fd81d (válaszként erre: 81. - 707655fba1)
2009. márc. 16. 12:40
A vizitdíj szerintem jó ötlet volt,kár ,hogy megszüntették,és egyetértek,sok az ok nélkül orvoshoz járó ember.
2009. márc. 16. 12:14

Nem vitatkozni akarok, senki ne értse félre!


Egy dolgot azért érdekességként megemlítenék. Akkor, amikor volt vizitdíj, nem volt ekkora forgalma sem az orvosi rendelőknek, sem az ügyeleteknek.

Nem azt akarom ezzel mondani, hogy az itt említett esetek nem igényelték a sürgős ügyeleti ellátást, csak azt, hogy van olyan probléma is, ami várhatna reggelig.

80. 40163fd81d (válaszként erre: 74. - Cuczy)
2009. márc. 16. 11:47
Pontosan.:)
79. 40163fd81d (válaszként erre: 70. - Mitrusz)
2009. márc. 16. 11:28

Nem,dehogy sajnálom.Az ügyelet azért van,hogy ha valaki sürgősen orvosi segítségre szorul ,az igénybe tudja venni.Én akkor sem megyek orvoshoz,ha más már 10 szer elment volna,életemben kétszer voltam ügyeleten amikor igenis szükséges volt.Egyszer ,jó tapasztalataim voltak,nem volt unott pofa,sem harag ,amikor is mertem ügyeletre menni,a másik alkalommal ,40 percet váratott a doki,és igen dagadsz szemekkel és unott pofával ,adott egy lázcsillapítót,és elzavart szó szerint.Ha nincs mellettem a férjem leájultam volna a székről 41 fokos lázzal és tüdőgyulladással.


Ha én orvoshoz kényszerülök menni,akkor nyomós okom van rá,és ezt elhiheted,mert amúgy utálom az egész egészségügynek nevezett betegségügyet.

2009. márc. 16. 11:15
MI is így jártunk!
77. koppanya (válaszként erre: 76. - Koppanya)
2009. márc. 13. 14:16

most néztem meg a lapodat- és elnézést , ha személyeskedésnem érzed a válaszomat, nem annak szántam


gratula a pocaklakóhoz és minden jót mindkettőtöknek

76. koppanya (válaszként erre: 57. - Bomee)
2009. márc. 13. 13:51
mikor néhány hónapos babád szopizza a tejcsidet nem hiszem, hogy könnyen kapkodod majd be a fájdalomcsillapítókat
75. Kolibri (válaszként erre: 70. - Mitrusz)
2009. márc. 12. 20:11

Eszembe nem jutna egy torott labbal vagy barmely csonttal reggelig varni, hogy orvoshoz induljak.

Erdekes ez a kijelentesed. Valaki este elesik, akarmi es eltorik pl. a laba (szemmel lathatoan) . Biztosan nem talalsz olyan ep eszu embert, aki lefekszik aludni, hogy majd masnap orvoshoz menjen, raadasul ezek szerint azon szerencsesek koze tartozol,aki nem tudja, milyen fajdalommal jar egy labtores!

74. Cuczy (válaszként erre: 70. - Mitrusz)
2009. márc. 11. 22:09

Ha belelátsz a másik oldalba is, akkor ne légy részrehajló!

Senki nem kényszeríti az orvosokat, hogy orvosként dolgozzanak. Akkor, amikor vállalták hogy kitanulják a szakmát, pontosan tudták, hogy milyen állapotok uralkodnak ebben az országban.

Milyen jogon engedik meg maguknak, hogy a betegeken vezessék le az elégedetlenségüket, frusztrációikat?

Én is belelátok a másik oldalba, elég közelről. Vannak még olyan orvosok, akik kialvatlanul és hálapénz nélkül is képesek emberi hangnemben beszélni a beteggel, akkor, amikor az a leginkább rá van szorulva az orvosra!

Ugyanis az orvos van a betegért, és nem fordítva.

Ha ismered az esküt, akkor abban nagyon szépen és pontosan meg van fogalmazva.

Ha valaki nem tudja tartani magát hozzá, akkor pályát lehet módosítani, és vissza lehet fizetni az államnak(adófizetőknek) az orvosi képzés díját.

73. cukilany (válaszként erre: 61. - Bomee)
2009. márc. 11. 21:33

Szted miért fizettem ki? mert szted nem kötelező az ügyelet és sajnos a hozzád hasonló felfogású orvos ül az ügyeleten, aki ugyan az én havi több mint 100 ezres adómból alszik ott, mert őszerinte sem életmentő, de valamiért mégis bent kell ülnie!


Pont arról van itt szó, hogy van ügyelet, de nem foglalkoznak vele, te mégis szajkózod, hogy indokolatlan. Akkor miért találták ki? miért fizet érte az állam? miért kell ott ülnie a dokinak? és végül ennek ellenére miért nem jutunk el az ügyeletre az esetek többségében? És nem az orvos dolga eldönteni, hogy ki fizeti az adót és ki nem...

72. Ürmano (válaszként erre: 63. - Bomee)
2009. márc. 11. 16:51

Valoszinü meg soha nem fajt a fogad, de öszinten nem is kivanom...!

Pl: Magyarorszagon töltöttem a karacsonyt.Dec.24 delelött ereztem, hogy erzekeny az egyik fogam.Kb.3 ora mulva bevettem egy fajdalomcsillapitot, mert mar nagyon fajt.Delutan elindultunk Mo-ra.Este 18 ora utanra bedagadt az egesz arcom.19-ra utan felhivtam egy fogorvost( egy kis varos a hatar mellett), elmondtam neki mi a panaszom, fel ora mulva mar ott ültem a rendelöjeben, szent este....

Masnap delelött visszarendelt, söt meg az ünnep 2. napjan is.Az egesz kezeles 2000Ft-ba került.

2009. márc. 11. 16:27
Bizony ez nagyon szomoru......!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook