Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők fóruma fórum

Távkapcsolatban élők fóruma (beszélgetős fórum)


7. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - Venes)
2006. máj. 23. 15:36

Szia!

Gyarapszunk :D.

Örülök, hogy jól megvagytok :))), jó ezt hallani komolyan. Bár valami miatt működnek ezek a távkapcsolatok :). Még az után is, hogy összecuccol a fiatal pár :).

2006. máj. 23. 15:28

Nah, gondoltam ide beírok, mert én is ebbe a kategóriába tartozok. Én kecskeméti vagyok, barátom meg pesti. még mind a ketten suliba járunk, de én jövőre, ha felvesz6nek, ha nem, megyek Pestre:)

Nekünk működik. Már lassan 11hónapja.

Megbízom benne, mert olyan jellem. Jó ember ismerő vagyok és hiszek is neki. Sokszor segített és olyan pillanatokban állt mellettem, amit mások nem bírtak volna, még anyum sem.

Minden tiszteletem az övé.

5. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - Zsibi)
2006. máj. 23. 14:37
Én még nem tudok pontos dátumot, így nem számolok vissza, csak türelmesen várok :).
4. Zsibi (válaszként erre: 1. - 4726e582cf)
2006. máj. 23. 13:56

hehehe jó ez a topik! :)


én már számolom visszafelé a napokat, ez éltet :) ...na meg még sok minden :)

3. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - E71af41436)
2006. máj. 23. 12:52

De édességes vagy! Köszönjük a többiek nevében is :).

Igyekszünk, de sajna nálam nem csak rajtam múlik, hanem a kib***tt amcsi kormányon is :(((.

2006. máj. 23. 12:46

Kedveskéim!

Én soksoksoksok kitartást és boldogságot kívánok mindőtöknek,és nagyon szotítok,hogy minden a vágyaitok szerint alakuljon.Ha menni kell,akkor tudjatok menni! :)

2006. máj. 23. 12:38

Nos, úgy gondoltam, hogy mivel nem én vagyok az egyedüli itt, aki távkapcsolatban tengeti az életét, létrehozok egy új fórumtémát.

Segítséget nyújtva azoknak, akik hasonló helyzetben vannak.


Nem könnyű elviselni, átélni, megélni. De lehet a végeredmény megéri.


Ki hogyan élni meg, milyen tanácsokat tud adni a másiknak? Bizalmat adunk-e a párunknak aki több ezer kilóméterre van tőlünk? Hogyna értessük meg a környezetünkkel, hogy ezt akarjuk és így vagyunk viszonylag boldogok? És ehhez hasonló kérdésekre keressük a válaszokat / avagy próbáljuk megadni a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook