Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők fóruma fórum

Távkapcsolatban élők fóruma (beszélgetős fórum)


187. Jay (válaszként erre: 186. - 93a74b44ea)
2006. jún. 21. 08:15

Már nem sok, sőt ez már igen kevés idő.

Fél lábon is kibirod. :))))

2006. jún. 21. 08:12

Hűha, pontosan 3 nap, azaz 72 óra múlva...

Nem akarok felébredni!!!

185. Venes (válaszként erre: 180. - 4726e582cf)
2006. jún. 21. 07:45

Hááát, nekem férfiből vagyon a testvérem, szóval nem hinném.:) Meg neki nem munaka miatt kell a gép, hanem játékra és netezésre. Úgyhogy nálunk sajna még indoka sincs sok, de én vagyok a kisebb...


Érdekes, mert hiányozni nagyon hiányzik, szinte mindig és én is neki, ezt biztosan tudom. Néha olyan pillanataink vannak, hogy csak úgy lángolok, szóval előtör a szerelem érzés, de általában nyugodt, biztonságos szeretet.

Lassan egy éve vagyunk együtt és minden hétvégén együtt ébredünk, minden nap órát beszélünk. Ilyen szempontból volt idelye átalakulni azzá, ami most van.


Még 5 nap nélkül...de talán menni fog. Csak a tanulásra kell koncentrálni. Szombaton meg majd megyek be reggel, meg este is bankettra. Akkor is gyorsan fog telni az idő. Utána meg jönnek a külföldi rokonok. vasárnap délutánig, érkeztükig, úgyis csal aludni fogok. este már semmi, majd pakolással tellik. Aztán már itt is a hétfő, amikor korán kelés és vonat elérés, ahol álmaim hercege vár majd.:)

Talán ilyen mozgalmas napokban nem lesz annyi időm gondolkodni rajta és azon szomorkodni, hogy miért nincs velem.

184. 4726e582cf (válaszként erre: 183. - 93a74b44ea)
2006. jún. 20. 16:09
:)))))))))))))) helyes helyes :D
183. 93a74b44ea (válaszként erre: 182. - 4726e582cf)
2006. jún. 20. 15:22

Ne viccelj, ez nem lehet kérdés!!!

Ő hétfőn már úgyis indul dolgozni (brühühü), én is elindulok mondjuk valamerre, nézegelődni, meg nyelvtanfolyamot keresni, de biztos leszek egyedül is "otthon". (Végülis, ha csak időlegesen is, de tényleg ez lesz az otthonunk, a közös otthonunk!:)))

Tehát egyértelmű, hogy jövök!Nagyon-nagyon hiányoznátok is, ha nem!!...

182. 4726e582cf (válaszként erre: 181. - 93a74b44ea)
2006. jún. 20. 14:55

Akkor lebegjen ez a szemed előtt :)))).


Ha majd ott leszel és kiörömködtétek magatokat egymással, akkor ugye jönni fogsz dumcsizni tovább és áradozni, hogy mennyire szuper? :D

181. 93a74b44ea (válaszként erre: 180. - 4726e582cf)
2006. jún. 20. 14:27

Túúúdom! :)))

Ha erre gondolok, épp mindjárt ki akarok ugrani a bőrömből, pedig egyébként elég pocsék hangulatban vagyok...

180. 4726e582cf (válaszként erre: 179. - Venes)
2006. jún. 20. 09:50

Jah értem, nem az én húgom vagy véletlen? Hihi, bár itt alapból az én gépemhez nem lehet hozzányúlni, mert munkaeszköz. A netet meg nem lehet megosztani :(, naszóval nincs net a másik gépen... De cserébe van leszedés zene és miegymás a huginak, és megnézegetheti a leveleit :), de igazándiból mást nagyon nem is akar, nem éppen egy számítástechnikus. Azaz nem is érdekli. Itt kell ücsörögnöm, hogy ha van kérdése, akkor kéznél legyek :).


Én még szerelmetes vagyok, lángolok is az első perctől kezdve, hol kevésbé hol jobban. Most mindkettőnk gondjai nagyon nyomasztanak, így a marhanagy beszélgetéseink hatalmas hallgatások. Remélem megoldódnak, én is elfogadom ami velem történik és szépen intézhetjük a dolgokat, és hamar kint is lehetek :). Szerintem ez a szerelem átcsap a szeretetbe majd egyszer csak, de most ott tart, hogy alig bírunk ki a másik nélkül időt. Így, mikor ráérek, szívesen lennék vele. Vagy amikor ő ráér, rögtön szól, hogy jöjjek msn-re. Szóval itt még dúl a szerelem :), de nem is baj, legyen csak szerelmes, úgysem volt belém még senki szerelmes :), persze én senem senkibe...


Nálunk majd akkor fog lecsitulni, ha mellette ébredek és alszom el. :)


Lettyke, ismét egy nappal kevesebb :))).

179. Venes (válaszként erre: 175. - 4726e582cf)
2006. jún. 20. 07:06

Én úgy szeretnék feljönni sokszor...csak nálunk a tesóm az uralkodó, a maga 30évével. Szóval amint felkell övé a gép. (Tanulás egyébként tényleg jó elterelő.)

Tegnap nem tudtam vele sbeszélni, mert bicikli túrán van a kedvesem és nem tudni, hogy mikor élrt a szálláshelyre. csak keveset beszéltünk, de ma azt mondta, hogy amint felkell felhív.:)


Egyébkéntnem vagyok szerelmes, már nem, vagy már azon fentebb léptem. Nem szeretem a lágolást, az olyan bizonytalan. Most már mindig egy közepesen maga szinten stagnál és amit érzek az a bizalom és a biztonság. Iletve ha vele vagyok akkor már egyfajta ,,szükségem van rá" érzés is a hatalmába kerít.

Persze néha jön a láng, egy egy pillanatban, de nem olyan szerelem féle. Anno nagyon nagy volt a hullámvölgy (más egyedek esetén). vagy imádtam és szerelmes voltam, máskor meg lapos volt. Ezért jobb ez az érzés, amit most érzek.

Szeretet, olyan ami a szerelem felett áll. Régen annyira hittem a szerelem igéjében, hogy nem is hittem volna hogy van nála nagyobb, de szerencsére megtapasztaltam, hogy létezik!

178. 4726e582cf (válaszként erre: 177. - 93a74b44ea)
2006. jún. 19. 10:43
nagyon helyes :)
2006. jún. 19. 10:34

A próféta szóljon belőled! :))))


Igen, ő is azt mondja, hogy bár nem is ismerjük még egymást igazából, de valami azt súgja neki, hogy jó lesz...

Én meg azt tudom, hogy nekem ő a másik felem.

Szal nincs több kétely, boldogan fogunk élni, míg meg nem halunk!:)

176. 4726e582cf (válaszként erre: 174. - 93a74b44ea)
2006. jún. 19. 09:46

:))))))))))))))))))))) El sem hiszed milyen szivetmelengedtető, hogy ezt olvashatom. Az már nemsokára itt van :D.


Boldogok lesztek Csibiri, ez már biztos :)))))))).

175. 4726e582cf (válaszként erre: 173. - Venes)
2006. jún. 19. 09:45

De drága vagy :), én is szeretethiányban szenvedek, akármennyire érett vagyok :)))). Bár kamaszként soha nem voltam szerelmes... így érettként kellett megtapasztalnom :)))). Végül is jobb később, mint soha :).


Nahát, akkor tanulásra fel! Ha meg már tanultál 2 órát, akkor gyere fel ide dumálni :D.


De tényleg foglald el magad. Nem véletlen fórumozom magam halálra. Ha angoloznék, persze evvel az a gond, hogy arról is ő tekeredik bele a fejembe, nem bírok koncentrálni rá és folyton belemászik a pasim a fejembe. De lassan nem lesz már olyan tevékenység, amiről ne ő jutna az eszembe :))).


Türelmesnek kell lenni, hiszen avval nem segítünk a másiknak, vagy az agyára megyünk, hogy türelmetlenkedünk.


Belegondoltam tegnap a bejegyzés után... több, mint egy éve nem láttam... Juuj, én a türelmetlen oroszlán... nem is tudom, hogy bírom egyáltalán... No igaz ami igaz, kikiáltva a kapcsolat az noveber végén volt, így hivatalosan 7 hónap :). Ez senem semmi :).

2006. jún. 19. 08:18

Pontosan 5 nap (meg 5 éjszaka). A drága tegnap még küzdött is egy kicsit, hogy kiszámolja, hány óra van a viszontlátásig. Hát most kerek 120.

Hurrá!!!

173. Venes (válaszként erre: 172. - 4726e582cf)
2006. jún. 19. 07:16

Szegény...ezt olyan rossz érzés olvasni. Csak neked annyi az előnyöd, hogy Te egy érett nő vagyol és meg még csak egy lassan 19 éves érettségiző és igen érzékeny, szerethiányban szenvedő ,,kamasz".:D De már az is jó, hogy ezt felismerem.

Lehet hogy a tanulásba kellene magam teljesen belevetnem, akkor időm se lenne máson gondolkodni. Végülis márcsak 3 vagy 4 napom van hátra, szóval tényleg itt lenne az ideje. Lehet hogy először meg fogok valamit köszönni a tanulásnak...Hogy kevesebbet szenvedek.

2006. jún. 18. 22:31

Csajszikák! Fel a fejjel. Itten maradok én még, aki még azt sem tudja, hogy mikor mehet egyáltalán... vagy Ő mikor jöhet. Szóval ne ittassuk az egereket, az az egy hét meg hamar el fog szállni Venes Drága :)), majd nyomjuk a fórumot és akkor legalább addig sem azon tépelődsz, hogy mikor fog elmúlni az a 7 nap.


LettyCsibi, az az 5 nap és 6 éjszaka... tyűh, remélem hamar eltellik :D. Emlékszem a 3 hetes kijelentésedre... még 3 hét... hol van az már! Nemsokára itt van :), nagyon örülök Nektek :))).


Bár már én is bejelenthetnék valami belátható határidőt... Na de ez is eljön egyszer :)).

171. 93a74b44ea (válaszként erre: 170. - Venes)
2006. jún. 18. 22:13

Hát nekem már nem kell többet várnom! 5 nap és hat éjszaka múlva a karjaiban leszek. Olyan boldog vagyok, mint még soha!!!

És mostanában tényleg teljesen egy hullámhosszon vagyunk. A múltkor, amikor a tökéletesség került szóba, azt mondta, hogy mi már nagyon közel (pár napra) vagyunk ahhoz, hogy minden tökéletes legyen...

170. Venes
2006. jún. 18. 21:40

Elment az én egyetlenem...:( nagyon fájt most a búcsú. Risszabb ha állok a vonatállomáson és nézem ahogy elmegy, mintha a vonaton ülva én távolodnék. Nagyon marcangoló, főleg, hogy nagyon csodálatos hétvégénk volt. Az eddig legszebb.

Most sokat kell majd várnom, több mint 7 napot. Tudom, mit síránkozom, hiszen minden nap beszélünk, meg másoknak többet kell várnia, de nekem ez akkor is fáj...

169. 4726e582cf (válaszként erre: 168. - 93a74b44ea)
2006. jún. 15. 20:26
Nagyon örülök Neked Nektek, szorííítok, aztán jelentést kérek :D
168. 93a74b44ea (válaszként erre: 167. - 4726e582cf)
2006. jún. 15. 17:50

A "zazazu":) nálam is határozottan erősödik!

Jujuj, mi lesz velem egy hét múlva?! Az bizti, h a bőröndöm már útra készen fog állni, mert pénteken már megyek is fel Pestre, szombat hajnalban pedig röppenek!!!

Néha azért még mindig sikerül akaratunk ellenére belekötni a másikba, vagyis félreértések miatt időlegesen be-beáll a mosolyszünet, de annyira nem is bánom, mert a tegnapit úgy zárta le, hogy csak annyit mondott: "én szeretlek"...

A világ legédesebb pasija engem szeret!!!!Ki tudnék ugrani a bőrömből!

167. 4726e582cf (válaszként erre: 166. - 93a74b44ea)
2006. jún. 12. 13:20

Juuj :), ettől olyan kellemes nyomás vagy bizsergés vagy (ala Sex és NY) zazazu van a gyomromban, bár én mondhatnám már, hogy 11 és fél nap :))))))))))))).


Nagyon átérzem, de hidd el nagyon nagyon jó lesz :).


:-DDDDDDDDD - naná, hogy törődöm :). Ha kint leszel is fogok :).

166. 93a74b44ea (válaszként erre: 163. - 4726e582cf)
2006. jún. 12. 13:17

Jaja, egész pontosan 11 és fél nap. Na most kezdek el kicsit tartani az egésztől, hogy mi lesz, hogy lesz, jó lesz-e...


Nem győzöm ismételni magam, de olyan jólesik a "törődésed"! Drága vagy!...

165. 4726e582cf (válaszként erre: 164. - Venes)
2006. jún. 12. 09:49
:)))))))))))) az jó, ha már hétvégén látod :D. Nekem még messze van (annyira, hogy azt sem tom mikor lesz). :(
164. Venes
2006. jún. 12. 09:31

Hűű, na egy újabb gyönyörű hétvége után állok, vagy máshogy felfogva egy következő csodálatos előtt.

Nekem nem kell heteket várnom, mégis minden nap olyan nehéznek tűnik...:/

De ha minden igaz, a héten már péntek délután látom a kedvesemet.:)

2006. jún. 12. 07:06

Jó reggelt Mindenkinek!


Letty, már kevesebb, mint két hét :))))))))), úgy örülök nektek, komolyan :). Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy biztosan összejön nekünk is :).

162. 4726e582cf (válaszként erre: 161. - 93a74b44ea)
2006. jún. 8. 21:42
Jólvan Csibi! Akkor :))))))))))))))). Pasmagolj, enyim is jöhetne már... bár még mindig 22 előtt van... ;-))), mert most evvel a csatakiáltással húzott el, <i>jövök 22 előtt</i> (mert eddig dolgozom különben).
161. 93a74b44ea (válaszként erre: 160. - 4726e582cf)
2006. jún. 8. 21:39

Neeem, ez volt a balhé.:)))


És most meg még mindig a tegnapi után érdeklődik... Megígértem, hogy elmondom majd, de ez nem msn téma...


Szal most jóban vagyunk, az a lényeg, itt poénkodik nekem, megyek is vissza hozzá.


Immmmádom!:)))

160. 4726e582cf (válaszként erre: 159. - 93a74b44ea)
2006. jún. 8. 21:14

Édesség!


Ezt ismerem, ne legyél elkenve :).


Nekem olyanokat szokott mondani, mikor kérdezem, hogy leszel-e később: "valószínű, jah úgy 20 fele". Nos ez tökre nem jelent semmit, mert dekkolhatok, akár órákat is, eszébe nem jut szólni, hogy menjek aludni vagy valami, mert nem tud jönni... Aztán két napra rá, meg szól 16:30-kor SMSben, hogy 17 fele jön csak 16 helyett... nos ez is természetes, hogy jön, ahogy tud, nem lényeg mikor. És ujabban 17 után tud csak. Nos nem értettem, hogy miért írt... Úgyhogy nem lehet tudni náluk, hogy mit miért csinálnak.


Meg rájöttem, hogy én fújok fel mindent. Holott neki fel sem tűnik :). Pl az sem... hullámvölgyeknek hívom, mikor "kevésbé" imád, ami ugye nem igaz, csak fáradtabb, vagy nem jut eszébe, hogy imádjon mondjuk ugye a mi esetünkben csak szóban teheti. Nah két ilyen nap után máris kész vagyok idegileg, hisztis vagyok és ilyesmi. Mikor ismét imádva vagyok, akkor meg mondom neki, hogy utálom a hullámvölgyeinket, mikor kevésbé "imádjuk" egymást. Mire néz rám csodálkozva, hogy milyen hullámvölgy? Hát, szerintem fel sem tűnik nekik, hogy mi mit élünk át :))).


Szóval szerintem nincs semmi gáz :).


Ez volt a balhé, hogy azt mondta <i>attól függ, majd kiderül...</i>, vagy tényleg összevesztetek vagy balhéztatok?

2006. jún. 8. 21:03

Jól tetted.:)))


Fú, mi ma megint balhéztunk...Egy akkora nagy marhaságon...


Küldtem ma sms-t neki, hogy hiányzol meg minden, este várlak, asszem nem megyek sehova.

Válasz persze nuku...

Aztán barátnőim mégis bejelentkeztek, megbeszéltük, hogy fél hétkor talizunk.

Kedves 6-kor jött msn-re, mondom neki, elmennénk egy kicsit dumálni a csajokkal.

Kérdezem: leszel még este? Mire ő: attól függ, majd kiderül...

A pofám leszakad! Nagyon berágtam.

2006. jún. 8. 20:55

Cijam Letty!

Most én hozom fel a fórumot :), mert leesett :(...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook