Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban élők fóruma fórum

Távkapcsolatban élők fóruma (beszélgetős fórum)


157. 4726e582cf (válaszként erre: 154. - 93a74b44ea)
2006. jún. 8. 11:33

Szija Csibiri! Bocsánat, nem rég ébredtem...

Jól tetted, hogy felhoztad a topikot. Úgy látom csak mi ketten vagyunk távkapcsiban, vagy csak mi dumálunk róla :).


Olvastam naplócskád. Teljesen át tudom érezni.

Már elve azt is, hogy nem mindent úgy csinál, ahogy szokott, és tudom, hogy a női agyam pisztergál fel engem is ilyenkor. Ma miért nem mondta, hogy szeret? Miért nem kaptam jóéjt puszit? Miért nem ír, ha felléptem az msn-re? Neki miért nem olyan dráma, hogy nem küldött sms-t? és még hosszan bírnám sorolni. És komolyan mindent halálosan megsértve kezelek, persze nem mondom meg neki, de itt belül eszem magam. Mostanában jöttem rá, hogy nem sajátíthatom ki, biztosan én sem csinálok mindent úgy, hogy az mindig szerelmesen hasson, nyilván én sem küldök puszit mindig, vagy integeteg (ez utóbbit biztos néhányszor elfelejtem - de kiharcolja :) ).


Az exek. Én is utálom hallani, hogy avval a nővel mit csinált, mégha csak annyit, hogy együtt elmentek a Niagarához, már attól is feláll a hátamon a szőr. Megértelek, de szerintem az exek mindig is ott lesznek egy kapcsolatban, na nem fizikálisan, de azért el kell fogadnunk, hogy jó élményei is lehettek avval a másik nővel. Jelen esetben a szolis történet pont nem, de lehet sajnáltatni akarta magát :).


Na szóval Csibiri fel a fejjel, nincsen semmi vész, lehet, hogy ő is nyomott, és ha küldesz is SMSt, akkor úgy tedd, hogy ne várj választ rá. Már én is így küldöm, mert akkor nincs meglepetés. Ha máskor nem is, de a legközelebbi msn-es beszélgetéskor úgyis felhozza, hogy megkapta. :), ha meg nem, akkor gondolj bele, Te hogy örülnék egy SMSnek tőle váratlanul :). Ugye, hogy ugye :D! Szeret, ez biztos, úgyhogy ne parázz :).

156. 93a74b44ea (válaszként erre: 155. - Jay)
2006. jún. 8. 08:41

De jó, hogy valaki mindig meg tud vigasztalni...

:)))

Most van az tudod, hogy igazából már inkább magamra vagyok mérges, hogy miért kell minden apróságon felhúzni magam.

Ráadásul én pont ugyanezt csináltam a múltkor: beszélgettünk az autókról, és én mondtam, hogy a Calibra szerintem nagyon kényelmetlen. Kérdezte, hogy kinek a Calibrájában ültem, mondtam, hogy...ööö, egy ismerősömében. (Aki mellesleg az ex-vőlegényem bátyja.) Na de akkor nem lett balhé, mert vagy ügyesen tereltem, vagy ő volt okos és nem húzta tovább a témát.

Francba, de hülye vagyok!!!

Remélem, este békülés lesz, majd beszámolok...

És KÖSZI!!!

(Megyek kávézni meg bagózni.)

155. Jay (válaszként erre: 154. - 93a74b44ea)
2006. jún. 8. 08:35

Letty nem soká ott leszel, teljesen más lesz majd.

És úgyis téged szeret!

A 8 év meg nagyon hosszú, mármint az előzőre gondolok, és ha barátok maradtak, szóval nem köpködnek egymásra, és beszélgetni is szoktak az a pasik sem meg szerintem a nők sem szeretik bevallani, mert úgy érzik hogy megbántják vele a jelenlegi párjukat.

Szerintem erről majd akkor tud beszélni, ha kint leszel.

Csak pozitívan!

2006. jún. 8. 08:20

Faw, lecsúszott a topikunk, felhoztam!

A naplómban olvashatod, hogy mik történtek tegnap. Padlón vagyok. Annyira szar érzés. Gyűlölöm a veszekedést meg a félreértéseket.(Ráadásul most én voltam a nagyobb marha, tudom...)

153. 4726e582cf (válaszként erre: 152. - 93a74b44ea)
2006. jún. 2. 16:22

Drága Letty, teljesen átérzem... mennyiszer volt ez, juuj... el nem hiszed, vagy elfelejtette feltölteni a telefonját, otthonhagyta, nem volt mél közelben. Én meg nem arra gondoltam, hogy nőzik, hanem felkenődött egy fára, összetörték vagy valmi ilyen. De szerencsére megemberelte magát viszonylag, már van a kocsijában töltő, és ritkábban is felejti el a telefonját magával vinni :).


Az a 3 hét meg, tyű, elröppen figyeld meg, én meg sárgulok, hogy Te is a szerelmed mellett leszel :))). Nagyon jó lesz, hidd el :).


És hétvége :))))))))))), végre, azt hittem soha nem lesz már ezen a héten vége a hétnek...

152. 93a74b44ea (válaszként erre: 149. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 15:16

Nem voltam jobb passzban, egyre rosszabbul éreztem magam, és még csak nem is tudtam Vele beszélni.:(

Írtam neki délben egy sms-t meg este, amikor aludni mentem. Semmi reakció. Már tiszta ideg is voltam, féltettem, elég veszélyes a munkája, és már mindenféle rémeket is láttam.

Ma jött a mél, hogy telefon otthon maradt, este kapta csak meg mindkettőt, amikor én már aludtam. Megint egész nap-kora reggeltől késő estig-dolgozott.De hiányzom neki "nem kicsit",és én ezt el is hiszem, mert tudom, hogy így van.

Ma este is csak 20-kor ér haza, az nálunk 21.00, amilyen nyomi vagyok mostanában, megint nem sokat fogunk beszélni ma.

Na de itt a hétvége!!Csak összejön már!

Jaj, lányok, 3 hét múlva én már úgy be leszek sózva!!!(Merthogy szombat hajnalban megyek!Már csak 21 nap!Épp ennyi el is telt már a különtöltött időből.)

151. 4726e582cf (válaszként erre: 150. - Venes)
2006. jún. 2. 14:58
Juuuj Nagyon nagy gratula :DDDDD. Végleg vele maradsz? Merre van az ott, ami már itt? Juuj, milyen igzatott lettem :), örülök Nektek és kívánok minden jót, szépet, boldogságosat :).
150. Venes
2006. jún. 2. 14:35
Most már nincs táv a kedvesem és köztem...itt vagyok nála.:) De jó érzés...itt is itthon vagyok.
2006. jún. 2. 08:20

Letty cijam!

Remélem tengap jobb passzban voltál és tudtál emberrel beszélni :) és szeret és imád és hangot is eme érzéseinek :))).


Szépjóreggelt minden távkapcsisnak :)!

148. 4726e582cf (válaszként erre: 147. - 93a74b44ea)
2006. jún. 1. 10:34

No szép! Akkor nosza!! mondjuk dobj egy SMSt...

nekem is írásban történt meg :) vica verza :). Egyszerűen... "hiányzol. stop, szeretlek. stop..." vagy valami viccessel :).

147. 93a74b44ea (válaszként erre: 146. - 4726e582cf)
2006. jún. 1. 10:31
Ez hihetetlen!!!Ez a torok dolog...Egész este az feszített, hogy ki kéne mondanom azt, hogy "szeretlek"...Aztán mégse tettem...
146. 4726e582cf (válaszként erre: 145. - 93a74b44ea)
2006. jún. 1. 10:30

Hát én beszélhettem vele tegnap, de 23 helyett befutott 24:30-ra és 1-kor már lépett is, szóval f*szasokat voltam vele... és mivel megviselt a napom, szegény csak hümmögött, mert panaszkodtam... Tiszta hülye vagyok!!!

Ma meg ugye még egy kicsit tudtam volna látni (kb 1 órát) reggel, mert aztán vasárnap estig semmi :((, de neeem, bealudtam, mint a szél! :((((.


Én nem szoktam kibírhatatlan lenni, csak gondolom halálra utálja, hogy a melóhelyemtől hányok, és mivel lusta vagyok már naplót írni (amit ő olvas), így nem kiírom magamból, hanem elpanaszkodom... Bár mikor mondom, hogy nem akarom fárasztani, akkor közli, hogy érdekli... hát nem értem... na mindegy.


A torkocskád a kimondatlan dolgoktól fáj, a fejed nemtom mitől, Dorsi megmondja, ha írsz neki :).


Igen, akkor látom, hogy nálad is horror van, ha valami nem jön össze a pasival, mármint, hogy beszéljetek. Ilyenkor szerintem csak az lenne a megoldás, hogy odabújni hozzá, amit mi még nem tudunk megtenni ugye :(.


Szorítok, hogy jobb legyen a napunk :).

145. 93a74b44ea (válaszként erre: 144. - 4726e582cf)
2006. jún. 1. 10:23

Na, a tegnapi napunk hasonlóan sikerült...

Egész nap azt vártam, hogy végre együtt legyünk és láthassam,erre este két értelmes szót nem tudtunk beszélni, tiszta nyűgös voltam, utáltam magamat na meg a világot...

Ő meg közölte, hogy akkor menjünk offline, aludjak, ő meg megnéz még egy filmet...

Nem is tudom, mit vártam, mert igazán nem lehetett velem semmit kezdeni, de akkor is...Hú de szar volt.

Ma reggel torok-, fej- meg minden porcikám fájására ébredtem, na legalább azt tudom, hogy mi volt a bajom.

És igazából nincs is gond, csak nem így terveztem az estét, és hát borult a bili.

Na mindegy, remélem, a mai nap jobban sikerül!

2006. jún. 1. 10:06

Sziasztok!

Meg tudja nekem valaki mondani, hogy az miért a szöszért van, hogyha nem úgy alakul talán csak egy tali a párommal, ahogy elterveztem, akkor megharagszom a világra??? Sőt, undok és agresszív leszek, akár egy undok kismalac...


Hehe, undok kismalac... ez pont rám illik most. :)


Na mindegy, szóval miért fordulok be, ha netán elalszom, ő alszik el és nem láthatom??? Brrrrrr. Utálom, na ezt az érzést kifejezetten utálom!!

143. 4726e582cf (válaszként erre: 141. - 93a74b44ea)
2006. máj. 31. 14:23

Nálunk választás sem volt, hogy mi lesz. Tudod, hogy nem mi irányítjuk az érzéseinket. Amíg nem volt kimondva, hogy egy pár vagyunk, addig valóban szenvedtem, hogy megint a szék mellé estem, mint rendszerint.

Úgyhogy ez így sokkal jobb. Már csak a tudat is, hogy szeret valaki így :).


Nekem a kételyeim miatt nem is egy rossz napom volt.


Aha, nagyon sokkal jobb lesz mellettük, mint így nélkülük :). Tudnám honnan veszem, hogy minden jó lesz :-O, megérzés :-)))


Nagyon helyes! Ne is kételkedj!!! Gondold el, nekik milyen lehet? Hihetetlen bizalom kell ehhez, nem csak részünkről, részükről is.

142. 93a74b44ea (válaszként erre: 141. - 93a74b44ea)
2006. máj. 31. 13:49

bizor=biztos:)))

Kicsit féleszű vagyok már ma...

141. 93a74b44ea (válaszként erre: 140. - 4726e582cf)
2006. máj. 31. 13:45

Én is úgy kezdtem neki ennek a történetnek, hogy na akkor én most szenvedni fogok a távolság miatt.

Volt kb.2 szar napom, onnantól pedig...El nem lehet mondani, hogy mit érzek, amikor naponta ötször elmondja, hogy "úúúúúúgy" vár már, és mi mindent fogunk csinálni, és hogy minden mennyivel jobb lesz, ha ott leszek...

Ezektől vagyok igazán boldog, és kell is ez így a kapcsolatunk elején. ha már ott lennék, nem bizor, hogy ennyire megerősítettnek látnám az érzelmeimet.Így viszont: már egy szemernyi kétség sincs bennem!

Hallod, Faw?:)))Bizony ám!

140. 4726e582cf (válaszként erre: 139. - 93a74b44ea)
2006. máj. 31. 13:26
Jaja :))), de ez a legjobb az egészben, hogy nem egyoldalú a történet, avagy nincs félrelépés, és csak azt veszem észre, hogy hogy odavan :))). Meg, jobban várja, hogy kint legyek vele, mint én... nagyon fura, de élvezem :D.
139. 93a74b44ea (válaszként erre: 138. - 4726e582cf)
2006. máj. 31. 13:20

De nem csak mi...Az uracsaink is!:)))

Mi más számítana mnég?

138. 4726e582cf (válaszként erre: 137. - 93a74b44ea)
2006. máj. 31. 13:19

:)))))) nem is...


Amúgy má' mindegy :), úgyis fülig estünk a tejfölbe :D

137. 93a74b44ea (válaszként erre: 136. - 4726e582cf)
2006. máj. 31. 12:33
De még mennyire!Akinek van már ebben a távkapcsi dologban tapasztalata, az tudja, hogy a dolog nem ilyesmiken múlik...
136. 4726e582cf (válaszként erre: 134. - 93a74b44ea)
2006. máj. 31. 07:32

Úgy látszik a tegnap az ilyen volt... nekem is kétszer 10'-re futotta, azaz Neki rám...

De azért szeretjük őket nem? :D

135. Venes
2006. máj. 31. 06:48
Hűű, akkor sok kitartást, az már semmi sem.;)
2006. máj. 31. 06:43

Tegnap kb.kétszer 10 perc msn-re futotta, reggel munka előtt, aztán este is csak annyi lett belőle, mert vele együtt estek haza a haverok, és nagy sörözést csaptak.

Azért küldött egy jóéjt sms-t, én már aludtam, egy órát vinnyogott a telóm, mire felfogtam, mi az. Egyből jobban is aludtam, miután elolvastam.

Immmádom!És már csak 24 nap...

133. 4726e582cf (válaszként erre: 132. - Venes)
2006. máj. 30. 23:54

Miért ne tartanánk ki? Egy távkapcsolat másképp nem működik.

Hát meg ugye szeretjük azt a pasit, aki valhol vár ránk szintén. Azt hiszem az ő kitartásuk sem elhanyagolható :).

132. Venes
2006. máj. 30. 20:58

Hm..akkor én mázlistának mondhatom magam, mondjuk nálunk ez eredendő dolog...

Gratula, hogy ennyire kitartotok.

131. 4726e582cf (válaszként erre: 130. - 93a74b44ea)
2006. máj. 30. 09:11
Mik? Majd én megcáfolom :)), nálamnál több félelmed tutifix, hogy nincs! (priviben, ha nem akarod mindenkinek elmondani :) )
130. 93a74b44ea (válaszként erre: 129. - 4726e582cf)
2006. máj. 30. 09:10

Hát csak legyen is!:))

De azért vannak bennem félelmek...

129. 4726e582cf (válaszként erre: 128. - 93a74b44ea)
2006. máj. 30. 09:09

Ahaaaa :), szerintem már bepörögtem volna, ha nem lenne mellettem. Nagyon sokat segít, csak pusztán avval, hogy van :).

Irígykedek, hogy neked már mindjárt paradicsom lesz :D.

128. 93a74b44ea (válaszként erre: 127. - 4726e582cf)
2006. máj. 30. 08:57

Hát mennyi is lehet?10.000 körül?

Na de nem ez számít.Hanem az érzés meg a tudat,hogy ő van...Nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook