Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tatarek Rezső torna fórum

Tatarek Rezső torna (beszélgetős fórum)


2010. jún. 27. 19:39

Én most elkezdtem heti 2-3-szor tornázni Rezső 60 perces programjára.

Eddig 5 tornán vagyok túl, és egyre erősebb vagyok, egyre jobban bírom (már majdnem végig tudom csinálni a gyakorlatokat... és ez már nagy haladás :)

Centiben sajnos még nincs eredmény, de remélem kitartással változni fog a helyzet.

2010. jún. 3. 14:00
Írtam privit. Sok sikert!
2010. máj. 4. 11:59

Sziasztok!

Én most szeretnék belekezdeni a 60 és a 10-10percesekbe vegyesen /attól függ,mikor mennyi időm lesz/ és azt szeretném kérdezni, hogy Nektek milyen eredményeitek vannak a Rezső féle tornával??

Igazából 22én megyek lagziba és szeretnék addig kicsit javítani magamon..ha heti min 3szor megcsinálom, azaz megpróbálom megcsinálni :) a 60percest annak lesz látható eredménye addigra? Utána is folytatnám a nyár közeledte miatt.. :))

Köszi előre is!!

2010. ápr. 5. 18:56

Sziasztok!


Azt írja egyébként a honlapján, hogy az a lényeg, hogy ne lokális fogyást akarjunk, tehát ha valaki a hasával nem elégedett, akkor ne csak onnan akarjon fogyni, mert ha csak onnan akar, az nem fog sikerülni, de ha az adott testrészéről akar fogyni, akkor mindene formálódni fog (viccesen megjegyzi, hogy még a haja meg a lábujja is fogyni fog :). Egyébként tényleg sokkal hatékonyabb, mint a Norbi-Szandra-Réka tornák. Gyorsabban lehet vele fogyni. Nem arra megy, hogy divatos legyen, hanem hogy kemény, és ezt maximálisan biztosítja is. Persze ha a táplálkozásod is megfelelő, ami szerinte 80 százalék a siker elérésében, és igaza is van! Csak tornával nem lehet fogyni.


A honlapjáról le lehet ingyen szedni az összes vital tv-s tornát. Hajrá! Már csak rajtad múlik! ;)


Üdv: Zsuzsó

12. anami74 (válaszként erre: 11. - Nyuszihopp)
2010. márc. 18. 21:16
Igen?Még nem jutottam odáig,hogy megnézzem a honlapot.Na nemsokára sort kerítek rá! :-)Jó hogy írtad!:-)
2010. márc. 18. 18:46
Hú, jó hogy mondtátok, mert aki feliratkozik a hírlevelére, az most ingyen letölthet egy 60perces és 10db 10 perces edzésprogramot a honlapjáról. Ez most meg is hozta a kedvem :)
10. taziandi (válaszként erre: 9. - Anami74)
2010. márc. 18. 16:27
Én úgy tudom van neki másik is.
9. anami74 (válaszként erre: 8. - Nyuszihopp)
2010. márc. 18. 15:54
Én is csak ezt tudom,de attól lehet még neki.Meg kellene nézni a honlapját.Én sem tudtam megcsinálni,csak kb. a 75-80 %-át. De ami késik nem múlik.Nem vagyok egy feladom tipus.Ha má elkezdtem,elérom a célom! (remélem) :-)
2010. márc. 18. 15:38

Én egyszer tornáztam a programjára, de nem tudtam végigcsinálni akkor, viszont nagyon tetszett. Újra neki akarok majd fogni, de most még sérült vagyok.

Ismertek tőle több dvd-t is, vagy csak 1 van?

Én eddig egy 60 perces programot találtam, de ha van több dvd-je, szívesen kipróbálnám a többit is

7. anami74 (válaszként erre: 4. - 4c35511f0b)
2010. márc. 18. 15:18

Akkor holnap pihenek,mert nem hagytam ki az ,,az első" két alkalom között.Többször szoktam nem sokat enni,de nyilván nem zöldséget,meg ilyenek!

:-)

6. 4c35511f0b (válaszként erre: 5. - Taziandi)
2010. márc. 18. 14:59
:)Így van, azért szeretjük:)
2010. márc. 18. 14:55
Rezsi olyan mint egy hóhér, de meg lesz a várva várt eredmény:)))))
2010. márc. 18. 14:54

A megfelelő táplálkozás alatt nem a mennyiséget értettem elsősorban.

HA valaki 1x eszik/nap, de az egészségtelen akkor sincs előbbre;)


Naponta vagy heti 5-6x az csinálja, aki jó kondiban van (szerintem).

Neked az elején elég 3x-4x s emelheted fokozatosan.

3. anami74 (válaszként erre: 2. - 4c35511f0b)
2010. márc. 18. 14:50

Köszönöm! :-) Nem vagyok egyébként nagy evő.A két babám ragasztotta rám a kis zsíromat! :-)

Csak kétszer küzdöttem még végig,de alíg birok mozogni.Szerinted az elején csináljam naponta,a gyorsabb hatás érdekében? :-)

2010. márc. 18. 14:40

Tatarek a király!

Csináld s lesz eredmény (+megfelelő táplálkozás!:)


Sok sikert!:)

2010. márc. 18. 14:34

Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy valaki tornázik-e Tatarek Rezső 60 perces tornájára,és mennyi idő után lesz látható az eredménye? Nincs olyan sok feleslegem,inkább csak has tájékon.

De has laposításra szívesen fogadok tippeket.

Köszönöm előre is! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook