Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tatarek Rezső vélemények, tapasztalatok, eredmények? fórum

Tatarek Rezső vélemények, tapasztalatok, eredmények? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 14. 21:43
Halihó. Jár erre néha valaki? :)
10. 213c8f2c68 (válaszként erre: 9. - Anikó73)
2011. júl. 30. 19:34
Én olyasmire gondoltam, hogy mikortól és milyen látványos erdményeket hozott, azt tudom, hogy jók a videói :)
2011. júl. 30. 19:28
szia én rezsikére tornázom fantasztikusak az órái csak ajánlani tudom
2011. júl. 30. 19:26
Vélemények, eredmények Tatarek Rezső tornáiról?Akik rendszeresen végzik!
2011. júl. 28. 02:33
Én kb. 2 hónapja kezdtem el, de csak hébe-hóba csináltam, volt hogy kimaradtak napok, sőt egyszer még 1 hét is. Múlt hétfőn viszont elhatároztam, hogy ezt így nem lehet, vagy rendesen csinálom, vagy sehogy. Azóta minden második nap tornázok rá, iszonyatosan kemény, és sosem tudtam még végigcsinálni maradéktalanul egy gyakorlatot sem. A fekvőtámaszos részt meg egy az egyben átugrom, mert soha életemben nem voltam képes az efféle gyakorlatokra. Sőt a mozgásom a nullával volt egyenlő mostanáig. Viszont már észrevettem, hogy sokkal többet bírok mint az elején, látványosan kisebb lett a karom (mindig is problémám volt a karommal), és ha nem csinálom, akkor hiányzik. Sokat jelent az is, hogy nagyon szimpatikus a fickó.
6. zeus
2011. júl. 25. 12:29
Én nemrég találtam rá, kb. 2-3 hete csinálom,tehát eredményről még nem tudok beszámolni. DE! Évek óta itthon tornázom, szinte az összes fellelhető edző lemezeit ismerem és használtam.Szerintem edzett vagyok,már nem fáradtam ki egyik tornára sem. Na és itt jött a képbe Rezsi.Brutális! Nagyon felmérgelt , ugyanis nem tudtam végigcsinálni maradéktalanul. Izzadok, mint egy ló és csak annyit tudok mondogatni közben, hogy borzasztó. Célzott zsírégető torna, nagyon jó fej a hapsi.
5. 00a194caf9 (válaszként erre: 3. - Vaczila)
2011. júl. 15. 13:37

uuuu szerintem is marha kemény. Majdnem meghaltam tőle. :)

De egy pár alkalom után érezhetően több dolgot sikerült megcsinálni. :)

2011. júl. 15. 13:35
Nagyon szuper, kemény, pörgős és jó hangulatú óra. Tényleg kell hozzá némi edzettség, de nem vészes. Czanik Balázs capoeira aerobicon hamarabb kidőlök.
2011. júl. 15. 05:50
Én régebben párszor megpróbáltam. Szerintem olyanoknak való, akik nagyon edzettek, mert elég kemény. Nekem legalábbis az volt. Ez nem jelenti azt hogy nem jó, mert de. Csak én nem voltam elég jó hozzá.
2011. júl. 14. 21:58
Senki nem tornázik rá?
2011. júl. 14. 19:27
Tatarek Rezső vélemények, tapasztalatok, eredmények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook