Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Társadalombiztosítás? fórum

Társadalombiztosítás? (beszélgetős fórum)


9. Sweete (válaszként erre: 7. - Gavrilo1)
2012. szept. 3. 15:27
Kár volt bemenni, a második munkanapomon automatikusan megszünt a jogviszony, tehát nem fogok több csekket kapni.
8. Sweete (válaszként erre: 7. - Gavrilo1)
2012. szept. 3. 07:43
Köszönöm! Akkor nem is halogatom tovább.
7. Gavrilo1 (válaszként erre: 6. - Sweete)
2012. szept. 3. 07:39
De, be kell menned az APEH-hoz és be kell jelentened, hogy már nem te fizeted a TB-t magad után.
2012. szept. 3. 07:30

Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy eddig magam után fizettem a társadalombiztosítást, de 1 hete lett munkám. A főnököm azt mondta nem kell bemennem intézni semmit a TB-vel kapcsolatban mert automatikusan intéződik minden, de párom meg azt mondja ő olvasta valahol hogy be kell mennem bejelenteni ha munkaviszonyom lesz, mert különben továbbra is jönnek havonta a csekkek.

Mi az igazság?

5. spinneli (válaszként erre: 4. - 06ae4aa43b)
2008. máj. 23. 16:46

magándokinál 5000 Ft az átlag, szerintm egyszerűbb ha odamész, mint sztk-ba.

tisztább sor.

2008. máj. 23. 16:13

Sziasztok!

Felfrissitem a topikot, hátha nekem is tud valaki segiteni.

Nekem nincs Mo-n egészségügyi biztositásom, lévén nem ott élek. Viszont szeretnék elmenni egy nőgyógyászhoz vizsgálatra. Meg tudnátok-e mondani, hogy lehetséges-e és kb. mennyit kellene fizetnem a saját zsebből. És mehetek egy sima SZTK rendelőbe is vagy valami spéci magánrendelőbe kérjek időpontot, ahol amúgy is kell fizetni. ÉS aki magándokihoz jár, mennyit szokott fizetni? Köszönöm! Ja, sürgős lenne a válasz.

2008. jan. 26. 05:10
elvileg nem kéne fizetni :o de ki tudja már... lehet valami kacifántos kerülővel kitalálnak erre is valamit..
2008. jan. 25. 22:42
én nem tudom, talán majd valaki más...
2008. jan. 25. 16:29

Ha nincs társadalombiztosításom a szüléskor akkor kikell fizetnem mindent?A szülésért úgyhallottam nem kell fizetni és a gyermekágyas időszakban sem,ha valami bajom van?

Mi az igazság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook