Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tárolás a konyhaszekrényben fórum

Tárolás a konyhaszekrényben (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jan. 31. 14:25
Kinek mi a felesleges. En a nagyanyam tesztagyuro gepetol se valtam meg csak azert mert regi. Meg nehol mar kopott. Ennyi erovel majd ne csodalkozz rajta ha az urad lecserel egy fiatalbbra meg egy csillivillibre 10 ev mulva. Vagy o is ilyen tip-top mint te? :)
25. Epresturmix (válaszként erre: 20. - Globus)
2021. jan. 31. 14:23
Meghívjalak?
2021. jan. 31. 14:23

Nem csodanő vagyok, hanem eltudom mosni rendesen. Nem sütök egy serpenyőbe többször, hogy ne kelljen kapirgálnom a ráégett cuccot.


És ha nincs más olyan, akinek szintén nincs megfeketedett edénye, akkor mégis csak csodanő vagyok;)

23. Channa* (válaszként erre: 22. - A97b9a4e4e)
2021. jan. 31. 14:21

Szerintem meg az.

Vannak fiókok, amikben lehet rendszerezni.

Nem kell minden felesleges cuccot tárolni és akkor átlátható minden.

22. a97b9a4e4e (válaszként erre: 17. - Channa*)
2021. jan. 31. 14:18
Egyaltalan nem igenytelen. :D Szekreny belsejebe is berakhatod. Szerintem az az igenytelen amikor minden egymas hegyen-hatan van. Aztan a felso cuccost ki kell pakolni hogy az also meglegyen. A zsiros bödönöket en se ilyenbe tartom de kisebb cuccoknak tökjo. Vagy törölközőnek, kéztörlőnek, füszertartónak. Ilyesminek.
21. Channa* (válaszként erre: 19. - Globus)
2021. jan. 31. 14:16

"kedvenc vágódeszkája, serpenyője, szűrője, amitől nem szeretne megválni,"


Hát nekem nincs.


Én úgy dobom ki, ahogy kell.

Az edényem kívülről is tiszták, ami tönkremegy azt dobom ki.


Ha pl. vendégségbe megyek és meglátok egy szutykos edényt, akkor ott tuti nem eszek, akkor sem, ha csak kívülről szutykos...

20. globus (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2021. jan. 31. 14:15
És engem nem hívtál meg!? 😁
19. globus (válaszként erre: 11. - Katt2)
2021. jan. 31. 14:13
A falra, ajtóra, akármire akasztott edények igazából akkor mutatnak szépen, ha újak 😁 Bizonyára mindannyiunknak van olyan kedvenc vágódeszkája, serpenyője, szűrője, amitől nem szeretne megválni, de azért kiállításra nem való. Konyhában másmilyen szennyeződés rakódik le, idővel zsíros lesz a felülete mindennek, ami nincs napi használatban. FB lakber. csoportban annyit röhögtünk, mindenki lefotózta a rumlis fiókját. Akárhogy rendszerezünk, idővel mégis kupi lesz, de az is átlátható 🙂
2021. jan. 31. 14:13

Átlátszó fiókos tároló is sokféle van.

[link]

17. Channa* (válaszként erre: 13. - A97b9a4e4e)
2021. jan. 31. 14:12

Az lehet, de roppant igénytelen és felfordulást keltő.


A ruhákat sem nyitott polcokon tároljuk és nem csak azért, hogy ne porosodjanak (a konyha eszközök is porosodnak, sőt! zsíros por rakódik rájuk), hanem azért, hogy rend legyen a szobákban is.


Ha nem a rendezettség lenne a cél, akkor felesleges a szekrény is. Elég lenne egymásra stócolni és már kész is.


Ha nem tartasz sok felesleges cuccot, akkor nem kell semmiért feltúrnod a szekrényt.


Nálam az előszobában sincs fogas, minden beakasztja a szekrénybe a kabátját. Utálom, ha kint lógnak a ruhák...

2021. jan. 31. 14:08

Marmint ilyen.


[link]

2021. jan. 31. 14:07

Ilyenem van nekem is.


[link]

2021. jan. 31. 14:06

En a gyumiket meg a zoldseget is ilyenben tartom a kamra polcán.


[link]

13. a97b9a4e4e (válaszként erre: 11. - Katt2)
2021. jan. 31. 14:04

Pedig tokjo szerintem. Jobban kitudod hasznalni a polcos szekrenyeket is. Mint pl itt is, beleteszed a cuccost egy kis dobozba, vagy vmi atlatszoba, aztan ott van elotted, nem kell felturni hozza a szekrenyt, hogy meglegyen.


[link]

12. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 13:50
Én is benne vagyok! Azóta kicsit rendezettebben élünk. Legalábbis igyekszem! 😄
11. katt2 (válaszként erre: 9. - Channa*)
2021. jan. 31. 13:49

" Én semmit nem szeretek kint tárolni."


Így van. Egy konyha ne legyen autószerelő műhely. Ott minden a falon van. De azokhoz a szerszámokhoz 5 percenként hozzányúlnak.

2021. jan. 31. 13:46
Tematikusan rendezve dobozokban. Pld. kis staniclis dolgok pld. sütőpor, habfixáló, zselatin -egy doboz, dekor gyönygy, étel festék - másik. A technikai kellékekből több doboz is. Ecset, spatula ilyesmi fiók.
2021. jan. 31. 13:04

Én müa. dobozokban tartom ezeket, és azzal együtt teszem be egy fiókba, azaz külön az ételfestékek, az aromák, az ecsetek, formák, habzsák, stb.


A sütőpor és egyéb ilyen alapanyagok a fűszerek között egy dobozban.


Tepsik, őzgerinc, kuglófforma a szekrénybe.


Én semmit nem szeretek kint tárolni.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2021. jan. 31. 12:59
köszönöm nem tudtam van ilyen csopi
2021. jan. 31. 12:51
Csak hat rendelni keptelenseg onnan. En nyar ota probalkozok egy falipolccal :D
2021. jan. 31. 12:49
Vannak olyan kosarak amiket fellehet akasztani asztalra, vagy tálalószekrenyre. Nagyon kis ötletes darabok. Nem is tudom hol lattam, asszem ikeás.
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 12:31

Zárt teraszom van.

Ott van egy konyhapult, alatta 2 hatalmas szekrénnyel.

Minden ilyesmit ami nem mindennapos használatos, azt ott tárolom.

2021. jan. 31. 11:59
Nekem átlátszó, műanyag, fedeles dobozokban vannak ezek, mindenféle méretben. És van egy 3 részes kis fa polcom a konyhában, amin csak ezek vannak. Kiszúrók, formák, muffin és torta papírok, habzsák és díszítők, tepsik és tálcák.
3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 11:31
Ha van fészbukod, jelentkezz a Rendteremtő csoportba. Azért oda, mert ott sokkal többen vannak és képeket is tudnak neked mutatni. :)
2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 11:29
Szerintem a polc ajtajara, belulrol szerelt polc egy zsenialis megoldas. A szekreny oldalahoz is rakhatsz kis polcokat, es jo megoldas olyan polcokat betenni, amik olyanok, mint a kis hokedlik. Ezek azert lehetnek jobbak, mint a furt, beszerelt polclapok, mert konnyeben tudod alakitani ahogy epp alakul a keszleted.
2021. jan. 31. 11:23

Sziasztok

Sok sütési kellékem van, nem átlátható.

Arra gondoltam megkérdezem aki hasonló cipőben jár ő hogy oldja meg a problémát.

Amim van egy rakat ételfesték, lüszter festék, glitterek, csillámporok, szilikon formák, kiszúrók, ecsetek egyéb eszközök.


Sose tudom mi van és mi nincs még, na és mikor kell akkor is tök sokáig keresem a dolgaimat.


Adjatok ötletet.Lehet nem csak én vagyok így vele segítsünk egymásnak.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook