Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szüzesség elvesztése a mai világban... fórum

Szüzesség elvesztése a mai világban... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
61. d3572a925d (válaszként erre: 60. - Viktory23)
2009. máj. 31. 18:09
Ne bánkódj egy ilyen pasi miatt. Úgy látszik, h csak ki akart használni.
2009. máj. 31. 15:35

Sziasztok!

20 éves vagyok, és még szűz! A "barátom" (már csak volt) egy hét után szakított velem mert nem feküdtem le vele...! Hozzáteszem ő 29 éves, de én gndoltam elvárható - legalábbis az lenne - hogy megértse, hogy nekem több idő kell mint egy hét...! Most picit ki vagyok borulva, de ahogy olvastam amiket írtatok, megnyugtat hogy nem én vagyok az egyetlen aki nem adta oda magát 14-15 évesen - teszem hozzá én nem ítélem el őket sem - de azért jó látni hogy mások is vártak és megérte nekik :) Remélem egyszer valaki rám is vár majd ...

59. d1cc056cf3 (válaszként erre: 55. - Félénklány)
2009. máj. 27. 22:23
Eggyálltalán nincs mitől félned, hiszen Gyakorlat teszi a mestert!!:) Egyikünk sem születik profinak semmiben, hidd el annyira odalesz a vágytól hogy nem arra fog koncentrálni mit mikor hogyan csinálsz, csak imádni fogja hogy veled lehet!! Ha úgyérzed készen állsz rá hogy neki add magad akkor tedd meg, nincs min vacilálni!:)
58. M_Marcsa (válaszként erre: 55. - Félénklány)
2009. máj. 27. 22:19
Nincs mit elrontani... Nyugi.
57. d3572a925d (válaszként erre: 55. - Félénklány)
2009. máj. 27. 19:12
Ha neki is az első, akkor nem veszi észre, hogy béna vagy. Egyébként meg nincs mit ezen elrontani:)
56. aca3f9e234 (válaszként erre: 55. - Félénklány)
2009. máj. 27. 19:05
Megy az, csk csinálni kell!
55. félénklány (válaszként erre: 50. - M_Marcsa)
2009. máj. 27. 18:18

Úgy csalódást, hogy nem olyan lesz neki, amilyennek szeretné, nem is tudom, mondjuk rosszul csinálok valamit, vagy fogalmam sincs. Valószínűleg csak a szokásos parám, mert elég bénácska vagyok mindenben. Az tipikus két bal láb, aki felbukik a saját lábában. :) Bár neki ez is csak aranyos esetlenség! :)

Már eldöntöttem, hogy várunk, és napról napra biztosabb vagyok benne, hogy Ő AZ IGAZI, és a LEGMEGFELELŐBB erre a nemes feladatra! :D

54. KLMárti (válaszként erre: 52. - 7d402818e9)
2009. máj. 27. 15:08
Olyan jó ezt hallani. Nagyon örülök neki. És sok erőt és kitartást kívánok hozzá.
2009. máj. 27. 15:05

Sziasztok!


Erre a témára az az első gondolatom, hogy ízlések és pofonok. Én 16,5 éves voltam, mikor elvesztettem a szüzességem. Igaz nem sikerült nagyon romantikusra, de nagyon jó volt, és hiába értek emiatt rossz beszólások (csak egy hónapja voltunk együtt), én ezt nem bántam meg, és mai napig boldog párkapcsolatban élünk, immár 3 éve és együtt is lakunk, esküvőt és babát tervezünk, és fiatal korunk ellenére, nagyon jól vesszük az akadályokat. (Véleményem szerint, ezzel az élménnyel csak addig várjon valaki, amíg nem készült fel rá lelkileg, továbbhúzni szerintem nem érdemes, mert az a meghittség és törődés és gyönyör és minden gondtalanság amit a szeretkezés adhat, azt nem szabad kihagyni.)

Jha és még annyit, hogy én például nem véreztem, de azért egy kicsit fájt... Ez szerintem teljesen egyénfüggő. Ugyanis ezután az esemény után pár fél évig nem volt itthon (katona, és misszióban volt), és mikor újra együtt voltunk, hiába vigyázott rám, egy picit kellemetlen volt.

52. 7d402818e9 (válaszként erre: 43. - KLMárti)
2009. máj. 27. 14:29

Azért akadnak itt olyan emberek, hidd el:))

Talán nekem is vallásos neveltetésemből adódóaan természetes dolog, hogy "tisztán" szeretnék az oltár elé állni, ezt mindig is így gondoltam. Ez a legszebb ajándék, amit a férjemnek adhatok... Bár most nincs párkapcsolatom, tudom, hogy nem könnyű kibírni, de nagyon megéri. A környezetemben nagyon sokan vannak, akik ezt így gondolják.

51. Fiatal nő (válaszként erre: 48. - KLMárti)
2009. máj. 27. 07:00

Köszönöm szépen. :-)

Hát konkrét időpont nincs. Egyelőre a párom szeretne munkát, mert április óta nincsen. :-( Aztán majd utána... De az mindenképpen "szempont", hogy meglegyen a diplomám. :-) (nyelvvizsga híján ez legkorábban ősszel lehetséges)

50. M_Marcsa (válaszként erre: 19. - Félénklány)
2009. máj. 26. 21:34

Ha mindketten szeretnétek miért ne?

Valószínű az ismeretlentől félsz.

ha szeretitek egymást, egymásra hangolódtok, miért okoznál csalódást? Akkor nem fáj...

Ezt hogy érted, hogy csalódást okozol?

Persze, mivel nem volt még szexuális viszonyotok mással, nem ez lesz a legjobb, de majd összeszoktok.

Ja, és védekezzetek.

2009. máj. 26. 21:00
Akár így, akr úgy, előbb-utóbb úgy is megtörténik.
48. KLMárti (válaszként erre: 46. - Fiatal nő)
2009. máj. 26. 20:54
Kívánom nektek, hogy legyen nagyon boldog házasságotok. Az időpontot már kijelöltétek, vagy még annyira nem tervezitek az esküvőt?
2009. máj. 26. 20:25
Előzőleg, amikor írtam, talán kicsit nyersnek tűntem, azért én nagyon örülök neki, hogy rólatok olvashattam. Ti is a ritka kategóriához tartoztok, és ez nagyon jó dolog.
46. Fiatal nő (válaszként erre: 43. - KLMárti)
2009. máj. 26. 17:13

Először is gratulálok a 7(+ 4) évhez! :-)

Én megmondom neked őszintén, egyáltalán nem nézek rád furán emiatt, nem tartalak "földönkívülinek" ezért, sőt, inkább tisztellek és becsüllek érte.

Én nem kaptam vallásos neveltetést, meg sem vagyok keresztelve. (A párom sem.) Gondolom ez is hozzájárult ahhoz, hogy nem vártam az esküvőig, viszont 21 évet és 3 hónapot igen, ráadásul akivel megtörtént, az első férfi az életemben (és remélem utolsó is - a vőlegényem már lassan egy éve), de vele is közel 1,5 év után.

Bevallom őszintén, hogy én akár az esküvőmig is megtartottam volna, ha úgy hozza az élet. De hát nem így történt. Azt viszont nagyon remélem és bízom benne, hogy a párom a párom marad már, amíg csak lehet.

Ami az esküvőt illeti, számomra fontos, nagyon is. A külsőségek azonban egyáltalán nem, s ami sok nőnek iszonyú boldogság, izgalom és előkészület, az nekem egyfajta "plusz púp a hát közepén". Sosem akartam habos-babos ruhában férjhez menni, valami "hajkölteménnyel" a fejemen, sosem akartam sok ember előtt házasodni... Ezeknek a gondolatától is a hideg ráz. Ha rajtam múlna, akkor 5 személyes esküvőt tartanék. Egy esketővel, a párommal és a két tanúval. És mindenféle felhajtás nélkül, nyugodtan lenne jó ez a szertartás. De persze ez lehetetlen, mert az ismerősök és a rokonok vérig sértődnének. Ezért lesz majd valamikor "nagyobb" esküvő, persze a nagy kategóriában is a kicsi. Szóval gondolom érthető... :-)

45. 707655fba1 (válaszként erre: 43. - KLMárti)
2009. máj. 26. 17:09

Szia Márti!


Nem hiszem, hogy sok ilyen emberkét találsz.

De azért drukkolok.

Neked/nektek ez volt a megfelelő,a jó döntés. Én el nem tudnám képzelni, hogy olyanhoz menjek férjhez, akivel nem próbáltam a szexet.


Egyébként 19 éves házasok vagyunk.

2009. máj. 26. 16:56
Egyébként 7 éve vagyunk házasok a férjemmel.
2009. máj. 26. 16:52

Sziasztok!

Én azért kezdtem el olvasni ezt a fórumot, mert abban bíztam, hogy van még olyan ember a világon, mint amilyenek mi voltunk a férjemmel.

Én hálát adok Istennek, hogy nekem olyan férjem van, aki ugyanolyan nevelésben részesült, mint én: "Tisztán az oltárhoz, hűen a sírig!" A mi időnkben is furcsán néztek az emberre, ha még nem feküdt le a barátjával, de minket ez egyáltalán nem érdekelt, és egy idő után már észre se vettük, hogy miket mondanak a hátunk mögött.

Igaz mi 20 évesen ismerkedtünk meg a férjemmel, és 4 évig jártunk, mielőtt házasságot kötöttünk volna, de életem egyik legjobb döntésének tartom, hogy mi csak a házasságban voltunk együtt.

Kérdezhetitek, ez miért jó? Én visszakérdezek: "Miért jó az, hogy megkérdezem az ismerősömet, hogy mi változott meg azzal a nappal, amikor összeházasodott a férjével". És ő azt válaszolja, hogy "Semmi!" Akkor mi értelme.

Egy nő, ha eléggé romantikus, akkor az esküvője napját az élete egyik legboldogabb napjának tartja. Milyen csodálatos az, hogy ezt a napot azzal ünnepelheti meg, hogy a legnagyobb ajándékot adja a férjének.

És mennyivel többet ér, hogy azért a napért mennyi mindent megtett, mennyi áldozatot hozott.

Nem mondom, hogy könnyű volt 4 éven keresztül megtartóztatni magunkat, de ha újra kezdeném, akkor is ugyanígy döntenék. És ha 50-szer is újra kezdeném, akkor 50.-szer is így tennék.

Reméltem, hogy ezen a fórumon találok olyan embert, aki várt az esküvőig, ezért kicsit csalódtam, hogy ennyi ember között se volt egy sem, de az reménnyel tölt el, hogy azért nagyon sokan mondtátok, hogy nem tizenévesen veszítettétek el a szüzességeteket.

Köszönöm, hogy meghallgattatok.

42. d3572a925d (válaszként erre: 41. - Fiatal nő)
2009. máj. 24. 21:16

Hát én így jártam, de a fájdalom ellenére kellemes élmény maradt ;)

Bár néha szokott most is fájni az alhasam szex közben. Ez viszont betudható annak, hogy a méhem kissé hátrafelé dől (előre lenne normális) és ez okozza fájdalmat. Jó hogy a doki kb. egy éve hívta fel rá a figyelmem..

41. Fiatal nő (válaszként erre: 40. - D3572a925d)
2009. máj. 24. 20:27
Én el nem tudom képzelni, hogy az hogyan fájhat... Nekem egyáltalán nem fájt, sőőőt... :-))) Viszont nálam "jöttek az oroszok". :-( - Mondjuk abszolút fel sem tűnt, legalábbis nem éreztem semmit, ami arra utalt volna... :-)
2009. máj. 24. 20:19
Szerintem is embere válogatja. Én például abszolút nem véreztem, de majd megőrültem úgy fájt, ráadásul a következő néhány alkalom is fájt picit. viszont megéri kibírni a fájdalmat :-P
39. d1cc056cf3 (válaszként erre: 34. - 8f85ee0c43)
2009. máj. 24. 19:09
Ez nem éppen igaz, valószínű mint sokminden mást ezt is embere válogatja. Nekem nem fájt és nem is véreztem kb mintha már "bejáratott" lett volna. Persze partnertől is függ, hogy mennyire gyengéd és nem utolsó sorban az izgalmi állapottól is!!
2009. máj. 24. 19:06

Egyébként ajánlatos nem rögtön a lényeggel kezdeni. Vannak egyéb módszerek is a másik megismerésére, ki mondta, hogy azonnal "tegyék helyre a dolgokat"???! X-D

Viccet félretéve: érdemes várni vele, pár alkalomig legalábbis biztos. Nem tudom, szerintem olyan kiábrándító rögtön, vagy viszonylag hamar egymásnak esni...

Mi a párommal közel 1,5 évet (!) vártunk rá, és pfú... Szóval nem kell semmit elsietni. :-)))))

37. Fiatal nő (válaszként erre: 35. - Linda111)
2009. máj. 24. 19:04
Így van. Attól meg, hogy izgalom mellett fájjon, egy 18 éves srác "általános méretében" gondolkozva egyenlő a viccel... :-D Nem mondom, hogy nincs extrás, de az azért elég ritka. Szerintem... X-D
36. Fiatal nő (válaszként erre: 34. - 8f85ee0c43)
2009. máj. 24. 19:02
Ezt én cáfolom... :-P :-$
35. Linda111 (válaszként erre: 34. - 8f85ee0c43)
2009. máj. 24. 16:55
Ez nem mindenkinél van igy, több lánytól hallottam már, hogy nem fájt nekik az első sem...azért fontos a megfelelő izgalmi állapot, mert ha az megvan, akkor könnyebben tágul is...ugyhogy a fájdalmat nem lehet általánositani, ez olyan mint a vérzés, van kai vérzik közben és van aki nem...
34. 8f85ee0c43 (válaszként erre: 32. - Fiatal nő)
2009. máj. 24. 15:15
Hiába van meg a kellő izgalomén ugy gondolom mert senki sem születik olyan tág hüvellyel h beleférjen egy méretes szerszám..:)először még szűk nagyon és ha egy szűz lányank először probálja betenni a fiu nincs az az izgalmi hatás mely azt a pontot érzéketlenné tegye..ugyhogy mindenképpen fáj az első de még utána is jonéhány alkalom amig be nincs járatva:)SZTEM!
2009. máj. 23. 17:35
Oké, tehát ezt az ,,izgalmat" szinte mindenki megemlítette. Ez hasznos, erre előtte nem gondoltam. Kösz megint
32. Fiatal nő (válaszként erre: 27. - Ronita17)
2009. máj. 23. 14:54
Az nem fáj. Akkor fáj, ha nincs meg a "kellő izgalom". Addig TILOS tovább lépni, mert akkor fáj. :-)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook