Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szüzesség elvesztése után a "sokadik" alkalommal nektek vérzett? fórum

Szüzesség elvesztése után a "sokadik" alkalommal nektek vérzett? (tudásbázis kérdés)


29. lapbarna (válaszként erre: 24. - Gabcuss)
2017. jan. 12. 15:14

"Nem tudom így most ha valakivel "leállok" azon kívül, hogy jó szűk leszek lesz valami?"

Ez volt az eredeti kérdésed.

Hogy is mondjam csak....

Lesz.

Valami.

28. zebracsikó (válaszként erre: 24. - Gabcuss)
2017. jan. 12. 11:20

írjál ki szavazást


bár az eddigi válaszadók válaszaiból is kitűnik: NEM

27. gribedli*** (válaszként erre: 24. - Gabcuss)
2017. jan. 12. 10:33

Szerintem inkább neked vannak szövegértési gondjaid. Ha megnézed a válaszokat, akkor 90%-ban benne van, hogy a válasz NEM. Nem történt ikyen senkivel, aki hozzászólt, sőt, nem is normális.


Ha te csak igen-ekre vártál, akkor ki kellett volna kötni, hogy csak azok szóljanak hozzâ, akikkel igen, ez megtörtént.


Mivel a kérdésedben ez nem volt kritérium, csak annyit kérdeztél, hogy más vérzett-e, el kell fogadnod a nemleges válaszokat is.


Ha pedig csak az érdekel, hog igen/nem, tehát csak egyszavas válaszok, akkor talán jobb lett volna szavazást kiírni, nem pedig fórumot. A szavazásban csak igent és nemet adsz meg mint válasz és meg van oldva!


De ha fórumot írsz ki, el kell fogadnod, hogy mindenféle válasz lesz, nemcsak olyan, ami neked tetszik. Zárt klubba is vonulhatsz, ha azt szeretnéd, hogy az szóljon hozzá, akit te engedsz. A nyilvános fórumokhoz bárki leírhatja a véleményét, ez van.

2017. jan. 11. 18:36
Jaaa hogy te csak úgy kérdezgeted az embereket? Mifelénk ha valakinek baja van,az orvoshoz megy!
25. 9c485f67e8 (válaszként erre: 22. - Gabcuss)
2017. jan. 11. 18:27
Úgy tûnik, senkinek.
24. Gabcuss (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2017. jan. 11. 18:23
" mennyire doki tud itt mindenki lenni mikor közük sincs hozzá. " Ez így egybe van. (=igen nincs közük az orvosi dolgokhoz, de ahogy elnézem neked a szövegértéshez se meg régen a magyar órákhoz sem volt) És miből gondolom, hogy nincs eü oka: akkor minden egyes alkalommal bajom lett volna... (nem csak akkor) És jelzem még mindig nem kaptam az eredeti kérdésemre választ...
23. gribedli*** (válaszként erre: 21. - Gabcuss)
2017. jan. 11. 18:05

Ugyan már! Azt írtad, hogy mindenki dokit játszik, vagyis nem ért hozzá!


Kiírsz egy fórumot, de kijelented, hogy senkinek semmi köze hozzá. Vagyis ne szóljunk hozzá. Akkor minek írod ki?


Aztán ha azt írjuk, hogy menj el orvoshoz, ez neked dokit játszás?


Te sem vagy doki, mégis kapásból kijelented, hogy nincs eü oka. Felállítod magadnak a diagnózist, anélkül, hogy szakember lennél.


Azt már meg se kérdezem, hogy miért dugsz olyannal, aki durván nyùl hozzád? Szereted a durvaságot vagy ennyire nem kellesz másnak, csak ilyennek, más nem jut eszembe.

2017. jan. 11. 18:01
Ja és hozzá teszem még mindig nem arra kaptam választ amit kérdeztem
21. Gabcuss (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2017. jan. 11. 17:59
" másik meg az, hogy ha semmi köze nincs hozzá az embereknek" mert értenek hozzá?
20. gribedli*** (válaszként erre: 17. - Gabcuss)
2017. jan. 11. 17:27

Mi az, hogy mindenki a dokit akarja játszani? Épp ez az, hogy azt írtuk, hogy menj el dokihoz, mert csak ő tisztázhatja ezt.


A másik meg az, hogy ha semmi köze nincs hozzá az embereknek, minek írsz ki erről fórumot? Semmi közünk hozzá, és nem is mi kérdeztük, hanem te.

2017. jan. 11. 16:21

18-as nekem a a 15-ös és 16-os válaszból az derül ki, hogy nem feltétlen egészségügyi baj miatt volt az. Ha mégis akkor nem "csak" azon a két alkalmon vérzettem volna. (vele 3-4 alkalom volt)


De még mindig nem arra kaptam választ amire kiakartam lukadni hanem mindenki a doki szerepét játssza...

18. 9c485f67e8 (válaszként erre: 17. - Gabcuss)
2017. jan. 11. 12:35

Ezek szerint nem, mert senki nem panaszkodott a sokadik alkalom után.

Tehát "a hiba az ön készülékében van."

2017. jan. 11. 12:22

14 Én is ezt röhögtem, hogy mennyire doki tud itt mindenki lenni mikor közük sincs hozzá. (mármint szakértelem terén) Ott se voltak nem látták mi volt... :D (akkor ott elég durván nyúlt hozzám akkor ott jobban fájt is mint elsőnél)


De az eredeti kérdésemre még mindig nem kaptam választ...

16. NomNom (válaszként erre: 14. - Panna.33)
2017. jan. 10. 11:24
De az elsőnél nem biztos, hogy teljesen átszakad. Ezért lehet, hogy pl. második alkalommal bővebb vérzés van, mert akkor már rendesen átszakad.
15. NoSpoon (válaszként erre: 12. - Gribedli***)
2017. jan. 9. 23:17

Lehet, hogy ő a gyerek.


Van olyan, hogy néhányszor még megesik még az első alkalom után. De elmúlik, főleg, ha pasit váltasz és az jobban felizgat.

14. Panna.33 (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2017. jan. 9. 20:29

Itt mindenki doki...

Nekem csak elsőre vérzett, akkor sem nagyon, de ismertem olyant, akinek a többedik után is. Mondjuk ott valami pszichés ok is volt a háttérben.

13. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Panna.33)
2017. jan. 9. 19:12
Alap az előjáték, de ha egy nő rendben van ott, akkor ha nem lenne semmilyen előjáték, józan ész azt diktálja, hogy akkor sem ömlene belőle a vér. Biztos fáj mondjuk, de nem tudom elkèpzelni, hogy ne legyen valami komolyabb betegsége a fórumindítónak. De amíg nem megy el dokihoz...
12. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Gabcuss)
2017. jan. 9. 19:04

Az egyik hsz-dből gy tűnt. Karatêtábor gyerekeknek.


Mindegy. A doki mit mond, miért vérzel?

2017. jan. 9. 18:30
Használjatok előjátékot, vagy ha az fárasztó, esetleg nem elég, akkor síkosítót a dugás előtt. Valószínű, hogy úgy elkerülhető a vérzés, ha már tényleg nem vagy fizikailag sem szűz.
10. Gabcuss (válaszként erre: 9. - Gribedli***)
2017. jan. 9. 18:22
Nincs gyerekem...
2017. jan. 9. 17:48
Ha jól látom, már gyereked is van? Valami táborozós topikhoz olyasmit írtál, amiből ez jött le. Szóval annyira azért nem vagy szűz:)
8. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Gabcuss)
2017. jan. 9. 17:47
Nem lehet, hogy kapcsolatban van a vesebetegségeddel, amire gyógyszert szedsz? Pl valami belső vérzés vagy ilyesmik. Érzékennyé tette a nyálkahártyádat. Ezer dologtól lehet. Jót tenne egy kivizsgálás. Méhszájseb? Hólyaghurut? Egyebek? Minden oké? Ne minket kérdezz, hanem a dokidat!
2017. jan. 9. 17:18
Nekem nem.
2017. jan. 9. 16:24

Ezt meg kellene beszélni a nőgyógyászoddal.

Valami okozza a vérzést, de nincs köze a szüzességhez...


Én ezt tenném.

5. NomNom (válaszként erre: 3. - Gabcuss)
2017. jan. 9. 16:16
Akkor már nem lesz vérzés. Nekem is másodjára történt meg.
4. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Gabcuss)
2017. jan. 9. 16:14
Anyám borogassss!
3. Gabcuss (válaszként erre: 2. - NomNom)
2017. jan. 9. 16:14

Nem is akkor volt mikor átszakították, utána egy egy alkalommal. Első alkalommal szint semmi sem volt.


Most meg már ott vagyok ha később lesz valami egy sráccal fosok, hogy nyúl hozzám stb. nehogy az legyen megint.

2017. jan. 9. 16:12

Ömleni...?

Az se a szűzhártyától volt, abból nem ömlik a vér mikor átszakad.

2017. jan. 9. 16:06

1. nek nekem igen. Utána mikor meg akart dugni a srác akkor elkezdett ömleni belőlem. (akkor bese ment neki, de inkább nem erőltettük akkor) Vele ez inkább alkalmi jellegű dolog volt.


Nem tudom így most ha valakivel "leállok" azon kívül, hogy jó szűk leszek lesz valami?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook