Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szüzesség elvesztése a mai világban... fórum

Szüzesség elvesztése a mai világban... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
31. 78826dc958 (válaszként erre: 9. - 96126be7d9)
2009. máj. 23. 11:49
Igen sajnos igazad van.Lenézik és pancsernak tartják aki szűz.Én 19 és fél éves voltam amikor elvesztettem a szüzességemet.Bár vártam volna még egy normálisabb pasira!Mert akivel voltam az nem törődött velem.Nem mertem megmondani,hogy szűz vagyok de észrevette és utána ezzel hencegett.Égtem nagyon.Szégyelltem magam sokáig aztán rájöttem nincs mit szégyelnem!De hülye voltam hogy őt választottam elsőnek!Mostmár mindegy!
2009. máj. 23. 11:36
És ami a másik felét illeti... azzal sem lesz gond. Ha csak a csókjára GONDOLOK, elönt a forróság és elfelejtek levegőt venni! :D
2009. máj. 23. 11:29

Hálás köszönet mindenkinek! Most sokkal nyugodtabb vagyok és közben az éjjel gondolkodtam is. Való igaz, hogy nem kell megtörténnie pont akkor. Életemben nem láttam olyan türelmes és figyelmes fiút mint ő. Már azt hittem nem is létezik, (mindenki ezt mondogatta :/ ). Nagyon vigyáz rám, szóval most már biztos vagyok benne, hogy meg fog érteni. Tényleg jó, hogy valakik őszintén beszéltek erről! :)

Köszönöm!

2009. máj. 23. 09:56
nem mindenkinek fáj, ez egyénfüggő, ha az illető eléggé át van nedvesedve, akkor nem törvényszerü, hogy fájjon.
2009. máj. 23. 09:43
Nekem sem fájt,de én keményen sportoltam és lehet,hogy szétszakadt a szűzhártyám.
26. Fiatal nő (válaszként erre: 22. - Aca3f9e234)
2009. máj. 23. 09:37

"Fontos, hogy ne spontán legyen, hanem mindketten pontosan tudjátok, mire készültök."


Hát ez a lehető legrosszabb dolog, ami történhet... :-S

25. Fiatal nő (válaszként erre: 23. - 96126be7d9)
2009. máj. 23. 09:32
Miért fájna? Nem biztos, hogy fog...
2009. máj. 23. 09:22
Szüzességem elvesztése már több mint 10 évvel ezelőtt volt,semmi gyergyafény meg ilyesmi,de az illető életem első nagy szerelme volt és már együtt voltunk 1 éve.Így visszagondolva nem az számít,hogy hol,hanem KIVEL.A mai napig nem felejtettem el egy percét sem.
23. 96126be7d9 (válaszként erre: 21. - Félénklány)
2009. máj. 23. 06:57

Természetes ha izgulsz.

Igen, fájni fog, de ha szereted, úgy is jó lesz.

Ezen egyszer túl kell esni (persze ha már megértél rá), ha még fél évig idegeskedsz ezen és csak puszilgatod a barátod, akkor egy dolgot tartok elképzelhetőnek:

elhidegültök egymástól (mert ő miért bízzon meg benned, ha te sem bízol meg abban, hogy vigyázna rád), elunjátok az egészet.

Jobb inkább akkor, amikor nagyon szerelmesek vagytok egymásba.

Amúgy ha vársz, később is ugyan úgy fáj.

22. aca3f9e234 (válaszként erre: 19. - Félénklány)
2009. máj. 22. 23:23

Nem biztos ,hogy mindjárt elsőre be kell engedni. Inkább mond el, hogy te is szeretnéd ,de félsz egy kicsit, A hozzá állásából tesztelheted, mennyire figyelmes. Fontos, hogy ne spontán legyen, hanem mindketten pontosan tudjátok, mire készültök. Teszteld magadat is, mennyire nedvesedel, ha simogat, csókol. Az a leg fontosabb, hogy minél jobban be legyél nedvesedve és szégyen érzet nélkül tudd magad kitárni, amennyire még fájdalom nélkül tudod.

Ezért mondtam, hogy nem fontos elsőre beengedni, először a ruhával együtt le kell vetni a gátlásainkat, szégyenérzetümket. Csak ha ez sikerült, és ismerjük testünket, és a másikét is, akkor már csak a helyet kell úgy megválasztani, hogy semmi zavaró ne jöhessen közbe. A fájdalom érzet alkat függő is. Vegyél a kezedbe egy tükröt, és nézz be magadnak. Próbáld meg, mennyire tágulékony, hol van a fájdalom küszöb.

Lényeges a partner mérete. Itt is igaz, hogy az alapos felkészülés a biztos siker záloga.

21. félénklány (válaszként erre: 20. - D3572a925d)
2009. máj. 22. 23:14
Most hogy mondod, igen, ez jobb szó.
20. d3572a925d (válaszként erre: 19. - Félénklány)
2009. máj. 22. 23:08
Szia. Félsz? Inkább izgulsz, nem?
2009. máj. 22. 23:00

Hello!

Én csak azért jöttem, mert nem igazán tudok kihez fordulni ezzel és gondoltam ha már hasonló a téma...

18 éves gimnazista vagyok. Nem olyan régen összejöttem az egyik volt osztálytársammal (hozzáteszem a ballagás óta kerülgettük egymást). Nagyon sokat vártam rá és várt ő rám, ez hosszú történet, de nagyon megérte. Ő életem első pasija, éppígy, ahogy én neki az első barátnője. Két hete, megkaptam életem első csókját, ami mellesleg neki is az első volt. Szóval mindenkinek minden az első! :) Beszéltünk róla, hogy ha majd végre eljön a nyári szünet, akkor majd nem kell hazamennie este, hanem itt is alhat. Már nagyon várom, de különböző apró jelekből az utóbbi időben azt vettem le, hogy nem egy szimpla itt alvás lesz belőle. Talán többet is szeretne. Ha igazán őszinte akarok lenni, akkor azt kell mondanom, hogy én is akarom, nagyon, sőt, talán én jobban mint ő, (de addig jó még ezt nem tudja). :D

Szóval jó lenne, és tudom, hogy ő az igazi, és hogy vele akarom először. De azért az visszatart, hogy félek. Ez lehet, hogy olyan ,,kislányos", legalább is már nem szűz barátnőim szerint, de félek, hogy fájni fog, és hogy csalódást okozok. Azt akarom, hogy neki jó legyen és nekem se nagyon fájjon.

Nem tudok mástól tanácsot kérni, léci próbáljatok valami ötlettel, vagy tippel, tanáccsal segíteni.

Nagyon hálás lennék érte! Köszönöm!

2009. máj. 22. 18:16
Én azon gondolkozom, hogy ugyan kinek-mi köze más mikor-hogyanjához?
17. d3572a925d (válaszként erre: 13. - 96126be7d9)
2009. máj. 22. 11:28

Szerintem ez nem így van. Ha a pasi már komolyabb, akkor igen is szeret az első lenni. Növeli az önbizalmát, hogy ő lehet az első. És a tanítgatás is lehet élvezetes a számára.

Egy 12-14 éves még gyerek az én szememben, hiába érett testileg.

A "várakozókat" meg csak azok értik meg akik szintén vártak...

2009. máj. 22. 09:22

Én nem ítélem el azokat akik hamar elvesztették a szüzességüket.

Mert lehet már ők késznek érezték magukat a nagy dologra.Persze kivételek akik csak nagyzolásból csinálták.

2009. máj. 22. 08:50

Én 21 is elmúltam, amikor történt és nem bántam meg, hogy eddig vártam vele. A párommal már több, mint 1,5 éve vagyunk együtt, mégis több, mint egy (majdnem 1,5) évet "várt rám", pedig Ő aztán tapasztalt, 14 évvel idősebb nálam. X-D Azt nem mondom, hogy nem szerette volna előbb is, de abszolút megértett engem, hogy még nem, stb. Szóval aranyos volt. :-D

Ami a lányokat illeti... Hmm, nos igen, valóban a legtöbb lány ezt már tizenpárévesen letudja. :-S Meg 10-11-12, stb. évesen már "fiúznak". Engem ez borzalmasan idegesít, mert ha visszaemlékszem az én gyerekkoromra, baromira nem foglalkoztattak az ilyen dolgok! Hová tart ez a világ..? :-S

Amúgy az én barátnőim szerencsére mind olyanok (nincs sok belőlük, de annál jobb barátok), mint én, nem sietnek el semmit, stb. Akik úgy gondolkoznak, azokkal én már eleve nem is barátkozom, mert "nincs bennünk semmi közös". Ráadásul az ilyen típusú lányok rendre ki szoktak beszélni a hátam mögött és röhögni rajtam. Hát tegyék, Ők a szánalmasak, nem pedig én...

Ami a fiúkat/férfiakat illeti. Nem tudom, mivel az én párom az első az életemben (és remélhetőleg utolsó is :-)), nem tudom, hogy viszonyulnak a szüzesség kérdéséhez. Az én párom például NAGYON MEGLEPŐDÖTT, mikor összejöttünk (2 hónap híján 20 éves voltam), hogy nekem még nem is volt dolgom "imígy-amúgy" fiúkkal. De ami aranyos volt, az az volt, hogy például amikor először megcsókolt, akkor sem tűnt fel neki, hogy nekem az volt az első... :-)))

14. 8f85ee0c43 (válaszként erre: 13. - 96126be7d9)
2009. máj. 22. 08:37
Ez igy van egyetértek! Manapság nincs kedvük a fiuknak várni egyből bele akarnak vágni a dolgokba és ugy gondolják ők már nem tanitgatnak senkit..Olyat akarnak aki már tapasztalt és nem kell vele vesződni..Persze hangsúlyozom vannak kigvételek de ha belegondolunk ez a nagy átlag manapság..
13. 96126be7d9 (válaszként erre: 11. - Sundance)
2009. máj. 22. 07:57

A legtöbb férfi ma már nem akar első lenni, ez tény.

Mindenki gyorsan akarja a legjobbat, ilyen a társadalmunk. Nem akarnak egy szűz kislányt pátyolgatni meg tanítgatni.

Persze biztosan vannak érzékenyebb fiúk akiknek még számít az ilyesmi, de nem jellemző.


Amúgy egy kérdés, mi a jó a várakozásban? És miért írélik el a "várakozók" azokat, akik hamarabb kezdik el az életüket?

12. sundance (válaszként erre: 10. - Dojca)
2009. máj. 21. 22:42
Milyen pasikkal akadt össze az a szerencsétlen??? Ilyet még nem hallottam, hogy egy férfi (nem taknyos fiúcska) azért szakítson egy lánnyal, mert szűz!
11. sundance (válaszként erre: 9. - 96126be7d9)
2009. máj. 21. 22:38

Én nem kiabálok, de szerintem csak részben igaz, amit mondasz.

A pasik igenis szeretnek elsők lenni! Ez egyfajta megtiszteltetés a számukra és nagyon büszkék rá. Abban viszont igazad van, hogy a többi nő lenéz és sajnál! Pedig mekkora baromság ebből versenyt csinálni...

Én kereken 20 éves voltam, mikor úgy éreztem, megtaláltam azt a fiút, akivel szeretnék lefeküdni. A középiskolában totál hülyének néztek a barátnőim, de a nyomás ellenére nem utánoztam őket. Mi a jó abban, ha valaki 15-16 évesen alig tudja összeszámolni hány pasival feküdt le?

10. Dojca (válaszként erre: 9. - 96126be7d9)
2009. máj. 21. 21:14
Ez tényleg így van. Van egy lány ismerősöm, akivel azért szakítottak rendre a pasik, mert még szűz volt. (a lány 16-17 éves) Ezért megkért egy szinte ismeretlen pasit, feküdjön le vele, merthogy ilyen gondjai vannak. És a pasi szó nélkül belement. Na ez sztem gáz! Ennyit a gyertyafényes, ilyen-olyan romantikus ELSŐ-ről.
2009. máj. 21. 20:53

Ma már ha 17 felett szűz vagy, gáz.

Minél idősebb vagy, és még mindig szűz, annál gázabb, és annál kevésbé akarnak hozzád közeledni a fiúk/férfiak, akik félnek az "elsőség" felelősségétől. A többi nő pedig egyszerűen szán vagy lenéz.


Most ne tessék rám kiabálni, csak felvátoltam hogy mi a helyzet MA.

2009. máj. 21. 17:59

Emlékszem, én egész életemben tervezgettem, hogy egyszer majd az IGAZI-val, fogom megtenni, és romantikus gyertyafényes körülmények között...

Erre, 5 mp volt, anyukámék kint voltak a nappaliban, és féltem, hogy bejönnek...

Azt hittem ő az igazi, de nem az volt...

A mostani párommal gyertya fény, és minden volt az elsőnél. Tehát nekem ez volt az IGAZI, és ő lett az IGAZI!!!

2009. máj. 21. 17:47

Sziasztok!

Én nagyon cikinek éreztem annak idején a középiskolában, hogy már nagyon sok lány nem volt szűz az osztályban. Főleg a "menő" kislányok, akik ezt lelkesen hangoztatták is. Sőt szerintem én voltam az utolsó, aki csókolózott. És olyan szerencsétlennek éreztem magam. 19 voltam, amikor elvesztettem a szüzességemet a megfelelő emberrel és most így visszagondolva tudom, hogy felesleges volt középiskolásként ezen parázni meg szégyenkezni. Kifejezetten büszke vagyok rá, hogy nem 14 évesen történt meg csak azért, hogy én is "menő" kislány legyek.

2009. máj. 21. 17:41
Én nem zavartattam, hogy mi a ciki a mai világban. Ezt ne a világ döntse el, ezt neked kell érezned. Hiába érett valaki testileg a szexre, ha fejben egyáltalán nem az. Én jóval elmúltam 18 éves, amikor elvesztettem, kivártam a megfelelő emberkét :) valahogy éreztem, hogy vele nem bánhatom meg. És nem érzem, hogy valamiről lemaradtam volna azért mert a mai világ szemében "öregen" kezdtem.
5. 8f85ee0c43 (válaszként erre: 2. - Inci-finci)
2009. máj. 21. 17:22
Hát igen manapság a fiatalok már odáig süllyedtek hogy képesek egy kapualjban, discoban elveszteni a szüzességüket.Persze vannak kivételek de ez a nagy többség. Ciki manapság fiatalon szűznek lenni.
2009. máj. 21. 17:22
Nem ciki a mai világban, de azért ne az első jöttmentnek add magad. Várd meg a megfelelőt.
2009. máj. 21. 17:18
Mi a kérdés?
2009. máj. 21. 17:15
Meggondolandó mikor , hol , és kivel ?,,,,Pláne hány évesen ....
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook