Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
541. Miss Angel (válaszként erre: 540. - Tt29)
2012. ápr. 23. 13:06

köszönöm a tanácsodat,szép mindenesetre....akkor kínlódhatok lehet egy életen át,mert várhatom mikor jön ismét elő,stb....pf

sajna mostohaanyámnak ugyanez a diagnózisa volt évekkel ezelőtt,kétszer kellett műteni.azóta nem lett rossz eredménye egyszer sem de flyamatosan járnia kell vissza,meg ha azt nézzük,ő már nem fog szülni,én meg ha szeretnék akkor mi van,

ááá elvok keseredve:(((((((((((((

540. tt29 (válaszként erre: 537. - Miss Angel)
2012. ápr. 23. 12:57
Szia, olvastam régebbi kiírásaid is, és én is már 15 éves korom óta küszködöm a folyás problémával, ill. más hasonló cukiságokkal...volt p3-as citológiám, 2X is, úgyhogy utána megműtöttek. Sztk-ban nem akartak, de magándoki mikor megnézte a leleteim, azonnal ezt javasolta. Sztem jó döntés volt. Utána fél évente rákszűrésre kellett mennem. A folyásom néha kevesebb, néha több, de folyamatos. Nem is tudom van e erre megoldás. Talán, tényleg a diéta lehet. Nem tudom. A műtét óta nekem jók az eredményeim. Ez már 6 éve volt. Ha másodszorra is p3-as leszel, egy jó orvost keress, és csináltasd meg! Van egy nagyon jó klinika, ahova érdemes elmenni, ha amúgy is van sok ilyen problémád: a Róbert Károly magánklinika. Nem olcsó, eleve ha elmész 15e Ft. De ez már mindenhol így van. Nagyon figyelmesek, és körültekintőek!
2012. ápr. 23. 11:48
egy ismerösömnek volt mütét azota teljesen jol van. viszont van olyan barátnöm akinek ujra elöjött és több műtét volt már de nem tud teljesen helyre jönni.
538. Miss Angel (válaszként erre: 537. - Miss Angel)
2012. ápr. 23. 11:25

Senki?????:(

nem akarok ezért új topikot nyitni.....

2012. ápr. 17. 13:30

sziasztok.

rég jártam már itt....ma kaptam meg a rákszűrésem eredményét:mérsékelt fokú dysplasya/LSIL/ ÉS HPV.

Azt mondta a doki,ez méhnyarák megelőző állapotot jelent,vagyis anak az enyhébb válfaját.3 hónap múlva megismétlik nálam a vizsgálatot,ha ugyanezt az eredményt kapjuk,akkor műtét.Úgy ért,minta nyakon öntöttek volna hideg vízzel:(

Ha vkinek van vagy volt hasonló helyzete,írjon,előre is köszönöm....

536. 91d4989ab9 (válaszként erre: 529. - Arobe86)
2011. júl. 30. 16:35
nem tudom milyen wc papirt használsz de én az egyikre egy olcsobb fajtára allergiás vagyok és az is okoz hasonló tüneteket
535. c1e9612cd3 (válaszként erre: 529. - Arobe86)
2011. júl. 30. 16:16
mondjuk, nem ártana a partnert is kezelni, mert valszeg ő fetőz vissza folyton.....
534. indi66 (válaszként erre: 533. - Csibecsont02)
2011. júl. 30. 08:52
a folyástól lesz a méhszájsebed. A méhszájsebtől pedig a folyás tovább. :) Nézesd meg.
2011. júl. 29. 23:01

Sziasztok!

Nekem van egy olyan problémám egy ideje, hogy menszesz előtt pár nappal és utána pár nappal semmi, a köztes időben pedig nagyon erős folyásom van. Se színe, se szaga. Semmi. Csak annyira erős, hogy nem elég a tisztasági betét, rendes betétet kell használnom. Ez már nagyon bosszantó és kellemetlen. Régebben volt méhszáj sebem, amit megműtöttek. Létezik, hogy kiújult és az produkál ilyen dolgokat?

532. zebracsikó (válaszként erre: 529. - Arobe86)
2011. júl. 17. 01:24

Naponta használsz hüvelyöblítést?? És ezt orvos javasolta??? Alig hiszem el.

Nem csak a tejsavas intimszappan használatát javasolta (külsőleg) ?


Nehezen hiszem el, hogy van olyan doki, aki a napi hüvelyöblítést forszírozza.

531. mennemanna (válaszként erre: 530. - Mennemanna)
2011. júl. 17. 00:30
folyt köv. Eszembe jutott hogy nekem is tejsavas csodaszereket ajánlottak(a nőgyógyász), amiktől csak erősödött a folyás, tehát évek óta még egy sima tejsavas intimszappant sem vettem a kezembe, én sima natúrszapapnt használok minden mosakodáshoz, egy drogéria sajátmárkás termékét, és azért merem leírni, mert tényleg megbízható. Tusfürdőtől, illatos dolgoktól, intimszappanoktól eddig mindig csak rosszabbul lettem. Szappan és víz, naponta egyszer, ez nem túl sok és nem túl kevés. Másrészt az antibébi is okozhat folyást,valamint a gumi is... ennyi így hirtelen :)
530. mennemanna (válaszként erre: 529. - Arobe86)
2011. júl. 17. 00:19

Sziasztok!

Nekem is a visszatérő folyás és gomba volt a problémám évekig, majd egyszerűen a barátnőm tanácsára leálltam a tamponhasználatról és a tanga viseléséről. Azóta (3éve) csak "normális" bugyit hordok, ami nem feltétlenül öregmamis, tehát nem csorbít a vonzerőn, ezt teszteltem :). A betét használata pedig nem is annyira kényelmetlen, én ma már sokkal jobban ódzkodom a tamponoktól... Azóta nincs semmi bajom, és ezt semmilyen szexi ruhadarabra vagy agyonreklámozott csodatamponra nem cserélném el.

Persze, kérdés lehet hogy a barátom fertőzött volt-e. Nem hiszem, mert már szüzen, tiniként is ilyen jellegű problémáim voltak,mióta a tanga és tampon használatot elkezdtem. Azóta több barátom is volt, és egyik mellett sem jött vissza a gomba vagy folyás.

529. arobe86
2011. febr. 27. 21:02

Sziasztok!

Nekem is rendszeresen visszatérő gombás fertőzésem van, most legutóbb kb egy hónapja. Mindennap használok tejsavas öblítést, mert a doki azt mondta hogy akkor semmi bajom nem lesz, sőt még az állandó folyásom is elmúlik. Ehhez képest most megint fehér darabos a folyásom. A canesten kombi az télleg jó, de kicsit drága, meg a tejsavas pezsgőtabletta, rámegy egy hónapban több ezer forint, arról nem is beszélve hogy akadályozza a szexuális életemet. Nagyon el vagyok már keseredve!.... Pedig nagyon odafigyelek a megelőzésre (intim zuhany, törlőkendő, wc/szex előtt-után mosakodás)!

Ja, és mindig heves vagy sok együttlét után jön ez elő...

Engem az érdekelne h mit tudnék még tenni a megelőzés érdekében, illetve ha mégis elkapom, valami olcsó gyógymód, pl házi kúra...

Köszönöm! :)

528. hableány24 (válaszként erre: 520. - Zebracsikó)
2010. nov. 19. 21:50
Szia! Miből gondolod,hogy a párkapcsolat (sex is) ha nem rendeződik akkor nem múlik el a betegség? Énis így vagyok vele egyébként. Nem érdekel se a párom se a sex annyira. De ezért lenne az a bő sárga folyás?
527. recika01 (válaszként erre: 521. - Lív86)
2010. nov. 19. 21:12

Szia!


most olvasgatom a fórumot és látom, hogy van ez a problémád. (csíp a vizelet) Nekem is évekig volt, szedtem egy adag Cifrán nevű antibiotikumot, és a tőzegáfonyát meg folyamatosan szedem. Az nagyon jó. Lehet, hogy már csak attól is el fog múlni, én a Celsus- t szedem! Próbáld ki, érdemes!

526. 81Krisztina (válaszként erre: 525. - Kapocs1)
2010. szept. 28. 20:53

Helyileg merre?

Priviben ha tudod elküldöd az elérhetőségét?

Köszi

525. kapocs1
2010. szept. 21. 18:52
Találtam rendes nőgyógyászt,ha érdekel valakit..Elég húzós az ára,de az egészségemre nem sajnálom....
524. kapocs1 (válaszként erre: 522. - Mari20)
2010. szept. 21. 18:49
Az olajról még nem hallottam,canesten volt már,próbálkozom.Mondjk nekem a hüvelyöblítőt is tiltotta a doki..Köszi azért!
523. mkjudit
2010. szept. 21. 15:08
Sziasztok.Nekem is visszatérő hüvelygombám van,ami menses ideje alatt elmúlik.Mitől van ez?
522. Mari20
2010. szept. 20. 15:07

teada olaj csepp a hüvely öblitőbe 3-4 csepp nagyon hatásos


az okát keresd....

fertőzés?

fürdővizedbe (domestosal) kimosott kádba

1 kg tengeri sós tegyél és fürdözz benne

nagyon hatásos


szürd ki a rizikó / okokat


figyeld meg mi mi után....



nőgyogyi Canasrten gyógyszert ir...

ott már voltál?



a HIT-ed fog meggyógyitani


a nőgyogyi problémák főként lelki eredetüek... szeretetlenség, rossz párkapcsolat...


fejleszd magad, keresd az okát, és megszünik magától is....

521. kapocs1
2010. szept. 10. 20:07
Sziasztok!Olyan nőgyógyászt keresek Fehérváron,aki normális,reális áron dolgozik,és még foglalkozik is a beteggel!Nekem Szakács Csillát ajánlották,de több negatívumot olvastam róla,mint jót!Ha esetleg valaki visszatérő nőgyógyászati fertőzéssel küszködött,küszködik,megírhatná tapasztalatait,mit mondanak az orvosok!Köszi!
520. zebracsikó (válaszként erre: 516. - Lív86)
2010. júl. 13. 21:51

Egyetlen mondatodra hívnám fel a figyelmed, amiben Te magad adod meg a problémád kulcsát:


"szexuális életem is romokban hever (jollehet én nem vagyok az az ember akinek ez egetverően fontos "


a szervezeted elutasítja a párodat, tudat alatt nem ő a választottad.

Soha nem mászol ki a fertőzésekből, ha ezt nem rendezitek.


Nem viccelek.

519. vkatka (válaszként erre: 538. - Lív86)
2010. júl. 13. 21:46

Szia!

Ezt már én is végig jártam! Azt mondta a tenyésztés után a doki hogy nekem az égvilágon semmi bajom nincs, és hazaküldött.

Akkor határoztam el hogy meggyógyítom magam. Nekem is valószínűleg lelki okai vannak,

Ajánlom a sós ülőfürdőt, tehetsz bele cickafarkfüvet is bőven. A sót se sajnáld ki belőle. Csináld a kúrát 6 hétig. Nekem sokat segített.

518. zsuzsi 18 (válaszként erre: 204. - Miss Angel)
2010. júl. 13. 12:28
szia hogy kezdödtek a problémáid és mióta tart
517. zsuzsi 18 (válaszként erre: 3. - 5a5c6c6a02)
2010. júl. 13. 12:22
szia milyen aloe verát ittál ettél légyszíves ird már meg nekem KÖSZÖNÖM
516. zsuzsi 18 (válaszként erre: 513. - Elfelejtett jelszó)
2010. júl. 1. 18:37
SZIA KIFEJTENÉD BŐVEBBEN A TAPASZTALATAIDAT
515. fruzsinká17 (válaszként erre: 5. - 5a5c6c6a02)
2010. jan. 4. 21:54
candida gomba....olvass utána...a candida diétának
514. Mamós
2009. dec. 10. 18:08
Grapefruitmag kivonatot használt már valaki? Állítólag gombaölő hatása van!!!
513. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 512. - Vkatka)
2009. nov. 29. 15:33
Attól függ mi okozza a hasfájásod. Ha a gombák akkor jót fog tenni mert minden kórokozót elpusztít. Tisztító hatása is van, a közérzetet is javítja nekem nagyon jó tapasztalataim vannak róla.
512. vkatka (válaszként erre: 510. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 29. 14:16
A betadine pont a vegyes fertőzésekre való, mert kiöl mindent. Az ezüstkolloid jó a hasfájás ellen is?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook