Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
450. édesfelhő (válaszként erre: 449. - Tamara2009)
2009. szept. 7. 11:36
Én akkor,amikor felfáztam
2009. szept. 7. 10:45
Tapasztalt már valaki sárgás, híg (nyákos) vízszerű folyást?
448. édesfelhő (válaszként erre: 447. - Édesfelhő)
2009. szept. 7. 08:11
Jajj a teafaolajról beszélek amúgy:D
2009. szept. 7. 08:11
Én nem azt mondtam,hogy mindenkinek használ,én a természetesség híve vagyok...nekem bevált pedig én is sokat küszködtem ezzel...mindenkinek a szervezete más..mindenki másképpen reagál a dolgokra..ettől kerek a világ:).
2009. szept. 6. 18:52
sziasztok! én már használtam klion kúpot. nagyon jó , de nekem utána kellett használni hüvely zuhanyt. úgy mondta a nődoki hogy este a kúp, reggel a zuhany, és nagyon jó volt. már másnap éreztem a hatását.(enyhültek a tünetek)
445. Ágika30 (válaszként erre: 444. - Mamós)
2009. szept. 6. 18:25
Akkor csináld végig a kúrát,aztán meg írj hogy változott-e valami. Ártani nem ártasz vele,természetesen csak akkor használd a floragynt ha már elhasználtad a kliont.
444. Mamós
2009. szept. 6. 18:22

hello Ágika30!

Nemrég volt folyásom, Klion hüvelykúpot és gyógyszert kaptam rá. És úgy gondoltam hogy kipróbálom mert azt hallottam hogy fenntartja és helyreállítja a hüvelyflórát.

443. Ágika30 (válaszként erre: 442. - Mamós)
2009. szept. 6. 17:24
Hát mindenképpen csinálj végig egy kúrát! Ártani nem árthat! Csak gynofloret használtam,de az is hasonló mint ez! Evidens ha felteszel valamit,annak ki is kell jönnie. Ha nem csíp,nem viszketsz tőle, nem irritál,akkor nincs semmi baj.De úgy nem mész sokra,hogy össze vissza felteszel egyett. csinálj végig egy kúrát! Amúgy milyen problémád van?
442. Mamós
2009. szept. 6. 16:16

Helloka!

Tegnap írtam a Floragyn hüvelykúppal kapcsolatban. Csütörtökön este feltettem egyet és másnap többször is sárgás színü váladék volt a fehérnemümőn. szombaton szinte semmi, de ma úgy ébredtem hogy megint volt a bugyimon. De reggel óta semmi. Valaki azt írta h. a kúp folyt ki, valaki h. kipucolt belülről. De ez normális? Még sohasem használtam a Floragyn de sokan dícsérték. CSak egyet használtam, mert másnap kicsit megijedtem és nem mertem többet felrakni. Használt már valaki Floragynt aki tudna tanácsot adni?

441. vkatka (válaszként erre: 440. - ERA27)
2009. szept. 6. 15:25
Óh nekem bőven ráér majd tavasszal is! Most ugyanis másra kell spórolnunk :)
440. ERA27
2009. szept. 6. 14:03
Ami még fontos , hogy a párod is kapja ugyanis nálunk ping-pong effektus lépett fel:) azaz már nála is volt kis gyulladás ami persze neki nem okozott gondot ,de nekem nagyon is.(mi babát is szeretnénk és hát a krónikus nőgyógyászati gyulladás is okohzhat meddőséget) Mikor kigyógyultam folyton visszaadta,úgyhogy nagyon fontos a férfi vakcinálása is. Úgyhogy kapásból két vényt kell dátum nélkül kiiratni(doktornő tanácsa),mivel a most raktáron lévő vakcinák "lejártak" meghosszabbításuk után azonnal menni kell a patikába beszerezni , mert sokan várják.Az újabb legyártás jövő tavasz körül várható. Mivel most a sertésinfluenza védőoltás gyártása élvez elsőbbséget.A honlapon olvashatsz még róla.
439. vkatka (válaszként erre: 438. - ERA27)
2009. szept. 6. 13:51
Akkor lehet hogy megérdeklődöm. Sajnos gyűjteni kell rá. Ez akkor olyasmi mint egy védőoltás? Mert azt olvastam hogy legyengített bacik vannak benne. De ez tök jó lenne, megszabadulni a gyulladásoktól, sőt, el is felejteni :)
438. ERA27
2009. szept. 6. 13:48
Sajnos igen. De meg kell próbálni ,ki lehet iratni háziorvossal is de mégsem írja ki mindegyik.
437. vkatka (válaszként erre: 436. - ERA27)
2009. szept. 6. 13:32
És ez vényköteles?
436. ERA27
2009. szept. 6. 13:12

Sziasztok!


Panna 77 tanácsát erősíteném és én is azt mondom GYNEVAC kúra!

Én is hüvelygyulladással küszködtem már tini korom óta,sokmindent kipróbáltam . Az elmúlt két évben szinte minden hónapban előjött ,megkeserítette az életem,na de sokan tudják milyen is ez.

Kipróbáltam a gynevac injekciót és lám ,már az első injekció kihúzta a gyulladásomat és 3 nap alatt el is múlt. Hihetetlen számomra hisz sokszor volt,hogy amint elmúlt a menzesz egyből viszkettem stb. és volt hogy egész ciklus alatt el sem múlt csak mensikor enyhült. És ez a vakcina nagyon sok nőnek segített már. És nagyon kevés azok száma akiknél nem segített,de talán mert más probléma is állt a háttérben.

435. Ágika30 (válaszként erre: 434. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 6. 10:17
Ezt meg kell,hogy cáfoljam. Nem mindegyik fehér színű. A floragyn-t nem használtam még,de pl.betadine az igen is sárgás színű. És ha eddig nem folyt belőle semmi,akkor valószínű, hogy a kúp folyt ki,igen az kúp azon része,ami nem szívódik fel! Csináld meg a kúrát és utána derül ki,hogy mennyit is használt!
434. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 430. - Mamós)
2009. szept. 6. 08:01

Ha sárga akkor az szerintem nem csak a kúp. A kúp. ált fehér. Legalábbis én eddig csak fehéret használtam. Kipróbáltam az egész gyógyszertári arzenált.

Az is lehet, hogy "kipucolt" belül és ami hüvelyfalon maradt azt is kihozta. Mint az irrigátor csak lassabban. Általában a szilárdítóanyag szokott kifolyni ami nem szívódik fel.

2009. szept. 5. 22:03
Ilyet még nem,de logikus,ha valamit felhelyezel,annak előbb utóbb ki kell jönnie :)
432. Mamós
2009. szept. 5. 21:20

Köszi Ágika 30!!

Te használtad már a Floragynt? Használhatom máskor is?

2009. szept. 5. 21:06
Valószínű a kúp folyt ki belőled!
430. Mamós
2009. szept. 5. 20:51

Sziasztok!

Nekem is volt már gombás fertőzésem, illetve enyhébb folyásom. Hallottam hogy a Floragyn hüvelykúp nagyon jó, mert fenntartja és helyreállítja a hüvelyflóra egyensúlyát.Gondoltam kipróbálom majd hogy bizonyos időközönként használom. Vettem is és felraktam egyet éjszakára, de másnap többször is sárgás színü váladék volt a bugyimon. Ez mitől van? Tudna nekem valaki segíteni? Használthatom máskor is?

2009. szept. 5. 17:23
biztos nincs kövem, 14 éve műtöttek, de bizonyos kajákat tapasztaltam, amik azóta is ártanak.: fokhagyma, túró, tojás.ezek.de egy próbát megért ilyenkor szoktam inni hunyadi gyógyvizet, az meghajt, és kész. már csak a vérnyomás miatt is jó lett volna, mert azt hallottam hogy arra is jó, hogy leviszi. 3 féle vérnyomás csökkentőt szedek, de így se nagyon megy 150-alá.
2009. szept. 5. 17:09
biztos, hogy attól van?
2009. szept. 5. 17:05
szia! fokhagyma kilőve. elkiabáltam, kicsit el aludtam, és arra ébredtem, hogy piszkosul görcsöl az epém. legalább megpróbáltam.
426. dfe0f5c485 (válaszként erre: 416. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 5. 12:57
szia! ma kipróbáltam a fokhagymát, igaz, hogy kezdetnek csak 2 gerezdet, összevágtam, és lenyeltem ez még reggel volt, és nem ártotteddig, úgyhogy ha beválik akkor minden nap eszem. köszi a tippet.
425. panna77
2009. szept. 4. 17:18
Krónikus gyulladásokra Gynevac vakcina. Nálam bevált!!!
424. vkatka
2009. szept. 4. 16:27

Sziasztok!

Én 16 éves korom óta küzdök a nőgyógyászati problémákkal. A fokhagyma lenyelését tuti kipróbálom!

423. Miss Angel (válaszként erre: 421. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 4. 16:21

Ja,hát igen,elvégre nem sokkal vagy fiatalabb nálam,csupán 6 évvel.

Ha eléred a 27 éves kort,és még mindig nem rendeződik a problémád/kívánom ne így legyen/,akkor majd megkérdezlek,hogy bírod,bízol e még.

És ezt a meddő vitát itt zártam le,nem érdekel tovább:S.

422. dfe0f5c485 (válaszként erre: 416. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 4. 16:04
szia! a fokhagymáról szeretnélek kérdezni, most olvasom, hogy vízzel lenyeled. erre még nem gondoltam. úgy tudom, a fokhagyma jó magasvérnyomásra is. viszont nem szoktam enni ilyen kajákat, mert árt az epémnek azt tapasztaltam. az jutott eszembe, ahogy olvastalak, hogy ha lenyelném úgy mint te vajon ártana e? megkockáztassam?
421. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 420. - Miss Angel)
2009. szept. 4. 15:55
Hát nem vagy egyedül a problémáddal ugyanis én is közel 12 éves korom óta küzdök vele. És mégis tudok bizakodni. No comment..
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook