Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
480. 81Krisztina (válaszként erre: 29. - Drnéni)
2009. nov. 25. 16:46

Szia!

Igaz nem én indítottam ezt a témát, de engem is érint, nekem teljesen ugyan ez a problémám, és szintén fiatalon kezdődtek. Nekem még annyival súlyosbodott, hogy mikor a párommal együtt vagyunk rá másnap v. harmadnap a vizelésem is iszonyúan fáj... engem is kb 8 orvos kezelt... eredménytelenül.

Tönkrement 3 párkapcsolatom emiatt, hiszen a tünetek miatt elég elenyésző volt a szexuális életem(tünk)

479. 04d410066e (válaszként erre: 478. - Vkatka)
2009. nov. 25. 16:33
Ha sokáig nyomatsz ilyeneket, megölik a hüvelyflórát. Lehet, hogy más bajod van. Egyik barátnőm (aki mellesleg orvos) rengeteget szenvedett ilyesmivel. Bp-n van olyan, hogy STD ambulancia, az az egy hely, ahol mindenféle vírusra és bacira ki tudják a kenetet tenyészteni. (TB alapon) Ő mondta, hogy az a baj, hogy sima kórházban ill. magánrendelésen mindenre nem tenyésztik.
478. vkatka
2009. nov. 25. 12:14
Két hete csináltam egy betadine kúrát, de úgy néz ki, visszajött a viszketés... Canestenen és Pevaryl-g-n kívül tudtok valami hatásosat?
477. Ágika30 (válaszként erre: 476. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 9. 16:38
Figyelj te tudod, de jobb az ilyet orvosnak megmutatni,ha még körülményes is. Mihelyt tudsz menni hozzá,szerintem menj el!
476. dfe0f5c485 (válaszként erre: 475. - Ágika30)
2009. szept. 9. 15:14
műtét előtt voltak, csak azóta nem. és most se semmi. amit a napokba írtam, az olyan volt, mint műtét után egy pár napig, de arra azt mondták, hogy tisztul.
2009. szept. 9. 14:38
Szerintem is minél hamarabb menj el orvoshoz,ha bonyolult is megoldani. Az ilyen nagy műtéttel nem szabad játszani. Főleg úgy,hogy műtéted előtt nem voltak ilyen gondok!
474. dfe0f5c485 (válaszként erre: 473. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 8. 09:44
hát ha a műtétnél nem is látta azért párszor bekukkantott.és gondolom, hogy azért csak látott volna valamit. most egyenlőre várok, hátha nem lesz több ilyen. éppen elég más gondom is van, hátha nem kellene még ez miatt is szaladgálnom. tudod ez egy kis falu, be kell menni a városba, a busz járat egyenlő a nullával, a magán rendelés este van, ide meg fél hatkor indul az utolsó busz. tehát nem azért nem megyek, mert nem akarok, hanem nem egyszerű megoldani.
2009. szept. 8. 09:29
Nem tudom, hogy a hüvely mennyire látszik egy ilyen műtétnél. A kismedencei gyulladást észrevette volna. De a hüvelyben nem sok minden látszik akkor sem ha fertőzött. Ezért kell a tenyésztés, szabad szemmel esetleg a gombát tudják megállapítani.
2009. szept. 8. 09:26
de gondoltam, ha lenne, akkor azt műtétnél észre vette volna. vagy nem?
471. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 470. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 8. 09:21

Ne haragudj. Nem biztos, hogy ez a gondod, lehet teljesen máshol kéne keresgélni. Sajnos nem tudom. Egy kenetlevételt-tenyésztést ként csináltatni abből kiderülhet van-e kórokozó, ha igen akkor pontosan milyen és a gyógyszerérzékenységet is itt állapithatják meg.

Nőgyógyász végez ilyen vizsgálatot, legalábbis kellene neki. De legtöbbször a tünetek alapján látatlanba felir valamit aztán hello! :( Pedig antibiotikumot pont nem szabadna szedni gombára.

470. dfe0f5c485 (válaszként erre: 469. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 8. 09:09
most aztán nem nyugtattál meg.
2009. szept. 8. 09:00

Attól, hogy most épp nincs tüneted még frankón lehet gomba. Bármikor máskor is. Ez a szervezettel szoros egyensúlyban él és csak akkor okoz tüneteket amikor meglazul a gyeplő és a kontrolljuk alatt tartó bacik mással vannak elfoglalva. Ilyen a stressz, a gyógyszerek, az édesség, helytelen életmód és bármi ami az immunrendszer gyengíti az a bélflórát is gyengíti és ezzel a candidát támogatja.

Ez a betegség ezerarcú és remekül álcázza magát. Az én húgyhólyaggyulladásom pl nem tudtam kimutati semmilyen kórokozót. A gombát nem mutatják ki a tesztek. Nőgyógyászati kenetlevételből határozható meg, de mivel az egészséges emberben is benne van és kimutatható ezért csak akkor kezelik ha elszaporodott és panaszokat okoz. Kiirtani nem lehet, sőt nem is szabad mert meghalnánk nélküle. A bélben ő végzi a lebontó folyamatokat. És aki olvasta a PH csoda c. könyvet az azt is tudja, hogy az elszaporodása arra utal hogy a szervezet bővelkedik lebontandó anyagokban. Vagyis élve emésztenek bennünket az elsavasodott és halódó szervezet miatt. De lehet hogy túl sok méreg van a szervezetben, nehézfémek, amalgámtömés. Potenciális veszélyforrás ahányszor csak meggyengül a rendszer.

2009. szept. 8. 07:37
sziasztok! pár napja írtam, hogy gombára gyanakodom. orvoshoz még nem jutottam el, de a folyás, csípés megszünt. mi lehetett? lehet, hogy nem is gomba? de jó lenne.
2009. szept. 7. 19:24
máig nem értem hogy lehetséges, de valahogy elhiszem.
2009. szept. 7. 19:23
Szerintem mindkettő lehetséges. Nőknél is bárhonnan bármit és a párunktól is elkaphatunk sok mindent, neki még csak tüneteket sem mindig okoz. Pl aktus közben a bélből fertőződhetünk (ezt én is itt olvastam a hoxán elötte sose hallottam) ezért kell pl aktus után pisilni menni. Sokan csak igy tudják megelőzni a hólyaghurutot.
465. Mamós
2009. szept. 7. 19:17

Szia Ágika30!

Ma elmentem a nőgyógyászomhoz megcsináltatni a rákszürést és gondoltam megkérdezem a Floragyn hüvelykúpot. Azt mondta hogy nincs semmi bajom(folyás), és hogy használjam el nyugodtan a maradék kúpot, mert elég savas vagyok lugosítani kell.

2009. szept. 7. 14:53
Azt azért hozzáteszem,hogy most itt tőletek többet tudtam meg,mint orvostól valaha is. Úgyhogy ennyi.
2009. szept. 7. 14:52
Egyébként ha a páromnak esetleg van valami baja húgyúti,azt átadhatja nekem? Ő volt már úgy,hogy felfázott,de akkor kezeltette is magát. Viszont ezek szerint lehetséges az is,hogy van valami húgyúti baja,de nincsenek tünetei?
2009. szept. 7. 14:50
Ok. De pl.egyszer már kérdeztem a nődokimat,hogy nem lehetséges-e az,hogy van valami a vízeletembe és ezért vannak ezek a bajok,mivel a kettő nyílás közel van egymáshoz és erre az volt a válasz, hogy kizárt. Tenyésztésre is 3év után küldött el,addig nem is tudtam róla,hogy létezik ilyen hely.
461. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 459. - Tamara2009)
2009. szept. 7. 13:51
A kettő ált. együtt jelentkezik. Ezért hivják urogenitális betegségeknek őket.
460. édesfelhő (válaszként erre: 459. - Tamara2009)
2009. szept. 7. 13:46
Szerintem a háziorvos ad beutalót egyébként..hátha elküldenek onnan egy kis vizeletet tenyésztésre.
2009. szept. 7. 13:42
Ezt jó tudni,én azt hittem ha valaki fel van fázva vagy van húgyúti fertőzése, akkor annak vannak tünetei, legalábbis erről a témáról mindenhol ezt hallottam. Akkor lehetséges,hogy húgyúti bajok miatt vannak folyás gondok? Ennek utánajárok,hogy hogy lehet urológushoz eljutni.
458. édesfelhő (válaszként erre: 457. - Tamara2009)
2009. szept. 7. 13:18
Én a vesekövem kerültem be a kórházba...szóval akkor vizsgálták meg..de a vizeletemen sem látszott az égvilágon semmi...színtelen volt és szagtalan.
457. Tamara2009 (válaszként erre: 454. - Édesfelhő)
2009. szept. 7. 13:07
és a vizeleted milyen volt? urológusnál még nem jártam. háziorvos adhat beutalót oda?
2009. szept. 7. 12:27
Ez egyébként candida. Jellemzően nem mutatják ki a tesztek.
2009. szept. 7. 12:26
Nekem meg fordítva. Csíp,ég,szúr iszonyatosan szenvedek és a tenyésztés semmi!! Azt mondták igyak sok vizet. Hát persze nem lett jobb, viszont ki se tudok mozdulni itthonról tőle.
454. édesfelhő (válaszként erre: 453. - Tamara2009)
2009. szept. 7. 12:13
Nekem sem szokott csípni meg semmi..csak az urológusom állapította meg vizelettenyésztésből.
453. Tamara2009 (válaszként erre: 452. - Édesfelhő)
2009. szept. 7. 11:44
megnéztem ez a tőzegáfonyát. és húgyúti fertőzésekre ajánlott, de nekem ezen kívül semmi bajom,tehát nem kell sűrűn wc-re járnom,nem csíp a vizelet,nem fáj a hasam meg semmi ilyesmi,de nagyon kellemetlen!
452. édesfelhő (válaszként erre: 451. - Tamara2009)
2009. szept. 7. 11:41
Tőzegáfonya kapszulát..
451. Tamara2009 (válaszként erre: 450. - Édesfelhő)
2009. szept. 7. 11:38
És mit kaptál rá? Mondjuk nálam ez már évek óta tart.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook