Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
421. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 420. - Miss Angel)
2009. szept. 4. 15:55
Hát nem vagy egyedül a problémáddal ugyanis én is közel 12 éves korom óta küzdök vele. És mégis tudok bizakodni. No comment..
420. Miss Angel (válaszként erre: 417. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 4. 14:24

Tévedsz,nem akarok meggyőzni senkit semmiről,csak azt írom le,ami az igazság.Kíváncsi lennék,ha Te is 11 éves korod óta küzködnél FOLYAMATOSAN,SZÜNET MÉLKÜL,nőgyógyászati problémákkal,hogy állnál hozzá a dolgokhoz,reménykednél-e még.Kétlem.

A nyavajgást meg ki kérem magamnak,nem vagyok nyavajgós fajta,és ne kenj rám ilyet,ha megkérhetlek,mert nem ismersz.

Akkor ennyi erővel mindenkire rá lehetne kenni ezen a fórumon-akik öszintén beszéltek a problémájukról,amitől nem tudnak megszabadulni-hogy csak nyavajognak és sajnáltatni akarják magukat,ugyanis nem én vagyok itt az egyetlen,akinek nem használ SEMMI!

De tudod mit,nem érdekel.Gondolj,amit akarsz,én ezzel elhagyom a fórumot,mert ez már azt a határt súrolja,mikor már azt érzem,nem hisz nekem senki.

Nem muszáj egyébként:S.


Ja,mellesleg a teafaolajat ugy használtam,ahogy az orvosom javasolta,és azt a fajtát,amit mondott.

És felhívom a figyelmedet arra is,hogy hozzátettem:állítólag jó a bacikra,nem írtam,hogy szar,azt írtam NEKEM nem ért szart se.Nagy különbség.Biztos van,aki pont ettől gyógyul meg,nem próbáltam meg lebeszélni senkit arról,hogy kipróbálja.

És sértődj meg azért,mert azt mertem mondani,hogy a fokhagymát nem fogom magamnak feldugni.Más szájon keresztül fogyasztani,és más betenni a testbe,egy ilyen érzékeny helyre.No comment:)


Minden jót csajok,köszönök minden tanácsot,tiszta szívből remélem,1x meggyógyultok,további jó beszélgetést.

419. Miss Angel (válaszként erre: 415. - Ágika30)
2009. szept. 4. 14:01

A cirkuszt arra értettem,hogy ha már rákszűrést csinál,nyilván látni fogja,nincsenek odalent rendben a dolgok,aztán elkezdődik a végtelenségig tartó kezelés,eredménytelenül,na nekem ebből van elegem.

Nem , a vizsgálattól félek,csinálták már nekem elégszer,"csak"12-13éves korommal elkezdődően/persze később rákszűrést is/.7 nőgyógyász+nemibeteggondozóban is,túlvagyok már egynéhányszáz vizsgálaton:))

2009. szept. 4. 08:27
Segíteni is csak annak lehet aki hagyja!
417. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 413. - Miss Angel)
2009. szept. 4. 08:25

Meg akarsz győzni mindenkit, hogy a te bajodra semmi sem használ!

Bárki bármit ajánlott, volt olyan amire azt mondtad: Köszönöm, kipróbálom!

Mindent csak fitymálni tudsz és később nyavalyogni, hogy neked semmi nem használ. El kéne már kezdeni komolyan foglalkozni a dolgokkal és nem csak a kifogásokat keresgélni. Attól, hogy neked nem használ a teafaolaj nem kell azt hinni hogy nagy sz*r az egész! Az is lehet hogy rosszul aklalmaztad, vagy rossz fajtát használtál. A hozzállásodon kéne változtatni, ha mindenhez úgy állsz hozzá hogy ááá úgyse ér semmit akkor nem is fog. Bocs, a túlzott őszinteségért. Remélem nem támadásnak fogod fel. Bár az ember ilyenkor hajlamos ezt tenni.

416. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 413. - Miss Angel)
2009. szept. 4. 08:21

Azon kivül, hogy számos helyen olvastam a neten, orvos és természetgyógyász is javasolta.

"A fokhagyma antibakteriális és antimikotikus (gombaellenes) hatása révén légúti megbetegedések és a Candida albicans okozta fertőzések kezelésében használatos"

"•A régi időkben a fokhagymát a hüvelygombásodásnál hüvelykúpként is használták.

•Meghámozták a fokhagymát, bevagdosták, becsavarták gézbe, majd cérnát rögzítettek hozzá. A fokhagymagerezdet a tamponhoz hasonlóan a hüvelybe tették és egy éjszakán át benn hagyták. A kezelést 3-4 alkalommal ismételték meg."

Semmiféle kárt nem csinál, valóságos csodaszer, rengeteg mindenre jó. Én naponta 8 gerezdet nyelek le apró kockákra vágva vizzel és ezzel tudtam visszaszorítani a belekben a candidát.

A te dolgod mit csinálsz, de legalább ne hurrignál le mindenkit aki valahogy segíteni akar neked.

415. Ágika30 (válaszként erre: 412. - Miss Angel)
2009. szept. 3. 23:57

Hát te tudod,de egy rákszűrésből nem szokott cirkusz lenni. Ott sok dolga nincs a dokinak! Azt az egy-két percet ki lehet bírni,míg leveszi a kenetet! Floragyn-t próbáltad már? vagy a gynophilus-t? az utóbbi egy probiotikus h.kúp,ami visszatelepíti a hüvelybe a hasznos baktériumokat ezáltal legyőzve a rosszakat!

De természetesen ha valami komolyabb kórokozó van benned,előbb azt kell kiirtani és utána jöhet a visszatelepítés!

2009. szept. 3. 23:47

katimano,így visszaolvasva a hszólásaidat,jobb lenne,ha visszamennél a dokidhoz,aki műtött,és megmutatnád magad.

Frissen műtve...ez nem vicc!!

2009. szept. 3. 23:45

A teafaolajról annyit,mikor állítólag gombám volt,akkor használtam,ráadásul nem hígítva,hanem full töményen,kívül mosogattam,meg belül is a hüvelyfalat,hát,sz@rt se ért....dec állítólag tényleg nagyon jó az ilyen bacikra.

Fokhagymát????ezt meg honnan veszed?na azt sose tenném magamba,az csak kárt csinálhat sztem,hasznot nem.....

412. Miss Angel (válaszként erre: 368. - Ágika30)
2009. szept. 3. 23:37
Az,hogy nem akarom kezdeni az egész cirkuszt előlről,mert csak lelkileg vág taccsra,mert úgyse tudnak velem mit kezdeni,én meg csak reménykedek,röviden ennyi:((((
2009. szept. 3. 16:00
a cukros ételek és a helytelen táplálkozás gyengíti a védekezőképességet. A belekét is és a hüvelyflórát is hátrányosan érintheti. Nálam amgy azt hiszem a belekben kezdődött és a tanga segitségével került át a hüvelybe. Noha önmagában is el tud szaporodni ott. Az azonban kikezelhető. Ha nem lehet kikezelni a hüvelyi gombás fertőzést, akkor merül fel a gyanú, hogy a bélből ered. És akkor mindenkét helyen rendet kell rakni.
410. édesfelhő (válaszként erre: 403. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 3. 15:54
Szerintem is ugyanaz mindkettő.
409. Prüntyi82 (válaszként erre: 408. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 3. 15:54
gombás betegségeknek tökéletes táptalaja a cukros étel
408. dfe0f5c485 (válaszként erre: 407. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 3. 15:52
nekem is ez van. colpo cleaner. és mi köze ehhez a csokinak, meg a cukornak? te jó ég!!!!!!!! én ezeket tömöm magamba. imádom az édességet.
407. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 403. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 3. 15:45

Úgytudom igen. Ilyen néven amúgy fut egy komolyabb termék is, nem az az egyszerü tartályos ami nekem van. (colpo cleaner)

Google-ba beütve mindkettő ugyanazokat a képeket adja. Szóval szerintem ugyanaz.

406. Prüntyi82 (válaszként erre: 405. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 3. 15:45
az biztos, én is abbahagytam a csokizabálást :(
405. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 401. - Prüntyi82)
2009. szept. 3. 15:43

A élőflórás natur joghurtról hallottam eddig, hogy visszatelepíti a flórát. Már amennyi leér odaáig.. a gyomorsav nem tesz jót nekik. A Candida diétában tilos minden ami gombás érlelésű, a kefír, az élesztő, a penészes sajtok stb.. csinálgattam ezt a diétát. A legtöbb helyen a kefírt egyértelműen tiltják. Nem tudom eldönteni mi igaz és mi nem. A natur joghurt ugyanarra képes, én inkább azt használom.

A kefíres-élesztős lángos után bőven voltak panaszaim. A cukor lecsökkentése nagyon sokat segített.

404. Prüntyi82 (válaszként erre: 403. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 3. 15:41
ugyanaz :)
403. dfe0f5c485 (válaszként erre: 399. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 3. 15:40

lehet még egy hülye kérdésem?

az irrigátor, meg az intim zuhany az ugyanaz? mert intim zuhanyom van, csak a műtét óta még nem használtam. a másikat nem ismerem.

402. Prüntyi82 (válaszként erre: 402. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 3. 15:36
fokhagyma? úr isten :D nem, a tampon nem egészséges. Nekem a nőgyógyom megtiltotta.
401. Prüntyi82 (válaszként erre: 398. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 3. 15:30
nem ugynaz a kettő. A kefírgomba jót tesz. Az ártalmas dolgokra kártékony. Ezért is kell sokat fogyasztani antibiotikum mellé, mert amit a gyógyszer megöl bennünk, azt megvédi-
400. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 390. - Édesfelhő)
2009. szept. 3. 15:30
igen, a hüvelyből jöhet. Esetleg jöhetne még a méhnyakból és kismedencei gyulladás esetén a petevezetékek is feltelitődnek az is olyan hirtelen szokott kiürülni. (én sajnos arra gyanakszom ez a helyzet, mivel még a hüvely kifertőtlenitése után is volt)
399. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 377. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 3. 15:25
lehetséges. mint mondtam a gomba berobbanhat hormonális hatásokra. A ciklikus folyás az szerintem nem lenne ilyen, peteéréskor bővebb azon kivül szinte nincs is. Persze alkatilag különbözőek vagyunk. Nekem pl mindig bővebb volt, ezért a teafaolajos dolog mellett még azt is ajánlották, hogy a "felesleges" többletváladékot időnként távolitsam el. vagy ujjal, vagy irrigátorral. Nekem az irrigátor erre vált be nagyon, igaz néha jön trutymó is mikor felerősödi a gomba. Én már ott tartok, hogy érzem a hüvelyemben ha van valami gond. Pont tegnap elött volt olyan érzéesem mintha valami csiklandozna belül, nekiálltam irrigálni és hogy mi jött ki...
398. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 395. - Prüntyi82)
2009. szept. 3. 15:21
a kefir gombás érlelésű és mint olyan, csak ront a gombán. Legalább kívülről ne vigyük be...a joghurt okés.
397. dfe0f5c485 (válaszként erre: 395. - Prüntyi82)
2009. szept. 3. 14:54
én is természetesen hagyom létezni. a tejes dolgokat sajnos nem birom megenni,
396. Prüntyi82 (válaszként erre: 392. - Édesfelhő)
2009. szept. 3. 14:51
én se hallottam még a teafaolajról, én is utánanézek :)
2009. szept. 3. 14:51
csak hát ezek mind tüneti kezelések :( én hiszem, h attól múlt el az enyém, h teljesen természetesen hagyom létezni a nunit :) ja és természetesen joghurt és kefír fogyasztása is nagyon jót tud tenni gombás panaszokra
394. édesfelhő (válaszként erre: 393. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 3. 14:49
óóóó :$ ezt mostanában nem is mondták rám :$ Köszönöm:)
393. dfe0f5c485 (válaszként erre: 392. - Édesfelhő)
2009. szept. 3. 14:47
köszönöm nagyon kedves vagy.
2009. szept. 3. 14:43
MIndegy..remélem ,hogy a teafaolaj beválik neked...nem mellékesen dezodorál is szóval lábra is jó..meg a hajadra..keress rá kész "csodaszer" nálam sosem hiányzik...egyébként még a propilisz is jó ilyen hüvelyproblémákra...azt is tamponra csepegtettem három óra múlva kivettem..és ennyi amíg el nem múlt(egy-két nap)de a teafaolajat jobban szeretem hamarabb múlik tőle el minden panasz.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook